st-ce.pl - Forum Mieszkańców Starachowic

Pełna wersja: Ocena rządów p.Bernatowicza
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Można teraz ocenić jak rządził p.Bernatowicz http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/art.../387226758 jest głosowanie smsowe, glosujemy na Tak lub Nie.
Szkoda kasy.Big Grin Lepiej pójdź i pokaż na wyborach, co sądzisz.Smile
Otoz to,popieram stce123 w 10000%.
stce123 ma racjęSmile W listopadzie wrzucimy kartkę do urny, a kasę wydamy na inne celeWink
stce123 nie ma racji nie pójde do urny a kase wczoraj przewaliłem heheh
Metanabol ale sie na przewalałeś za 1.22zł ;] stce123 ma racje...
i tym sie metanabol roznimy. Nie wiesz na kogo glosowac to sie zainteresuj. Najlepiej to nie miec pojecia i byc ignorantem
Wszyscy mówią ten Bermatowicz to zrobił w mieście dużo a nie tak jak inni nic. Tylko w jednym z wydać gazety lub tygodnika był na drugim miejsu pod względem wszystkich prezydentów jacy zadłużyli miasto. Miło. Nie będę głosował na niego i już.
i słusznie, popieram w 100 procentachSmile
A jakby Kwiecień był obecnym prezydentem i zadłużył by w jakiś sposób miasto po to by realizować pewne inwestycje to czy też byś wypowiadał się w takim tonie ?
Albo może inaczej,czy uważasz że gdyby Kwiecień był prezydentem miasta i miał możliwość realizacji inwestycji,co wiązało by się z pewnym zadłużeniem miasta,to czy by z tego zrezygnował czy zadłużał,ale realizował inwestycje na które pojawiła się szansa ?
Myślę,że kierujesz się tylko sympatiami politycznymi.
ElKaftan napisał(a):Tylko w jednym z wydać gazety lub tygodnika był na drugim miejsu pod względem wszystkich prezydentów jacy zadłużyli miasto.
Po 1990r.było ich nie wielu,tak dla przypomnienia.i nie wiele robili by w tym mieście cokolwiek się zmieniało.finanse Starachowic nie są zagrożone,czym próbuje straszyć jedna z partii.a dokładnie jej radni.i niestety sympatycy.
a prawda jest taka, że ani pan Bernatowicz, ani pan Kwiecień nie nadają się na stanowisko prezydenta Starachowic.
nom na tedego oddałem głos w opolu Wink
Peter napisał(a):a prawda jest taka, że ani pan Bernatowicz, ani pan Kwiecień nie nadają się na stanowisko prezydenta Starachowic.
Peter Z tą prawdą to jest tak jak z du.. każdy ma swoją Smile
Wybory rozstrzygną kogo chcą Starachowiczanie.
messi czy to do mnie o tych sympatiach? jeśli tak to ja mam swoje zdanie na temat kandydatów na prezydenta. Wszyscy są tacy na jakich zasługują ich wyborcy, ha ha.
Prezydentura pod hasłem IGRZYSK I CHLEBA tylka jak na razie wychodza igrzyska, ale dla przecietnego mieszkańca glebsza analiza jest nie potrzebna tak więc są igrzyska to i bedzie II kadencja
facio, tylko widzisz, nie ma pewności, że jeśli wybrany zostanie inny kandydat, to będzie lepiej.
mister22 napisał(a):messi czy to do mnie o tych sympatiach? jeśli tak to ja mam swoje zdanie na temat kandydatów na prezydenta.
Skoro odnosiłem się do Twojej wypowiedzi,to logiczne Smile
Zdanie swoje też mam.o obecnie rządzącym również.i je trochę zmieniłem.
Nie odpowiedziałeś mi na pytania.
A uważam,że w podobnej sytuacji gdyby rządziła osoba z partii którą popierasz,to byś pisał,że chcąc realizować inwestycje trzeba w jakimś stopniu się zapożyczać.zaprzeczysz ?
SarenG, jak spojrzysz obiektywnie - to dobrze wiesz, że mam rację.
Messi napisał(a):A uważam,że w podobnej sytuacji gdyby rządziła osoba z partii którą popierasz,to byś pisał,że chcąc realizować inwestycje trzeba w jakimś stopniu się zapożyczać.zaprzeczysz ?
W jakimś stopniu. A miasto jak tak dalej pójdzie, to za moment palnie w górną barierę zadłużenia, której nie można przekroczyć. I się jazda zacznie.
Messi napisałem przed chwilą znakomitą odpowiedź na Twoje pytania ale mi k.. skasowało się i nie chce mi się już klepać po raz drugiTongue ale jak masz ochotę podyskutować to zapraszam do stworzenia osobnego wątku, np alternatywne rozwiązania do podejmowanych decyzji obecnej ekipy rządzącej (czyt. Prezydenta) w Starachowicach. Ty zadajesz pytanie, a ja na nie odpowiadam, ale dajmy sobie chwile po zadaniu pytania bo nie zawsze każdy z nas ma czas na pisanie.
pozdrawiam Maciek Kowalski
Takiej świty zależnej od Prezydenta niebyło jeszcze w historii Starachowic. Poustawiane wszystko kolesiostwo. STOP panu Bernatowiczowi. OT na tych plakatach na przystankach pana Wojtka powinien być tekst z piosenki "To na melanżu, to było na melanżu..."
hahaha, BRAWO! dobrze powiedziane...
ja jakoś nie śledzę i nie wnikam ale na plus zaliczę:

basen
manhatan przeniesiony
drogi przedwyborcze Wink

Zdaję sobie sprawę, że co do basenu i manhatanu (wypowiedzi w innych wątkach) są zastrzeżenia jak jakość wykonania, ceny biletów, czynsze itd itp. Jako że nie byłem w obu miejscach i nie interesuję się to nie wnikam. Patrząc z boku fajnie, że jest nowy basen i fajnie że coś się robi zamiast manhatanu, a część kupców jest w schludnym budynku. Jakby ktoś z śledzących poczynania prezydenta wymienił je, dobre jak i złe było by fajnie. Mógłbym ukształtować swoją opinię.
A ja będę głosowac na Pana Bernatowicza -bo według mnie zrobil najwięcej dla naszego miasta .Nowe skwerki, chodniki , ławeczki , fontanna , Ulica Staszica koło sadu , ronda , Galeria Skałka, Basen, plac zabaw na Południu z boiskiem to tylko niektóre zmiany na Plus jakich dokonał w naszym mieście Smile
Nigdy nie bawilam sie w polityke , ale nie pamietam zeby jakiś poprzedni Prezydent zrobil tyle dla miasta .
Kwiecien - nic nie przychodzi mi do glowy. Krzeszowski - dziurawy po kilku miesiącach wiadukt który kilka razy do roku jest łatany ...ciekawe za czyje pieniądze ???
Miśka napisał(a):Nigdy nie bawilam sie w polityke , ale nie pamietam zeby jakiś poprzedni Prezydent zrobil tyle dla miasta .
A ja nie pamiętam, żeby jakiś poprzedni Prezydent nabrał tyle kredytów, które nie za bardzo wiadomo, jak pospłacać w taki sposób, żeby nie wszedł zarząd komisaryczny do miasta i nie zrobił się potężny zator w budżecie.
Stron: 1 2