st-ce.pl - Forum Mieszkańców Starachowic
Zmarł Konstanty Miodowicz, poseł Platformy Obywatelskiej - Wersja do druku

+- st-ce.pl - Forum Mieszkańców Starachowic (http://wirtualne.starachowice.pl)
+-- Dział: DYSKUSJE TEMATYCZNE (http://wirtualne.starachowice.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Sprawy z Polski i Świata (http://wirtualne.starachowice.pl/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Wątek: Zmarł Konstanty Miodowicz, poseł Platformy Obywatelskiej (/showthread.php?tid=8936)

Zmarł Konstanty Miodowicz, poseł Platformy Obywatelskiej - Oscar - 2013-08-23

http://www.wprost.pl/ar/414055/Znany-posel-PO-nie-zyje/

Zmarł Konstanty Miodowicz, poseł Platformy Obywatelskiej - Młody - 2013-08-23

Szkoda ze nie Donek

Zmarł Konstanty Miodowicz, poseł Platformy Obywatelskiej - GrzesiekM - 2013-08-23

"Młody"... to chyba było nieprzemyślane... !

Zmarł Konstanty Miodowicz, poseł Platformy Obywatelskiej - Oscar - 2013-08-24

Oj Młody... Ręce załamuje nad Tobą.
Pomyśl jaki obraz siebie czy też z powodu Twojego podpisu dajesz kibicom Staru? Serio chcesz aby byli oni postrzegani jako ....... (nie napiszę tego co wpadło mi do głowy po przeczytaniu Twojego posta)

Zmarł Konstanty Miodowicz, poseł Platformy Obywatelskiej - XVI - 2013-08-24

Od kiedy żałoba narodowa? Tongue

Zmarł Konstanty Miodowicz, poseł Platformy Obywatelskiej - Młody - 2013-08-24

Oscar... a co ma do tego mój podpis? To jest moje osobiste zdanie którego nie zamierzam zmieniać... I tyle w temacie...

Zmarł Konstanty Miodowicz, poseł Platformy Obywatelskiej - Oscar - 2013-08-24

Swoim podpisem, sugerujesz że jesteś kibicem Staru, więc swoimi wypowiedziami kształtujesz wizerunek tej grupy, a teraz robisz to bardzo niekorzystnie. Już nawet pal licho że ludzie ocenią Ciebie jako ......, ale i to samo przypiszą reszcie kibiców.

Zmarł Konstanty Miodowicz, poseł Platformy Obywatelskiej - Młody - 2013-08-24

Nie Oscar...to jest tylko i wyłacznie moje zdanie, nie mieszaj w to kibiców Staru!

Zmarł Konstanty Miodowicz, poseł Platformy Obywatelskiej - Prezes - 2013-08-25

Oskar takimi wypowiedziami tylko się ośmieszasz. Chcesz wszystkich wrzucić do jednego worka... a zresztą szkoda komentować tak durnych wpisów jak Twój.

Zmarł Konstanty Miodowicz, poseł Platformy Obywatelskiej - Oscar - 2013-08-25

Ja wam tylko mówię jak ludzie to odbierają. To tylko wasz problem, zupełnie mam to gdzieś.Smile

Zmarł Konstanty Miodowicz, poseł Platformy Obywatelskiej - Prezes - 2013-08-25

Wątpię, żeby ktoś wypowiedź Młodego odebrał jako głos wszystkich kibiców Staru. Ale spoko Oskar, idąc Twoim tokiem rozumowania wszystkie Twoje wypowiedzi są głosem całej platformy obywatelskiej z którą sympatyzujesz.

Zmarł Konstanty Miodowicz, poseł Platformy Obywatelskiej - abcde - 2013-08-25

@Oscar popełniasz błąd. Idąc takim tokiem rozumowania Twoje wypowiedzi są głosem Platformy Obywatelskiej.
A tak przecież nie jest.

Ceniłem sobie Pana Konstantego. miał swoje plany, miał też ciekawe podejście do kierunku zmian PO, raczej bliższe zdaniu Gowina - co sobie również ceniłem.
Spotkałem Pana posła w Sejmie wiele lat temu, po latach rozmawiałem z nim na spotkaniu w Kielcach wspominając min. moją wizytę w Sejmie. To był bardzo interesujący człowiek.

Zmarł Konstanty Miodowicz, poseł Platformy Obywatelskiej - Oscar - 2013-08-25

Prezes napisał(a):Wątpię, żeby ktoś wypowiedź Młodego odebrał jako głos wszystkich kibiców Staru.
Pozwolę sobie sparafrazować to co napisał do mnie kolega "Znowu jeden z kibiców Staru dał nienaganny popis swojej kultury"
Prezes napisał(a):Ale spoko Oskar, idąc Twoim tokiem rozumowania wszystkie Twoje wypowiedzi są głosem całej platformy obywatelskiej z którą sympatyzujesz.
Ale przecież tak to postrzegacie. Smile Że piszę jako członek Platformy w Starachowicach a nie zwykły obywatel.
abcde napisał(a):@Oscar popełniasz błąd. Idąc takim tokiem rozumowania Twoje wypowiedzi są głosem Platformy Obywatelskiej.
Kolega nie jest partyjny i nawet daleko mu do bycia sympatykiem PO. Przeczytałem ten komentarz bezpośrednio po jego napisaniu, nie komentowałem bo nie było czego do póki kolega nie zwrócił mi uwagi na to jak odbierane jest to przez Starachowiczan. Dla mnie osobiście każdy kibic staru może robić z siebie błazna, szkoda tylko że rzutuje to potem na opinii klubu wśród mieszkańców naszego miasta.

Panowie możecie się z tym nie zgadzać, wasz przywilej. Ja tylko pokazuje problem.
A co do reszty, to na tym zakończmy może. Umarł człowiek, nie wypada w takim wątku robić kolejnych sprzeczek.

Zmarł Konstanty Miodowicz, poseł Platformy Obywatelskiej - Jesion - 2013-08-25

Młody napisał(a):Szkoda ze nie Donek
Oscar napisał(a):Oj Młody... Ręce załamuje nad Tobą.
@Oscar, co się dziwisz... Przecież Premier Tusk jest wrogiem numer jeden wszystkich kibiców w kraju. Myślę, że po ostatnich wydarzeniach w Sewilii na numer dwa wskoczy Mariano Rajoy - bo w końcu to "jego" policja "pobiła" polskich kibiców.

W temacie...
Ostatnio w telewizji usłyszałem, że Pan Miodowicz był państwowcem, a nie politykiem... więc bardzo szkoda, że odszedł.

RE: Zmarł Konstanty Miodowicz, poseł Platformy Obywatelskiej - vhelrillon - 2019-07-12

врем277CHAPReprUnitяпонЖукоМальсообСороукраPeteспецRoseС-12МатюNX04ВелицветКерепрессостS900
TescмаршСедоХоджвыдеMarkMoreLikeустаНезнremiStarФокоПрокБозыграмErnsClivпоэтGreeTescPrelPame
профFeatAmarКожуtourWillGiveMarcМоскMarkязыкStanLafaVentNikiPaulGIUDBretYoshSideсобсGaleSieL
SusaФедоELEGдокускепдвижPierменяVentELEGZoneZoneВедеNoraГозеAndrDougсвоббиблРыднShimZoneСурж
ВасюZoneLongцеркLASTZoneZoneZoneZone5001lfgaXVIIZoneжизнZoneСергZoneпродиллюПова03-0ZoneZone
ZoneукраповеTRASHDMIIsolавтоГермLoveStarИллюJardHallХудоPartPachRock9121PerfSuprнероPaedCana
polyкнижVictукраPaulискуWindPoweначиPhilWinxKenwигрусертCrysЛитРLizaDionШироАртиWingГригради
ЛитРДмит(194XVIIавтоиздаБогаМаркфакуНикоакадTwelGogoSoutAlbuИллюNickDaviЧиркнабеCapiMalcМатю
РадыЛубкШарымузыСодеGoldЩепиКареКлимСахаКлемSoulPerfPlayавтоLuciИллюSpeeчитаAstrinteTRASTRAS
TRASЯськJostуверИллюTokiвводАромРазмВассСодеМыльШтолИллюGlee