Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rządy PO-PSL
Jak możesz liczyć na merytoryczną dyskusję, skoro zabawiasz się we wrzucanie wyciągniętych z kontekstu zdań jak w przypadku posłanki Kloc ?
Sam zresztą bardzo często to robisz w odniesieniu do naszych dyskusji ! Postępujesz w ten sposób, i liczysz na merytoryczną dyskusję... no słabo mi po prostu....

P.S. Ale przecież ja bardzo lubię dyskusję z ludzmi którzy mają inne zdanie ! No jakby wszyscy mieli takie samo, to cóż to za świat byśmy mieli. Problem tylko, żeby podczas takich dyskusji jako argumenty służyły na przykład zdania prawdziwe, a nie wyrywane z kontekstu bo tak komuś pasuje do swojego toku rozumowania.

P.S. 2 Na prawdę nie widzisz różnicy między celowym ''wycięciem'' jednego zdania - jak na przykład w przypadku posłanki Kloc, o której Ty napisałeś! - z całej wypowiedzi, i posługiwanie się nim choćby przez Ciebie jako rzekomo merytoryczny argument, a tym jak minister w prywatnej rozmowie wyraził się szczerze o tym jak funkcjonuje państwo polskie ? Przecież całość tej rozmowy była skandaliczna, czego zwieńczeniem były już słynne słowa. Całość, nie tylko wycięte zdanie z kontekstu.

I ty chcesz prowadzić merytoryczną dyskusję.... Najpierw zmień podejście, bo w temacie ''Wybory prezydenckie 2015'' obnażyłem Twoją merytoryczną dyskusję.
Z mojej strony za bardzo nie licz na dyskusję. Gdybyś nie trollował a dyskutował, mając nawet w 100 procentach odmienne zdanie to co innego, ale Ciebie interesują wrzutki nie mające za wiele znaczenia dla przeciętnego Kowalskiego.
Dlatego nie wierzę w jakąkolwiek rozsądną dyskusję z Tobą, a i sam osobiście z powodu Twojego postępowania, nie mam ochoty próbować ją prowadzić.
Także baw się w swoim bagienku beze mnie.
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości