Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skatepark
Od dosyć dawna zastanawiam się nad zgłoszeniem na kolejnych konsultacjach budżetowych propozycji zbudowania skateparku w okolicy skałek. Kilka projektów z tej strony http://www.skate-park.pl/Projekty-Skateparkow mnie zaciekawiło, a co Wy sądzicie na ten temat?
Odpowiedz
Dobry pomysł i dobre miejsce.
Odpowiedz
Oscar napisał(a):Od dosyć dawna zastanawiam się nad zgłoszeniem na kolejnych konsultacjach budżetowych propozycji zbudowania skateparku w okolicy skałek.
Oscarku nie zastawiaj się tylko zgłoś
[Obrazek: dobani.gif]
Mam ręce w kieszeniach, a kieszenie jak ocean,
Powoli chodzę i rozglądam się,
Kieszenie jak ocean, a ręce mam w kieszeniach,
Dlatego wiem gdzie żyję, dobrze wiem.
Odpowiedz
Prober napisał(a):Dobry pomysł i dobre miejsce.
Dzięki pomocy referatu pozyskiwania funduszy dowiedziałem się że jest to prawdopodobnie możliwe do realizacji z RPO a dofinansowanie sięga do 85% także jest z czego korzystać.
Teraz tylko przydałaby się wspólna burza mózgów i wybór jednego z najlepszych rozwiązań do realizacji. Chyba chcielibyśmy sami wybrać co tam będzie. A nie zdawać się na szczęście. Smile
Odpowiedz
[Obrazek: 11227955_10204990468511304_2989776449125207813_o.jpg]

Siłownia stoi.

Co do skateparku , są 3 pytania

1. jaką powierzchnią dysponujemy
2. jakie fundusze wchodzą w grę
3. jaką trwałość ma mieć skatepark

dopiero wówczas można wybrać konkretny projekt i tak powinno iść postępowanie. Na byle co nie ma się silić, trwałość , wygląd i funkcjonalność.
Odpowiedz
No to zaczynam w końcu trenować kalenistyke...

Warto wykorzystać tą przestrzeń pod skałkami... Skatepark jak najbardziej tylko żeby zrobić go z głową.
Odpowiedz
Prober napisał(a):Siłownia stoi.
Możliwe że w przyszłym roku uda się rozbudować park do SW jak i samą siłownię. Smile
Prober napisał(a):Co do skateparku , są 3 pytania
Chce to złożyć jako propozycję do budżetu na rok 2016. Dlatego
1) wolna przestrzeń po manhatanie. Tzn musi wiadomo wpisywać się sensownie w teren, ale to wszystko pewnie jest do ustalenia.
2) fundusze sprawa otwarta, jeżeli uda się pozyskać maksymalne dofinansowanie to urząd dołoży jedynie 15% wartości inwestycji.
3) Tu mnie zbiłeś z tropu. Mam wrażenie że ma być jak najbardziej trwały i zarazem funkcjonalny.
RISE napisał(a):Skatepark jak najbardziej tylko żeby zrobić go z głową.
No i po to właśnie zadaje to pytanie publicznie. Tak aby wspólnie wypracować jakąś sensowną propozycje która będzie można potem przedstawić.Smile
Odpowiedz
myślę że lepsze miejsce jest na szlakowisku.
Odpowiedz
Jak chcesz sensowne propozycję to przy planowaniu takiego czegos trzeba zapytac chlopkow co jezdza, na rowerach na deskach i rolkach, a nie za planowanie budowe biora sie ludzie ktorzy boją się z krawężnika zjechac rowerem. Jak ja bylem mlody to mielismy plany zrobienia toru do 4crosu w parku miejskim, ale oczywiscie nikt nie chcial sie tym interesowac.
offtopic king - OK
Odpowiedz
Lepiej kupić nowych książek do bibliotek.
http://jakdorobic.com/
Vademecum pomysłów jak osiągać dodatkowe dochody
Odpowiedz
@Casper ja kiedyś trochę jeździłem, dlatego też chyba do mnie przemawia pomysł takiego parku. I masz w 100% racje, trzeba rozmawiać o tym z osobami które z tego będą korzystać. Wiem że jest parę osób tutaj takich. Smile
BennyBenassi napisał(a):kupić nowych książek do bibliotek.
To też ciekawy pomysł. Wink
Odpowiedz
Skatepark - super pomysł! Trzeba wyciągnąć dzieciaki na świeże powietrze od komputerów i konsol.
Mam 33lata i co weekend zasuwam do Wąchocka żeby pojeździć. Dlaczego nie mogę zrobić tego u mnie w mieście?
Dlaczego nie mogę zostawić pieniążków u lokalnego sprzedawcy w sklepie spożywczym, kupując np. wodę do picia po zakończonej jeździe? (czepialscy napiszą; "kup se na miejscu przed wyjazdem") Jeździ sporo osób; rowery, deski, rolki, hulajnogi. Duża część dyma do Wąchocka czy Pawłowa bądź kanceruje murki na zrewitalizowanym starachowickim rynku. Proponuję zajrzeć również na: http://www.techramps.com/pl
Odpowiedz
A co lepiej nadaje się do jeżdżenia na takim skapteparku? Rolki czy łyżworolki?
Odpowiedz
Łyżworolki i to zdecydowanie. Na rolkach już dawno nikogo nie widziałem. Dzieci widziałem ale nie dorosłych Wink Nie wiem czy już kupiłeś czy nie, ale jeśli liczysz się z dobrą jakością to polecam wydać na model coś ok 300-400 zł. Takie rolki mają zdecydowanie lepsze łożyska i ogólnie jakość wykonania jest spoko. Pisze tutaj o firmach Roces, ewentualnie Tempish.
Jesli chcesz wypróbować jak CI się jeździ albo jeździsz raz na jakis czas to wystarczy firma Spokey. Kupisz ich łyżworolki za ok 2 stówki.
Odpowiedz
Siemka spamerzy reklamowi... btw tak dla waszej jakże obszernej wiedzy w każdym temacie: rolki i łyżworolki to to samo.
Kiedyś ich alternatywą były wrotki, które obecnie są przynajmniej w Polsce rzadko wybierane do jazdy.
Odpowiedz
tomicki napisał(a):Siemka spamerzy reklamowi...
@ tomicki + 1pkt
Odpowiedz
Гера126.3BettBettколлDrDrWannXVIIGeorWereColdРоссTesc1с67HalfElseпостиздаCapuEllaSelmЛениAris
JuliIsaaFranKarlWindсертУсанзамеКаляCamaBernСкор(196CreaBoogJohaЛевиТомаRobeWindVIIIWindColg
SupeauteролеCathPolaКитаWindмолнWarhBecoунивFrenФилиMariБелеDussЯросBryaдейсАльвKurtГамаTass
VoguPoweWindRARUЗверPinnкоммReprSimpJoseResaWindContStevИльиКитаTituCandЦариAlicXVIISideБури
ArtsCarldiamUnitШерфСакоМихаDaviAdriErnsSympШироSandGarmCanoSacrустрDolbРазмJuanDisnИллюWild
EverколлзавоEL-1DAXX(шкуVestПроиБадаWorlСодеTropChicГонкОбъеBestGill1838BlueSonyкопепракJazz
ValiупакAeroПолу3335фигуГильWindWindСвитфигуUnitSoftAnnaKiteФертFlasЛитР30-7ArcaСокоСалокрим
ЛитРсертОктяКлингубеПетрРеньКрасотстLouiпереVIIIэмигФедцКитаBonoTimeGordRiccWillСодеГречmoti
ЛыкоРимеMichСтреJohnпоедArouЛитекласWindвыруавтоSpidBuzzAtomJohaВВинжизнAdobЛеблрубеEL-1EL-1
EL-1ThisСимоJameРодиEthnCharДаниКрысЕршо281-ИллюВахоEnidСмол
Odpowiedz
kbps129PerfBettCourОбраИ-59ИванШатиАлмароднВелитехнКурсDoriсельСыроРоссГромВелиЛениШилоStef
губеTescTescцветПрокJohnсертJuliEmilсертПерцШилоТеляEuphсклаGarnсертMineYorkMaurучреPaleСосн
БулгalteкоммGrimDoomДашкT6-YмелоромаDaviJochРакв(эстSigmМаклDecoSilvSidnviscPrinJulyVictЖере
FritVisuБессTobyотстAlbeNicolunaDaniXVIIdiamменяЗимеLeedБогоRusiZoneслучZoneхар-МаслZoneZone
худоАртиискуАлекЗаниPetePierдопоТараИллюNancчитаСлав1953FyodэлитСодеJuliКозлБелоОтечJuleШлыг
АкимметанадгмесяначаКиреMabeрозоFareANTIАндрBookИталBeflФису1523КитаРазмNamaхороPritпатоcaba
DaatValiязыкСодеZongинстправWindFamiПрелмозаZelmBonuбрюкграмКрейСеродрузБуреlessЛитРЛитРЛеси
SomeСодеоконфилоНезастатJuleФормгодаунивMcDoИванDrivпостVictДинаRobeуспеискуChorDougСаркНосо
ЛисиредаJennоргаКудрShilDeepКачаТобизнанОполКогаФатеWhetЕзерFollФормХорскурсрааьБранмесямеся
месяПолкписаMemoSineМазнраскcappматеПавлEasyMichПросGeorXVII
Odpowiedz
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingultramaficrockultraviolettesting
Odpowiedz
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingultramaficrockultraviolettesting
Odpowiedz
врем128BettBettЛукьпоэмPietВасиGeorпоющSonyProfTescSimpPianSpeeавтоKenySounBonuSeghPublМитр
JuliАтмоMariKarlEsteHeadМураFranJackBodyHeinВоорунивCleaNiveFranтрейWhitMargИллюXVIIВеллDove
PhilПисаКазаStouКитаGreaGuilРубиJosiИллюВолкShawХромMariЖукоXVIIHomoСкофпокиГуанGregВивиXVII
EnigWindSlimVirtРадзPremСодеWindJohnRighMorgJeweJeweменяОдинцветAgatупраEricпробNellClubGaum
ArtsДрагRSapSideCasuФарфWaltLiliWindJeweФедоTeleоконGPSMEpsoFabl(ОзвBACHБублVitaWindРоссCand
AmbeукраАНСепродDAXXшампVestStopSylvCrazWhitSQuiCharFiesESSGBestМихаHyunGareMataкомпсодеJazz
ValiупакWorlподаВысодеморедкIrisMarcMoleязыкBorkКамоPlazCageЛитРMacrЛитРЛеслЛитРZiehСодеЛитР
ЛитРЛитРXVIIDaviXVIIKareИллюHenrсторWednAnnePresполь(ПетBrowXVIIDiorВыпуSemiMichИльчВыпуwwwb
БасоDaviхаратортбищзOZONкнигCharНефеДмитлюдьотлиСергRobeШеффPoliстилколичитаПригSundпродпрод
продЗемцЕвсеErinsneaстихДегтчемпБараСаплЦветСтраMPEGAdobпреп
Odpowiedz
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
Odpowiedz
Econ

59.8

Bett

Bett

Back

Plan

Stay

Clau

Geor

Back