Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
imigranci - problem czy bańka medialna?
hej jak w temacie. Co sądzicie? Moim zdaniem to ogromny problem w Europie. Obawiam się, że to po prostu święta wojna muzułmanów przeciwko niewiernym. nie jestem przeciwny pomocy, wręcz przeciwnie ale jak ktoś do kogoś przyjeżdża to musi się dostosować do warunków panujących w danym miejscu. ponadto skąd ci imigranci mają tyle pieniędzy by opłacić przemytników? przecież tam wojna i teoretycznie gospodarka nie funkcjonuje. dlaczego nie idą do krajów gdzie jest ta sama religia i obyczaje? przecież takie kraje jak katar Arabia są o wiele. bogatsze od wielu krajów Unii. jakoś Izrael wyraźnie się odciął.brawa dla Węgier za postawę.
Odpowiedz
http://www.dailymotion.com/video/x34pgg5...lewizji_tv
"Wygrajcie wybory to sobie wszystko przegłosujecie" ~Stefan Niesiołowski
Odpowiedz
To jest chore co się dzieje... Jeszcze trochę i będzie bardzo trudno zatrzymać tego islamskiego konia trojańskiego. Wystarczy poczytać do czego doprowadziła tolerancja w Szwecji. Francja kolejny przykład... Wyburzają nawet katedry pod budowę meczetu.

Pamiętajmy, że każdy uchodźca ma prawo do ściągnięcia swojej rodziny... więc będzie ciekawie.

Poczekajmy do pierwszego ataku terrorystycznego... Może to otworzy co po niektórym oczy.
Odpowiedz
wg mnie to jest głupota, widziałem wczoraj w telewizji jak mówili że proboszcz jakiejś parafii zebrał i tu nie chem popełnić gafy w 4 minuty albo w 4 godziny 24 tyś zł dla tych popaprańców.

Ciekawe czy jak ja bym poszedł i powiedział żeby mi dał na ratę kredytu na mieszkanie to co by powiedział.

Teraz każdemu takiemu popaprańcowi trzeba dać mieszkanie, pracę, przywileje jak każdy z nas.

A tak poza tym gdzie można się zgłosić żeby takich popaprańców przygarnąć. Mam 3h wiśni przydało by mi się kilku do zrywania.
Jest Git
Odpowiedz
Samobójstwo wpuszczać szarańczę pod przyzwoleniem Big Grin Połowę zjedliby pewnie razem z pestkami , a to co zostanie to pewnie też im się należałoby bo to Allah sprawił, że drzewa obrodziły w owoce i czekały tylko na ich przyjście.

http://demotywatory.pl/4538430/Tego-w-te...y-i-Polski

Nie jestem rasistą ale ... jedyna opcja to załadować na statek i nara albo na łańcuch i do lochów...
Odpowiedz
Jeba.... rasa BAMBO
Jest Git
Odpowiedz
Jakoś do ameryki sie nie pchaja ...
Poza tym czas sobie chyba kupic broń.
Odpowiedz
Jak nasi rydacy wyjeżdżają w cale nie małej liczbie za pracą głownie to słyszy się najczęściej - Dlaczego nie ?
jak do nas przybywają nagraniczni "goście" to jesteśmy przeciw.

Przecież zagranica postrzegają nas bardzo podobnie.

Jak to jest ?
Młodzi ludzie, mądrzy, ambitni, uczciwi- zaplanujcie sobie emigrację. W tym kraju prędko nic się nie zmieni!
Odpowiedz
Nie jestem osobą jakoś szczególnie pałąjącą sympatią do Pani Premier, ale uwarunkowanie przyjęcia uchodźców/emigrantów do naszego kraju ma sens. Tak jak kiedyś (jako minister) postawiła się improtowi szczepionek (a świat ześwirował na tym punkcie), tak i teraz dobrze robi stawiając warunki selekcji osób do przyznania azylu.
Pomagać bidnym ludziskom trzeba, ale to co się wyprawia, to już paranoja...która przeświadcza mnie coraz bardziej, że ta masa w większości z uciekinierami nie ma wiele wspólnego.
Odpowiedz
Star 266, czy na pewno postrzegają nas podobnie?
W końcu nasza kultura jest bardzo zbliżona do tej w Europie i nie narzucamy się z naszymi zwyczajami, religią w innych Państwach (ale wynika to też trochę z tego, że właśnie w tych krajach europejskich jest podobnie).
Natomiast uchodźcy, wyznający islam, zachowują się jednak w sposób "roszczeniowy" (tak, nie wszyscy, ale obraz tego co dzieję się we Francji, Niemczech czy Anglii jest właśnie taki) i korzystając z GOŚCINNOŚCI innych krajów, próbują z czasem zachowywać się jakby to był ich kraj (zakaz jedzenia przez wszystkich wieprzowiny, czy picia alkoholu, czy też sposobu ubioru u kobiet).
Stąd poniekąd biorą się te uprzedzenia.
"Si vis pacem, para bellum" - The Punisher
Odpowiedz
A jak postrzegają polaków za granicą ? Polacy to pijacy, awanturnicy i złodzieje.Solidnie zapracowaliśmy sobie na taki wizerunek
Odpowiedz
Ale nie obcinają głów, wysadzają się publicznie i nie gwałcą kobiet jak swojej kozy koło domu.
Odpowiedz
Właśnie, to co myślą o nas nadal "mieści" się jakby w "normach europejskich". Zobacz, jak duzo piją Anglicy, jak zachowują się Niemcy na wycieczkach u nas itp. Ale nadal specjalnie nie czujesz zagrozenia z ich strony, że chcą wprowadzić swoje "porządki" tutaj. A islamiści tak właśnie próbują robić.
"Si vis pacem, para bellum" - The Punisher
Odpowiedz
Supervisor napisał(a):tych popaprańców. (...) takiemu popaprańcowi (...) takich popaprańców
Możesz mi wyjaśnić, czym/kim jest ów popapraniec? I na jakiej podstawie popaprańcami są ci uchodźcy?
RISE napisał(a):i nie gwałcą kobiet jak swojej kozy koło domu.
Polacy nie gwałcą kobiet?
@RISE, może jestem głupi, może nieoczytany... ale możesz mi powiedzieć skąd te kozy się biorą? i ich gwałt? bo na facebooku powtarzają to hasło jak mantrę nawet gimnazjaliści.
Odpowiedz
Jesion napisał(a):Możesz mi wyjaśnić, czym/kim jest ów popapraniec? I na jakiej podstawie popaprańcami są ci uchodźcy?

Popapraniec to islamista normalne, nie udawaj ze ie wiesz że tak o nich mówi cywilizowany świat. Nawet w super tolerancyjnej Wielkiej Brytanii tak się mówi - tyle że cicho, bo głośno nikt się nie odważy - poprawność polityczna.

Jesion napisał(a):@RISE, może jestem głupi, może nieoczytany... ale możesz mi powiedzieć skąd te kozy się biorą? i ich gwałt? bo na facebooku powtarzają to hasło jak mantrę nawet gimnazjaliści.

No to poszperaj na stronach ale trochę innych jak FB, bardziej takich na które "tolerancyjne" zrzeszenia się skarżą i zobacz jak allachy zapinają kozy Smile, nawet 10-12 latkowie przyuczani są nie tylko do tego jak poderżnąć gardło misiowi ale również jak kozę zadowolić.

@ Jesion Na pewno duża rzesza imigrantów to ludzie uciekający przed bombami, uciekają do lepszego życia, tylko powinni uciekać do swojej kultury, do swoich meczetów. Dlaczego kraje zatoki perskiej nie chcą ich przyjąć a pchają się do europy?
Może wiedzą że w tamtych krajach będą musieli pracować i dostosować się do tamtejszych praw a w europie będą robili to ci chcą.
wszyscy ci imigranci mają jedną wadę - czczą Allacha a każdy islamista to potencjalny terrorysta.
Nie liczy się, co robisz. Nie liczy się, ile odłożyłeś w banku. Nie liczy się, jak się ubierasz. Nie jesteś pięknym i ulotnym płatkiem śniegu. Zaczyna się od tego, że nie możesz spać. Później czujesz, że masz lufę w ustach
Odpowiedz
sytuacja w Szwecji ...
http://niewygodne.info.pl/artykul5/02435...wniony.htm

Oni mają misje do wykonania ... opanować świat , a nie żadne tam uciekanie przed ciężką sytuacją
https://video-fra3-1.xx.fbcdn.net/hvideo...e=55F14E45

(link skopiowany z FB )

https://www.youtube.com/watch?v=XFXNJfwcCDs
Odpowiedz
olek2601 napisał(a):Popapraniec to islamista normalne, nie udawaj ze ie wiesz że tak o nich mówi cywilizowany świat. Nawet w super tolerancyjnej Wielkiej Brytanii tak się mówi - tyle że cicho, bo głośno nikt się nie odważy - poprawność polityczna.
"Cywilizowany świat". Określenie z d... A gdzie tu masz taką "cywilizację"? Dla Ciebie islam zaczyna się chyba i kończy w Syrii. Wyobraź sobie jak by postrzegali Ciebie i takie Starachowice chociażby w Dubaju, gdzie też "inna" religia - "małomiasteczkowy biedny burak z peryferii cywilizacji". Nice?

olek2601 napisał(a):No to poszperaj na stronach ale trochę innych jak FB, bardziej takich na które "tolerancyjne" zrzeszenia się skarżą i zobacz jak allachy zapinają kozy Smile, nawet 10-12 latkowie przyuczani są nie tylko do tego jak poderżnąć gardło misiowi ale również jak kozę zadowolić.
Fajnie. Polacy także wyznają islam, wcale nie ten skrajny. Jakoś nie widziałem, aby baraszkowali z kozami.

olek2601 napisał(a):@ Jesion Na pewno duża rzesza imigrantów to ludzie uciekający przed bombami, uciekają do lepszego życia, tylko powinni uciekać do swojej kultury, do swoich meczetów.
Rozumiem, że gdy w Polsce wybuchnie wojna domowa albo jakiś konflikt zbrojny z innym krajem, Ty będziesz siedział w zakrystii u siebie w kościele.

olek2601 napisał(a):Dlaczego kraje zatoki perskiej nie chcą ich przyjąć a pchają się do europy?
Bo już wcześniej fala imigrantów już przebiła się przez granice UE. Syryjczycy uciekają z krajów arabskich, ponieważ tam jest największe zagrożenie rozprzestrzenienia Państwa Islamskiego. Ja tak to widzę. Poza tym kraje arabskie są bardziej restrykcyjne i mniej ustępliwe, od Unii Europejskiej jako wspólnoty.

olek2601 napisał(a):Może wiedzą że w tamtych krajach będą musieli pracować i dostosować się do tamtejszych praw a w europie będą robili to ci chcą.
A Polacy są inni? Zajrzyj pod pierwszy lepszy monopolowy. Radość życia z publicznych pieniędzy z ZUSu i MOPSu.

olek2601 napisał(a):wszyscy ci imigranci mają jedną wadę - czczą Allacha
A Ty kogo czcisz? Boga? Owacje na stojąco.

olek2601 napisał(a):a każdy islamista to potencjalny terrorysta.
Jasne. Każdy Polak to ubek, Niemiec to SS'man, wszyscy Francuzi jedzą żaby, a Amerykanie są tłuści i tępi.
Odpowiedz
Widzę, że musi stać się coś na prawde poważnego żeby niektórzy zrozumieli jakie zagrożenie czeka za rogiem.
Problemem nie jest to że oni chcą mieszkać w Niemczech, Francji czy Anglii... Problemem jest to że oni mają w d... wszelkie prawa panujące w danym kraju. To oni są gośćmi, a panoszą się jak u siebie. Zobacz co się dzieje we Francji co tydzień w piątek... Blokowane są ulice, ppzastawiane barierkami, masy ludzi modli się przy obstawie wynajętej prywatnej ochrony. Ludzie nir mogą wyjść i wejść do swojej posesji. Nie da się przejechać samochodem. Itd.

Powinni ukrócić całkowicie social dla tej dziczy ciekawe co wtedy zrobiliby.
Odpowiedz
Modlą się bo mają takie prawo. Poza tym ilu masz muzułmanów we Francji, a ilu chce przyjechać do całej Europy, w tym do Polski? Kilka milionów do kilku tysięcy, to jednak nie porównanie. Podziel sobie tą ilość na całą powierzchnię kraju i faktycznie, w Starachowicach będą Ci ulice zamykać, jeśli przypadnie nam chociaż jeden muzułmanin...

Co do blokowania ulic. Możesz przejechać samochodem, gdy katolicy organizują marsze typu Obudź się Polsko, spotkania Rodziny Radia Maryja, pochody z okazji Bożego Ciała czy Drogi Krzyżowe na ulicach? No chyba nie. Tak więc zastanów się zanim wyskoczysz z pretensjami do innych religii. Katolicyzm nie uczy ksenofobii i krytykowania innych, więc nie mam pojęcia jakie wyznanie reprezentujesz.
Odpowiedz
Karol napisał(a):"Cywilizowany świat". Określenie z d... A gdzie tu masz taką "cywilizację"? Dla Ciebie islam zaczyna się chyba i kończy w Syrii. Wyobraź sobie jak by postrzegali Ciebie i takie Starachowice chociażby w Dubaju, gdzie też "inna" religia - "małomiasteczkowy biedny burak z peryferii cywilizacji". Nice?

Znaczy się obcinanie głów, bicie kobiet, gwałcenie dzieci to cywilizacja według ciebie. Nie zapomnij ze w innych cywilizacjach islamu zabija cię chociażby za wyrzeczenie się Allacha a pewien bogaty i cywilizowany ojciec z Dubaju pozwolił swojej córce utonąć bo inaczej ratownicy by ją "splugawili'. Islam jest 1400 lat za cywilizacja europejską.

http://demotywatory.pl/4541269/Uwaga-pan...i-Czeskiej

Karol napisał(a):Fajnie. Polacy także wyznają islam, wcale nie ten skrajny. Jakoś nie widziałem, aby baraszkowali z kozami.

Bo im jakiś arabus w głowie namieszał. Ja widziałem jak dziecko zapinało kozę w jaskini, co to zmienia?

Karol napisał(a):Rozumiem, że gdy w Polsce wybuchnie wojna domowa albo jakiś konflikt zbrojny z innym krajem, Ty będziesz siedział w zakrystii u siebie w kościele.

Nie, ale nie ucieknę Syrii, Iraku czy Dubaju, pojadę tam gdzie kultura jest podobna.
BTW jestem ateistą, dlatego tak bardzo dziwią obawiam się wszystkich ekstremistów religijnych, oni nie myślą samodzielnie ale żyją w średniowieczu i o ich losie decydują duchowni. Z dwojga złego to już wolę jednak ekstremizm Rydzyka niż ISIS.

Karol napisał(a):Bo już wcześniej fala imigrantów już przebiła się przez granice UE. Syryjczycy uciekają z krajów arabskich, ponieważ tam jest największe zagrożenie rozprzestrzenienia Państwa Islamskiego. Ja tak to widzę. Poza tym kraje arabskie są bardziej restrykcyjne i mniej ustępliwe, od Unii Europejskiej jako wspólnoty.

No dobra uciekli do Europy ale dlaczego ją wybrali? W Katarze, Arabii Saudyjskiej mogą spokojnie żyć i czcić Allaha, pojechali do Europy bo tutaj socjal i prawo jest takie a nie inne. W Katarze przy budowie stadionów zachrzaniają Nepalczycy za grosze, pracy nie brakuje.

Karol napisał(a):A Polacy są inni? Zajrzyj pod pierwszy lepszy monopolowy. Radość życia z publicznych pieniędzy z ZUSu i MOPSu.

Ale taki polaczek może cie co najwyżej nagwizdać a nie wysadzić cie w powietrze albo zgwałcić dziecko, a jak coś zrobi to zostanie ukarany a może i nawet zlinczowany - taką mamy kulturę. U arabusów gwałty, pobicia to cześć kultury i tą kulturę próbują przenieść do Europy.

Karol napisał(a):A Ty kogo czcisz? Boga? Owacje na stojąco.

przestań, nawet nie chce mi esie tego komentować. Nawet jakbym czcił Chrystusa co niedzielę w kościele, to chyba widzisz różnice miedzy religią pokoju a terroru. Bin Laden powiedział kiedyś że Chrześcijanie nie mają szans w świecie, bo kochają życie z muzeumanie kochają śmierć, dlatego wygrają każdą wojnę.

Karol napisał(a):Jasne. Każdy Polak to ubek, Niemiec to SS'man, wszyscy Francuzi jedzą żaby, a Amerykanie są tłuści i tępi.
Zgodnie z Koranem Każdy islamista musi dołożyć wszelkich starań aby szerzyć i umacniać wiarę, również poprzez akty zbrojne. I tyle w temacie to mówi wszystko, jak jesteś niewierzący to albo ci obetną łeb albo staniesz się jednym z nich.

Zobacz co się dzieje w UK, Paryżu islamiści nie przestrzegają żadnych praw bo nadrzędnym prawem jest prawo Koranu. Co z tego że w Polsce, Francji jest karana jest np. pedofilia u nich to norma że córkę wydaje się w wielu kilku lat.

Karol napisał(a):Modlą się bo mają takie prawo. Poza tym ilu masz muzułmanów we Francji, a ilu chce przyjechać do całej Europy, w tym do Polski? Kilka milionów do kilku tysięcy, to jednak nie porównanie. Podziel sobie tą ilość na całą powierzchnię kraju i faktycznie, w Starachowicach będą Ci ulice zamykać, jeśli przypadnie nam chociaż jeden muzułmanin...

A co to za różnica ilu chce przyjechać? Z tych kilkuset tysięcy zrobi się zaraz kilka miliomów i niedługo kobiety będą chodzić w burkach.

Karol napisał(a):Co do blokowania ulic. Możesz przejechać samochodem, gdy katolicy organizują marsze typu Obudź się Polsko, spotkania Rodziny Radia Maryja, pochody z okazji Bożego Ciała czy Drogi Krzyżowe na ulicach? No chyba nie. Tak więc zastanów się zanim wyskoczysz z pretensjami do innych religii. Katolicyzm nie uczy ksenofobii i krytykowania innych, więc nie mam pojęcia jakie wyznanie reprezentujesz.

Kiedy parzę na wypowiedzi zwolenników RM czy krzyża, ich zawiść i nienawiść w oczach to widzę własnie muzeumanów. Nie wiem jakie rzeczy byś do nich mówił oni i tak wiedza lepiej. Ziemia jest Allacha, czy innego Boga i jego prawa należy przestrzegać. Tylko ze prawa Jezusa są przeważnie nieszkodliwe a Allacha odwrotnie.
Więc lepiej ty się zastanów zanim wyskoczysz z poprawnością polityczną czy tolerancją rasową. Nie mam nic do czarnych, skośnookich czy innych ras jeżeli tylko nie pozwalają przejść kobiecie po ulicy w krótkich spodniach.

W twoich wypowiedziach chcesz być bardzo tolerancyjny a popierasz ludzi szerzących największa nietolerancję jaka świat widział.

A tak na koniec, ciekawe podsumowanie dlaczego kraje arabskie nie chcą imigrantów:

http://joemonster.org/art/33424/Imigranc...3_mln_osob

Wolą budować meczety w Europie.
Nie liczy się, co robisz. Nie liczy się, ile odłożyłeś w banku. Nie liczy się, jak się ubierasz. Nie jesteś pięknym i ulotnym płatkiem śniegu. Zaczyna się od tego, że nie możesz spać. Później czujesz, że masz lufę w ustach
Odpowiedz
[Obrazek: COkiBFuWsAAg5hQ.jpg:large]
Odpowiedz
Przypuśćmy, że islamizacja ogarnie Nas wszystkich ... czy ktoś się zastanowił jak będą wyglądać burki przykładowo od Versace ? Big Grin

no chyba, że tak : http://zapodaj.net/bf6240817d37a.jpg.html to nie którym nawet na rękę będzie jeśli mejkap nie daje już rady Big Grin
Odpowiedz
RISE
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1348,title,D...&_ticrsn=3

ale również uważam że trzeba uważać kogo się wpuszcza do kraju. Od tego mamy służby a terrorysta nie musi wjeżdżać do Polski w cysternie pełnej uchodźców żeby dokonać zamachu i ryzykować. On wjedzie niezauważony z paszportem.
Odpowiedz
Polecam świetny reportaż z marszu Polacy przeciwko imigrantom. Zdjęcia i wypowiedzi których nigdy nie zobaczycie w publicznej telewizji.

https://www.youtube.com/watch?t=1&v=mbSHr87kjgM
"Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. Nienawidzimy kompromisu: jest to nie tylko cechą młodości naszej, ale ducha czasów, w których żyjemy" - Jan Mosdorf
Odpowiedz
https://video-fra3-1.xx.fbcdn.net/hvideo...e=55F96F6E

jaki sympatyczny młody ''uchodzca''

jesionek tak samo upominasz sie od lat o przodków polakow wywiezionych do kazachstanu, na sybir? wiesz, że w sierpniu polskie MSZ odmówiło pomocy polakom w Donbasie, bo chciało tu przyjechac ok. 80 osób ?
typowy z Ciebie gosc ktory mysli i mowi to co slyszy w tych popiep.... mediach. zero wlasnego rozumu.
wszystkich szkoda ale Polska to nie niemcy, panstwo polskie od 26 lat nie jest w stanie pomoc i sprowadzic polakow a mamy ratowac caly swiat mimo ze nas na to nie stac? tak pomozmy ale matkom z dziecmi a mlode byki zamiast po socjal niech walcza o swoj wolny kraj tak jak walczyli mlodzi polacy podczas II w.ś.
https://video-fra3-1.xx.fbcdn.net/hvideo...e=55F9818F Prawda czasu - prawda ekranu: dziennikarz co innego mówi co innego pokazuje kamera. TVN tworzy fakty, których nie ma.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości