Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pełna kultura
[Obrazek: j9nknee38s31.jpg]

@marcin.wrobel88, z góry przepraszam za brak odpowiedzi, ale dopiero dziś tą żenującą wiadomość zauważyłem.

Odpowiadając... może durniem i debilem tak, lewacką też, ale na pewno nie cenzurą! Cenzurę sobie wypraszam!

Jak widzisz, Twoje ostatnie słowo forum ocenzurowało. Możesz jakoś przybliżyć co miałeś na myśli?
Nie musisz mi zaśmiecać skrzynki, możesz mi nawrzucać publicznie. Może swoje ego, kompleksy albo ewentualne frustracje jakoś tym podreperujesz Wink

Ja zawsze wierzę, że można się kulturalnie wymieniać poglądami. Z elementarnym szacunkiem odnosić się do siebie. Ale chyba jestem tu wyjątkiem, bo to nie pierwsza taka wiadomość Wink
"Podążaj ścieżkami niebezpieczeństwa, niezależny myślicielu. Wystawiaj swoje pomysły na niebezpieczeństwo kontrowersji. Mów, co myślisz i mniej obawiaj się etykiety wariata niż stygmatu konformisty. A w sprawach, które wydają ci się ważne, za wszelką cenę zabieraj głos i daj się usłyszeć." ~ Thomas J. Watson
Znam Cie prywatnie i nie mam o Tobie dobrego zdania.
Trudno, ubolewać nie będę. Ale to działa w dwie strony Wink
To dziwne skąd mnie znasz prywatnie, a ja nie wiem kim jesteś.
"Podążaj ścieżkami niebezpieczeństwa, niezależny myślicielu. Wystawiaj swoje pomysły na niebezpieczeństwo kontrowersji. Mów, co myślisz i mniej obawiaj się etykiety wariata niż stygmatu konformisty. A w sprawach, które wydają ci się ważne, za wszelką cenę zabieraj głos i daj się usłyszeć." ~ Thomas J. Watson
Dziwne to jednak, że prywatną wiadomość przekształcasz w ogólny temat na forum.
Ja rozumiem, ze mozesz czuć się taką wiadomością zniesmaczony, ale chyba powinieneś odnieść się do niej również prywatnie?
Sam trochę prowokujesz, zachowujac się w ten sposób.
Szukasz tu wsparcia, zrozumienia, pomocy?
"Si vis pacem, para bellum" - The Punisher
Pokazuje ilu baranów udziela się na tym forum i jak są wychowani. Trochę kultury "prawdziwi Polacy "
Bo liczy się tylko STAR
Co wnosi nowego i ciekawego TEN temat ?
Bo nie wiem...
O co kaman?
Mamo, mamo bo on powiedział, że jestem głupi!!!

Normalna piaskownica...
Panowie ja zamknę ten temat, bo jedyne do czego on prowadzi to eskalacji konfliktu.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości