Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Coctajl bar "Kosmo" (była Elida)
Mały, szybki reserach (ach te angielskie słowa, bez odpowiedników). Na google po wpisaniu frazy "kosmo starachowice" dosłownie nie ma żadnego linka poza tym do tego tematu. Jak to się u nas mawia, jak google o czymś nie wie to znaczy że tego nie ma. Może jakaś stronka, by się przydała?
Będąc na bieżąco z tematami na forum po wpisaniu "inferno starachowice" stronki nie ma, ale już jest lokalizacja na google maps.
"Chciałbym poznać myśli Boga, reszta to tylko detale" A. Einstein
Odpowiedz
dj_ip dzięki za sugestie postaramy się coś zrobić w tym temacie Wink
Odpowiedz
Byłem przed chwilą. Podoba mi się ;-)
AREK-SLUBNE.COM - NOWA JAKOŚĆ WSPOMNIEŃ - FOTOGRAFIA ŚLUBNA | BLOG

MARYSIA.SZARANIEC.org Przekaż 1% swojego podatku Marysi. Ona potrzebuje Twojej pomocy!
Odpowiedz
byłam. Fajne miejsce do posiedzenia spotkania się ze znajomymi Smile Chociaż inaczej sobie to wyobrażałam :mrgreen:
*Wizaż i Stylizacja* http://www.monikacielecka.com
opinie i zdjęcia - http://hope.maxmodels.pl
Odpowiedz
No to super ze macie pozytywne wrażenie z wizyty w Kosmo...

Ja, jak sobie to wymarzyłaś?? hehe może jakieś sugestie...?? Wink)
Odpowiedz
Jakis cennik , jak Osacr wspominal i menu ...
Odpowiedz
hehe tzn ja nigdy ni ebyłam w elidzie pierwszy raz byłam w tamtym miejscu. Myślałam, że to będzie typowe dla tst Smile jakis parkiet czy cos.
Ale jest miejsce do posiedzenia i pogadania Smile muzyka w tle nie jest siarczyści od fajek. Generalnie ok na jakies spotkania Smile
Odpowiedz
Lokal jak dla mnie bardzo w porządku. Od kilku dni działa tam chyba pierwszy hotspot w Starachowicach. Naprawdę warto odwiedzić to miejsce.
Odpowiedz
Cikawa sprawa z tym klubem , jutro zamierzam sie tam wybrac i ocenic sytuacje . Na wszedki wypadek zostawie poranny zarost , zeby nie ryzykowac nie wejscia... Smile
ktosiek
Odpowiedz
Macieju, mi tam nigdy dowodu nie sprawdzali, tak samo jak mojej dziewczynie. No niby ma 23 lata, ale ona czesto ma problemy z zakupem alkoholu z powodu "młodego wyglądu" Smile
Odpowiedz
Z powodu "młodego wyglądu" powiadasz .. to gratulacje Smile

A jak wyglada sprawa wlasie z alko ?. Można nabyć kulturalnie flaszeczke z baru , czy tylko bombki leja ?
ktosiek
Odpowiedz
Swojego nie możnaSmile flaszki też całej nie kupiszSmile
Odpowiedz
Odwiedziłem lokal, pierwsza sala spoko ale wystrój drugiej trochę ubogi. Zróbcie coś z tym. Kilka fajnych plakatów i bajerków poprawi klimat. Może jakiś billard na górze po schodkach?
Odpowiedz
E tamWink wygląda zdecydowanie okSmile Nie ma co pakować nie wiadomo czego, bo przestanie wyglądać to tak estetycznie.
Odpowiedz
bar naprawde niezły,fajny wystroj, pełna kultura , spokojnie mozna wypić piwko\drinka, nie wpuszczają zataczających sie półgłówków i dziczy. jedyny minus to ceny ale da sie przeżyć Wink
Odpowiedz
bardzo pozytywnie, fajny wystroj, muzyczka w tle, mily barman, ceny na dobrym poziomie, duzy plusSmile
offtopic king - OK
Odpowiedz
Z przykrością muszę dodać łyżkę dziegciu do beczki pozytywnych opinii o Cosmo. Chcąc wybrać się w drugi dzień świąt na spotkanie zorganizowaną grupą, kilka dni wcześniej zamówiliśmy sobie dwie loże. Na miejscu okazało się już, że Pan który przyjmował rezerwację najzwyczajniej w świecie nie przekazał informacji o niej pracownikom. Na skutek tego znaleźliśmy się w sytuacji, w której nasze miejsca były zajęte (a lokal był wypełniony po brzegi, więc nie było nawet miejsca gdzie moglibyśmy usiąść. Gdyby nie to, że ostatecznie znaleźliśmy wtedy miejsce w Chilloucie, najprawdopodobniej w Cosmo już bym się nie pojawił. A tak, spróbuję jeszcze kiedyś się tam zjawić - może wtedy opinia o klubie będzie już pozytywna.
Odpowiedz
a cosmo można się udusic od tego dymu który tam się zbiera blee.
Odpowiedz
Peter napisał(a):Odwiedziłem lokal, pierwsza sala spoko ale wystrój drugiej trochę ubogi. Zróbcie coś z tym. Kilka fajnych plakatów i bajerków poprawi klimat. Może jakiś billard na górze po schodkach?
Mianowicie tak, jeżeli chodzi o górę i bilard to ta opcja odpada... ponieważ obawiam się że konstrukcja tego balkonu, że tak to nazwę może nie wytrzymać aż takiego ciężaru stołu plus oczywiście gracze itd. Podczas gry dużo się osoba przemieszcza przez co konstrukcja "pracuje" i może się to odbić na suficie poziom niżej hehh czyli trochę ryzyko.
Chociaż są plany żeby zagospodarować również i górę i za pewne z czasem tak będzie, ale jeżeli chodzi o bilard to raczej odpada...
Za to w sezonie letnim taras który jest na dworze będzie zagospodarowany Wink
Jeżeli natomiast chodzi o wystrój drugiej sali no to Peter zauważ ze na ścianach obok wejścia masz z jednej strony alla akwarium, a z drugiej lustro. Dalej masz ścianę z oknami, następna ściana to właśnie schody na górę i na tej ścianie masz już namalowanego tam typka hehe i napis "cocktajl bar Kosmo". Kolejna ściana, również coś tam jest jakieś światło chyba czy coś, a w ogóle jeżeli nawet to ściany są w stanie takim że raczej szkoda je zakrywać jakimiś niby plakatami heh...
Mówisz bajerków wg Ciebie np jakich?? I gdzie je tam umieścić?? Nie ma co też naćpać tam na ściany ch wie czego bo to tez będzie bez gustownie wyglądało i zepsuje klimat...
Odpowiedz
Ja napisał(a):a cosmo można się udusic od tego dymu który tam się zbiera blee.
Powiedz mi koleżanko sympatyczna w którym lokalu w okresie zimowym nie masz tzw siekiery od dymu papierosowego?? Moim zdaniem w "Kosmo" i tak nie ma tragedii jak w niektórych pubach czy barach gdzie jeszcze nie kiedy dochodzą duszące aromaty z kuchni i plus dym papierosowy no to wtedy mamy blee. Niestety gdy w lokalu jest nadmiar palących osób tak już to jest i to nie tylko tu :/ Hehh mam nadzieje że lokal sam w sobie chociaż po części rekompensuje ten dyskomfort co dla niektórych Wink
Chcąc wietrzyć lokal w taką pogodę jak mamy za oknem (jest styczeń) znów będzie źle że zimno itd ehh... i koło się nam zamyka.
Co do tej wentylacji w okresie letnim postaramy się coś zmienić Wink a tym czasem trzeba jakoś przeboleć i kosztować się różnoraką ofertą baru Tongue
Odpowiedz
cell napisał(a):Z przykrością muszę dodać łyżkę dziegciu do beczki pozytywnych opinii o Cosmo. Chcąc wybrać się w drugi dzień świąt na spotkanie zorganizowaną grupą, kilka dni wcześniej zamówiliśmy sobie dwie loże. Na miejscu okazało się już, że Pan który przyjmował rezerwację najzwyczajniej w świecie nie przekazał informacji o niej pracownikom. Na skutek tego znaleźliśmy się w sytuacji, w której nasze miejsca były zajęte (a lokal był wypełniony po brzegi, więc nie było nawet miejsca gdzie moglibyśmy usiąść. Gdyby nie to, że ostatecznie znaleźliśmy wtedy miejsce w Chilloucie, najprawdopodobniej w Cosmo już bym się nie pojawił. A tak, spróbuję jeszcze kiedyś się tam zjawić - może wtedy opinia o klubie będzie już pozytywna.
Yhymm no jeżeli zaistniała taka sytuacja to z góry przepraszamy... ale gdy ktoś zamawia rezerwacje stolika zawsze tą rezerwacje staramy się trzymać i czy to była rezerwacja imienna? Czy po prostu była rezerwacja na stolik ewentualnie loża od tak porostu. Mogła zaistnieć sytuacja gdy po prostu ktoś zwyczajnie się podsiadł do zarezerwowanego stolika, a obsługa widząc iż ktoś go zajmuje pomyślała że to właśnie ta osoba/y zarezerwowała/y stolik, bo za zwyczaj jeżeli ktoś nie rezerwuje, a widzi na stoliku napis "REZERWACJA" to raczej nie siada no.
Wtedy raczej wszędzie było duuużo ludzi i problem z miejscami, a co do "Kosmo" to zapraszam ponownie i mam nadzieje że tym razem będą pozytywne relacje... Wink
Odpowiedz
Liseks napisał(a):
Ja napisał(a):a cosmo można się udusic od tego dymu który tam się zbiera blee.
Powiedz mi koleżanko sympatyczna w którym lokalu w okresie zimowym nie masz tzw siekiery od dymu papierosowego?? Moim zdaniem w "Kosmo" i tak nie ma tragedii jak w niektórych pubach czy barach gdzie jeszcze nie kiedy dochodzą duszące aromaty z kuchni i plus dym papierosowy no to wtedy mamy blee. Niestety gdy w lokalu jest nadmiar palących osób tak już to jest i to nie tylko tu :/ Hehh mam nadzieje że lokal sam w sobie chociaż po części rekompensuje ten dyskomfort co dla niektórych Wink
Chcąc wietrzyć lokal w taką pogodę jak mamy za oknem (jest styczeń) znów będzie źle że zimno itd ehh... i koło się nam zamyka.
Co do tej wentylacji w okresie letnim postaramy się coś zmienić Wink a tym czasem trzeba jakoś przeboleć i kosztować się różnoraką ofertą baru Tongue
Po pierwsze proszę o nie zwracanie się do mnie w ten sposób.
Po drugie to, że ktoś karmi raka nie oznacza, że mnie też ma truć.
Po trzecie takiej siekiery jaką zastałam w cosmo jeszcze nigdy nie widziałam, mało mi oczu nie wypaliło.
Pozdrawiam
Odpowiedz
Proszę pani? Tak mają zwracać się do Ciebie (Ja) użytkownicy forum? Trochę nie rozumiem Twojego tzn. Pani oburzenia. To jest forum i wszyscy zwracają się do siebie po koleżeńsku(przynajmniej tak mi się do dzisiaj wydawało). Nie wiem co było obraźliwego w zwrocie "koleżanko sympatyczna"...

Wracając do tematu moim zdaniem jeżeli przeszkadza Ci dym papierosowy to może wybierz lokal gdzie się nie pali np. 123. Wiem, że problem palenia istnieje nie od dziś. Dopiero wprowadzenie planowanej ustawy może coś zmieni, w co wątpię. To są naprawdę ogromne pieniądze. Wszyscy tylko ta mówią, że troszczą się o zdrowie obywateli. Skoro mniej osób by paliło koncerny farmaceutyczne automatycznie zarabiałyby mniej, tak samo wpływy z akcyzy do budżetu państwa znacznie by spadły. To jest jak walka z wiatrakami. Tak samo właściciele barów nie zdecydują się w większości na wprowadzenie zakazu palenia. Mamy tutaj nasz Starachowicki przykład Strychu. Kuba wprowadził zakaz palenia i lokal świecił pustkami. Gdy zakaz zniesiono wszystko wróciło do normy z wyjątkiem tego, że stracił kilka % klientów i jak sądzę w tym czasie sporo pieniędzy.

Wracając do tematu Kosmo zauważyłem, że ceny drinków nieznacznie wzrosły. Na szczęście napój chmielowy jest nadal w przystępnej cenie co mnie osobiście bardzo cieszy.
Odpowiedz
no jak dla mnie ten zwrot "koleżanko sympatyczna" nie jest zbyt sympatyczny i miły w odbiorze, jest zbyt pretensjonalny.

Jak ktoś chce palić niech wyjdzie na zewnątrz.
A uk jakoś wszyscy wychodzą na zewnątrz nikt nie pali w środku i nikomu to nie przeszkadza i zarobki nikomu nie spadły :]
Ok spoko możecie się truć ale niech ktoś pomyśli o tym żeby ten dym miał gdzieś jakieś ujście.
Odpowiedz
Widocznie taki jest Twój odbiór tego zwrotu. Jeżeli ktoś idzie do lokalu na piwo i pali nie będzie jak jakiś pajac co 10-15 minut wychodził zapalić... Dobra! To jest dyskusja, którą można ciągnąć w nieskończoność a temat jest zupełnie inny. PozdrawiamSmile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości