Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking na najlepszy lokal w Starachowicach
Witajcie,

przygotowuję artykuł/mini przewodnik po starachowickich klubach, restauracjach, winiarniach itp. Potrzebuję Waszych opinii - które z tych miejsc są najbardziej stylowe, przyjazne klientowi? Proszę także o propozycje nowych miejsc, nawet tych najmniejszych przyblocznych pubów, w których można zagrać np. w bilard.
Odpowiedz
czemu na liście nie ma klubu Kosmo? :-P
Odpowiedz
Proponuje INFERNO na osiedlu Południe (nowo otwarty pub) Smile)
Odpowiedz
Brakuje baru Elanda na Poludniu Idea
Nie ufaj nikomu poza swoja klimą, ręki nie podawaj konfidentom niech zginą!
Odpowiedz
Dzięki za wszystkie dodatkowe propozycje, będę wdzięczna jak podpowiecie na jakich ulicach się znajdują abym mogła je odwiedzić i zrobić kilka zdjęć.
Odpowiedz
Brakuje Odysei, "Olki",Orbity (nie wiem czy to jeszcze istnieje) - czyli tych na Oooooo Big Grin
Odpowiedz
Bar "Elanda" jest na ul. Jana Pawła II, na odcinku między pawilonem handlowym a krzyżem misyjnym.
Odpowiedz
A i jeszcze Ankara na ulicy 9-go Maja z pysznymi kebabami :-D
Odpowiedz
Winiarnia "Altamira" ul. Kochanowskiego dawny EMPIK
SZLACHCIC
Odpowiedz
jak zagłosować?
Odpowiedz
zaznaczyć i wyslac glos :]
Każdego dnia dziękuje Bogu że jestem Legionistą

http://www.legia.com http://otomoto.pl/show?id=C29645369&preview=1
Odpowiedz
Cytat:A i jeszcze Ankara na ulicy 9-go Maja z pysznymi kebabami :-D

Chyba najgorszymi w mieście i nie tylko. Takiego dziadostwa to jeszcze nigdzie nie jadłem
Bo liczy się tylko STAR
Odpowiedz
Mamut to chyba mało jeszcze jadłeś, ewentualnie Tobie akurat sprzedali niedobrego. Zresztą o gustach/smakach się nie dyskutuje, choć moje zdanie podziela jeszcze kilka osób.
Odpowiedz
Pub Inferno znajduje się na ul Wysockiego 2a , proponuje wpisać na google maps Inferno Starachowice i wyskoczy dokładna lokalizacjaSmile) pozdrawiamSmile
Odpowiedz
brakuje jeszcze paru miejsc: Domino, Joker, Kawałek. Smile
Odpowiedz
Cytat:brakuje jeszcze paru miejsc: Domino, Joker, Kawałek. Smile

Hmm... Domino owszem przy ul. 9go Maja, ale Joker czy Kawałek?? Joker to przecież nie club, pub, czy jakiś lokal w tym stylu tylko salon gier typu "jednoręki bandyta", a ten Kawałek to niby gdzie to i co to...??

[ Dodano: 2009-10-14, 17:11 ]
kowalka proponuje jeszcze odwiedzić i dodać coctajl bar Kosmo ul. Lipowa 29 (była Elida) naprawdę polecam Wink)
Może piwiarnie "Warka" na dolnych w starym "Euro-Smaku" , włoską restauracje "Maska" na ul. 9go Maja obok tureckiej knajpy "Ankara" i na przeciwko w/w "Kosmo"
"Euro-Smak" przy ul. Kilińskiego w miejscu gdzie dawna cukiernia "u Tuźnika"
Hmm... Co tam jeszcze mamy, z lokali gastronomicznych "Zodiak" ul. A. Krajowej, pizzeria-pub "Red Star" ul. Hutnicza ten sam budynek co Piwiarnia "Warka" z tym że na piętrze, pizzeria "Dworcowa" ul. Dworcowa w budynku dworca PKP (dolne) pizzeria "Verona" ul. Sportowa bar "Rene" również ul. Sportowa wszędzie jest podawane również piwko Wink pizzeria bezalkoholowa "Da*GraSSo", bar "Bajer" z boku w banku Śląskim, bar "Odyseja" w pawilonie skorpion z tyłu.
Jak ktoś wyżej napisał pub "Elanda" na rogu ulic J. Pawła z Chłopickiego, "Olka" ul. Kopalniana czy "Orbita" która oczywiście nadal istnieje i ma się dobrze hehhe ul. Staropolska. Dalej mamy "Chata wuja Toma" ul. Kościelna, stary "Skaner". Mamy również restauracje "Merkury" skrzyżowanie ul. Majówka z ul. Lipową, bar "Kaśka" bar "Skałka" ul. Skalista, pub "pod Brzozą" ul. Słoneczna na przeciwko poczty, restauracja "pod Sosnami" ul. Krzosa, restauracja "Corso" ul. Piłsudskiego, bar "na Placyku" osiedle Orłowo ul. Bema bodajże, bar "Trener" wczesniej chyba "u Serka" ul. Szkolna teren MCRiW koło clubu "Iguana", "Mag Burger" w rynku, u góry naprawdę sympatycznie piwko również jest lecz bez alkoholowe hehh ;] i drugi "Mag Burger" ul. Radomska na przeciwko sklepu "Stella" ale tu już piwka nie ma żadnego Tongue zakład gastronomiczny "Mniam-Mniam" ul. Kolejowa dobre szamanko typu fast-food lecz tu również alkoholi nie serwują Wink Karczma "Wygoda" na ul. Kieleckiej, karczma "u Jana" na ul. Ostrowieckiej i "u Waldiego" również Ostrowiecka ale już bardziej Michałów, pub "Czarny Koń" ul. Południowa, bar "Gewalia" nad zalewem Pasternik, ale to tylko na sezon letni niestety... Nie będę wymieniał oczywiście jakichś mniejszych spelunek czy tzw. "mordowni" hehe bo myślę że koleżanka nie jest zainteresowana odwiedzinami tych że lokali Tongue
Jeżeli coś jeszcze mi przyjdzie na myśl to napisze Wink
Odpowiedz
Karczma "Wygoda" należy chyba admininstracyjnie już do Wąchocka, ale warto odwiedzić. Smile
Odpowiedz
W takim razie wypadałoby dodać te pozycje, i rozpocząć całą ankietę od nowa :-)
Odpowiedz
someone, popieram w 100% ;] poczekam aż ankieta zostanie wzbogacona o resztę pozycji a później zagłosuję...
Ten post to jeden z najbardziej elokwentnych postów na tym forum. Zastanów się 10x zanim się do niego odwołasz...

http://www.otwartapestka.info
Odpowiedz
No Liseks zaskoczyłeś mnie swą znajomością lokali w TST. Smile
Rzeczywiście, ankieta wygląda teraz dziwnie, ale z drugiej strony wszystkich lokali wpisać się nie da. Które Waszym zdaniem są po prostu najpopularniejsze? Bo ja o kilku wymienionych w ogóle nie słyszałam.
Odpowiedz
a no widzisz nie raz się zajrzy tu i tam :-P po prostu odwiedzanie knajpek, clubów, pubów i innych lokali mniejszych, większych traktuje jako hmm... sport hehehe Smile chociaż jest jeszcze wiele innych miejsc jak napisałem, ale myślę ze są mało znaczne i sporo ludzi nawet ich nie odwiedza albo nie wie o ich istnieniu Tongue

kowalka wiec moim zdaniem mogłabyś dodać takie lokale jak "Kosmo", "Warka", "Maska" może i "Euro Smak", "Merkury" albo "Red Star" ale to już zależy kto gdzie się czuje najlepiej i gdzie lubi spędzać czas. Widzisz tu można by podzielić te wszystkie lokale na cluby, puby, bary, czy piwiarnie i lokale gastronomiczne choć w niektórych barach można również dobrze zjeść Tongue Bo np. jeżeli mam swój ulubiony club gdzie idę się bawić to nie kiedy na jakieś wyjście ze znajomymi na piwko obieram już inny lokal w którym lubię po siedzieć spokojnie (czy też nie) hehhe To samo jest z lokalami gastronomicznymi, mamy ich spooro i też są faworyci... mianowicie chodzi mi o to ze np. do zabawy mam swojego faworyta, do wyjścia ze znajomymi na jakieś piwko czy może coś innego %%% znów inne miejsce i tak samo jest np. z wyjściem na "randkę" :-P czy zjeść coś dobrego. Smile To tak jak z tą reklamą np. piwo pijemy gdzieś tam... ...a pizze jemy w Da*GraSSo hehe Smile
Odpowiedz
HEHE No to jeszcze Bar TARGOWY na ulicy... Targowej
http://jakdorobic.com/
Vademecum pomysłów jak osiągać dodatkowe dochody
Odpowiedz
Benny Hehhe no taa to dodajmy jeszcze "Kaczmara" w rynku koło PKS-ów albo "Zagłobę" na ul. Kilińskiego hmm... lub "Drewutnie" na Harcerskiej hehe i wiele, wiele takich innych nie no bez jaj :-P pisałem wyżej że na małe "spelunki" czy "mordownie" nie będę dawał koleżance namiarów bo się sparzy i podejrzewam że raczej by ich nie umieściła w swoim przewodniku... Smile Noo, chyba że ktoś ma ochotę skosztować proste winczaczo na szklany to "bar Targowy" jak najbardziej hahaha :mrgreen:
Odpowiedz
To może zróbmy tak:
zróbcie pierwszą ankietę z wszystkimi lokalami, wybierzemy 10 najpopularniejszych i dopiero z tą dziesiątką zrobi się główną i właściwą ankietę na najlepszy lokal.
Odpowiedz
Cytat:drugi "Mag Burger" ul. Radomska na przeciwko sklepu "Stella" Mag Burger jest Vis a Vi kiosku Ruchu , a nie Stelli , jak nie wiesz co to za knajpka u Kawalka to jestes dyletantem Tongue
Proponuje dodac :
Corso
U Doktorka/Siwego
Hubertus
Metro
U Hanki/Kawiarenka
Metamorfoza
Gospoda Wygoda
Czarny Kon
Cafe Marco
U Włodka/Vis a Vi M.A.N-a
Odpowiedz