Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prawo i Sprawiedliwość największym zagrożeniem dla Polski
Oczywiscie zartowalem Wink Wiem, ze nic nie zrobil i nie zrobi. To chyba ewenement na skale kraju ten "nasz starachowicki posel",jest kilka kadencji w sejmie, a miasto nie ma z tego tytulu zadnych korzysci, wrecz "straty" - np. stadion o ktorym piszesz. Wstyd, wstyd , wstyd.
Odpowiedz
Szerze pisząc to wydaje mi się, ze to nie jest ewenement. Z moich obserwacji wynika, ze ewenementem to jest jak jakiś poseł cos zrobi dla swojej społeczności. Niestety większość z nich myśli tylko o własnej du..ie I interesach partyjnych, a o wyborcach to sobie przypominaja przed wyborami. Pomagają im w tym ludzie, którzy głosują na tak "zasłużonych" posłów. Tak właśnie jest z naszym liderem "dobrej zmiany".
Bo liczy się tylko STAR
Odpowiedz
mamut napisał(a):Z moich obserwacji wynika, ze ewenementem to jest jak jakiś poseł cos zrobi dla swojej społeczności.
Fakt, ale zdarzały się wyjątki.
Posłanka Agnieszka Pomaska (przewodnicząca PO na Pomorzu) ściągnęła do Gdańska siedzibę Polskiej Agencji Kosmicznej POLSA. Da się? Da się. Ale trzeba mieć trochę siły przebicia.
Widocznie posłowi Lipcowi na nic zdało się wazeliniarstwo.

Ja jeszcze znalazłem wczoraj mały kwiatek.
To projekt zmiany Konstytucji RP złożony przez posłów PiS:
http://orka.sejm.gov.pl/Druki8ka.nsf/0/1...le/166.pdf
Art 1. pkt 1
W art. 183 (Konstytucji RP) po ust. 1 dodaje się ust. 1a w następującym brzmieniu:
„1a. Sąd Najwyższy orzeka o zgodności ustawy, o której mowa w art. 197 Konstytucji, z Konstytucją oraz z ratyfikowanymi umowami międzynarodowymi, których ratyfikacja wymagała uprzedniej zgody wyrażonej w ustawie.”

Ustawa o której mowa w art. 197 Konstytucji to nic innego jak Ustawa o Trybunale Konstytucyjnym.
Innymi słowy, partia rządząca chce zmienić Konstytucje tak, aby Ustawa o Trybunale Konstytucyjnym, była jedynym aktem normatywnym wyłączonym spod kompetencji Trybunału Konstytucyjnego - byłaby jedyną ustawą której zgodności z Konstytucją Trybunał Konstytucyjny nie mógłby zbadać.

Nie wiem, po co PiS ten projekt zgłosił, bo i tak nie ma 2/3 aby takich zmian dokonać. Ale nie zdziwię się, jeśli w tym Sejmie taka ustawa zmieniająca Konstytucje przejdzie. Bo przecież na sali może być tylko połowa ustawowej liczby posłów...

No i jak? Gdzie są forumowi obrońcy "dobrej zmiany"?
Odpowiedz
Jesion napisał(a):No i jak? Gdzie są forumowi obrońcy "dobrej zmiany"?
Wiem, ze twoja bezkrytyczna i ślepa miłość do Platformy Obywatelskiej działa nieco otępiająco. Ale pragnę Ci tylko przypomnieć, ze mało kto tu bronił czy popierał Pis.Jeżeli ktoś tu czegoś bronił to raczej OBIEKTYWNOŚCI(wiem ze jest ci to pojęcie BARDZO obce)Zwykle było tak,ze partia która wygrała wybory miał 100 dni spokoju .Oczywiście działa to tak tylko w przypadku wygranej PO.Pis nie ma takiego komfortu,jest krytykowane i rozliczane na bieżąco, ze wszystkiego.Konstruktywna krytyka, owszem.Ale to co się dzieje teraz to przegięcie...
A to czy jest to dobra czy zła zmiana czas pokaże.Mnie tez się już parę posunięć tego rządu średnio podoba, ale jeszcze za wcześnie na ocenę
Odpowiedz
Tia. Na forum była spora grupa ślepych zwolenników PiS, którzy teraz siedzą cicho. I nie wiem jak Ty masz Jesion ( z resztą to pytanie do wszystkich) - czy jak zaczynasz głośno krytykować poczynania obecnej władzy to od razu jest, że jesteś za PO i nie ma żadnej merytorycznej dyskusji? A PiS co robi - każdy trzeźwo myślący widzi. Jak na razie ze swoich obietnic wprowadzono tylko nowe podatki. Nie widzę reformy CIT, nie ma obniżenia VAT, nie ma nowej ordynacji podatkowej, nie ma podwyższonej kwoty wolnej od podatku. Jest zamieszanie z gimnazjami, totalne poplątanie z wysyłką sześciolatków do szkoły, program 500+ zawiera pełno merytorycznych błędów a wyjaśnianie tragedii w Smoleńsku - ofiary 10 kwietnia w grobach się przewracają. I to są fakty. PiS czy PO to samo zło - taka jest bolesna prawda i jaycob nie wyciągniesz żadnych merytorycznych argumentów przemawiających za PiS bo ich po prostu nie ma A jeżeli są - oświeć mnie i resztę zainteresowanych forumowiczów - uchylę czoła i zwrócę honor.

P.S. Kolejna dobra zmiana na lepsze:
http://msp.money.pl/wiadomosci/podatki/a...12290.html

do diaska, 15 mld? 15 grubych baniek!!! Budżet Starachowic to 150 mln. tu działa zasada: dajcie mi człowieka a znajdę na niego paragraf. Było źle, jest jeszcze gorzej.

P.S. 2 - o tym już było, ale przypomnę - DK nr 42 - bye bye... Tak tak PO też nie załatwiło, wiem, pamiętam. Ależ ileż było gadania, że PiS jako opozycja wiele nie może. I co? G ó w n o.
Odpowiedz
jaycob napisał(a):Wiem, ze twoja bezkrytyczna i ślepa miłość do Platformy Obywatelskiej działa nieco otępiająco.
hahahahhahahahahaha Big Grin
A na jakiej podstawie tak twierdzisz? Na podstawie tego, że wytykam PiSowską obłudę, hipokryzję i szkodliwe posunięcia tej ekipy?

jaycob napisał(a):Ale pragnę Ci tylko przypomnieć, ze mało kto tu bronił czy popierał Pis
Ja pamiętam co najmniej sześciu zwolenników "dobrej zmiany" Big Grin

Peter napisał(a):I nie wiem jak Ty masz Jesion ( z resztą to pytanie do wszystkich) - czy jak zaczynasz głośno krytykować poczynania obecnej władzy to od razu jest, że jesteś za PO
No oczywiście że tak. Jeszcze chwila i zaczną mi "polskości" odmawiać Smile
Odpowiedz
Jesion napisał(a):obłudę, hipokryzję i szkodliwe posunięcia tej ekipy?
Właśnie o to chodzi, ze nie byleś taki zaangażowany w krytykę poprzedniej ekipy.
Odpowiedz
jaycob napisał(a):Właśnie o to chodzi, ze nie byleś taki zaangażowany w krytykę poprzedniej ekipy.
Poprzednia władza nie upolityczniała urzędników państwowych ani prokuratury, nie łamała tak rażąco Konstytucji i szanowała Trybunał Konstytucyjny oraz jego orzeczenia. Nie nazywała swoich oponentów "gorszym sortem", "resortowymi dziećmi" albo nie dyskredytowała ich mówiąc że to "ludzie w futrach z norek". Nie grzebała też w życiorysach swoich oponentów politycznych wytykając socjalistycznych przodków. Przypominam, że czasy kiedy obywatel był piętnowany za swoje pochodzenie, przodków albo konotacje rodzinne był piętnowany za czasów największych reżimów - hitleryzmu i stalinizmu. A o ludziach w "futrach z norek" mówiła pogardliwie komunistyczna propaganda, nazywając tak mieszczan czy ludzi z arystokratycznych rodów.
Poprzednia władza nie negowała wartości liberalnych które też wyznaje, nie negowała też dorobku 26 lat wolnej Polski.

Dziękuję. Mam nadzieję, że odpowiedziałem wyczerpująco.

Dziś MON rzekł:
[Obrazek: CaeV1SgXEAAEAHZ.jpg]

Po jednym albo dwóch dniach pracy nowej "komisji smoleńskiej" mamy już wyrok.
W sumie taki wynik znaliśmy od kilku lat... teraz trzeba znaleźć na to dowody.
Odpowiedz
...większej tuby partii oszustów niż ty tęczowy pelikanie na tym forum nie ma.
Odpowiedz
@christos132, pozwolisz że zacytuję sam siebie.
Jesion napisał(a):hahahahhahahahahaha Big Grin
A na jakiej podstawie tak twierdzisz? Na podstawie tego, że wytykam PiSowską obłudę, hipokryzję i szkodliwe posunięcia tej ekipy?
Post do Ciebie jest tutaj: http://st-ce.pl/viewtopic.php?pid=98916#p98916, patrz ostatni akapit.
Pozdrawiam Wink
Odpowiedz
pis dzielce próbują się bronić ,ale marnie im to wychodzi. Prawda jest taka że to są oszołomy , które nie mają nic do zaproponowania normalnym Polakom. Oczywiście "ciemny lud " to kupi ale każdy rozsądnie myślący Polak ma ich w dupie.
Odpowiedz
Jesion Wyrywasz zdania z kontekstu i prowadzisz grę słów.Czemu w swojej wypowiedzi tak podkreśliłeś "hitleryzmu i stalinizmu" i "komunistyczna propaganda"

To odnośnie gorszego sortu polaków

"To powrót do metod 2005-2007, a także z czasów rządu Jana Olszewskiego – też naszych, to był też rząd PC. To się powtarza. Ten nawyk donoszenia na Polskę zagranicą. W Polsce jest taka fatalna tradycja zdrady narodowej. I to jest właśnie nawiązywanie do tego. To jest w genach niektórych ludzi, tego najgorszego sortu Polaków. Ten najgorszy sort Polaków jest niesłychanie aktywny, bo czuje się zagrożony. Wojna, komunizm, transformacja temu typowi ludzi dawała szanse”

Tutaj oczywiście Jarosław Kaczyński "zapomniał" ze posłom PIS tez zdarzyło się donosić na Polskę zagranicą.
Co nie zmienia faktu, ze ta wypowiedz bywa zmanipulowana

A to odnośnie ludzie w futrach z norek

„Wczoraj w Krakowie widziałem rozchodzących się po demonstracji ludzi. Ja znam tych ludzi. To był typowy „krakówek”. Absolutny establishment w mieście, ludzie w futrach, norkach”

Mowa tutaj oczywiście o politykach, którzy wykorzystuje zamieszanie z trybunałem konstytucyjnym do prowadzenie walki o utraconą władze

kiarb napisał(a):Prawda jest taka że to są oszołomy

Zgadza się, wybory wygrała partia prawicowych oszołomów.A partia liberalnych cwaniaczków nie potrafi się z tym pogodzić
Odpowiedz
mamut napisał(a):Szerze pisząc to wydaje mi się,  ze to nie jest ewenement. Z moich obserwacji wynika, ze ewenementem to jest jak jakiś poseł cos zrobi dla swojej społeczności.  Niestety większość z nich myśli tylko o własnej du..ie I interesach partyjnych, a o wyborcach to sobie przypominaja przed wyborami. Pomagają im w tym ludzie, którzy głosują na tak "zasłużonych" posłów.  Tak właśnie jest z naszym liderem "dobrej zmiany

wspominam z szacunkiem ś.p. Panią Marię Stolzman UD/UW ...
Odpowiedz
christos132 napisał(a):większej tuby partii oszustów niż ty tęczowy pelikanie na tym forum nie ma.
Pierwszy i ostatni raz proszę Cie abyś zaczął zachowywać się normalnie. Smile Więcej prosić nie będę! Smile
Odpowiedz
Nowa odsłona supermana
http://dorzeczy.pl/id,8077/nr-7-STRACH-P...OLSKA.html
Bo liczy się tylko STAR
Odpowiedz
Oscar napisał(a):
christos132 napisał(a):większej tuby partii oszustów niż ty tęczowy pelikanie na tym forum nie ma.
Pierwszy i ostatni raz proszę Cie abyś zaczął zachowywać się normalnie. Smile Więcej prosić nie będę! Smile
Bo co? Bo mnie zbanujesz wieczny stażysto? Zrób to w tym momencie trolu :-* papa :-*
Odpowiedz
christos132 napisał(a):Zrób to w tym momencie trolu
Proszę Cie bardzo.Smile
Odpowiedz
Oscar kolejny któremu siem nie podobasz .
Odpowiedz
kiarb napisał(a):siem nie podobasz .
Cóż mogę poradzić. Smile
Odpowiedz
No i git, Rydz dostał 26 mln. Za odwierty ciepłej wody. Ja mam ciepłą z kranu i olewam jego odwierty ciepłym czym innym.
Jak ktoś ma pensję 3000 netto, to (poza tym, że jest szczęściarzem) żeby tyle zarobić wystarczają tylko 722 lata. Miłej pracy życzę Big Grin

Rozwala mnie temat Bolka. Kiedyś się na to mówiło „tematy zastępcze”. Pytam się, czy teczką Bolka opłacę czynsz? A może se ją ugotuję na kolację? Realne problemy w kraju są (coraz większe), a tu znowu ściganie niedołężnego dziadka za grubą kasę, gdy większości ludzi to zwisa i powiewa, zwłaszcza że niezależnie czy dojdą prawdy, czy nie, to i tak kary żadnej nie będzie.
Odpowiedz
Rydz kasę dostał, ale nie dostał Kraków na program antysmogowy (ponoć najlepszy opracowany w Europie), Ministerstwo kasy na to nie ma.
Co do Wałęsy, człowiek który zmienił losy Polski i Europy poniewierany jest jak jakaś szmata przez własnych pobratymców. Kto z tymi sk..nami z PiS u będzie chciał w Europie rozmawiać.
Odpowiedz
Panowie, nie ośmieszajcie się, już Wasz guru Petru w ostatnich dniach pobił w tym wszelkie rekordy. "Temat zastępczy", buahahaha. Prawda o fundamentach III RP wychodzi na światło dzienne i uzupełnia dotychczasową wiedzę, trupy wypadają z szaf - temat zastępczy. Smile

@veget, zastanów się czy to czasami nie dzięki beneficjentom układu magdalenkowego wiele osób nie ma teraz za co opłacić czynszu czy ugotować kolacji. A jeśli sam nie masz to może zrezygnuj w internetu, bo Ci wyraźnie szkodzi.

Prober napisał(a):Co do Wałęsy, człowiek który zmienił losy Polski i Europy  poniewierany jest jak jakaś szmata przez własnych pobratymców.

Tak, tak, sam jeden w pojedynkę wszystko zmienił. Słowa tego analfabety, konfabulanta i konfidenta z wybujałym ego jak widać do niektórych trafiają. Aż się komentować tego nie chce, niech za komentarz posłuży list otwarty Anny Walentynowicz do kandydata na prezydenta RP Lecha Wałęsy z września 1995 roku:

Cytat:Na naszych oczach przeszłość ulega zakłamaniu i manipulacji. Aby ocalić prawdę, ktoś musi zapytać o fakty. Dopóki jeszcze żyją ich świadkowie. Lata wspólnej działalności nakładają na mnie obowiązek zadania kandydatowi na urząd Prezydenta RP – Lechowi Wałęsie kilku pytań. Oświadczam, że biorę odpowiedzialność za treść pytań i zawarte w nich sugestie. Życzę sobie przeprowadzenia dowodu prawdy przed sądem.

1. Czy pamiętasz jak w styczniu 1971 r. przyznałeś, że na zadanie SB dokonywałeś identyfikacji uczestników zajść grudniowych z fotografii i filmu? Czy teraz możesz podać powody tych działań?

2. Dlaczego okłamałeś wszystkich mówiąc o przeskoczeniu płotu, podczas gdy na strajk 14.08.1980r. zostałeś dowieziony motorówką z Dowództwa Marynarki Wojennej z Gdyni?

3. Jak godziłeś swoją katolicka moralność z głośnymi przygodami, o które żona robiła Ci publiczne awantury w 1980 r.?

4. 9 grudnia 1980 r. przyznano „Solidarności” pierwszą nagrodę – 30 tys. USD. Co z tymi pieniędzmi?

5. Co zrobiłeś z 60 tys. USD nagrody szwedzkiej prasy, którą miałeś przekazać na Panoramę Racławicką, lecz nigdy nie przekazałeś?

6. Czy mieszkanie przy ul. Polanki 52 kupiłeś, czy otrzymałeś w darze i od kogo?

7. W jakiej kwocie Bagsik i inni biznesmeni finansowali Twoją pierwszą kampanię wyborczą?

8. Czy uważasz za właściwe, że głowa państwa lokuje pieniądze w bankach zagranicznych, wbrew polskiemu prawu?

9. Czy w 1981 r. byłeś informowany przez Prezydium MKZ, że M. Wachowski jest kapitanem?

10. Czy Wachowski posiada Twoje zdjęcia ze wspólnych orgii i dlatego nie zareagowałeś na jego poczynania?

11. Czy SB szantażowała Cię ujawnieniem wszczętych postępowań karnych o kradzieże przed sądem dla nieletnich i sądem rejonowym, wymuszając pełną współpracę?

12. Za jakie zasługi w obozie w Arłamowie przyznano Ci prawo polowania z Kiszczakiem i 5- tygodniowy pobyt z całą rodziną, gdy innym odmawiano zwykłych widzeń?

13. Czy pamiętasz swoją wypowiedz na Kongresie w USA „lokujcie swoje kapitały w Polsce, bo na nędzy i głupocie można najlepiej zarobić”, czy nadal tak sądzisz?

14. Z jakiej obietnicy wyborczej się wywiązałeś?

15. Czy teraz potrafisz odpowiedzieć na pytanie Andrzeja Gwiazdy z I zjazdu „Solidarności”, jak wygląda dogadanie się Polaka z Polakiem, gdy jeden jest zdrajcą?

16. Kiedy spełnisz publiczna obietnice rozliczenia się z majątku i wskażesz jego prawdziwe źródła, bo Twoje książki przyniosły straty? Podobnie z obietnicą wyjaśnienia stosunków z SB?

17. Czy nie dość już kłamstw, krętactw, niekompetencji, pazerności, czy Ty naprawdę nie boisz się Boga, Lechu?

Anna Walentynowicz

[Obrazek: 12743752_10153390740492060_6586533026841...e=5726CC55]
"Wygrajcie wybory to sobie wszystko przegłosujecie" ~Stefan Niesiołowski
Odpowiedz
Gwiazda, Walentynowicz i Macierewicz - jedyni sprawiedliwi tego świata. Chylę czoło nad Waszeci głupotą.

Guru ma rację.

Rząd mordy w kubeł powsadzał ani słowa o 100 dniowych obietnicach. Kasy jak nie było tak nie ma - emeryt dostaje leki darmowe w kwocie około 4 zł miesięcznie, drożyzna w sklepach już na samą wieść o zamiarach zmian podatków. Banki z opłatami robią cuda. Nikt problemu nie widzi bo pińcet z plusem dobrodziejstwo ślepoty zesłało ?.

Ale co tam to wszystko Wałęsa jest be i to jest najważniejsze - Reżimowe media tylko o tym trąbią.
Odpowiedz
gallo88

Za 100 lat też będziesz zwalać, że nie masz na czynsz, bo Wałęsa? Za 200 lat? Czy w ogóle rozumiesz co napisałem? Wałęsy nie ma w czynnej polityce od jakichś 20 lat. Jest bez wpływu nabieg wydarzeń od dawna, inni są i to ich trzeba pilnować. Każdy kto ma odrobinę mózgu wie, że Wałęsa nie jest nikim wybitnym - był w odpowiednim miejscu i czasie i tyle. Przyciskanie dziadziusia, żeby przepraszał za coś co robił 40 lat temu (zresztą i tak się nie przyzna) nie pomoże ludziom tu i teraz.

Dziś w radiowej 3 była audycja z Piotrem Gontarczykiem (współautor SB a Lech Wałęsa. Przyczynek do biografii), który chyba w oczywisty sposób Wałęsę powinien zwalczać, a jednak facet potrafi się wznieść na wyżyny rozsądku (w przeciwieństwie do Ciebie) oddzielając lata .70, okres późniejszy i teraźniejszość. Szkoda, że nikt go nie słucha.

Zamiast zajmować się bieżącymi sprawami calutka uwaga jest skupiona na papierach sprzed 40 lat i (znów) okładaniu się teczkami, dodatkowo jest to zabawa za pieniądze publiczne.

Czy kiedykolwiek w tym kraju ludzie zaczną patrzeć bardziej do przodu niż do tyłu i nieustannie rozliczać sprawy zamknięte? Jesteś gallo88 dla mnie na równi z magdalenkowcami, bo nie potrafisz tego odciąć i iść do przodu, tylko stoisz w miejscu od 26 lat i dłubiesz w tym samym. Im więcej takich osób, tym bardziej cały kraj będzie stał w miejscu i zajmował się grzebaniem w teczkach. Ludzie będą wyjeżdżać, firmy upadać, ale taki gallo88 będzie się cieszył, bo są papiery na Wałęsę Big Grin

Tak naprawdę wiadomo, że to igrzyska organizowane na pokaz, bo nie brakuje ludzi, którym się po przemianach nie udało, ale oczywiście zamiast przyznać się do własnej nieporadności (nie wszystkim, ale większości to dlatego się nie udało) najlepiej znaleźć kozła ofiarnego. To, że w 2016 ktoś nie ma na leki lub czynsz to przecież nie wina kolejnych rządów (w tym obecnego), ani braku samodzielnego ogarnięcia się przez 26 lat, tylko jednego Wałęsy, bo 40 lat temu donosił Big Grin W 2156 roku to też będzie wina Wałęsy Big Grin

A najzabawniejsze jest to, że na koniec i tak nikt z niczego nie zostaje rozliczony i Wałęsa też nie będzie nawet jak mu jednoznacznie cokolwiek udowodnią. Dlatego właśnie to strata czasu, tylko tematy Jaruzela i Kiszczaka widzę nikogo niczego nie uczą i dalej głównym celem Polski zamiast jakiegokolwiek rozwoju będzie ciąganie dziadków po sądach Big Grin

Baw się dalej teczusiami Big Grin

PS: Nie popieram Petru.
Odpowiedz
@veget
To nie jest wątek o Wałęsie, ale sam rozpocząłeś o nim dyskusję, więc sapanie do mnie, że się "jaram teczkami" jest trochę nie na miejscu. "Temat zastępczy", "zamiast zajmować się bieżącymi sprawami"? W takim razie dlaczego w ogóle wspomniałeś o tym w temacie "Prawo i Sprawiedliwość największym zagrożeniem dla Polski"? Nikt wcześniej tu na forum o tym nie wspomniał słowem, choć w mediach huczy już od kilku dni. Może mi zaraz napiszesz, że to faktycznie Jarosław Kaczyński skłonił Kiszczakową do spaceru do IPNu i sam ten "temat zastępczy" zainicjował? Big Grin

Najlepiej nie rozliczajmy nikogo, gloryfikujmy sprzedawczyków. Obozy koncentracyjne też były polskie i przyznajmy się do tego wreszcie, bo przecież trzeba patrzeć do przodu, a nie do tyłu, co nie? Big Grin Naród, który nie wyciąga wniosków z historii jest skazany na porażkę. Ciekawe jakbyś śpiewał gdyby Bolek donosił na kogoś z Twojej rodziny? Jak się muszą czuć ludzie, na których donosił i ich rodziny kiedy czytają słowa:
Cytat:Połowę ludzi w donosach znam, nic nie znaczyli w tamtym czasie i dziś nie znaczą. Połowy w ogóle nie znam, w ogóle nigdy nie usłyszałem nazwiska, ani nie znam ludzi.
Zamiast przeprosić idzie w zaparte, gubi się w zeznaniach. Tak, gdyby miał trochę honoru, przeprosiłby i wtedy możnaby uznać sprawę za zamkniętą. Dobrze podsumował to Wojciech Cejrowski:

Cytat:Gdyby po roku 1989 Wałęsa rozwalił komunę (do czego miał idealne warunki), zamiast pić z nimi wódkę, wówczas moglibyśmy machnąć ręką na całość jego współpracy z bezpieką. I to bez względu na to, czy został agentem żeby ratować Ojczyznę, czy ze strachu, czy dla pieniędzy. Byłby jak Ryszard Kukliński. Nikt dzisiaj nie sądzi Kuklińskiego z tego, że był wysoko postawionym oficerem komunistycznej armii. Jest bohaterem i patriotą za to, co uczynił potem.
Niestety, Wałęsa po roku 1989 chronił czerwonych i pomagał im umocnić ich pozycję. (Wdowa po Kiszczaku pobiera 6000 zł emerytury generalskiej.) Dlatego, zamiast być bohaterem, Wałęsa zostaje zapisany w historii jako kapuś, który donosił na kolegów za pieniądze.

Tak, stoję w miejscu od 26 lat, czyli od momentu kiedy sam miałem 2 lata i na chleb mówiłem "pep". Smile A Ty patrz sobie dalej do przodu niemagdalenkowcu. Dziwne tylko, że od tych 26 lat m.in. "w kolejnych rządach" przy korytku widzimy te same mordki. Ale oczywiście wg vegeta to przypadek. Big Grin

Z mojej strony to tyle na temat TW Bolka w tym wątku, przepraszam za offtop. @abcde wróć...
"Wygrajcie wybory to sobie wszystko przegłosujecie" ~Stefan Niesiołowski
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości