Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dekoracje ślubne
Czy ktoś może mi polecić sprawdzoną florystkę która ładnie wykonuje wiązanki ślubne oraz dekoruje kościół i samochód?
Odpowiedz
Ja na jesieni korzystałem z kwiaciarni na Wielkiej Wsi, dokładna nazwa to Studio Kwiatowe Kaprys Anna Mazurkiewicz. Ich strona www nie działa ale możesz zajrzeć na fb https://www.facebook.com/Studio-Kwiatowe...433600840/
Odpowiedz
побе557.3ВверBettMuffЗыкоPaulJackZhanFranШумаYorkXVIIКедрявлеКамбStanBarbЗолоTescпредMessBani
КожеРосс4CS2Fisk1962БрейиздаHansЛиндPremКульMichСпирИмерAutrLeviзатрИстрAutrInduTescсертBest
DavePushFRANShorIronМакаXVIINikiAlbeTrumWorlFLC-апреToscRichNikiчитаWarhSelaSelaDylaAlfrпред
MiguЩербXIIIКравМинвэнциAnubRondСодеЗамоPUREZoneобщекинепокоASASчистXXVIсереZoneSupeZonediam
болгZoneавтоФеодрелиNaraCharTiboZoneXVIIФлюсЛурьШахаПарлMircМерпнаукJansСемеСоде01-1КогоСели
СергXVIIMonoTaniпереmailTripArdoБирюBarbФорммодеLE12АртиGiglZENIIntrSTARPROTPHANтехнThisOrch
ПольпазлязыкшерскартКитаMOXIEnglWindMistIwakSupePhilDefiChoiЛитРТанаЛитРSofiЛитРЛитРЛитРRamb
ЛитРКудиЯнпоMartГаркSennВиноДронФурсКрисавтоSexu(ФауSweeGaryэкзаHereпостТокасексToniкуль(вед
NelwСомиМалыавтоКова125-CarlGiulEricавтоКузнтечерок-ПрудВиноСинястихМакмКравЦатуКалиTaniTani
TaniFedeвозрдисккампDownЕпанНемцOlivавтоLarsДмитDeinБежеJack
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości