Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Praca Forum
#1
Słuchaj Drogi Hubercie, to że skrytykujemy to co robisz nie sprawia, że musisz usuwać wszystkich użytkownik po kolei... Jeśli już nas usunąłeś, to proszę podaj pkt regulaminu, który złamaliśmy. Bo jakoś nie wydaję mi się, żebyśmy jakikolwiek złamali...
Odpowiedz
#2
9. W trakcie publikowania wypowiedzi Użytkownik zobowiązany jest do przestrzegania obowiązującego w Polsce prawa, a w szczególności niepublikowania treści związanych z pornografią, pirackim oprogramowaniem, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej etc. oraz treści faszystowskich, obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, zawierających groźby, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa innych osób itp.
Wirtualne Starachowice na Facebooku-oraz-NK Dołącz do nas!
Odpowiedz
#3
Dokładnie chłopie ogarnij się, to forum jest dla nas a nie dla Ciebie żebyś mógł z nim robić co Ci się podoba!
SZLACHCIC
Odpowiedz
#4
a alkohol to nie jest używka? Ciekaw jestem czemu był promowany na forum... Rolleyes Rolleyes Rolleyes
Odpowiedz
#5
Przepraszam bardzo, ja nie złamałem żadnego punktu regulaminu, a mój post został usunięty.
Odpowiedz
#6
Według mnie był nie na temat.
Wirtualne Starachowice na Facebooku-oraz-NK Dołącz do nas!
Odpowiedz
#7
Moje konto zostało usunięte, bo napisałem PRAWDĘ o serwisie WS... Konto zostało usunięte , a mi zabrano dostęp do strony st-ce.pl...Kabaret. A niektórzy narzekali na Oscara...

[ Dodano: 2009-11-14, 22:05 ]
Cytat:Według mnie
Jednostronna wolność słowa i wyrażania opinii?
Odpowiedz
#8
Zbliża się koniec tego forum !!

Prawda jest taka ze Wirtualne Starachowice to nic innego jak archiwalne i nie aktualne informacje :]
Każdego dnia dziękuje Bogu że jestem Legionistą

http://www.legia.com http://otomoto.pl/show?id=C29645369&preview=1
Odpowiedz
#9
To samo napisałem - to też okazało się obraźliwe?
Odpowiedz
#10
poszło pw do Hubert, ciekawe czy mi teraz konta nie usunie hahahhahha
Odpowiedz
#11
Cytat:To samo napisałem - to też okazało się obraźliwe?

Gdybyś napisał to w takiej formie jak lukaszeg nie byłoby problemu. Każdy ma prawo krytykować ale Twój post i Kopexa to był zwykły chamski atak na portal oraz moją osobę a tego nie zamierzam tolerować na forum.
Wirtualne Starachowice na Facebooku-oraz-NK Dołącz do nas!
Odpowiedz
#12
Ja już próbowałem pisać pw... Nieźle się naprodukowałem, ale w tym momencie zabrał m idostęp do strony i cały tekst poszedł się j***ć... :mrgreen:

[ Dodano: 2009-11-14, 22:27 ]
chamski atak? napisanie że WS to jedno wielkie archiwum i nikt tam nie wchodzi jest chamskie? napisanie, że przypisujecie sobie zlecenie wywiadu, o którym nie wiedziałeś, że jest przeprowadzany, jest chamskie? Zacytuj proszę mi moją wypowiedź, może być na pw, jeśli nie chcesz żeby wszyscy widzieli, bo może mam krótką pamięć...

[ Dodano: 2009-11-14, 22:28 ]
poza tym mógłbyś mi odblokować normalny dostęp do strony bo pozbawiasz mnie w ten sposób prawa do obrony :mrgreen:
Odpowiedz
#13
chyba Hubert, się czegoś obawia....
Odpowiedz
#14
Teraz to się może obawiać, że jego nowe forum skończy tak jak to które powstało przy WS...
Odpowiedz
#15
"Witam mam takie pytanie skoro nie wolno publikować treści związanych np z używkami to czemu np amsterdam chillout, infermo, altamira i wiele innych barów i klubów zaprasza np na piwo lub wino i podaje cene oraz promocje na wybrane alkohole? wszystko jest na forum a chyba nie powinno tego być. Czyżby byli równi i równiejsi? Moje zdanie jest takie jak były potrzebne pieniądze na utrzymanie forum (opłacenie domeny) to zarządcy byli tacy milutcy dla nas a teraz jak pieniądze zostały wpłacony to macie nas za przeproszeniem koło du***
proszę o nie kasowanie mojego konta tak jak innym
pozdrawiam MAŁOLAT "


Zamiast pisać na PW pisz tutaj. Ale do rzeczy bo chyba pora wyjaśnić sobie parę spraw. W tej chwili faktycznie jest trochę tak że są równi i równiejsi stąd też decyzja aby egzekwować pkt 10 dotyczący nie zamieszczania na forum materiałów o charakterze reklamowym. Ale jak widać wielu osobom to się nie podoba i dalej woleliby aby na forum panowała wolna amerykana. Niestety Panowie tak nie będzie. Regulamin obowiązuje wszystkich bez wyjątku!

Cytat:Teraz to się może obawiać, że jego nowe forum skończy tak jak to które powstało przy WS...
To jak skończy na pewno nie będzie zależeć od Ciebie !
Wirtualne Starachowice na Facebooku-oraz-NK Dołącz do nas!
Odpowiedz
#16
Oczywiście, że nie ode mnie. To zależy od panującego nam administratora i właściciela, który swoim zachowaniem jest na jak najlepszej drodze do doprowadzenia do tego, o czym pisałem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Chociaż w sumie to się mylisz. Forum nie istnieje bez użytkowników. Czyli jest od nich zależne. Jeśli nas nie będzie, to analogicznie - od nas będzie zależeć, jak ono będzie wyglądać....

Wprowadź opłaty za reklamy! Jasne! A chillout lub amsterdam będą po prostu podawać linki do swoich stron, gdzie będziemy mogli zapoznać się z ich ofertą. Już widzę te tłumy chętnych na reklamę na forum. na szczęście to nie mój problem. Użytkownicy przeżyją bez forum - forum bez nas - nie
Odpowiedz
#17
Ale od ludzi, którzy to forum budują od początku, czyli od nas. Jeśli będzie, tak jak zaczyna być, ludzie zaczną rezygnować. Po co wchodzić na forum, na którym nie dowiem się, że w Chillout są happyour i np: Drink Kamikaze, który kosztuje 10 zł, będzie kosztował 5. Nie chodzę na co dzień do klubów, więc nie jestem obeznany w temacie. Druga sprawa, co to za wybryki z usuwaniem kont, bo napisaliśmy coś co jest prawdą. Ok w porządku za ostro, ale równie dobrze mogło być ostrzeżenie, ban na dzień, czy cokolwiek innego, ale nie odbieranie nam dostępu do czegoś co tworzymy już dobre 2 lata... To jak jakby Cie wpuścili do wody, gdzie pływa sobie rybka już dwa lata, a Ty jej wyjadasz i całe żarcie i nie pozwalasz normalnie egzystować. Czy to o to Ci chodzi? Czy aby na pewno takie ma być forum, żeby wyjadać kogoś, kto ma swoje zdanie. Widzę, że chyba nie przeczytałeś mojego podpisu w profilu zanim usunąłeś mi konto. Więc Ci je przytoczę: " Tanie jest mieć własne zdanie i własną wille, lecz większość ludzi chce mieć własną wille niż własne zdanie... "
Przemyśl lepiej co i jak bo niedługo pożyje to forum...
Odpowiedz
#18
Cytat:Oczywiście, że nie ode mnie. To zależy od panującego nam administratora i właściciela, który swoim zachowaniem jest na jak najlepszej drodze do doprowadzenia do tego, o czym pisałem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Chociaż w sumie to się mylisz. Forum nie istnieje bez użytkowników. Czyli jest od nich zależne. Jeśli nas nie będzie, to analogicznie - od nas będzie zależeć, jak ono będzie wyglądać....

Wprowadź opłaty za reklamy! Jasne! A chillout lub amsterdam będą po prostu podawać linki do swoich stron, gdzie będziemy mogli zapoznać się z ich ofertą. Już widzę te tłumy chętnych na reklamę na forum. na szczęście to nie mój problem. Użytkownicy przeżyją bez forum - forum bez nas - nie

Jakiś czas temu kiedy Oskar był atakowany na forum przez byłych moderatorów i forumowiczów też mi się wydawało że forum może się szybko zawinąć. Niestety prawda jest taka że jest zbyt znane i zbyt dużo w nim jest informacji o Starachowicach aby ot tak forumowicze mogli z niego zrezygnować. Oczywiście że jeżeli ktoś się uprze i nie będzie z niego korzystał to ilość użytkowników się zmniejszy ale na to niestety nie mam już wpływu.
Wirtualne Starachowice na Facebooku-oraz-NK Dołącz do nas!
Odpowiedz
#19
Cytat:jest zbyt znane i zbyt dużo w nim jest informacji
jedno jest o drugiego zależne. Dlatego nie rób czegoś, co zmiesza tę ilość informacji :!:

Cytat:jeżeli ktoś się uprze i nie będzie z niego korzystał to ilość użytkowników się zmniejszy ale na to niestety nie mam już wpływu.
Oczywiście, że masz! Dziś wyrzuciłeś kilka osób i zablokowałeś im dostęp do strony st-ce.pl... Wszyscy rezygnujemy z użytkowania forum, ale nie z własnej woli, lecz z twojej. Z błahego powodu, zrobiła się burza. W przyszłości życzę ci (i forum) tylko takiej krytyki, jak ta dzisiejsza, bo według mnie to żadna krytyka. Z resztą o tym przekonasz się pewnie sam. EOT z moje strony.
Odpowiedz
#20
Widzę, że Pan HUBERCIK i całe to (teraz) jego forum niedługo padnie na ry*j z takim podejsciem Pana administratora. Panie jak chcesz to prowadź sobie to forum sam dla siebie a nie odstraszasz długoletnich forumowiczów swoim rzekomo "abstynenckim" i prawym podejściem do roli. Człowieku nie przejmuj się tak rolą i nie ograniczaj ludzi, którzy mają coś do powiedzenia! Pozdrawiam serdecznie!

BTW
Wiesz kolego co to jest marketing?? Chyba nie. Życzę więc powodzenia w rozwoju swojego "Portalu" jeśli nadal będziesz w ten sposób postępował. W imię zasad rób sobie ten słabo popularny "potal". Nie rozumiem jednego. Masz szanse promocji poprzez najpopularniejsze forum w regionie , a Ty to niszczysz i mieszasz z blotem forumowiczow. W ten sposob nic nie osiagniesz, a wrecz sie pograzysz.
Odpowiedz
#21
Ja też wyrażę swoje zdanie. Sądzę, że wiele osób/użytkowników tego forum przez takie "akcje" może przejść na tryb bierny. Ja właśnie tak zrobiłem po ostatniej aferze z Oscarem, czyli wchodzę kilka razy dziennie ale nic nie pisze tylko czytam. To co się dzieje teraz to zło (mam nadzieję, że moje konto nie zostanie usunięte za tą wypowiedź). Tyle ode mnie.
Odpowiedz
#22
Someone i Kopex mam do Was pytanie, co takiego jest w Starachowicach, że tak często ludzie na forum najpierw stawiają na agresje a dopiero później na zdrowy rozsądek ? Czy nie mogliście normalnie powiedzieć co myślicie na temat wprowadzanych zmian ? Czy obrzucanie błotem i wyzwiska to metoda do rozpoczynania dyskusji na forum ? Chyba nie.. Czy ktoś z Was w ogóle zastanowił się dlaczego taka zmiana jest wprowadzana ??? watpię... a szkoda bo to raczej z korzyścią dla Was jest robione.
Wirtualne Starachowice na Facebooku-oraz-NK Dołącz do nas!
Odpowiedz
#23
Korzyścią dla nas byłoby gdybyś zostawił to wszystko w porządku to raz.
Nie ja nie stawiam na agresje, tylko nie wiem czy nie zauważyłeś. Ja najpierw czytam co się dzieje, po 3 dniach stwierdziłem, że nie podoba mi się to co wyprawiasz, a ponieważ wypowiedzi innych użytkowników spływały po Tobie jak woda po kaczce trzeba było zareagować trochę ostrzej, żebyś zobaczył, że tylko Ty masz problem, i nie ma wszystkim nie pasuje to co robisz i do czego sprowadzasz to forum...
Odpowiedz
#24
Kopex zgadzam sie z Toba sasiedzie :-)
Odpowiedz
#25
Hubert ma racje co do regulaminu Idea ale pochopnie chlopie usuwasz userow Arrow
Nie ufaj nikomu poza swoja klimą, ręki nie podawaj konfidentom niech zginą!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości