Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sylwester 2009
Proszę o radę, gdzie w Starachowicach można fajnie spędzić sylwestra. Komuś może obiły się o uszy jakieś oferty na ten rok... Jakie są ceny? Może przykładem poprzednich lat gdzie polecacie spędzenie tej nocy (chodzi mi oczywiście o lokale), bądź gdzie odradzacie.
Odpowiedz
Mnie obiła się o uszy ciekawa oferta domu weselnego na ul. Pastwiska (os. Południe).
Na imprezie zagra zespół "The Acords" z Ostrowca Św., a każda para weźmie udział w losowaniu nagród: aparat fotograficzny, odtwarzacz DVD, kuchenka mikrofalowa. Cena 350zł od pary.

Oprócz tego w cenie są:
- 4 dania gorące
- przystawki
- ciasta, owoce
- herbata i napoje (bez limitu)
- 1 szampan na 2 pary
- kącik z wiejskim jadłem
Odpowiedz
Również sie podepne pod pytanko ... czy ktoś zna oferty ze starachowickich domów weselnych na tegoroczny sylwester.
Odpowiedz
RISE, zapraszam Cie na domówkę do mnie ;p a tak na serio to chętnie bym się czegoś w temacie sylwka dowiedział, chyba ze Risiok wpadnie do mnie na chatę to wtedy nic nie przebije naszej imprezy ;p
Ten post to jeden z najbardziej elokwentnych postów na tym forum. Zastanów się 10x zanim się do niego odwołasz...

http://www.otwartapestka.info
Odpowiedz
Podobnie jak w latach ubiegłych na sylwestrową imprezę zaprasza Klub Amsterdam.
Odpowiedz
Jaka cena sylwestra w amsterdamie i co jest wliczone w cenę?
Odpowiedz
Młoda Para - cena od pary 370 zł

Milenia - cena 360 zł , 4 dania gorące, ciasta,przystawki,ciasta i szampan, stoliki na 6 par
Odpowiedz
Z tego co wiem to na Pastwiskach sylwester kosztuje 300zł i zapisy są od poniedziałku. Impreza zapowiada się ciekawie Wink
Odpowiedz
Słyszałem, że na tych Pastwiskach to strasznie lipna sala jest...
Odpowiedz
kiedyś może i tak było, ale już jakiś dłuższy czas temu był remont więc teraz jest o wiele lepiej Smile
http://myspace.com/rousepores
http://myspace.com/sferasux
"KOPYTO. S" - muzyka na żywo- 606 201 936
Odpowiedz
Witam,
zachęcam do zapoznania się z ofertą sylwestrową Klubu ChillOut w dziale CO JEST GRANE?:
http://www.wirtualnestarachowice.pl/index.php?m=4&id=68
Pozdrawiam
Odpowiedz
Cytat:Słyszałem, że na tych Pastwiskach to strasznie lipna sala jest...

Potwierdzam bylem w tamtym roku Arrow bylo przecietnie ale Arrow niema to jak domowka i wielkie balowanie Idea
Nie ufaj nikomu poza swoja klimą, ręki nie podawaj konfidentom niech zginą!
Odpowiedz
Lokal na Pastwiskach przeszedł remont
Przekonacie się oglądając zdjęcia na nowej stronie internetowej domu weselnego, która prawdopodobnie ruszy w ten weekend.
Odpowiedz
No to z ciekawością oczekujemy na URL :-)
Odpowiedz
Witam

Zgodnie z obietnicą zamieszczam link do strony Domu Weselnego z ul. Pastwiska 18 w Starachowicach.

ImprezArt

Mam nadzieję, że post nie zostanie usunięty.

Pozdrawiam
Odpowiedz
ja też Smile
Wirtualne Starachowice na Facebooku-oraz-NK Dołącz do nas!
Odpowiedz
No to kamień spadł mi z serca. :lol:
Odpowiedz
ImprezArt dzięki za linka. Pomogło to w podjęciu decyzji :-) Wybieramy się do Was na Sylwestra w 10 osób, mógłbyś wrzucić jakie będzie MENU? Jakie będą warunki tego konkursu? Czy będzie to losowanie między wszystkimi gośćmi, czy będą organizowane jakieś "zadania" do wykonania, za które przewidzielliście nagrody :-) ?
Odpowiedz
Witam

Co do Menu to wrzucę .jpg ulotek sylwestrowych.
Każde zaproszenie na Bal Sylwestrowy będzie miało swój numer, przy wejściu będzie odcinany kuponik i wrzucany do szklanej kuli, później podczas Balu jakaś niewiasta wybrana z pośród gości wylosuje szczęśliwe numerki na podstawie których przyznane będą nagrody.

Rezerwacje na miejscu w Domu Weselnym od poniedziałku do piątku od 12.00 do 18.00 lub telefonicznie.

Pozdrawiam

[Obrazek: syl2009.jpg] [Obrazek: ulotka2009.jpg]
Odpowiedz
W Merkurym tak samo jest organizowany Sylwester 320pln od pary :-)
Odpowiedz
No i jednak podniesli cene na Pastwiskach na 350zł. Undecided
Odpowiedz
na pastwiskach to chyba od początku było wiadomo ze 350zł ?czy się mylę?
Odpowiedz
Pojawiły się informacje o Sylwestrze pod Gwiazdami. Drugi rok z rzędu disco polo...
[Obrazek: index_001547.jpg]
Odpowiedz
Powiem bez ogródek, obecny prezydent nie ma co liczyć na głos z mojej strony przy kolejnych wyborach. Kto zadeklaruje zmianę obecnego dyrektora SCK może liczyć na mój głos. 3 Rok z rzędu mamy taki syf. Kolejny zespół discopolo, jedne można było znieść, drugi to już nie tak, ale trzeciego.....
Odpowiedz
to kogo oscar zaproponowałbyś na taką zabawę gdzie 3/4 ludzi jest pod wpływem alkoholu? Raz,Dwa,Trzy , Dżem czy Kasię Kowalską?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości