Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sylwester 2009
Artur napisał(a):Dżem
Nie widzę opcji żeby edytować posta.Słuchałem dżemu i mi się omyłkowo wpisało.
Chciałem napisać: Anię Dąbrowską, a może Grzegorza Turnaua byś chciał?
Odpowiedz
ooo tak, Grzesiu Turnau by rozruszał publikę na wysokim procencie, na całego Tongue :lol:
Odpowiedz
Artur, hmm a kto teraz jest na topie? Chociaż dżem był by zdecydowanie lepszy niż kolejny zespół discopolo.
I wiesz czemu przyjdą tylko CI pijani? bo tylko Ci będą w stanie słuchać tego czegoś, a i tak pewie przyjdą tylko zobaczyć fajerwerki. Dla mnie dno. Jak w takim mieście mogą zostawać młodzi ludzie, jak nawet w sylwestra nie mają jak się pobawić.
Odpowiedz
Dokładnie, co za dużo to nie zdrowo, mogli by zaprosić kogoś innego np ChylińskąBig Grin
SZLACHCIC
Odpowiedz
chyba miasto nie ma takich środków pieniężnych... :lol:
Chylińska się zrobiła ponownie gwiazdą ostatnio Smile
Odpowiedz
chylińska jest w krakowie ... u nas będzie znowu wiejska potańcówa... osobiście wole chyba wybrac sie na sylwka pod gwiazdami do wawki
Odpowiedz
Najlepiej by było zbojkotować imprezę. Gdyby przyszło kilka osób na krzyż, czwarty raz disco polo by nie zrobił.Smile
Odpowiedz
wytłumacz to amatorom rozcieńczanego piwa które leje się strumieniami na takich wieś-party :lol:
Odpowiedz
No ale nie oszukujmy się, z całym szacunkiem- "gwiazda" na Sylwestrze jest dostosowana do poziomu lokalnej społeczności. Przecież zabawa będzie na całego. Mało to u nas buraków, którzy chętnie wcześniej spiją ryja w domu i wyskoczą "na parkiet" na Szlakowisku?
I ten Dj Mrówa- brzmi zachęcająco Smile
Odpowiedz
Ja bym zaprosił Kasię Novą albo Myslovitz ewentualnie Pectus Smile ale jak nie miasto to ChillOut WinkBig GrinBig Grin pozdrawiam
Odpowiedz
Peter napisał(a):Mało to u nas buraków
A Ty kim jesteś żeby nazywać kogoś burakiem?
Odpowiedz
Właśnie a poza tym to dobra opcja dla kogos kto nie ma planów na sylwestra w tamtym roku było dużo ludzi każdy narzeka na disco polo a wszyscy jakos sie dobrze bawili
Odpowiedz
Disyhrah napisał(a):Właśnie a poza tym to dobra opcja dla kogos kto nie ma planów na sylwestra w tamtym roku było dużo ludzi każdy narzeka na disco polo a wszyscy jakos sie dobrze bawili
Co robili? ludzie przychodzą tam po sporzyciu, jeśli już nie mają co ze sobą zrobić. DLa mnie to celowanie właśnie do takich ludzi mija się z celem. Człowiek aby spędzić dobrze sylwestra, pod gołym niebem, musi pojechać do krakowa/warszawy czy zakopanego. Pamiętam zapewnienia Pana prezydenta, ze bedą imprezy dla młodych. W tym roku? zero, a sylwester znowu nie zaskoczył. Powiem tak czas na zmiany!
Odpowiedz
OSCAR: człowiek żeby dobrze spędzić sylwestra pod gołym niebem nie musi jechać do warszawy czy krakowa.Może dobrze się bawić w Starachowicach jak pójdzie ze swoim towarzystwem.

Cytat:Co robili?
DOBRZE SIĘ BAWILI!

oscar napisał(a):jeśli już nie mają co ze sobą zrobić.
nie każdy musi być na imprezach w ChillOucie czy Amsterdamie,może niektórzy chcą iść posłuchać SKANERA.
oscar napisał(a):ludzie przychodzą tam po sporzyciu(SPOŻYCIU)
A co stoisz z alkomatem i sprawdzasz że wiesz?
Odpowiedz
W niektórych przypadkach to i alkomatu nie potrzeba...
Odpowiedz
Artur napisał(a):OSCAR: człowiek żeby dobrze spędzić sylwestra pod gołym niebem nie musi jechać do warszawy czy krakowa.Może dobrze się bawić w Starachowicach jak pójdzie ze swoim towarzystwem.
No tak, skoro takie gwiazdy są zapraszane.
Jeśli spędzasz sylwestra pod gołym niebem, to w większości przypadków nie masz gdzie iść. I uwierz mi, na pewno wolał bawić bym się przy ciekawym zespole, a nie takim hłamie.
Artur napisał(a):DOBRZE SIĘ BAWILI!
No tak, rozumiem ze dobrze bawisz się przy discopolo, cóż tylko pozazdrościć "gustu"
Artur napisał(a):nie każdy musi być na imprezach w ChillOucie czy Amsterdamie,może niektórzy chcą iść posłuchać SKANERA.
J/w
Artur napisał(a):A co stoisz z alkomatem i sprawdzasz że wiesz?
No tak, bo urodziłem się wczoraj, i nie wiem jak ludzie po sporzyciu wyglądająSmile
Odpowiedz
Cytat:No tak, rozumiem ze dobrze bawisz się przy discopolo, cóż tylko pozazdrościć "gustu"
A to przepraszam.Od dziś słuchamy tylko tego co Szanowny Pan OSCAR słucha.
Kończę tą przygodę z forum.A Ty oscar nabijaj sobie licznik postami bo najlepiej
Ci to wychodzi.
Odpowiedz
Oscar pisze sie CHŁAM , a nie HLAM !!
Odpowiedz
Artur napisał(a):A to przepraszam.Od dziś słuchamy tylko tego co Szanowny Pan OSCAR słucha.
Kończę tą przygodę z forum.A Ty oscar nabijaj sobie licznik postami bo najlepiej
Ci to wychodzi.
Nikt Cie tu nie siłe nie trzyma. Jak dziecko strzelaj focha.
iceman napisał(a):Oscar pisze sie CHŁAM , a nie HLAM !!
Smile przyznam ze nie wiedziałemSmile Gdzie to znalazłeś? jest to w słowniku ortograficznym?Smile
Odpowiedz
Z tego co widze popelniasz mnostwo bledow ortograficznych.
Odpowiedz
iceman napisał(a):Z tego co widze popelniasz mnostwo bledow ortograficznych.
No mnóstwo, ale co to ma do rzeczy, tj wątku tematu?
Odpowiedz
Cytat:Nikt Cie tu nie siłe nie trzyma. Jak dziecko strzelaj focha.
Wiem.a Ty miej swoje poglądy jak dziecko,nie każdy musi myśleć jak Ty. nabijaj sobie licznik postów pisząc beznadziejne wypowiedzi które nic nie wnoszą do tematu...
Odpowiedz
Proponuje obu zainteresowanym stronom wrócić do tematu. Każdy kolejny post nie wnoszący nic do dyskusji zostanie usunięty.
Wirtualne Starachowice na Facebooku-oraz-NK Dołącz do nas!
Odpowiedz
A może wiecie czy jakiś lokal będzie czynny normalnie bez organizowania imprezy? Nie mam jakoś ochoty na imprezę np. w Chilloucie... A dobra byłaby jakaś alternatywa dla domówki i szlakowiska Smile
Odpowiedz
Zapraszam na Sylwestra pod Gwiazdami ! dużo atrakcji m.in. fantastyczny i oszałamiający pokaz fajerwerków Big Grin
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości