Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozwoj forum
Z pewną nieśmiałością zauważam, że forum bywa miejscem kłótni. Nie sporów ale przepychanek słownych z wulgaryzmami. Różnie też bywało na forum, raz tętniło życiem , raz trochę gorzej. Mało wspomnieć , że większość osób , które się przedstawiło porzuciło forum. Bo trudno jest dyskutować z anonimowymi wojownikami klawiatury. A szkoda, bo fora są dobrą formą komunikacji. Ilość użytkowników sięgająca 27tys. oczywiście też ma się nijak do rzeczywistości.

Może by tak więc wprowadzić logowanie za pomocą Facebooka ?

Stawiam dolary przeciwko orzechom, że poziom wypowiedzi i kultury znamiennie by wzrósł co zapewne ożywiło by forum. A może temu miastu dobre forum się należy ?
Młodzi ludzie, mądrzy, ambitni, uczciwi- zaplanujcie sobie emigrację. W tym kraju prędko nic się nie zmieni!
Odpowiedz
Może za pomocą dowodu osobistego.
Odpowiedz
fakt, poziom wypowiedzi jest poniżej krytyki. I po co się odzywać wtedy ?
Odpowiedz
słuszna uwaga; przed kilku laty, tutejsze forum aspirowało do rzeczywiście forum mieszkańców Starachowic; fakt, było to przed falą popularności FB, ale toczyły się tu przecież dość rzeczowe dyskusje z prawdziwymi adwersażami, że wspomnieć chociaż niegdysiejszego MM
there's always the sun
Odpowiedz
Temat poruszyłem już jakiś czas temu pisząc o tym, że postów ubywa, użytkowników-botów przybywa w zastraszającym tempie, a administracja nie ma czasu zająć się tym miejscem. Nie będę rozpatrywać powodów, dla których nie może poprowadzić forum, jednak niech będzie to przesłanka do wybrania kogoś, kto się nim zaopiekuje - wystarczą chęci, trochę czasu i odpięcie newsów w Wirtualnych Starachowic od skryptu, by nie wprowadzały bałaganu, bowiem w niektórych momentach dochodzi do kuriozalnych sytuacji, gdzie jeden wątek rozbija się na 2-3 tematy - najpierw założą go użytkownicy a po kilku dniach pojawia się w ramach newsa WS, pod którym kontynuowana jest dyskusja.

FB póki co nie wyparł for dyskusyjnych, więc może wykorzystajmy ten czas na to, by wszystko naprawić.

PS. Nie zgłaszam się do administrowania forum, mam już co robić Smile
Odpowiedz
forum umiera. niestety. coraz mniej aktywnych użytkowników, momentami poziom rynsztoka. nikt tego nie pilnuje. i ta pseudo synchronizacja z portalem powoduje że rozmawia się na ten sam temat w kilku wątkach u człowiek się gubi.
Odpowiedz
Jest tak jak @Peter pisze, na forum nie rozmawiają ludzie, rozmawiają plemiona, które trzymają się swoich racji wyłącznie z powodu przynależności plemiennej a jeśli do tego dołożyć komercję to klapa na całej linii .
Odpowiedz
Forum ozyje przed wyborami Tongue
Odpowiedz
Ja się nie dziwię że to umiera, mnie też się czasem nie chce tutaj pisać...
Ostatni wątek "Zakaz używania petard" to już była kwintesencja chamstwa i trolowania.
Tu chamstwo: http://st-ce.pl/viewtopic.php?pid=102804#p102804
A tu trolowanie: http://st-ce.pl/viewtopic.php?pid=102858#p102858

Ręce z cyckami czasem opadają jak niektórzy tutaj byle czego, ale muszą się czepić.
Odpowiedz
zamilcz peowski parobku Tongue
Odpowiedz
Forum nie ma racji bytu Smile Level Onet. Smile
Odpowiedz
Tez tak uważam .To trup.
Odpowiedz
Tak na serio.
@ABCDE, błagam... zostaw sobie ten polityczny rynsztok obok i zacznij się odzywać jak na poważnego przedsiębiorce przystało.
Tobie już ta polityka świat przysłoniła? Wszędzie musisz przyklejać te swoje łatki i epitety?

Jakie mam metody?
Ja się po prostu dziwię, do czego Ty się tam w mojej wypowiedzi czepiłeś. Ja o petardach a Ty mnie wyzywasz i wciągasz do tego katolików i "sześciu" króli.
A CO MA PIERNIK DO WIATRAKA?
Odpowiedz
Aż Ci przekleję:
ABCDE napisał(a):Aż się zalogowałem bo to jest HIT Big Grin
Jesion napisał(a):Rezygnować z petard w sylwestra to jak rezygnować z opłatka w Wigilię.
Aha. Rozumiecie Państwo katolicy !
A zaraz mamy święto sześciu króli...
i pytam się po raz chyba czwarty, o co Ci tutaj chodzi.

ABCDE napisał(a):Wyzywam? Epitety ?
o tu:
ABCDE napisał(a):To że masz kretyńskie poglądy i jesteś propagandzistą który dorównuje pisowskim gadzinowkom

Powiedzmy sobie szczerze, Ty już nie umiesz normalnie rozmawiać tylko błądzisz w swojej pseudologice negowania i dyskredytowania każdego kto prowadzi z Tobą dyskusje.

ABCDE napisał(a):Jesteś popidowskim trollem. Typowym przykładem ciemnego ludu.
Przypomnę Ci że dla Ciebie każdy kto próbuje z Tobą dyskutować jest ciemny Smile Oscar, ja, Peter czy Prober....
Odpowiedz
No właśnie, przecież "ludzie rozumni" to dla Ciebie każdy kto z Tobą nie dyskutuje. Ileż miałeś kłótni z Oscarem... bo przecież nie zgadzał się w wielu kwestiach z Tobą.
Mówisz o obrazkach? Jakoś w kampanii wyborczej nie widziałem żebyś protestował przeciwko kłamliwym memom wstawianym przez troli wynajętych przez PiS np. allwaysdrunk.

ABCDE napisał(a):Poważnie. Ta pseudo dyskusja to obraża dla logiki.
Ciesze sie że umiesz przyznać się do błędu.

Ja ze swojego życia jestem - zdziwisz się - nawet zadowolony xDDD

P.s. No właśnie nie widzę różnicy, bo i jedno i drugie to jest tradycja i coś co wrosło się w obrządek Świąt i Nowego Roku.
A co z tym ma wspólnego Twoje "słyszeliście katolicy" i "sześciu króli" to nadal nie wiem.

p.s.2. Żegnasz się już trzeci raz Smile
Odpowiedz
ABCDE napisał(a):Bo o polityce i całym tym bagnie nie wiesz nic.
Tak tak... słyszeliśmy tu wiele razy. Ty jesteś mądry, Ty wiesz, Ty się znasz, inni mogą Ci co najwyżej buty czyścić.
ahhh... ileż to razy już mówiłeś Smile
ABCDE napisał(a):Czas Cię zweryfikuje. Skończysz 30 czy 40 to zrozumiesz. Wspomnisz moje słowa.
Tak, słowa człowieka który jak despota nie znosi innych od siebie poglądów, będą dla mnie najwyższym drogowskazem życiowym, na pewno Big Grin
Odpowiedz
Błagam Cię, dziecko w podstawówce się uczy czytania ze zrozumieniem, rozumienia tego co autor ma na myśli.
ABCDE napisał(a):Zrozum leszcz jesteś. Fascynuje się obrazkami i durniamii z popisu. Powtarzam poczytaj Konecznego i Mackiewicza to może pogadamy. Narazie to nawet w piaskownicy nie jesteś.
Z Twojej wypowiedzi wynika tyle:
- ja jestem leszcz, nic nie rozumiem, nic nie wiem, nawet piaskownica dla dzieci to dla mnie za wielkie wyzwanie
- Ty jesteś oczytany, wiesz wszystko nejlepiej, nie umywam się do Twojego majestatu.
Problem w tym, że tak traktujesz każdego, dlatego właśnie przebywanie na forum tak Cię frustruje Smile Ja wcale się nie dziwię że zniknąłeś bo dla Ciebie rozmowa z kimś kto wiesz że może nie zgadzać się z Tobą w jakiś kwestiach kończy się dla tej osoby dyskredytacją, czyli coś co próbujesz urządzać w stosunku do mnie.
Dziwne, że ostatnio taka dyskredytacja to bardzo popularne narzędzie w życiu publicznym i medialnym Smile

Ja się już żegnam, bo zamiast przygotowywać się na jutro, siedzę i odpisuje na Twoje - skąd inąd - bardzo zagmatwane posty. Już nie bardzo wiesz... czy Ci chodzi o fajerwerki, opłatek, króli czy lewactwo i politykę.
Zdecydujesz się, to napisz na PW - chętnie się na "randkę" umówię, bo przecież tak kiedyś chciałeś się spotkać Smile

Oj... trzy posty pod sobą? "Kocham inne poglądy"? Oj, brzmi to nadzwyczaj dziwinie
Odpowiedz
@ABCDE, nie wnikam w szczegóły, ale skoro @Jesion nie odpowiada Ci jako rozmówca, to dlaczego go zaczepiasz? To jest właśnie cofanie w rozwoju forum. Nie zmienisz niczyich poglądów, a ciągniesz dyskusję, która ostatecznie jest bezcelowa. Poza tym powinieneś edytować posty zamiast pisać trzy pod rząd Smile O tym mówi regulamin tego forum, jak również wielu innych.

Cytat:l) nie pisania post za postem jeżeli od ostatniej Twojej wypowiedzi w danym wątku nie upłynęły 24h

I to żadna złośliwość. Tylko po prostu jeśli ma być tu minimum porządku, to sami o niego zadbajmy.
Odpowiedz
To Twoje nowe wcielenie @ABCDE tak samo jak w poprzednie nie przyjmuje do wiadomości że ktoś może mieć inne zdanie od Twojego.

Cierpisz zdaje się na kompleks nieomylności (to taki rodzaj czy syndrom zbiorowego myślenia) że nie wspomnę o kompleksie mainstreamu.
Ty nie rozmawiasz merytorycznie, rozmawiasz napastliwie, co właściwe jest zwykle podmiotom zakompleksionym lub o wysokim poczuciu własnej wątpliwej moim zdaniem wartości. A czym że Ty bratku jesteś lepszy od @Jesiona i innych czy może w sprawności wynajdywania tzw "Autorów". A wsadź sobie tych autorów w buty będziesz wyższy.

Trochę szacunku także wobec innych Ty wiecznie uczący się , a kto to dla Ciebie jest Marek (obecny prezydent miasta) kolega od szklanki piwa, konie razem kradliście że go tykasz ?. Co za nonszalancja co za poufałość, co za bezkrytyczna głupota.
Odpowiedz
A mówią, że forum umiera Big Grin a tu proszę jaka dyskusja Big Grin
Odpowiedz
Dziękuję Prober za diagnozę i oczywiście jak zawsze słoma wystaje, próbując obrazić. Mniejsza o to, przyzwyczaiłem się do Waszej dwójki i sposobu dyskusji.
Nie rzecz w poglądach Jesiona. Można się różnić całkowicie i ze sobą rozmawiać. Śle różnic się pięknie. Mnie po prostu szlag trafia sposób w jaki Jesion przedstawia swoje mądrości. Obrazki, hasełka, jakieś głupie pytania, socjotechniczne sztuczki. Urban byłby dumny. Tacy są potrzebni by konflikty polityczne dzieliły Polaków.

A co do Ciebie Proberze. To podobnie. Podwójne standardy. Zarzucasz Pisowcom że stoją za rzadem, obrażasz a wystarczy, że popierasz wszystkie działania prezydenta Materka i żadnych komentarzy nie widać. Przypomnij sobie co pisałeś o konkursach za prezydentów Bernatowicza i Kwietnia. A teraz co, ślepy ? To jest właśnie to, podwójna moralność. Konkretne pytania. Teraz wszystkie konkursy były "cacy" ? Nadal popierasz spalanie śmieci (bo chciał jej prezydent) w świetle danych choćby z Tarnowa ?

Nie ma o czym gadać. Już prawie nikt tu nie zagląda.
No, to ja dziś poczytam a Ty przed tv popierać Ciamajdan Smile
Śmieszne to wszystko.
Odpowiedz
ABCDE napisał(a):zawsze słoma wystaje
Ty nawet obrazić przyzwoicie nie potrafisz @ABCDE, a co do reszty to się nie przyzwyczajaj Pisopato, bo każdy ma swój sposób narracji Ty zato swojego nie masz bowiem swoje mądrości opierasz na zapożyczeniach wziętych z internetu podając je za swoje.

A ponadto - co ty socjopato internetowy wiesz o podwójnej moralności, Ty który wyznajesz tylko moralność Kalego

Bez względu na to jakie te konkursy były, Kwiecień był Kwietniem, Bernatowicz Bernatowiczem a Materek Materkiem a nie Sylwuniem, Wojteczkiem czy Mareczkiem.

Spalanie śmieci w warunkach technologicznie kontrolowanych popieram, szczególnie kiedy normy zanieczyszczeń wzrastają w ostatnim czasie o pierdyliony. Materek nie ma tu nic do rzeczy dwornisiu żeby nie rzec dosadniej błaźnie.

Czytaj może w końcu coś do Ciebie trafi. Jak na razie efekt mizerny, samodzielnego myślenia zero , pogardy dla maluczkich wiele.
Odpowiedz
:lol:

Nawet nie próbowałem Cię obrazić. Wystarczyło zacytowac Twój test. Tak, słoma wystające z butów to Twój zwrot.

Ojej, prawdziwy obrońca demokracji i wolności przemówił. W iście demokratyczny sposob. I na dokładkę pisowska fanaberia.

Zapożyczenia z internetu :lol: Sorry, to działka tego użytkownika od obrazków.

Używaj sobie dalej, może frustracji ubędzie. Pamiętaj, demokracja, wolne media Wink
Odpowiedz
O jak tak teraz patrzę.... wszystkie posty z niedzieli wieczora użytkownika @ABCDE poznikały.
Ktoś tu poszedł po rozum do głowy.
Odpowiedz
Pójście po rozum do głowy to zakończenie pseudo dyskusji.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości