Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rasistowski wpis radnego PiS
Słyszał ktoś coś może o rasistowskim poście radnego PiS na fejsie?
Odpowiedz
Zlokalizowałem radnego, ale postu już nie ma, więc nie wiadomo jaka była jego treść. Wiadomo jedynie, że administracja Facebooka go usunęła oraz zablokowała konto tego pana na 24 godziny Smile
Odpowiedz
Znajomy wlasnie podeslal mi mms-a, screeny wpisu radnego sa na profilu "Partii Razem" oddzial Kielce.
Co jak co, ale radnemu nie przystoi takie cos, mozna miec swoje poglady, ale ich nie upubliczniac...gdyz zwyczajnie nie przystoi.
Odpowiedz
Mowa nienawiści to codzienność. Radny ma problem z "ciapatymi", z kolei redaktor Gmyz z opozycją, której proponuje wpie**ol.
Odpowiedz
Z profilu okręgu świętokrzyskiego Partii Razem:
https://www.facebook.com/razemswietokrzy...=3&theater
https://www.facebook.com/razemswietokrzy...=3&theater
Odpowiedz
Ciekawe gdzie kupuje kebaby :lol:
Nie liczy się, co robisz. Nie liczy się, ile odłożyłeś w banku. Nie liczy się, jak się ubierasz. Nie jesteś pięknym i ulotnym płatkiem śniegu. Zaczyna się od tego, że nie możesz spać. Później czujesz, że masz lufę w ustach
Odpowiedz
no ten to na rogu street Marszalkowskiej z Radomska
Mam ręce w kieszeniach, a kieszenie jak ocean,
Powoli chodzę i rozglądam się,
Kieszenie jak ocean, a ręce mam w kieszeniach,
Dlatego wiem gdzie żyję, dobrze wiem.
Odpowiedz
przedstawiciele tej jednej słusznej są wyjątkowo nierozgarnięci. I nie ma znaczenia na którym szczeblu działają. A już starachowiccy to wyjątkowe okazy nadające się do umieszczenia w Sewr pod Paryżem.
Odpowiedz
ta no co ty nie żartuj - jeszcze nie ma takiej jednostki miary w SI
Odpowiedz
myślę , że paru użytkowników tego forum jest w stanie zdefiniować taką jednostkę. Może to nie będzie w układzie SI , ale w PL się uda.
Odpowiedz
Nie chce nikogo usprawiedliwiać, pisu nie trawie ale odpwowiedzmy sobie na pytanie czy pan radny nie ma tutaj sporo racji? fakt wydźwięk to poziom rynsztoka ale w zaistniałej sytuacji w Europie tez nie bardzo bym chciał napływu imigrantów do nas. mimo wszystko imigranci do nas trafiają ale mała ilość a w mediach cisza
Odpowiedz
Gdyby miał trochę rozumu to by wiedział,ze tego typu wpisy nie obejdą się bez echa.Swoje prywatne poglądy mógłby zachować dla siebie.Szkodzi nie tylko sobie ale i całej partii.Jeżeli marzył o karierze w polityce,udowodnił ze się do niej nie nadaje.Mam tez nadzieje, ze poniesie konsekwencje za swój wpis .Rasizm powinien być szczególnie piętnowany
Odpowiedz
Ale skąd to zdziwienie?
Przecież politycy Prawa i Sprawiedliwości - tak, ci którzy chcą nazywać się najbardziej gorliwymi katolikami - w większości pałają nienawiścią do wszystkiego co nie jest związane z ich partią.
W szczególności jeśli chodzi o:
- obcokrajowców, imigrantów, uchodźców,
- niewierzących, ateistów, muzłumanów,
- mniejszości seksualnych,
- Jerzego Owsiaka i Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy,
- Niemców, Żydów, Francuzów - w przeciwieństwie do uwielbiania Węgrów, Białorusinów i Rosjan,
- przedstawicieli partii: PO, .N, PSL, SLD, Razem, Partii Zielonych, Partii Kobiet,
- aktorów nie występujących w Smoleńsku, oraz reżyserów - za wyjątkiem pana Krauze,
... i wielu wielu innych.

Trzeba sobie zdać sprawę, że teraz 5 minut mają wszyscy którzy nie cierpią innych ludzi, wszyscy dla których Partia (podobnie jak PZPR) jest wszystkim.

Zastanawiam się tylko, czy ten radny, Paweł Kępa...
[Obrazek: pkepa.jpg]
... się z tego "ciapatym mówię won", wyspowiadał.
Bo tak jakby trochę się to kłóci z nauką Kościoła katolickiego, Ojca Świętego Franciszka i jest sprzeczne z Ewangelią wg św. Mateusza.
Że zacytuję:
Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili». Wtedy odezwie się i do tych po lewej stronie: «Idźcie precz ode Mnie, przeklęci, w ogień wieczny, przygotowany diabłu i jego aniołom!
Bo byłem głodny, a nie daliście Mi jeść;
byłem spragniony, a nie daliście Mi pić;
byłem przybyszem, a nie przyjęliście Mnie;
byłem nagi, a nie przyodzialiście mnie; byłem chory i w więzieniu, a nie odwiedziliście Mnie».
Wówczas zapytają i ci: «Panie, kiedy widzieliśmy Cię głodnym albo spragnionym, albo przybyszem, albo nagim, kiedy chorym albo w więzieniu, a nie usłużyliśmy Tobie?» Wtedy odpowie im: «Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, czego nie uczyniliście jednemu z tych najmniejszych, tegoście i Mnie nie uczynili». I pójdą ci na mękę wieczną, sprawiedliwi zaś do życia wiecznego”.
Odpowiedz
Jesion napisał(a):w przeciwieństwie do uwielbiania Węgrów, Białorusinów i Rosjan

Rosjan ? Big Grin Ty to potrafisz...
Odpowiedz
@jaycob, ciesze się że tylko to zakwestionowałeś Smile
Odpowiedz
Jesion napisał(a):@jaycob, ciesze się że tylko to zakwestionowałeś
Jak zwykle mocno cie poniosło,wcześniej mnie irytowałeś,teraz śmieszysz.
Odpowiedz
Pan radny Kępa już nie tylko chce wyrzucać obcych ale też reedukować własnych współobywateli:
https://www.facebook.com/razemswietokrzy...nref=story
Odpowiedz
[Obrazek: 16425783_1012384262199254_58472454315637...e=594649E8]

Gdyby debilizm i niedouczenie mogło latać, pan radny byłby Boeingiem 787 Dreamlinerem.

Bereza Kartuska, znamienne że ten radny mówi o takim obozie. Jeszcze to odczłowieczające "czym jesteś".
No cóż, jakich sobie radnych Starachowiczanie wybrali, takich mają.
Swoją drogą z jakiego okręgu wyborczego ten radny pochodzi?
Odpowiedz
Do takiej współczesnej Berezy Kartuskiej to powinno trafić 90 procent obecnego Sejmu. I jeszcze kilku kolesi. Z Kaczyńskim i Tuskiem na czele.
Odpowiedz
Jesion napisał(a):Ale skąd to zdziwienie?
Przecież politycy Prawa i Sprawiedliwości - tak, ci którzy chcą nazywać się najbardziej gorliwymi katolikami - w większości pałają nienawiścią do wszystkiego co nie jest związane z ich partią.
W szczególności jeśli chodzi o:
- obcokrajowców, imigrantów, uchodźców,
- niewierzących, ateistów, muzłumanów,
- mniejszości seksualnych,
- Jerzego Owsiaka i Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy,
- Niemców, Żydów, Francuzów - w przeciwieństwie do uwielbiania Węgrów, Białorusinów i Rosjan,
- przedstawicieli partii: PO, .N, PSL, SLD, Razem, Partii Zielonych, Partii Kobiet,
- aktorów nie występujących w Smoleńsku, oraz reżyserów - za wyjątkiem pana Krauze,
... i wielu wielu innych.

Trzeba sobie zdać sprawę, że teraz 5 minut mają wszyscy którzy nie cierpią innych ludzi, wszyscy dla których Partia (podobnie jak PZPR) jest wszystkim.

Zastanawiam się tylko, czy ten radny, Paweł Kępa...
[Obrazek: pkepa.jpg]
... się z tego "ciapatym mówię won", wyspowiadał.
Bo tak jakby trochę się to kłóci z nauką Kościoła katolickiego, Ojca Świętego Franciszka i jest sprzeczne z Ewangelią wg św. Mateusza.
Że zacytuję:
Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili». Wtedy odezwie się i do tych po lewej stronie: «Idźcie precz ode Mnie, przeklęci, w ogień wieczny, przygotowany diabłu i jego aniołom!
Bo byłem głodny, a nie daliście Mi jeść;
byłem spragniony, a nie daliście Mi pić;
byłem przybyszem, a nie przyjęliście Mnie;
byłem nagi, a nie przyodzialiście mnie; byłem chory i w więzieniu, a nie odwiedziliście Mnie».
Wówczas zapytają i ci: «Panie, kiedy widzieliśmy Cię głodnym albo spragnionym, albo przybyszem, albo nagim, kiedy chorym albo w więzieniu, a nie usłużyliśmy Tobie?» Wtedy odpowie im: «Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, czego nie uczyniliście jednemu z tych najmniejszych, tegoście i Mnie nie uczynili». I pójdą ci na mękę wieczną, sprawiedliwi zaś do życia wiecznego”.

KUŹWA ALE SZCZUR.
Odpowiedz
Peter napisał(a):Do takiej współczesnej Berezy Kartuskiej to powinno trafić 90 procent obecnego Sejmu. I jeszcze kilku kolesi. Z Kaczyńskim i Tuskiem na czele.
Zazwyczaj bardzo celnie punktujesz dlatego pozwól, że zacytuję.
Nie tylko 90 % Sejmu. Peter na pewno rozmawiasz z ludźmi. Ja także. Jak słucham tych idiotów którzy głosują od kilku lat na POPIS to jestem albo za nową Berezą albo za odbieraniem praw wyborczych.
Dlatego bardzo mocno agituje wśród znajomych by chodzili ns wybory by uwierzyli, że jest wybór.
P.S. Pan radny Kępa pierwszy powinien przejść szkolenie w Berezie by nauczyć się szacunku dla innych.

@Jesion skąd w Tobie ta nienawiść ? Jesteś taki młody... a oceniasz wszystko zero-jedynkowo.
Odpowiedz
ABCDE napisał(a):Ja także. Jak słucham tych idiotów którzy głosują od kilku lat na POPIS to jestem albo za nową Berezą albo za odbieraniem praw wyborczych.

No to oświeć nas swą mądrością i napisz na koga to "idioci" powinni glosować
Odpowiedz
ABCDE napisał(a):@Jesion skąd w Tobie ta nienawiść ? Jesteś taki młody... a oceniasz wszystko zero-jedynkowo.
Irytuje mnie po prostu zakłamanie i manipulowanie społeczeństwem.

Ostatnio w "Dziś wieczorem" emitowanego w TVP1 po Wiadomościach wystąpił pan Zbigniew Ziobro i mówił w sprawie byłych nazistowskich obozów zagłady. Komentował, że część mediów zagranicznych mówi o "polskich obozach zagłady" - uwaga - "w skutek ośmioletnich zaniedbań w tej kwestii, dopiero nowy rząd zaczął na to reagować".
No czy to jest prawda? Nie. Ziobro kłamał w żywe oczy red. Holeckiej a ona nic, a widzowie - Ci głupsi - słuchają i wierzą, bo MINISTER mówi.

Ja oceniam zero-jedynkowo?
A co się dzieje z oceną Wałęsy, Bartoszewskiego, Mazowieckiego, historii najnowszej III Rzeczpospolitej, kim dla PiS jest WOŚP, Owsiak, Sąd Najwyższy? Kim jest opozycja i każdy kto nie przyklaskuje rządowi i propozycjom PiS?
Przypomnisz mi? Jak to Jarosław Kaczyński mówił... "element animalny", "antypolski", "ludzie nie w pełni sprawni", "komuniści i złodzieje"?

@ABCDE, mnie po prostu irytuje kampania nienawiści sączona przez polityków Prawa i Sprawiedliwości pod adresem każdego, kto nie jest ślepo w tą kampanię zapatrzony. Jestem przerażony niewiedzą podstawowych rzeczy dotyczących Państwa przez tych ludzi. Mam kolegę, fana PiS, czyta tylko te media które są powiązane z PiS właścicielsko - Niezależna.pl, GazetaPolska itp... ilekroć pytam go o merytoryczne kwestie - nie umie mi odpowiedzieć, powtarza tylko i wyłącznie "Vivat Andrzej Duda" i inne wyświechtane frazesy PiS o tym jak to podnoszą teraz kraj z ruin... a o Mazgule i Maderze Petru pisał mi chyba cały styczeń (bo chyba cały miesiąc Wiadomości TVP1 to wałkowały).
Irytuje mnie to zakłamanie... pod płaszczykiem "partii ceniącej chrześcijańskie wartości" mamy dziwkarzy, rozwodników i tych co plują na bliźniego (patrz: radny Paweł Kępa).
Odpowiedz
@Jesion, dorecyzując... to że część polityków zieje nienawiścią w imię najprawdziwszej niby prawdy to ja wiem. Nie bądź jak oni. Tylko tyle.
Wanacjusz, z Tobą nie dyskutuje. A głosuj na kogo chcesz. Pisałem tylko o POPISie i jak podzielili ludzi.
P.S. Niemieckie obozy a nie nazistowskie.
Odpowiedz
Nie chrzań ABCDE podział (im głębszy tm lepszy) był zawsze domeną PiS. Ostatnio nawet dobroczynność (patrz WOŚP) zaczęto dzielić na gorszego i lepszego sortu. Wystąpienia naczelnika WIELKIEGO NARODU POLSKIEGO, wyróżnia prawdziwych Polaków i gorszego sortu, komunistów i złodziei. Ty od zawsze (jakbyś nie wiedział o tym socjopato internetowy) mącisz ludziom we łbach po czym wychodzi z Ciebie ukryta opcja pisowska. Wróć do niebytu trollu.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości