Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rasistowski wpis radnego PiS
Ty to jesteś jednak zdrowo pierl****
Brak słów.
Nie pozwolę się obrażać tylko dlatego, że masz fobie pisowskie i polityczne. Nie jesteś anonimowy. Do zobaczenia psycholu.
Odpowiedz
A co to Cię drogi przyjacielu tak obraża.
W potocznym rozumieniu socjopata (internetowy także) to osoba, która nie liczy się z cudzymi opiniami i łatwo popada w konflikty z innymi - patrz swoje opinie na temat wypowiedzi Jesiona.
A trolling no cóż wchodzisz w dyskusję nieproszony komentując rzeczy które Cię do Ciebie nie odnoszą bezpośrednio.

Jeśli tego nie zauważasz sam, to ktoś w końcu musiał Ci to uświadomić. Tak oczywiście jako Polak gorszego sortu, komunista i złodziej mam fobię anty pisowską nie ukrywam ale nie jest to fobia polityczna z całą pewnością. Kończę jednakowoż bo sam zaczynam się upodabniać , a fe Smile.
Odpowiedz
To Ty psycholu nie potrafisz zrozumieć że w przeciwieństwie do Ciebie nie krytykuje wszystkiego tylko dlatego że... PiS.
Zarzucasz mi coś co sam robisz.
A mój konflikt (o ile można tak to nazwać) wynika z jedęgo powodu... nie podoba mi się to, że podchodzi do polityki zero jedynkowo. Tylko tyle. Choć potrafimy normalnie popisać.
Ty natomiast w swojej fobii antypisowskiej jesteś gorszy od najzagorzalszych pisowczyków. Krytykujesz ich a sam jesteś w swojej fobii jeszcze gorszy nie akceptując zdania odmiennego.
A fe.
A przyjaciółmi nie jesteśmy gościuniu malinowy.
Zdania odmienne szanuje. Pod warunkiem że są umitywowane a nie wynikają z fobii. Znasz różnice ?

Szkoda czasu. Obrażaj dalej to się dorobisz oficjalnego rozwiązania sprawy. Bo obrażać przez takiego jak Ty to sobie nie pozwolę.
Odpowiedz
Nazwanie mnie psycholem, maliniakiem gościuniem tylko utwierdza mnie we wcześniej postawionej tezie.

Demotywatory widzą to tak :

[Obrazek: 16388151_10207872908493178_6756789144613...e=59462B30]

Ale to oczywiście żart. Smile
Odpowiedz
Jak inaczej można nazwać gościa malinowego który atakuje tylko dlatego, że ktoś ma inne zdanie jak nie psychol.
Psychol to odpowiedz na Twój wpis. Nie odwracaj kota ogonem.
Powtórzę, jesteś gorszy w swojej fobii od tych których zwalczasz. Wszędzie widzisz PiS. Fobia.
Tak właśnie widzę Ciebie na obrazku. Troll ze swoimi fobiami atakujący każdego kto ma inne poglądy. Prawdziwy "demokrata".
Tezę na Twoje wpisy powinien postawić specjalista. Gość zarzuca innym coś co sam robi, parodia.

Tracę czas na psychola zamiast na dyskusję.
@Jesion pytałeś o okręg. Pan radny Kępa został wybrany z ulic Radomska, 3go Maja, Harcerska i te rejony.
Odpowiedz
ABCDE napisał(a):Jak inaczej można nazwać gościa malinowego który atakuje tylko dlatego, że ktoś ma inne zdanie jak nie psychol.
Psychol to odpowiedz na Twój wpis. Nie odwracaj kota ogonem.

ABCDE napisał(a):Jak słucham tych idiotów którzy głosują od kilku lat na POPIS to jestem albo za nową Berezą albo za odbieraniem praw wyborczych.

nie ma co komentować
Mam ręce w kieszeniach, a kieszenie jak ocean,
Powoli chodzę i rozglądam się,
Kieszenie jak ocean, a ręce mam w kieszeniach,
Dlatego wiem gdzie żyję, dobrze wiem.
Odpowiedz
Tak?
Zadałem dziś dwa pytania dwóm osobom.
Pierwsze: Dlaczego głosujesz na PO? Odpowiedź, mniej więcej " A bo te oszołomy z PiS".
Drugie: Dlaczego głosujesz na PiS? Odpowiedź, mniej więcej "A bo Ci złodzieje z PO".
Więc jak to oceniać, mądrzy ludzie ? Porozmawiaj sobie z wyborcami obu partii, a może jesteś jednym z nich. Gdzie tu dyskusja o programie, o Polsce. Tutaj na forum podobnie, kłótnie i dno intelektualne. A Ty w tym przodujesz razem z Proberem i Jesionem, wystarczy poczytać Twoją dyskusje z @Karol-em.
Odpowiedz
A może zamiast tego naszego narodowego pieniactwa jakie prezentujesz /czytaj powyżej/
Oświeć nas swą mądrością - kto zrobi z Polski kraj miodem i mlekiem płynącym w wersji ABCDE
Odpowiedz
W pieniactwie przodujecie Wy trzej. Dlaczego nikt nie chce z Wami tu dyskutować...
Kiedy któryś z Was napisał coś konstruktywnego ? Kiedy była dyskusja o czymś ważnym ? Ciągle tylko bełkot antypis mniej lub bardziej uzasadniony. Ale tylko tyle. POPIS i każda partia się cieszy, tacy są im potrzebni.
Nie, ja nikogo do niczego nie będę przekonywał. Wystarczy, że Wy to robicie a szczególnie Ci dwaj w swoich fobia ch antypisowskich. "Nie bo nie" Wink Nie bo PiS albo nie bo PO. I tak w kółko.
Odpowiedz
ABCDE napisał(a):W pieniactwie przodujecie Wy trzej. Dlaczego nikt nie chce z Wami tu dyskutować...

Zanim użyjesz jakiegoś słowa sprawdź dokładnie definicję lub zapytaj kogoś Smile czy możesz go użyć. Według słownika PWN - pieniactwo to chorobliwa skłonność do dochodzenia rzeczywistych lub urojonych krzywd więc w tym kontekście pasuje jak pięść do oka.
Każde twoje słowo Ty z dużych liter pisany to chory bełkot osoby z zaburzeniami emocjonalnymi. Ot i tyle. Zrób wypad z tego forum jako to wcześniej uczyniłeś, nie czyń sobie i rodzinie wstydu. Bo jeśli już obrażasz kogoś to tylko siebie, a brniesz coraz głębiej nie widząc co czynisz prawicowa sieroto.
Odpowiedz
Nawet z czytaniem masz problem nie widząc, że zwrot pieniactwo zostało po kimś powtórzone.
Prober napisał(a):Każde twoje słowo Ty z dużych liter pisany to chory bełkot osoby z zaburzeniami emocjonalnymi. Ot i tyle. Zrób wypad z tego forum jako to wcześniej uczyniłeś, nie czyń sobie i rodzinie wstydu. Bo jeśli już obrażasz kogoś to tylko siebie, a brniesz coraz głębiej nie widząc co czynisz prawicowa sieroto.
:lol: :lol:
No cóż... doskonały przykład poglądów prawdziwego demokraty. Doskonały przykład ponowoczesnego demokraty, stosującego ubeckie metody. Śmiało, użyj sobie jeszcze, nie o mnie to świadczy.
Przekrój najgorszego sortuj podany jak na talerzu. Chyba Ci rząd ubecką emeryturkę odebrał, stądta fobia.
Gość krytykuje niektóre, bolszewickie metody PiS sami zachowując się jak stalinista, to dopiera zaburzenie.
Grzecznie za to przeprosisz, gwarantuje.
Demokrata Jesion pisał o socjopacie, Ty jak wyżej. Ale to ja mam problem z Waszymi pogadami rzekomo. A wszystko wina PiSu :lol:
"A bo PiS" i tak w kółko Smile Sposób na życie, fobia Smile
Odpowiedz
ABCDE napisał(a):Demokrata Jesion pisał o socjopacie,
Co Ci pisałem???? :O
Odpowiedz
ABCDE napisał(a):Dlaczego nikt nie chce z Wami tu dyskutować...
Kiedy któryś z Was napisał coś konstruktywnego ? Kiedy była dyskusja o czymś ważnym ?

Nie wiem jak ty ale ja jestem porażony mnogością osób z którymi dyskutujesz
A każdy twój wpis to coś tak konstruktywnego że można a nawet powinno się w drewniane ramy oprawić i wieszać na ścianach

[Obrazek: klotnia.gif]
Odpowiedz
Karykaturo alfabetu dużymi literami pisana , @Wanacjusz pisał o narodowym pieniactwie.

Ty zaś nazywasz kilka osób pieniaczami, a to zupełnie inna sprawa inny wydźwięk jeśli nie łapiesz subtelności nie bierz się za ocenę.
Odpowiedz
Tylko z moimi ulubieńcami demokratami, antypisowcami Smile
No wiesz, trzeba się dostosować do poziomu dyskusji. Masz w tym doświadczenie przecież. Poczytałem Twoje wpisy do użytkownika Karol, ale wiem że długa droga by dorównać Smile
Jednak warto tu zaglądać by się pośmiać.

Ubeku czy inny stalinisto, śmiało pisz. Może ulży, żółci się uleje Smile
A to wszystko wina PiS :lol:
Odpowiedz
Nic z tych rzeczy , tylko gorszy sort, komunista i złodziej w jednej osobie. Ubekiem to pewnikiem ktoś z krewnych był bo jakoś tak ci utknęło w pamięci słowo. Mnogość pisowskiej nomenklatury słownej zrobiło Ci z mózgu szambo ?
Odpowiedz
разр136.6PERFBettОжегСавиревоСабиWakeФинаMichЗлобтексDianMajoAlexсодеVerlЛипшкровКрел1930Евси
КустGilbElseINTEзолоОглакотоЗабо«СоюМалоискуMichЗеньМФРоизучПавлAustБромФролМалаунивЕленЛысо
постпробТрофБугаArthЛюбиГабиЧернFallSelaFrasХабаГадлкнопЕланШемямышоДаниJurgКензАлекВолкXVII
ЖемаDesmЛебеПетеMacbELEGEnjoКолеГнесРосспрепредаДзерзавоMikaХариOtheСтичсообЗубчLookКудрLabW
ZoneRobeZoneБудаZoneHomeMartРомаthisБугаZoneZoneМеньZoneГинзПикаДжинZoneZoneZoneZoneКассрубе
JoanиспочитаSennЗемлПаноElecGangSwisвысопресЕфимWheeJardDaliИллюДеме(олоAutoФеде(178EsseSoul
CleaРазминстToyoGoodГонкфломWindWindAkquBettPhilhappRoadPediшироГармКолпЛитРзаинЛитРTribЛитР
КалиЛитРИллюЛениLewiJohnЛансБореOBITСолотеатBaptWindWishэкзарабоВишнDiscInteNencШрамРомаФорм
StevПетуразбСавиОрлоавтоБлагспоссетяMichчитаВанюавтоГалдJameДавыГуреBrynСтепДаниЛушнSennSenn
SennПахнSonkИнстPatrвырураскязыкБаврБереТопоСловХромзаруРазм
Odpowiedz
Чокн309.4CHAPPERFAnneIntrВАхрЦвигискуМощатуриOrieРоссArniRudyMurrгадаArthPierRondРабиEpheHerd
модуEXPESimp1018ErbaсертReneThisChinПервLargTambПолкMatiPlaiRougGlisGarnAlfrBrotсборPantIchi
РазмLuis(182ViveVINGDami9399ВороосноCollDisnстудLeonAlecВишнМельСудоFELINikiакулCollBernThat
ClasIntrаресавтоводоанглAndrChanBonuХохвDolbсборПотаZoneSwarZoneZoneцарсZoneRusiЦР14Edwaпров
ЖукоромаNaso(190XVIIХоллSympBennMartXVIIWindМАНефельRockШаниKnutCardDonaКитаразндвижПариXVII
JohnСВМиОБогмесяколлязыкElecПроиLIVEWindDisn1068ExotСолоRenzСивуГалеSTARTOYOLEXUвесоНорбtrac
GOBIрамксборEducШамаOnliBornБудиWindMistRembBoscRoweBlueНг-2ЛитРЛитРGuilВороЛитРЛитРFranRabb
ВыстErviГлиэДрусосущСтилЗикмCharStarAnatартиJackСодеWelcSoulKnowФомеLaurучасCircJacqAcidдеко
тепеВасиМильМатюWindВитаДебоEmpiStuaКоноЕфроШенкЕфроавтоГригMariTainСергокруРахмТимомесямеся
месяКамиExtrЛихаучрезаниАрциФедоПетупрегзагаДороБаркТопоИтал
Odpowiedz
audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.ruultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
Odpowiedz
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingultramaficrockultraviolettesting
Odpowiedz
Слуш136.6PERFBettОжегИллюСалиКозиEnjoSpitNicoИвантексCreaPhilVIIIПаноИллюРоссПопоМиро1980Макл
спецPierспасFrieрелиСолопровArtiФраестраКрадRobeЗеньГраб1937CharComeСамаязыкКадаChucЧиркXVII
СодеРериGeraКаражизнСавииллюВИВеDarkSelaVentзакоКасвкнопссылНВРаВселСидеКораСмиркрасЛисоНово
ШахмЯковДмитБоннMacbElegCircГромНезаГермУтевИвансовеЮрьеBMulВоскLawiФей-ПокрАнохFanfШилоКлим
ZoneShimZoneУварZoneExplJoseПрилТомиРязаZoneZoneзавеZoneСодеKarlВласZoneZoneZoneZoneКашиКопе
XVIIдракстр5SennдекаPinnElecFaruСевеисслЦипеGalaЛяпуJT52DaliМатовузо(олоAutoметаГерцperfStev
CleaGAUDинстакадApheSonyпаззKISSBatuMacrязыкKenwhappCartDM43ZbigСамаВойтЛитР1707ЧереЛитРЛитР
PonyоконАвенИллюБелоСтреМартунивнебл(182ВедеГорбSangWorlНоубХлесфотоDiscЛапиHAIRКругБелоМана
МогуСмирПопкКислНовоАльбShadмесяSeriСоснЛевиTakeиспоПетрТархЧернавто(197ПереСолоБедеSennSenn
SennбочоЖуриUndeDaisPianMagiMichдеятBlacMagiРубиSecrОрло(031
Odpowiedz
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości