Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wojewoda odmówiła wsparcia WOŚP. Na licytację trafiło więc jej pismo
Chodzi oczywiście o panią Agatę Wojtyszek ze Starachowic

http://kobieta.wp.pl/wojewoda-odmowila-w...697837697a

Zapraszam do komentowania.

Ja mając z nią styczność w gimnazjum nr 4 mam same złe wspomnienia.

Z moralnego punktu widzenia jest u mnie spalona. Zresztą zawsze wiało od niej chłodem.
Odpowiedz
PiS-owska nienawiść.
Żółć się im ulewa jak widzą ile pieniędzy mogło by do kościoła trafić, a ludzie wolą na Owsiaka dać.
Szkoda gadać
Tej Pani już podziękujemy.
Odpowiedz
a co ta ..... może , to jest zwykła marionetka .
Odpowiedz
Pewnie ta pani, wolałaby żeby pieniądze ze zbiórek przeznaczyć dla o. Dyrektora Tadeusza Rydzyka.
Dostał już od rządu ponad 30mln, ale to pewnie jeszcze mało...
"Podążaj ścieżkami niebezpieczeństwa, niezależny myślicielu. Wystawiaj swoje pomysły na niebezpieczeństwo kontrowersji. Mów, co myślisz i mniej obawiaj się etykiety wariata niż stygmatu konformisty. A w sprawach, które wydają ci się ważne, za wszelką cenę zabieraj głos i daj się usłyszeć." ~ Thomas J. Watson
Odpowiedz
Jako wicedyrektor Gimnazjum nr 4 była dziwna, ale teraz przeszła samą siebie. Skoro jest pachołkiem rządu, to nie ma co się dziwić, że ma takie poglądy. Starachowice jak zwykle muszą najeść się wstydu przez swoich mieszkańców-celebrytów, z których rży cały kraj.

EDIT:
Ja już przekazałem datek. A Wy?
Odpowiedz
Wojewoda sie bywa....Szkoda gadac.

@Karol - mam kolege z dziecinstwa, jest Ksiedzem /jestem anty-klerykalny/, ale z niego jest taki prawdziwy, dobry, przyzwoity Ksiadz - sluzbowo, poza tym swietny facet, naukowiec itp.
Pozwolilem sobie go ostatnio zapytac o cos ;-)

Dzwonie i pytam -
1)Stary, jak tam Twoj stosunek do WOSP, idziesz z linia partyjna;-) /nie sympatyzuje on z zadna opcja/??
2)Porabalo Cie, przeciez wiesz, ze zawsze bylem za ta akcja / w czasach szkoly sredniej zawsze byl w akcje mocno zaangazowany/.
1)Czyli nic sie nie zmienilo?Wink
2)Pewnie,ze nie.
1)A jak do biskupa na Ciebie doniosa?
2)Ja sie swojego pryncypala nie boje, zreszta na plebanii byl juz kiermasz swiateczny na WOSP, a dzis robimy maly koncert
1)To swietnie.
2)Pewnie, ze tak, zreszta zaraz po porannej niedzielnej mszy ide po gitare, zakaldam sombrero, id WOSP i ide kwestowac po miassteczku.

pogadalismy chwile i zakonczyli w dobrych humorach rozmowe.

Chwile temu dostalem filmik, moj kolega Ksienciunio w sutannie w sombrero na glowie z gitara chodzi po miasteczku gdzie sprawuje posluge i kwestuje :-) Kto wie moze go w TVN-ie dzis pokaza hahahaha ;-)
Odpowiedz
Mam nadzieję, że ta pani Agata Wojtyszek napisała też oświadczenie, że w razie potrzeby... nie chce żeby w szpitali do ratowania jej zdrowia i życia wykorzystywano sprzęt WOŚP?
"Podążaj ścieżkami niebezpieczeństwa, niezależny myślicielu. Wystawiaj swoje pomysły na niebezpieczeństwo kontrowersji. Mów, co myślisz i mniej obawiaj się etykiety wariata niż stygmatu konformisty. A w sprawach, które wydają ci się ważne, za wszelką cenę zabieraj głos i daj się usłyszeć." ~ Thomas J. Watson
Odpowiedz
Pismo którym odmówiła pani wojewodzina wsparcia trafiło na licytację WOŚP, cena przekracza już 1500 zł. Zaryzykuję powiedzieć że taka jest cena minimalna wstydu w Polsce.
Odpowiedz
Tak to jest jeśli pani "gubernator" została wyznaczona odgórnie, a nie oddolnie. System wyborów w Polsce trzeba zmienić od podstaw.

EDIT:
http://www.echodnia.eu/swietokrzyskie/wi...,11691810/

Jutro do Starachowic zawita Naczelnik Jarosław Kaczyński. Można go zapytać o niechęć Wojewody Świętokrzyskiego do WOŚP, a przy okazji dowiedzieć się, czy PiS wyciągnie konsekwencje wobec starachowickiego radnego, który obraża obcokrajowców o ciemniejszej karnacji. Mandatu radnego mu nie odbiorą, ale mogą wykluczyć z partii Smile
Odpowiedz
O to jutro radny rasista w kosciele bedzie w pierwszych lawach, bedzie sie modlil heheheh.

@ Karol mozna zrobic happening i zadac ajatollahowi z Zoliborza kilka pytan, ale pewnie ochrona pis dowodzona przez sznownnego posla pis by nas napietnowala Tongue
Odpowiedz
Wiadomości TVP1 przeszły wczoraj szczyt szczytów manipulacji i zakłamania. W serwisie wymazano serduszko WOŚP.
[Obrazek: C2SIxTTWIAAqCBG.jpg]
[Obrazek: C2SIxTSXUAANu2O.jpg]

Myślę, że konkurencją dla narodowych, rządowych "Wiadomości" może być już tylko PRL-owski "Dziennik Telewizyjny".
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7...=FB_Gazeta
Odpowiedz
Akurat wspomniany "Dziennik Telewizyjny" można przywołać i do tej sytuacji w TVN Wink

http://jastrzabpost.pl/newsy/tvn-wymazuj...63433.html
Odpowiedz
Prawdziwe jest stwierdzenie, że "telewizja kłamie". I to z każdej strony, czy to media "rządowe" czy "opozycyjne".
Manipulacja po każdej ze stron.
"Si vis pacem, para bellum" - The Punisher
Odpowiedz
Ostatnie wydarzenia nie mają precedensu bowiem jeszcze nigdy nie zdarzyło się by Państwo wystąpiło przeciwko Obywatelom w taki sposób jak przy okazji bieżącego finału WOŚP.
Wyliczając po kolei ministerstwa, służby. administrację rządową (straż, wojsko) na palcach ręki można policzyć przypadki kiedy państwo wsparło Obywateli.
Po cichu albo jawnie zabraniano uczestniczyć w tym wielkim święcie jednoczącym dobrych ludzi.
Jeżeli ktoś miał jeszcze do tej pory złudzenia, że rządzący myślą o Polakach i to co robią jest dla ich dobra to w ostatnim czasie pewnie pozbył się złudzeń. Hipokryzja TVP sięgnęła przy okazji Himalajów a pojęcie zaś zjednoczenie przez gardło przejść nie może preziowi i jego świcie.

Dawniej mówiono na pohybel.
Odpowiedz
http://kielce.onet.pl/dymisja-po-slynnym...ci/7vq1gyk

I już "lecą głowy" Wink
"Si vis pacem, para bellum" - The Punisher
Odpowiedz
Szantaż emocjonalny na zasadzie - pomagacie albo nagłaśniamy Wasze nazwiska, żenada.
Odpowiedz
ALFik napisał(a):http://kielce.onet.pl/dymisja-po-slynnym...ci/7vq1gyk

I już "lecą głowy" Wink

Kowal zawinił cygana powiesili.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości