Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Punkt 7 regulaminu
Sprawa prosta i jakich wiele w tutejszym wykonaniu.

http://forum.st-ce.pl/viewtopic.php?t=182

Wicher złamał regulamin - pkt 7, a administrator, niejaki oscar nic nie robi (pardon, robi - usuwa niewygodne posty - napisał co prawda, że nie na temat, ale swoich już nie usunął).

Jak trzeba nie robi porządku, jak nie potrzeba dyskutuje w swoim znanym na Starachowice stylu. No i łamie regulamin. Nie pierwszy raz.

Gratuluję admina.
Odpowiedz
Cytat:Wicher złamał regulamin - pkt 7, a administrator, niejaki oscar nic nie robi (pardon, robi - usuwa niewygodne posty - napisał co prawda, że nie na temat, ale swoich już nie usunął).
Skoro uczysz mnie regulaminu to powiem Ci ze Ty łamiesz punkt 11, za to dostajesz ostrzeżeniaSmile
A tak btw, za interpretacje regulaminu są odpowiedzialni Administratorzy, i Moderatorzy, nie TYSmile
Odpowiedz
I kto mówił że na sse było zle bo regulamin był aż za bardzo (według wielu) przestrzegany ? Niestety chyba tworzących to forum przerastają pewne sprawy ? Tak z ciekawości zapytam.
Chcecie pozwalać na tego typu utarczki słowne i obrażanie użytkowników ? Bezwzględu na to czy słuszne czy nie.Takich postów (których zresztą wiele w innych tematach) nie powinno się tolerować.Przynajmniej tak mi się wydaje.Zróbcie coś z tym bo to forum nie pociągnie długo,albo umrze.... z dziadostwa które tu się wda,jeśli nadal będziecie pozwalać na takie wypowiedzi.A szkoda by było,bo można by rozwijać forum.Tylko czy macie na to jakiś pomysł ? pytanie do jego założycieli.
Odpowiedz
Cytat:I kto mówił że na sse było zle bo regulamin był aż za bardzo (według wielu) przestrzegany ? Niestety chyba tworzących to forum przerastają pewne sprawy ? Tak z ciekawości zapytam.
Chcecie pozwalać na tego typu utarczki słowne i obrażanie użytkowników ? Bezwzględu na to czy słuszne czy nie.Takich postów (których zresztą wiele w innych tematach) nie powinno się tolerować.Przynajmniej tak mi się wydaje.Zróbcie coś z tym bo to forum nie pociągnie długo,albo umrze.... z dziadostwa które tu się wda,jeśli nadal będziecie pozwalać na takie wypowiedzi.A szkoda by było,bo można by rozwijać forum.Tylko czy macie na to jakiś pomysł ? pytanie do jego założycieli.

Trochę nie wiem o co dokładnie chodzi, mniemam ze chodzi o jakiegoś posta który był tu wcześniej. No więc tak, powiem Ci ze Administratorzy, w tym czasie mają też inne projekty, i to pochłania nam sporo czasu i troche mało zostaje go na sprawdzanie treści na forum. Co do Moderatorów, to jest ich 2, i oni starają się tym zajmować, ale wszystkie go nie da sie wyłapać w krótkim czasie. A co do rozwoju forum, to tak mamy i to spore, Na początek portal, galeria, Lug, Aliasy w domenie, do promocji ciekawych stron, katalog stron o Starachowicach, i okolicach. To tylko pare pomysłów które pomogą nam w promocji forum. Myślimy też o znalezieniu sponsorów, i patronów. Chwilowo prowadzę rozmowy w tym temacie, pozyjemy zobaczymy. Jeśli byś miał jeszcze jakieś pytania do mnie to zapraszam na pwSmile
Odpowiedz
Cytat: A co do rozwoju forum, to tak mamy i to spore, Na początek portal, galeria, Lug, Aliasy w domenie, do promocji ciekawych stron, katalog stron o Starachowicach, i okolicach. To tylko pare pomysłów które pomogą nam w promocji forum. Myślimy też o znalezieniu sponsorów, i patronów.

i w tej kwestii życzę powodzenia !
Odpowiedz
Cytat:Co do Moderatorów, to jest ich 2, i oni starają się tym zajmować, ale wszystkie go nie da sie wyłapać w krótkim czasie.
Sam sobie odpowiedziałeś. Czemu nie zatrudnić nowych? Lepiej mieć 2 moderatorów i zejść na psy czy 10 i trzymać poziom?
Następna rzecz- kilku userów skarży się na usuwanie 'niewygodnych' postów. Moderując (administrując) nie można na to pozwolić. Każdy post jest cenny, dopóki reprezentuje opinię piszącego a obiektywnie nie narusza regulaminu.
Kolejna sprawa- każde forum, aby było na poziomie (aby liczyły sie z nim władze miejskie, aby powoływały się na nie lokalne gazety, aby lokalni politycy chcieli być zapraszani do dyskusji itp.), wymaga ogromnego nakładu pracy. Uważam, że st-ce.pl/forum aspiruje do takiej rangi i szczerze chcę, aby taki poziom został osiągnięty. Nie da się jednak przeskoczyć 'judymowej' pracy- egzekwowania poprawnej ortografii, wywalania postów obrażających innych (vide: tematy odnośnie wyższości Juventy nad STARem- naprawdę Was to nie razi?!).
Początki sa trudne, ale mam nadzieję, że prędko zostaną wypracowane pewne obowiązujace wszystkich standardy i forum będzie rosło w siłę.
Pozdrawiam serdecznie.
Odpowiedz
Te trudności z wyłapaniem wszystkich postów zwiększają się gdy się czyta forum na słabym blueconnect'ie wieczorami. Wracam w niedzielę więc z moja praca będzie łatwiejsza i efektywniejsza.
"Chciałbym poznać myśli Boga, reszta to tylko detale" A. Einstein
Odpowiedz
Cytat:Sam sobie odpowiedziałeś. Czemu nie zatrudnić nowych? Lepiej mieć 2 moderatorów i zejść na psy czy 10 i trzymać poziom?
Żeby było ich 10 to trzeba mieć do tych 10 zaufanie, lub ktoś komu ufam musi mi ich polecić
Cytat:Następna rzecz- kilku userów skarży się na usuwanie 'niewygodnych' postów. Moderując (administrując) nie można na to pozwolić. Każdy post jest cenny, dopóki reprezentuje opinię piszącego a obiektywnie nie narusza regulaminu.
Każdy ze skasowanych postów w jakiś sposób naruszał regulamin, a te jak to nazwałeś "niewygodne posty" przeważnie są przedstawiane przez tzw "konkurencje" ewentualnie ludzi którzy bardzo chcą decydować tu, a nie jest im to dane, i jest to w 99% prowokacja i w 1% bezmyślność.

A co do Tematu "Juventy nad STARem" To ja sie w niego za bardzo nie ingeruje, od sprawdzania jego są moderatorzy i to z nimi w tej sprawie trzeba porozmawiać. Jeśli dyskusja będzie nadal zmierzać w tym kierunku, to podejrzewam ze go zamknę. Ale na razie .. Smile
Odpowiedz
Sprawa dodatkowych moderatorów- czy jest więc sens prowadzić forum na niskim poziomie tylko po to, aby je prowadzić? Moim zdaniem nie. Jako moderator/administrator nie chciałbym firmować swoim nazwiskiem przepychanek dzieci neostrady.

Kasowanie postów- jak dla mnie, posty 'konkurencji' mają podwójną wartość i tym bardziej bym ich nie kasował. Po pierwsze mogą być wskazówką w której dziedzinie Twojemu forum czegoś brakuje i co powinno być jeszcze dopracowane, a po drugie jak to nazywasz 'konkurencja' rejestrując się i pisząc na Twoim forum i posty potwierdza jego popularność.

Trzecia sprawa to uprawnienia administratora. Moim zdanie skoro administrator usuwa posty i zamyka tematy, to wykonuje część zadań moderatora (albo jak kto woli- wchodzi w jego kompetencje). Trzeba by zdecydować- czy administrator moderuje czy nie? Czy na st-ce.pl/forum jest taki podział obowiązków?
Odpowiedz
Cytat:czy administrator chce sobie pomoderować czy nie to zależy od niego.
Cytat: co do Tematu "Juventy nad STARem" To ja sie w niego za bardzo nie ingeruje, od sprawdzania jego są moderatorzy i to z nimi w tej sprawie trzeba porozmawiać.

To jak to jest: administrator moderuje czy nie?
Odpowiedz
Dla mnie sprawa jasna: Od moderowania są moderatorzy, a administrator może
Cytat:sobie pomoderować
jeśli zechce.

Z całym szacunkiem, jaki dla Ciebie posiadam, Camsoon, mam pytanie: po co zamykaliście sse? Po to, żeby teraz wytykać innym błędy, krytykować wszystko co próbują zrobić, drążyć nieustannie skończone dyskusje?
Odpowiedz
Cytat:sprawa dodatkowych moderatorów- czy jest więc sens prowadzić forum na niskim poziomie tylko po to, aby je prowadzić? Moim zdaniem nie. Jako moderator/administrator nie chciałbym firmować swoim nazwiskiem przepychanek dzieci neostrady.

Jasne, ze potrzebni są nowi moderatorzy, ale ..... przecież muszę mieć do takie osoby zaufanie. Pomyśl co mogło by sie stać, gdybym dał władze nie odpowiedniej osobie? ufam ze w takim fakcie wolał byś 2 moderatorów niż tego dodatkowego trzeciego.

Cytat:Kasowanie postów- jak dla mnie, posty 'konkurencji' mają podwójną wartość i tym bardziej bym ich nie kasował. Po pierwsze mogą być wskazówką w której dziedzinie Twojemu forum czegoś brakuje i co powinno być jeszcze dopracowane, a po drugie jak to nazywasz 'konkurencja' rejestrując się i pisząc na Twoim forum i posty potwierdza jego popularność.
Spoko, tylko niech ta konkurencja przejawia co kolwiek w swojch wypowiedziach! najgorsze jest to, ze niektórzy wiedzą jaka to ciężka praca, i ile wkładu trzeba w to włożyć a nadal starają sie siać zamęt, i robić po prostu syf.
Cytat:Trzecia sprawa to uprawnienia administratora. Moim zdanie skoro administrator usuwa posty i zamyka tematy, to wykonuje część zadań moderatora (albo jak kto woli- wchodzi w jego kompetencje). Trzeba by zdecydować- czy administrator moderuje czy nie? Czy na st-ce.pl/forum jest taki podział obowiązków?
Wykonuje też swoje zadania, moderatorzy mają jedynie za zadanie moderacji, administrator to zadanie ma rozszerzone, bo zajmuje sie sprawami dotyczącymi forum, ale też i moderacja w pewnym stopniu.
Cytat:To jak to jest: administrator moderuje czy nie?
Jeśli znajdzie na to czas, to tak moderuje, pomaga przez to moderatorom
Odpowiedz
Cytat:Z całym szacunkiem, jaki dla Ciebie posiadam, Camsoon, mam pytanie: po co zamykaliście sse? Po to, żeby teraz wytykać innym błędy, krytykować wszystko co próbują zrobić, drążyć nieustannie skończone dyskusje?

Uściślam. Ja nie zamykałem sse.pl. Około tygodnia-półtora przed zamknięciem poprosiłem administratora o usunięcie mojego konta z powodu innych wyobrażeń moich i administratora o jego prowadzeniu i moderowaniu. Nie wiedziałem jeszcze wtedy, że administrator zdecyduje się na zamknięcie forum kilka dni później.
Druga sprawa- czy ja wytykam czyjeś błędy? Dobrowolnie się tu zarejestrowałem, zaakceptowałem regulamin, czytam co jakiś czas posty, a ostatnio nawet się wypowiedziałem ze 2 razy. Nie jest moim celem podkładanie nogi komuś, kto chce zrobić coś dla miasta i szukanie dziury w całym. Chciałbym szczerze, żeby to forum przejęło pewne funkcje sse.pl, łączyło starachowiczan żyjących obecnie w naszym miescie i poza miastem, aby informowało o bieżących wydarzeniach i stanowiło platformę swobodnej i kulturalnej wymiany myśli.
Jak na razie nie wszystko jest w moim odczuciu dopracowane, więc jest nad czym dyskutować.
Odpowiedz
Cytat:Jak na razie nie wszystko jest w moim odczuciu dopracowane, więc jest nad czym dyskutować.

Zwróć uwagę na to, iż to forum dopiero co powstało i administratorzy pracują nad nim, 'dopracowują' Go (moim, skromnym zdaniem). Wszystkiego od razu nie zrobią. Zawsze na początku pozostają pewne 'dziury' które trzeba załatać. Przecież nie powstanie od razu idealne forum z User'ami którzy będą przestrzegać regulaminu. Zawsze znajdzie się jakaś osoba której 'coś' lub 'ktoś' będzie przeszkadzać, czy regulamin nie odpowiadać.
A co do wytykania błędów to myślę że jeżeli jakiś Użytkownik znalazły jakąś lukę to nie sądzę żeby Admini byli niezadowoleni gdyby poinformował o tym na PW, podkreślam na PW.
Oto moje zdanie :-P

Pozdrowienia dla Starachowiczan :-D
Dowiedz się kim jesteś i pozostań sobą...
Odpowiedz
Panowie po naszemu po twarzy i na piwo. Piszcie coś kąkretnego od bzdur mogę być ja.
Odpowiedz
Cytat:Zwróć uwagę na to, iż to forum dopiero co powstało i administratorzy pracują nad nim, 'dopracowują' Go (...)

Ufff.... przecież nigdzie nie piszę, że ma być od razu doskonałe!
Odpowiedz
чита482.5ReprBettЧижоAnalFamiKrzyIeriмехаThomхудоРазмРазмЛукиStarМазнlounЧернКрасЛихоГопаTesc
Swisотзы2535RondAutrAhavSyosНикоSideБоброднаСН03CeltCreoПестTextSchaсертAntoBackAreaSyphPenh
сертнапиJacoAlisOlivдивесертSongSonyСавчмелокармJewe(187DolbBegiУжасarisNikiSelaEineDreaBest
PlaiJameпоэтЖванBoogИванПавсХарл(187матеСтавБелоJaysZoneNBRDавтоZoneфиль01-3ЛениМитлТрубкара
РоссНовичистфоруJohaRothЕремПетрCarlRoalСтефYourДмитТихоКитаТушкНушиReveJosePekkMaurпереИллю
RomaгномкрасCCTVхороHAZENodoкориBookGookBookBeflРоссHM62ЗвезSonaLomaBeflSTARМоскзавосамоBuch
МакссборинстпредрабоwwwmWarhWindAutoFORECARIDremвходDolcChapДжохКичаЗнамSoyuCellSinsКолыTake
XVIIStudЗахаотлиочерПредсборсмерменяFredOZONTaunНосоPleaВладЦапнБелоДиносуроGenoФедьJoseмарк
успеобраФормDiscМакаПавлэкзаCodeБизиНоздCrisКогаЖагуТкачКаднГостхудоЧистБатаСмирНикоCCTVCCTV
CCTVStatАликВилеСтроDavi329-СнегUshaожидBendИванавтоDigiDear
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości