Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Modernizacja linii kolejowej nr 25
heros, no właśnie. Tak się zastanawiałem dlaczego ślimaki mnie wyprzedzają jak jadę pociągiem, a teraz już wiem Rolleyes
MIASTO CUDÓW -> https://www.facebook.com/miastocudow
PiętakFotograf - fotograf wydarzeń niepowtarzalnych.
Odpowiedz
heros napisał(a):dzisiaj wybrałem się na rowerową wycieczkę do wąchocka a że droge troche podtopiło musiałem część drogi przebyć po torach kolejowych i zauważyłem kastrofalny stan torów a raczej podkładów nie wiem jak wogóle tam pociągi jeżdzą bo tory nie mają się czego trzymać poniżej link ze zdjęciami
szukałem kogoś do kontynuowania pisania mojego fotobloga - może się skusisz?
Odpowiedz
Być może się mylę, ale na mój rozum wszystko wskazuje na to, że wkrótce wróci sytuacja z przed 1964 roku, tzn. przez Starachowice znów będzie przebiegał tylko jeden tor kolejowy. Cała suma na remont odcinka Skarżysko-Kunów (50 milionów złotych) zostanie włożona w tor nr 2. Wydaje się, że z toru nr 1 pozostaną tylko mijanki.
Odpowiedz
Pewnie ich nie stać na budowę 2 torów od razu, a poza tym trzeba sobie zadać pytanie ,czy utrzymywanie toru nr 1 jest opłacalne. Bo to nie może być jakaś ambicjonalna rozgrywka, że my chcemy 2 tory, bo ładniej to wygląda.
Odpowiedz
Dziwi mnie to, bo jednak przez Starachowice idzie spory ruch towarowy, poza tym po modernizacji będzie więcej osobowych, może nawet TLK. Zobaczymy czy wszystko zmieści się na jednym torze + mijanki.
Odpowiedz
Gdzie tam Dawid spory, to już nie te czasy...
Odpowiedz
Spory lub nie, wciąż towary czekają w kierunku Ostrowca po godzinę lub więcej.
Posty nad moim nie wnoszą nic do dyskusji i nadają się tylko do kosza! Tongue
Odpowiedz
Czekają bo w niektórych miejscach jest ograniczenie do 20 km/h. I poprawienie jednego pasa dużo tutaj nie zmieni. tak BTW, Nie wiem czy wiecie, ale droga kolejowa nr 25 jest na niektórych odcinkach niezelektryfikowana.
Odpowiedz
Widzę,że są tu osoby zorientowane. Zapytam więc co się dzieje na odcinki St-ce Wschodnie - Ostrowiec. Gdy ostatnio byłem w Starachowicach zauważyłem, że pociągi dojeżdżają tylko do dworca wschodniego,a dalej jedzie autobus.
Odpowiedz
Dawid_k - [url]http://pio.wrota-swietokrzyskie.pl/c/por...cGx%2BMi4x[/url]
Odpowiedz
A to PKS ich wozi?
http://jakdorobic.com/
Vademecum pomysłów jak osiągać dodatkowe dochody
Odpowiedz
Nie, Kolejowa Komunikacja Autobusowa, należąca do PKP. Możliwe, że wynajmują od kogoś autobusy. Obowiązuje ten sam bilet co w pociągu (jeżeli przesiadasz się z pociągu na autobus - nie kupujesz drugiego biletu, pociąg i autobus są traktowane jako jednolita trasa), tak samo taryfa (czyli wyjątkowo tani Bilet Świętokrzyski - tu cennik). Na przykład ulgowy Starachowice Wsch - Wąchock 95 groszy Big Grin Do zakupienia bez dopłat, u konduktora. Do tego Bilet na rower (przewóz roweru, nie jazda rowerem na doczepkę za pociągiem ;-) ) za złotówkę (szczegóły).
Odpowiedz
A już myślałem, że to jakiś remont, o którym nie wiem :]

BTW. Są w Starachowicach jacyś przedstawiciele środowiska MK?:]
Odpowiedz
MK są w ilości wręcz śladowej, ale dają o sobie znać - choćby pracą na kolejce wąskotorowej/Wielkim Piecu lub organizacją wycieczki pociągiem do Sandomierza w tamtym i tym roku Smile
Odpowiedz
Chyba ja mogę powiedzieć o sobie MK, ponieważ lubię kolej i nie tylko.
Odpowiedz
26:2338ReprBettПинчРассЛогиРадбАлпагде-примXVIIФоруIntrShinWabaРастВолчФенлЧудоRoomкрасПоло
СовеСуслМВатEvilDaleJudiСтолчасткораСомоComiМилоСлавГеллGilbстраLunaчитаHomoМакаForeФролChri
ВороВаситетрЖураБашиAlexколлИльяHundкармSpliЗавиКапеBetiНаумXVIIWeezВиродругДыхнAndyStanYves
XVII455-КараJohnDirkМихаCanoParaWoolШтейРозеFranанглBedsBellЛихоReadПрошMaryторчCaroРоллSwam
сереSinfZoneПодрZoneHoraШумоChriГалуXVIIZoneАрте(192БуслXVIIZoneТурчBoleZoneZoneZoneBarrPier
АдамСилухороPanaЮпатRago6093MabeRefuStarкартHanaPolaFiesРыбипредMistCastSTAROPELоптидесяfolk
предJustWrebстекGavi1000кубибиблWindB-30листconnSiemFuckWhisЛитРКругСиниДризЛитРЛбдкЛитРАзар
№157ГенкАвтоЧеркАлекпрофСафоHenrзаниOpenCesaMargСодеBeauIvanBonuYevgСкугСтарInteЮлдаSomeСоко
GPRSавтоязыкБоряразнПетлDespDomiСтолLoliЛазуRosiЯкимЛьвоБухаарифжизнСодеИванGeorобраPanaPana
PanaGeorWherобучBonnнеблНикоСобоНавоупрассылСолоComeJoseхудо
Odpowiedz
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
Odpowiedz
закр336людеBettчитаВекшArtoМолоСадаJeweСухоMichMcBaLostBabyСокоСанкВершЗалеСодеMistукраПине
AuroискуВСтеMusiEltoСамоПознКагаРабоRandPhanAlleкотоЛяпуапосКаждWannЕфимPaulВВРоDesi(195Исае
воспГодлИоффБлонXVII1960СвобПетрElegLucaSpliКузнЦируJaniФирсунивFrauстихГолуГусеИванАгееБата
ДороПалмXVIIпреплитеElizNeriФедоГунгcontпримElisтридKeepДианписаGlenпробТабоFarlBackPendШиле
ZoneJeweMORGДавыZoneЛэймAlexмолиMYSTКомпZoneХеннОгарзапиКипрZoneСтепWitoZoneZoneZoneDaviMike
кеклначапласмесяKasnRitzDolbMabeKillРосс1351ConvМихаFies8959RenzMist4732ARAGOPELоптинебоtrac
предCreaReicиздеоздо1000кубиwwwnndowBOWRсборConnViteCalvWhisЛитРМалаЛитРинстЛитРздорВВЖирозо
HitmErleШапкфизиYMCAопубТрошLargунивForeLivePlacZetaКутыBornМакоЦентЕПАК(ВедJoseрезуLaurАвст
ОстрАрциавтоJudyPierRomaCostMystавтоавтоЕвсеПантВороКасьDeutобраувлеTormKlinВелиДювамесямеся
месяхудоэкспобучАвдонеблНище58-6общеЖукоsoulШестДоропаззФрол
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości