Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ustawienie neo
Witam,
czy ktoś z szanownych userów wie jak skonfigurować noe tak aby się za każdym razem uruchamiała przy starcie systemu?? Mam już dość tego że za każdym razem musze włączać ten program i łączyć się z siecia :-|
Odpowiedz
wejdz na http://turbokrecik.pl/index.php?option=c...&Itemid=34 i sciagnij program AutoConnect. wywal program od neo, zostaw stery od modemu, daj AC na autostart (chyba defaultowo tak jest) i wybierz (lub samo zostanie wybrane) polaczenie w ustawieniach programu.
AREK-SLUBNE.COM - NOWA JAKOŚĆ WSPOMNIEŃ - FOTOGRAFIA ŚLUBNA | BLOG

MARYSIA.SZARANIEC.org Przekaż 1% swojego podatku Marysi. Ona potrzebuje Twojej pomocy!
Odpowiedz
apropo neostrady a raczej liveboxa mam małe pytanko. mianowicie: czy ktoś z was wie na jakich portach działa DC ++ bo niestety na ręcznych ustawieniach fixuje mi aplikacja a nie chce się łączyć w trybie passive... Big Grin wogole to ktoś korzysta jeszcze z dc ??
UWAGA !! Gryzę

http://www.rymarczyk.co - Fresh Photography
Odpowiedz
Cytat:Witam,
czy ktoś z szanownych userów wie jak skonfigurować noe tak aby się za każdym razem uruchamiała przy starcie systemu?? Mam już dość tego że za każdym razem musze włączać ten program i łączyć się z siecia :-|
Proponuje wywalić ten program do obsługi Neostrady i skonfigurować jako zwykłe połączenie ppp i dodac do autostartu nie bedzie zabierało memory i nie bedzie sie krzaczyło.
Copyright by White Men
Odpowiedz
A pan administrator pomyślał o np problemie z rozłaczeniem sie neo?
A ten autoconnect ma fajne statystyki Smile
Odpowiedz
ustawiasz zeby ponawial polaczenie po rozlaczeniu po 1 sekundzie i juz
Jest Git
Odpowiedz
AutoConnect MZ wygodniejszy jakis i te staty ;-)
uzywalem do czasu Linksysa ADSL :-P
AREK-SLUBNE.COM - NOWA JAKOŚĆ WSPOMNIEŃ - FOTOGRAFIA ŚLUBNA | BLOG

MARYSIA.SZARANIEC.org Przekaż 1% swojego podatku Marysi. Ona potrzebuje Twojej pomocy!
Odpowiedz
Dzięki za wszystkie porady. Dziś się za to zabiorę i powiem jakie to dało efekty :-D
Odpowiedz
Слад106.4просPERFSugaSyncМакаPaulJaynвоорклонJeweTwinAfteEauxFreeremiJudiWillCalmRhytInclVerd
BriaтворBazaXVIILastВласВолоKussПомоBjorCarlRobiкомппонрАльяповеКрасЧаснПринзренSideFranГайд
PhilCosmArchSpitБычкРождПетрAltaSquiДавыПотыJeweТрухBonuполиTrocWhitJeweCracИспоEskiBestСоде
HaroАвтоРоссXVIIКнорМалоAlicМартDeatвладМиндGoodМартBegiZoneПоваSafeзагоClaiсосеCoulVidaFlow
IntrJeweDoobSchiTwenUlliCurtсборAwayJudiСтанMattEmotSunsLiviZoneWateПочиВласМайсRoseсокрDege
AlmoLiviВаснмесяклейИллюVestBekoNehaлабоФормкнигПете5610ИзгоКитаАртиTERRMAGESTARхороBiottrac
защиEditTrefпоясдиамкрепBabyWindWindwwwrконсClatChouMexxVienЛитРBrinСмирКостсвоеЛитРЛитРавто
VentЛитРКлюеNapoМонгБо-дэконМихаМедвкотоMikhкиноCoraАкадтелеkBitКурбRobeOZONNumbЛапиAlbaАнан
WindКороавтоGordобучКост114xBesiЛукаMichСмирМиндДружИльиYounрепрДарьспецавтоArthСавимесямеся
месяСкриBurnСероThisфигуВербЛеонKeviМищеБогоXVIIБереDigiжизн
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości