Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PORÓD
http://www.st-ce.pl/forum/viewtopic.php?...0476#10476
Odpowiedz
Podobno wiele sie zmieniło odnosnie rodzenia w Starachowicach. Od roku pracuje u nas znana i ceniona dr Marzec ze Skarżyska i dr Mateja i ponoc teraz ze skarzyska Panie przyjeźdzaja rodzic w St-cach .
Odpowiedz
a pierdoly gadacie i tyle wam powiem,po pierwsze w skarzysku juz sie nie rodzi bo niema personelu(jest w starachowicach),po drugie sprzet u nas w szpitalu jest z najwyzszej pólki,po trzecie w czerwcu żonka urodzila u nas i bylismy zadowoleni z warunków i uslug naszej lecznicy,nie straszcie dziewczyn ludzie w i tak trudnych dla nich chwilach.
Odpowiedz
xxxx spojrz na date postów ;]
*Wizaż i Stylizacja* http://www.monikacielecka.com
opinie i zdjęcia - http://hope.maxmodels.pl
Odpowiedz
Czy macie jakieś sensowne uwagi i spostrzeżenia na ten temat???Czego i kogo należy unikąc i jak w rzeczywistości wygląda opieka w szpitalu???
Odpowiedz
W naszym szpitalu urodził się mój syn (w ubiegłym roku) i córka (tydzień temu) - nie mam żadnych zastrzeżeń.
Odpowiedz
bonanza napisał(a):W naszym szpitalu urodził się mój syn (w ubiegłym roku) i córka (tydzień temu) - nie mam żadnych zastrzeżeń.
A czy chodziliście do lekarza prywatnie czy może z NFZ-u??Słyszałam, że to robi różnicę
Odpowiedz
Różnicę robi taką że jak chodzisz prywatnie to się umawiasz z lekarzem, który cie prowadzi i rodzisz gdy on ma dyżur - wiadomo wszystkiego dopilnuje. Ale jak ci wypadnie że musisz urodzic kiedy go nie ma tez jest OK (ale lepiej jest dać co nieco dla skrócenia męczarni i przyspieszenia porodu). Moja koleżanka akurat rodziała w ubiegłym tygodniu kiedy jej lekarza nie było na dyżurze i jest bardzo zadowolona, sale bardzo przyjemne, personel w miarę (ala jak sama mówi mogło być lepiej, zależy czy kobieta wymaga opieki czy sobie sama radzi) itd. Jeszcze 4-5 lat temu poród w starachowicach to było wyzwanie, dlatego dużo kobiet rodziało np. w Skarżysku ale teraz różnicy podobno nie widać.
Nie liczy się, co robisz. Nie liczy się, ile odłożyłeś w banku. Nie liczy się, jak się ubierasz. Nie jesteś pięknym i ulotnym płatkiem śniegu. Zaczyna się od tego, że nie możesz spać. Później czujesz, że masz lufę w ustach
Odpowiedz
olek2601 napisał(a):Różnicę robi taką że jak chodzisz prywatnie to się umawiasz z lekarzem, który cie prowadzi i rodzisz gdy on ma dyżur - wiadomo wszystkiego dopilnuje. Ale jak ci wypadnie że musisz urodzic kiedy go nie ma tez jest OK (ale lepiej jest dać co nieco dla skrócenia męczarni i przyspieszenia porodu). Moja koleżanka akurat rodziała w ubiegłym tygodniu kiedy jej lekarza nie było na dyżurze i jest bardzo zadowolona, sale bardzo przyjemne, personel w miarę (ala jak sama mówi mogło być lepiej, zależy czy kobieta wymaga opieki czy sobie sama radzi) itd. Jeszcze 4-5 lat temu poród w starachowicach to było wyzwanie, dlatego dużo kobiet rodziało np. w Skarżysku ale teraz różnicy podobno nie widać.
No ale widzisz jakoś tak mi sie nie uśmiecha płacić co 3 tygodnie 100 pln, bo po to opłacam składki na ubezpieczenie zdrowotne żeby je miećWinkPozatym jak sie chodzi prywatnie to i badania się robi prywatnie, i trzeba płacić a wiadomo ze w ciąży badań jest dużo....No i gwarancji tez lekarz nie daje żadnej że jak do niego chodzisz to bedzie przy porodzie dla mnie to paranoja chodzenie z fizjologiczną ciążą do lekarza prywatnie...niewiem co to za zwyczaje.
Odpowiedz
A czy ktoś w czasie ciązy korzystał z zajęć w szkole rodzenia????????????????????????
Odpowiedz
Jak dla mnie szkoda czasu, chodziłem kiedyś z żoną na cos takiego 4 lata temu i zrezygnowałem po 3 zajęciach. Moim zdanie cos tam się nauczysz ale czy będzie ci to aż tak niezbędne? zresztą przynajmniej na moich zajęciach traktowali facetów jak głupków, którzy nie umieją zająć się dzieckiem czy go na rękach utrzymać itp... Znajomi chodzą teraz do takiej szkoły w Warszawie i są wniebowzięci, ale jak dla mnie to faceci chodzą tam tyklo po to, żeby właśnie pokazywac jacy to nie sa wspaniali i jak to się starają dla żony, ot taka moda.
Poza tym nie wiem jak w Starachowicach, ale ja za szkołę płaciłem a jak widzę ty kasą dokładnie liczysz, więc nie szkoda??
Nie liczy się, co robisz. Nie liczy się, ile odłożyłeś w banku. Nie liczy się, jak się ubierasz. Nie jesteś pięknym i ulotnym płatkiem śniegu. Zaczyna się od tego, że nie możesz spać. Później czujesz, że masz lufę w ustach
Odpowiedz
Hehe, no liczę fakt bo nie lubie wydawać bez sensu pieniędzy(ale nie jestem sknerusem)jeśli jest coś rzeczywiście przydatne to z chęcią i uśmiechem na ustach wydaje moje złotóweczkiWink W Starachowicach cykl zajęć kosztuje 150 pln, więc nie jest to dużo, a ja kompletnie nie umiem zajmować się dzieckiem, wogóle niewiem czy będe wiedzieć co z nim zrobic jak się urodzi, mój partner też(to nasze pierwsze maleństwo) i liczę że w szkole rodzenia rozjaśnią nam tematWink
Odpowiedz
to zależy jak szkoła rodzenia jest prowadzona u nas w starachowicach... wg mnie oczywiście że warto skorzystać ze szkoły rodzenia, szczególnie że to twoje pierwsze dziecko. tam pokażą wam wszystko, począwszy od oddychania gdy zacznie się akcja porodowa do opieki nad maleństwem /przewijanie, pierwsze karmienie i inne niezbędne rzeczy o których masz prawo nie mieć zielonego pojęcia. i o wszystko możesz zapytać.
Odpowiedz
missile3 napisał(a):A czy chodziliście do lekarza prywatnie czy może z NFZ-u?
– prywatnie – wydatki na prywatnego lekarza przed urodzeniem dziecka są naprawdę pomijalne w stosunku do wydatków na dziecko po jego urodzeniu Smile
missile3 napisał(a):A czy ktoś w czasie ciązy korzystał z zajęć w szkole rodzenia?
Jeżeli to pierwsze dziecko – zapiszcie się koniecznie. Oszczędzicie sobie stresów związanych z obsługą dziecka.
Odpowiedz
bonanza :Gratuluje córeczki Smile
Odpowiedz
Po wypowiedziach wnioskuje że większość z was chodzi/ła do lekarzy prywatnieWinkJa nie jestem zwolenniczką płacenia za cos co mi sie należy...
A jakie są wasze odczucia związane z samym szpitalem, oddziałem położniczym, personelem med. ????
Odpowiedz
Zawsze można skorzystać z usług innych szpitali np w Kielcach na ul. Kościuszki moja tam rodziła i była bardzo zadowolona.
Odpowiedz
heh, wiesz no jakoś nie bardzo mi się widzi jechać do kielc jak mnie złapią skurcze, ogólnie uważam to za głupotę jakąś taką turystykę porodowąWink))W mieście mamy piękny nowy szpital, dobrze wyposażony i bez sensu jest jechać do kielc do jakiegoś syfu tak jak kiedyś do Skarżyska się jeździło( też do syfu )nie wiem do ej pory po co, bo niby jacyś super lekarze tak byli, cudotwórcy. Prawda jest taka, że ani St-ce, anie Skarżysko ani Kielce nie mają szitali klinicznych i są to równorzędne ośrodki i poród fizjologiczny może odbyć się w każdym z nich a jeśli jest coś skomplikowanego to i tak trzeba jechać do dużego miastaWink))
Odpowiedz
Personel med. u nas w szpitalu pozostawia wiele do życzenia. Zapominają dokarmiać dzieci, pozostawiają bez opieki je dramat...
*Wizaż i Stylizacja* http://www.monikacielecka.com
opinie i zdjęcia - http://hope.maxmodels.pl
Odpowiedz
пред131.9двоеPerfGeorSlimFranXVIIМазиБланаппаГрозPensИгнаБабиCharПервРосспансTescАхряXVIIДомб
языкCurvMancDekoOLAYБридOutlErleКазаRougпокиТретStepсертKissсертPaleAhavBrilBillRaymReneФедо
BonuWhatСерг9003PiecPorcLycrblacсобсИващHandБубнInteКузнТараSpliатакVansодежмолнAlexRobeCorp
SlowромаАмалНепоCarlPlumШацк2111ДангСодеLAPIZoneфакуwwwaПетуLAPIHappлюбоdiamZoneHeinSwarсере
ПетрEiffЕмцеEijiиллюXIIIпросErnsДемиProsEBMNМеркхиру(ПулСунцDaviZbigJeanKeepШуноХиллArthопуб
NicovinoхороCasiLeonINTEZigmndasБабиДягиКитасерт89520010TemiMistРоссListValeсостэмалинстceil
DaisтекскистотлиСпарКолоcasuWindинстMikeNeveувед2877KnocPlanDiscЛитРMagawwwdMortЛитРВороXVII
ГорчЛитРхудоКонисельописхороВелиBeniТончхоте(192PictDistзаниHollбанкSpyrприр(ВедувидЛеонМарс
GhiaТопозагаРепрстихFranвоспигруRamoAdamЛевиСодеНикоФросКанеЛещеМовчXVIIwwwfPaulsystCasiCasi
CasiпродвыруBlueУзорJeweвузоКараГордЗелеCambШванавтоБелярасс
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości