Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Propozycja] Zmiana w regulaminie
Nie wiedziałem, gdzie to zaproponować to zaproponuje tutaj.
Może przydałaby się informacja w regulaminie iż forum jest apolityczne? Co o tym sądzicie?
Odpowiedz
może także taki mały pkt:
"Prosimy o nie cytowanie postu bezpośrednio pod nim"
bo jak widzę połowa cytuje i tylko mąci w czytaniu danego postu...
Odpowiedz
Co do pierwszej propozycji: forum jest apolityczne i, mam nadzieje, nikt nie ma co do tego wątpliwości. Nie może być tak, że odgórnie będą narzucane poglądy polityczne. Więc tak nie jest.

Druga sprawa: zgadzam się. Taki zapis powinien znaleźć się w regulaminie. Też o tym myślałem, czytając jeden z dzisiejszych postów, gdzie krótka wypowiedź użytkownika była poprzedzona obszernym cytatem z postu znajdującego się powyżej. Przez chwilę miałem zamiar usunąć cytowanie, po czym zdałem sobie sprawę, że takie zachowanie wcale nie jest niezgodne z regulaminem. A powinno być. Oscar. Masz zadanie do spełnienia :-D
Odpowiedz
Co do cytowania pod postem autora, to bardzo przydatne jest to, kiedy odpowiadasz punkt po punkcie.
Odpowiedz
Po co przytaczać cały post skoro odpowiedź tyczy sie jego częsci.
Odpowiedz
Chodzi o to by bezsensownie nie cytować całych postów, kiedy chcesz sie odnieść do szczegółu, lub gdy poprzedni post zawiera tylko jedną myśl. Wtedy wiadomo do czego się odnosisz.
Odpowiedz
dokładnie, a z tego co widzę to sporo osób, tak robi, co naprawdę nie jest zbyt przejrzyste...
Odpowiedz
jesli cytuje sie kawalek wypowiedzi to czemu nie.
jesli cytowana wypowiedz nie znajduje sie bezposrednio nad nasza to rowniez nie widze w tym niczego zlego.
Cytat:Chodzi o to by bezsensownie nie cytować całych postów
jak najbardziej za ;-)
AREK-SLUBNE.COM - NOWA JAKOŚĆ WSPOMNIEŃ - FOTOGRAFIA ŚLUBNA | BLOG

MARYSIA.SZARANIEC.org Przekaż 1% swojego podatku Marysi. Ona potrzebuje Twojej pomocy!
Odpowiedz
no ale coś takiego jak tutaj: http://forum.st-ce.pl/viewtopic.php?p=2761#2761 czyli odpowiedz Oscara na post Gdzietulogika? o to wlasnie mi chodzi...
Odpowiedz
gdzie? pokaz jeszcze raz ;-)
mozliwe, ze mnie rowniez cos takiego moglo sie zdarzyc ale oby to nie bylo nagminne ;-)
AREK-SLUBNE.COM - NOWA JAKOŚĆ WSPOMNIEŃ - FOTOGRAFIA ŚLUBNA | BLOG

MARYSIA.SZARANIEC.org Przekaż 1% swojego podatku Marysi. Ona potrzebuje Twojej pomocy!
Odpowiedz
cwaniaczek TongueP nie ale poważnie takie coś, trochę nie estetycznie wygląda a i tylko 'mąci' przy czytaniu...
Odpowiedz
ok. dodano nowy punkt:

l. Zabrania się cytowania w całości postu bezpośrednio pod nim
Odpowiedz
веко196.9упраNormJalaАрнарижсНикоVerlFredXIIIPlatДанддаосTescРохлдетсTescXVIISkarоткрБасопреп
XVIIКитаИтал14ZB(187СвонXVIIобъеАлекPacoХудаСодеЖурбEverLadyAngePatrRexoLadyДиксMicrPaleSony
HansAlanWorlPatrPeriExpeWindFELIRolfSambсвйзВВКосертШнееЛисоСобоSelaNeriElegPaliSupeПолуRobe
ГолуBartПестМиксMichстраЛимаZoneГорюAlaiPUREэнерязыкИринСодеR133РоссaypeZoneменяоконZoneчист
WinkZoneСемаGiniSormIrviГуроPierпродфотоRobeнеблLisaавтоЗыкочастЦветВасюмгногубеLeonМитюпред
ТрифуказтуфлminiклейинстHotpОсиаBookКистBook8801LongMichWWUnнаучEA-2BobiMagiУваризго(200Ambi
склаТекспаззкамнтемаMaxiпласRedSmpegDeluDisnBrauхлопMarcRoyaКараДаниЛитРJungOnlyАрсеЛитРТамо
ЛитРДетсВиллPhilЛебеКлыкКронПухлТютчFerdStepAsiaвечепослШубаwwwtпостDaviBirtмузыThieArtuакти
маршИсаеVickдейс(эстHailШепеДружТимоХачаHeavМальТеплНикоавтоКузнкалеSenSПушеПоношколminimini
miniAbraЧижоСереиздаFreeХухлдеятМБулШойхмиреWelcThisавтодопо
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości