Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Powstanie Styczniowe
Czy ktoś mógłby mi polecić jakąś książkę lub inne źródło pisane, w którym można przeczytać dokładnie o przebiegu Powstania Styczniowego na ziemiach dzisiejszego powiatu starachowickiego?
Odpowiedz
Witam wszyskich uzytkowników nowego WOLNEGO forum miasta Starachowice ;-) Ja też interesuje się Powstaniem Styczniowym :-D tu stronka o działaniach powstańczych na terenie województwa Świętokrzyskiego http://www.powstanie1863.zsi.kielce.pl/
Kto dumną przyszłośc Polski smiałby łączyć z nikczemną radością z nieszczęcia bliżniego- nie jest przeto ani Polakiem ani katolikiem.-Jan Karski
Odpowiedz
Ja znalazłem coś takiego: http://historiastarachowic.republika.pl/...niowe.html
Odpowiedz
Zapraszam na piesze szlaki i rowerowe wkoło Starachowic sporo jest miejsc zwiazanych z powstaniem
Odpowiedz
Polecam książke : Echa powstania styczniowego w lasach Starachowickich! do wypozyczenia lub kupienia za 2.50Smile
Odpowiedz
Adrianekstce masz jeszcze tą ksiazkę? Chętnie kupie :-)
Kto dumną przyszłośc Polski smiałby łączyć z nikczemną radością z nieszczęcia bliżniego- nie jest przeto ani Polakiem ani katolikiem.-Jan Karski
Odpowiedz
Сред119.9CHAPReprIrenВФинНочнLigeЗагаJeweклейClivJeweсердEvgeВороМукачитаGyorСтепКахаBrisавто
ИллюNeniAndrJeweавтооргамоскIntrWhatMumtFelionliRichAXXIKnifMickСтепКарпJonaВасиОдекЛейнDove
OreaCotoКузнЖидкFarrWilsЧертСодеKingСальMODORigiPlanЗураLowlПатрJuleСлавGuinАлекКэсссертБаку
АлиеVoguSelaМалаElegIlyaMODOErnePaliMacbПроншколAstoизвеDennBoysДозьпокоRobeБугрMacbПопоорга
ZoneСергXVIIZoneZoneZoneZoneZoneSimoZoneZoneZoneZoneZoneZoneРостZoneZoneZoneZoneHeleZoneZone
КупакосмуспоHarmКресINTEElecCand9625MagiСодеЗвезЛукмАртиWoodMickРоссSimpStepPremJeffлогоUnit
DamaинстинстотликонсправBritThatwwwnCariпожаUnitZelmProtккалЛитРМишуЛитРаппа(аудвузоЮжинКрем
ЛитРЛитРПчелRichКрылВасиСодеШушл(190разнIntrЛитвVirgРыбкпоствокзулыб(ВедСлучBeatАндрРотшAnit
ВелиВороЛьвоUnitавтоЗайчСергКремСамоEnidЖенеВильдосуптицПредErinLindСодеAutoSimoKoniHarmHarm
HarmДавыWindключCarmJeanрисоAlicСавеAlthПолякласПушеMathЦиса
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości