Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nurkowanie
Witam. Chciałbym zacząć przygodę z nurkowaniem. Słyszałem kiedyś, że w Starachowicach jest klub dla płetwonurków, jednak szukałem w internecie i nic nie znalazłem. Wie ktoś coś może o tym ?
Odpowiedz
Klub Płetwonurków „KALMAR” ul.Wojska Polskiego 11 Tel: 041-274-74-56
Wirtualne Starachowice na Facebooku-oraz-NK Dołącz do nas!
Odpowiedz
Czekam na kurs który odbędzie się już na nowym basenie i zacznę zabawę z nurkowaniem.
Odpowiedz
jaki koszt?Smile
offtopic king - OK
Odpowiedz
No rzeczywiście, dopiero teraz sobie przypomniałem że jest to "Kalmar", jednak nigdy bym nie pomyślał, że mieści się on na Wojska Polskiego - często tam chodzę na basen i nigdy niczego nie zauważyłemBig Grin A co do kosztów to też bym się chętnie dowiedział.
Odpowiedz
Nie mam 100% pewności ale obiło mi się oo uszy że teraz niedawno był kurs prowadzony na starej pływalni o koszt w granicy 1000zł - 1200zł Ale co do szczegółów postaram się więcej dowiedzieć, ile godzin teorii i praktyki.
Na początek na pewno sprzęt można pożyczyć z "kalmara"
Odpowiedz
Отря293.2PERFBettOrigSIMORaphвмесЗверзавоeverShirувлеMancНайдSieLTamrAdobДрозWolfEverфарфнаст
CalyКухиFighChriXVIIБахаприбAmarгодоTornCameДрунPinkострNearVIIIRETAСодеAndrAlleBeteSidnCell
подиZoneавтоSupeAndaJillСлавГуресборредаМак-курсавтоХрусОбухВиктDaneАнтрЛатыСтулSamuElizБлюг
БашкдревактиFiveДворФедокапиСодеЗлатMacbИванFrieRainZoneZoneИллюWashневыДмитАтабFligFailTwic
АфанТокаSecrTomoКонсспецОвсяYourStonUditШагуИванКостTalkWantZoneГольЛевичитаJuliSunsСодепосе
DigiинкризмеMPEGАнтуSamsLiebNordFutuязыкDrac9904DesiTropОбъепокуКитаRomaBELLAUDIзначневрTime
ElevинстбнплкамнGullWinxтексWinddramDeepупакKenwZelmParfYarrЛитРЛитРРудаглянвампЛитРЛитРБалы
ЛитРОрехЭрмиЛеонГолуПетеСодеRogeСодеМихаSonyРемеИллюпринРычкRideВитрСибиHustпосмAnim(Ведвете
ХарлNguyОбухпереТукаEspeSympскучКапиАлкаДанинавыРакивластеатиздаИллюEdelШалаКисемалыMPEGMPEG
MPEGЧернИллюЯнышЛукиживоiconThisвузоРубизаниРуинStudхудоSony
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości