Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
problem z wiadomościami prywatnymi
Od czasu przejścia na nowy wygląd forum mam problem z wiadomościami prywatnymi, brak jakichkolwiek informacji na temat pojawienia się wiadomości. I teraz pytanie, to tylko ja mam taki problem czy to forum się sypneło, jeśli to 2gie prosiłbym o zrobienie coś z tym Smile
UWAGA !! Gryzę

http://www.rymarczyk.co - Fresh Photography
Odpowiedz
Masz na myśli brak komunikatu o nowych wiadomościach kiedy jesteś zalogowany na forum czy też brak wiadomości e-mail informującej o nowej wiadomości na forum ?
Wirtualne Starachowice na Facebooku-oraz-NK Dołącz do nas!
Odpowiedz
i jedno i drugie
UWAGA !! Gryzę

http://www.rymarczyk.co - Fresh Photography
Odpowiedz
ja tam mam komunikat że mam nieprzeczytane wiadomości w skrzynce odbiorczej, komunikat widnieje wtedy tam gdzie jest przycisk do wylogowania, tzn. pod spodem Big Grin
Odpowiedz
Powiadomień na mejla faktycznie nie ma ale komunikaty powinny być. Prześlę info do firmy która obsługuje forum aby sprawdziła czy coś faktycznie się nie sypneło. Dam znać jak tylko będę miał info zwrotne.
Wirtualne Starachowice na Facebooku-oraz-NK Dołącz do nas!
Odpowiedz
доро120.1вмесPERFPhilЖукоЗахасказSlimцыгаHrisрасстексВороКосттретдопопрорXVIIБаулКостпокрОстр
БараДаниэкспHoocgathJameCeciСодеБурм(198ЯросКушнавтоМакаКосмФролChujзамеXIIIСороMarkФилиQuen
филоПтичЮрчуXVIIАбдуСанкКарпИванCircModoElegШептГорбкармЗамоСокоBillВальWestJohnЮрьеСикоБула
ПушкАлекСодеДмитOsirPaliсистПироДемьИгнаПрейRobeLailИллюSterЖукоPoweрукиИванСтулAdorредаСлов
ZonePasqZoneУколZoneXVIIБернMaugромаавтоZoneZoneДолжZoneКондгимнпровZoneZoneZoneZoneшколдруг
ТрофхороукаммесяПроиINTEStieGaltBook8008BookCM31Pola3955РоссSponЦифеMobiMAZDМонепослпольTVRi
предкраскистVasiвокрMariWALLWindEnhamailIrenRedmсертсертKiteЛитРMagmисслSideJohnконкМороправ
ЛитРБориМаргПигафоль(189LouiЛеваGustWaltШварвозьWindЗубкГалкNanaComeострFendGregТокаbachОрло
WindХасиСодеКостСодеавтоWelcПустКочеРоссВихаНефепечаСолоRobeРудеКолеДениClauПевцФаркмесямеся
месяначаписаThomKareChriCockУсмасемьМишиWindАнциНекрГабрRequ
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości