Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybory Prezydenckie 2010
Prawybory w Platformie

Rzeszy członków Platformy trafiła się gratka,
Z łaski Donka wybiorą Bronka albo Radka.
Więc rozwiązać im przyjdzie niełatwy dylemat:
Czy lepsza jest podagra czy może egzema?

[Obrazek: ef341199c2bc78c6.gif]
Odpowiedz
Benon nie ma to jak byś partyjnym co ?Smile
Wirtualne Starachowice na Facebooku-oraz-NK Dołącz do nas!
Odpowiedz
Podobno najbardziej się zazdrości tego czego się nie ma - nawet jeśli prawybory w PO to zabieg marketingowy, to w PiS czy SLD nawet nie ma takich zakus - linia partii=linia prezesa.

b.
"Miasto moje a w nim..."
-----------------
bartlomiej.czapka@gmail.com
Odpowiedz
Lubie ludzi ktorzy specjalnie sie loguja zeby zrobic komus na zlosc czy cos zepsuc lub "obsobaczyc" - natomiast za grosz nie popra dobrych pomyslow bo przeciez to i tak nic nie da - takie to nasze, polskieSad
Odpowiedz
a ja sie zgadzam w 100 %%%
Nijacy kandydaci , zresztą tak jak wśród pozostałych ugrupowań.
A mydli się oczy prawyborami, żeby nie mówić o dziurze budżetowej na przykład itp.
W każdym razie radzę skupić się na lokalnych władzach, bo od nich zależy to co dzieje się w naszym mieście i powiecie.
Odpowiedz
W tej naszej polityce jeden lepszy od drugiego nie ma roznicy czy to pis czy po, jeden ma kurczaki i ziemniaki, druga ma hardcore negotiators, a trzeci ma everybody polisz.
SZLACHCIC
Odpowiedz
Benon chyba nie liczysz ze ludzie po raz kolejny zagłosują na Kaczyńskiego? Smile
Odpowiedz
oscar napisał(a):Benon chyba nie liczysz ze ludzie po raz kolejny zagłosują na Kaczyńskiego? Smile
Czy alternatywą ma być głosowanie na picera z Platformy?
Odpowiedz
Benon napisał(a):Czy alternatywą ma być głosowanie na picera z Platformy?
Jedynym normalnym wyborem. Mieliśmy już pokaz władzy obu braci. Ja jako zwykły zjadacz polityki już im podziękuję.
Odpowiedz
Założyciel tematu pokazał cechę która cechuje PiS,małość.
Nie wiem co ta osoba chciała tym osiągnąć,żenujący sposób zwrócenia uwagi.
Piszę to jako osoba nie popierająca zdecydowanie którejś z z tych partii.jednak ideowo bliżej mi do PO,choć PiS jest partią której nie można oceniać tylko i wyłącznie negatywnie.
Sam pomysł z prawyborami PO bardzo dobry.tutaj mogą chyba tylko zyskać dzięki niemu.
Odpowiedz
Benon napisał(a):Czy alternatywą ma być głosowanie na picera z Platformy?
"NO TO PRZYPOMNIJMY KŁAMCZUCHOWI TE JEGO ZASADY
1. Nie będę premierem, gdy mój brat będzie prezydentem
2. Nie będzie koalicji z Samoobrona
3. Cieszę się, ze będę na pierwszej linii walki z Samoobroną.
4. My w kolejnej kompromitacji i w otwieraniu Samoobronie drogi do
władzy w Polsce uczestniczyć nie będziemy
5. Nie poprzemy nikogo z wyrokiem sadu lub przeciwko komu toczą się
sprawy sadowe. To jest sprzeczne z ideałami PIS
6. V-ce minister sprawiedliwości nie ścigał i nie osadzał wwiezieniu
działaczy opozycji w latach 70
7. Wybudujemy trzy miliony mieszkań.
8. Wprowadzimy szybko niższe podatki.
9. Wycofamy wojsko polskie z Iraku.
10. Prawie 200 km autostrad w 2006, to nasza zasługa.
11. Tylko 6 km autostrad w 2007, to wina SLD.
12. Marcinkiewicz, to premier na całą kadencje.
13. Pomożemy Stoczni (UE chce zwrotu 4 mld).
14. Zredukujemy administrację państwową
15. W rządzie nie będzie byłych członków PZPR.

Dla mnie, raz dane słowo, jest święte... (Jarosław Kaczyński 10 VII 2006) "

Źródło: http://www.tvn24.pl/1,251,6,34619214,941...forum.html

to tak propo "picowania" narodu.
Wirtualne Starachowice na Facebooku-oraz-NK Dołącz do nas!
Odpowiedz
I na tym ten temat można by właściwie zakończyć.
Od siebie dodam tylko,że PiS uważa się za partię postsolidarnościową a niektóre pomysły gospodarcze mieli jak za czasów PRL.jeden wielki socjal nic więcej.a nam potrzeba obniżenia podatków i wolności gospodarczej.
Odpowiedz
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1...l?skad=rss
To chyba jedynie gorszy kandydat od Kaczyńskich. Smile
Odpowiedz
Oskar, jesteś pewien?
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/o_wlo...92678.html

pozdrawiam,
b.
"Miasto moje a w nim..."
-----------------
bartlomiej.czapka@gmail.com
Odpowiedz
A niech se chłopy kandydują, odbiorą trochę głosów PiSakom. Obstawiam 2-3 procent poparcia dla Leppera.
Odpowiedz
czapeq napisał(a):Oskar, jesteś pewien?
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/o_wl … 92678.html
Najpierw 100tyś podpisówSmile ^_^
Bądźmy realistami. Smile Człowiek tego samego typu co Kononowicz. Smile Raczej ich w wyborach nie zobaczymy.
Odpowiedz
A ja sie zapytam tak... Gdzie ta pier......olona druga Irlandia????? Stajemy sie drugimi Chinami!!!!!!!!! pracujemy najwiecej z UE i zarabiamy najmniej!!!!!!!!!!!!! I z tego mamy sie cieszyc ze mamy prace a do polowy miesiaca kasy niestarcza!! je,.bac ich wszystkich!
Nie ufaj nikomu poza swoja klimą, ręki nie podawaj konfidentom niech zginą!
Odpowiedz
GdzieTuLogika? napisał(a):Stajemy sie drugimi Chinami
W sumie to było by zjawisko bez dwóch zdań pozytywne.
Odpowiedz
Masz oczywiście na myśli tylko i wyłącznie tempo wzrostu gospodarczego ?
Odpowiedz
Czlowieku obudz sie jakie pozytywne zjawisko!? i ryz bedziesz wpier..dalal za dnowke?
Nie ufaj nikomu poza swoja klimą, ręki nie podawaj konfidentom niech zginą!
Odpowiedz
zapomniałem o naczelnej zasadzie polskiego internetu, 'jeśli chcesz napisać coś ironicznie, postaw na końcu zdania emotkę, bo nikt nie zrozumie'. wiadomo że nie jest u nas tak źle, jak tam - szczególnie porównując życie niezamożnej rodziny ze świętokrzyskiego do podobnej rodziny w powiacie Qijiang. Wspólna cechą obydwu krajów, jest to, że rozwój całej gospodarki nie przynosi ze sobą wzrost jakości życia pojedynczych jednostek.
Odpowiedz
Gadka-szmatka-debatka

Po obejrzeniu debaty Komorowski - Sikorski przypomniał mi się pewien dowcip.

Otóż podczas Drugiej Wojny Światowej, kiedy wystąpiły w III Rzeszy trudności aprowizacyjne, Adolf Hitler polecił niemieckim naukowcom opracowanie technologii produkcji namiastki masła z odchodów. Po jakimś czasie Hitler wezwał do siebie kierownika zespołu badawczego i zapytał się:
– Jak idą prace?
– Mein Führer – odpowiedział kierownik – smaruje się już dobrze tylko zapach jeszcze został.

Prawybory w Platformie Obywatelskiej i debata Komorowski - Sikorski tak się mają do prawdziwych prawyborów i prawdziwej debaty jak owa namiastka z przytoczonego dowcipu do prawdziwego masła.

Pewne ożywienie podczas przysłuchiwania się nudnej jak flaki z olejem pseudodyskusji mogło wywołać chlapnięcie Bronisława Komorowskiego dotyczące refundacji kosztów zapłodnienia metodą in vitro, bowiem Komorowski stwierdził: „…jeśli chodzi o finansowanie metody in vitro to powiem: tak, powinna być finansowana, ale państwo ma prawo traktować wydatek z budżetu jako swoistą inwestycję, więc na pewno nie w stosunku do wszystkich. Tylko w stosunku do tych, gdzie jest szansa, że się urodzą dzieci zdrowe i będą dobrze wychowane, czyli wychowane na dobrych obywateli w przyszłości.”

Pan hrabia tłumaczy się obecnie w różnych mediach, iż nie ma żadnych eugenicznych zapędów, że chce tylko aby nie dochodziło do handlu dziećmi lub zapładniania staruszek mających nikłe szanse na wychowanie potomstwa.

Ach ten szlachetny Bronisław…

Gadka-szmatka-debatka

Oprócz wpadki z in vitro – drętwe pogaduchy;
Z rzeczy wartych uwagi – zgrabne nogi Muchy.

Hrabia – selekcjoner

Warto pogadać z Bronkiem – kandydatem,
By mógł rozwinąć swoją myśl „wybitną”:
Co daje szansę zwrotu za in vitro?
Dyplom Oxfordu czy hrabiowski patent?

Stenogram debaty prawyborczej Komorowski – Sikorski
Odpowiedz
A Ty wciąż swoje,zero dyskusji jeno monolog w postaci wesołych wierszyków;-)) niczym Twój wódz,mości (kiedyś) nam panujący Jarosław K. Wesołe z Was Romki nie ma co...
P.S. kilka lat temu mamił Cię 3 milionami mieszkań teraz uwierzyłeś,że w 2020 r. 3 miliony rodaków będzie wypoczywać na plażach Egiptu,Tunezji i innych ;-)
Coś poza tymi hasełkami rodem z PRL (plan 5-cio letni i inne tego typu) macie do zaoferowania Polsce ? dla Polski i jej obywateli ?
Ja też mogę rzucić kilka hasełek,każdy może.ale wolałbym usłyszeć w jaki sposób te 3 miliony rodaków ma być stać na wypoczynek w dalekich krajach.rozumiem,że program partii zawiera odpowiedz na moje pytania ?!
Odpowiedz
Wydaje mi się że chyba wystarczy to co napisał Hubert na temat PiS i okresu jego rządów. Najkrótsza kadencja w dziejach polityki krajowej też chyba daje dużo do myślenia.
To że będzie kandydować ktoś z pis jest nieuniknione, że inne partie będą wystawiać swoich kandydatów też (POLSKA PLUS i inne partie polityczne zawiązywane tylko po to by dostać się do koryta) ale może ludzie przejrzą trochę na oczy i nie będą głosować na tych których ksiądz popiera. Bo przy naszym prawie to kościół ma akurat najlepiej a najbardziej "płacze"!!!
Odpowiedz
http://www.forum.michalkiewicz.pl/viewto...=4&t=16946
Warto zagłosować na Starachowice w konkursie Nivea 100 placów zabaw.
http://100latnivea.pl/glosowanie/plac/13...obrowolska
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości