Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybory Prezydenckie 2010
Najbardziej bawi mnie jak radiomaryjno-rydzykowy PIS walczy o in vitro!
Odpowiedz
Prawybory à la Tusk

Lipy w tej akcji było niemało,
Więc ją pół partii Donka olało.

Gronkiewicz-Waltz: 47,47 proc. frekwencja w prawyborach

Pan Hrabia kandydatem!

Oto ważna nowina dla Polski i świata:
Wyłoniła Platforma swego kandydata
Na prezydencki fotel, a jest nim Bronisław,
Polityczna miernota i oportunista.
Jeśli lud połknie haczyk Tusk Donald mieć będzie
Do kręcenia swych lodów posłuszne narzędzie.

O wynikach prawyborów w Platformie

Bronek na łowach

Jest w janowskich ostępach stara leśniczówka,
Wynajęły ją firmy handlujące z MON.
Tam minister Bronisław jeździł z dubeltówką,
Chociaż od nich kupował sprzętu wiele ton.

Owa sprawa zapaszek ma nie mytej pupy
Lecz tłumaczyć się Hrabia nie widzi powodu.
Rzecz za którą szaraka wsadza się do ciupy
Może czynić bezkarnie „wybraniec Narodu”.

Filip Rdesiński: „Czego boi się Bronisław Komorowski”, "Gazeta Polska", 28-04-2009

A jeśli wyborcy połkną ów haczyk z hrabiowską przynętą, wówczas będzie można zanucić na melodię refrenu piosenki „To były piękne dni”:

To będą piękne dni,
Po prostu piękne dni!
Szampana piją chłopcy z WSI.

„Urzędowaniem swym
Pomoże Bronek nam
Zrobić niejeden lukratywny deal.”

La la la la la la...

Leszek Szymowski: "Prowokacja POlityczna", Najwyższy Czas! Nr 25 (996), 20.06.2009
Odpowiedz
http://fakty.interia.pl/swiat/news/pilne...ji,1462868 nie wierzę.
Odpowiedz
Straszne [*]
http://jakdorobic.com/
Vademecum pomysłów jak osiągać dodatkowe dochody
Odpowiedz
Komorowski ma dużą szansę teraz przekonać Polaków do siebie, ciekawe czy ją wykorzysta.
A swoją drogą jestem nadal w szoku że Kaczyński i inni nie żyją.
*Wizaż i Stylizacja* http://www.monikacielecka.com
opinie i zdjęcia - http://hope.maxmodels.pl
Odpowiedz
I Gosiewski. To prawdopodobnie oznacza ze przy następnych wyborach do sejmu Nasz obecny poseł nie będzie cieszył się kolejną kadencją. Smile
Odpowiedz
Gosiewski też był na pokładzie samolotu :/
Weź skasuj tego posta bo nie jest na miejscu...
Odpowiedz
Tragedia dla Polski...wielcy ludzie tam zgineli...
Oscar bardzo niesmaczny post...usuń go
offtopic king - OK
Odpowiedz
Nie zamierzam nic kasować.
Dla sprostowania chodziło mi o to ze Krzysztof L, poseł ze starachowic dostał się do sejmu na podstawie dużej ilości głosów śp. Przemysłaga G.
Odpowiedz
każdy obywatel uprawniony do głosowania w wyborach, ma JEDEN głos, so WTF?
Odpowiedz
cell napisał(a):każdy obywatel uprawniony do głosowania w wyborach, ma JEDEN głos, so WTF?
Od kiedy głos w wyborach do sejmu oddajemy tak na prawdę na kadydata a nie na partie?Smile
Odpowiedz
W TVN 24 słyszy sie ze Rosyjska prokuratura wszczęła śledztwo na podstawie paragrafu: Niezachowanie bezpieczeństwa lotu wiec zakładają błąd pilota, jednak po konsultacji z osobami obeznanymi w tym temacie dostałem taka oto odpowiedz :

"Sry za slowa, ale... Pier**lone ruskie niewyszkolone slużby. Lotnisko bylo nieprzygotowane, nie oświetlone, kontrolerzy lotu mówili tylko po rosyjsku, podobno pilot w ogóle nie mogl z nimi się dogadać. Lotnisko nie spelnialo nawet polowy norm, a przede wszystkim drzewa rosly 150m od pasa (międzynarodowe normy to brak drzew w promieniu 650m,a przeważnie jest to 1500-2000m). Rosyjska policja zabiera aparaty i telefony wszystkim, którzy byli świadkami katastrofy,skur*iele zacierają ślady i pewnie będzie oficjalna informacja, że zawiodla maszyna, a jakiś miesiąc temu byl remontowany z tego co mówią na tvn24. Pas startowy w gorszym stanie niż polskie drogi. Pas startowy ma 1600m, nasz rządowy Tupolev potrzebuje pasa co najmniej 2000m, przez co pilot musial rozpocząć lądowanie jakieś 500m przed rozpoczęciem pasa!"

jasno i łatwo mozna ujzec ze jest to jednak niedopatrzenie i nieudolnosc słuzb rosyjskich

Dodatkowo można wyedukować ze mógł to być zamach ... czemu ?? opisze w punktach
1.Samolot podchodzi do lądowania 4 razy
2.Po 4 nieudanym lądowaniu zwiększa ciąg silników i wzbija sie ponownie
3. przy średniej prędkości zahacza o drzewo
4.Świadkowie mówią o 2 eksplozjach gdy maszyna była w powietrzu(co mogło eksplodować po zahaczeniu o drzew)
5.1 po katastrofie służby rosyjskie straży pożarnej dotarła po 1-2(!!) minutach od zdarzenia (2km odległości + mobilizacja)
6. Według świadka samolot ledwo się pali
7. Według rosjan wszystko płoneło tylko co ?? stopy niepalne ?? w tym samolocie było ledwo co paliwa.
8. Samolot jest wprost roztrzaskany na 10000 kawałków musiał mieć kosmiczna prędkość by tak się rozwalić
Odpowiedz
Jeśli poruszasz jakiś wątek na forum to się trochę lepiej przygotuj,! a nie pier****sz takie głupoty.
systu93 napisał(a):Lotnisko bylo nieprzygotowane
ok 30 minut przed próbą lądowania naszego TU-154 wylądował samolot z polskimi dziennikarzami później na tym lotnisku miał wylądować rosyjski samolot ale pilot z powodu nieodpowiednich warunków pogodowych postanowił wylądować na innym lotnisku.
systu93 napisał(a):kontrolerzy lotu mówili tylko po rosyjsku, podobno pilot w ogóle nie mogl z nimi się dogadać
Językiem międzynarodowym czy to w lotnictwie czy w marynarce jest język angielski, i nie ma takiej możliwości żeby kontroler lotu nie mówił po angielsku.
systu93 napisał(a):jakiś miesiąc temu byl remontowany
Maszyna którą latali zastała wyprodukowana ok 1980r, dla samolotu to jest bardzo dużo. Zresztą już nie raz były awarie.
systu93 napisał(a):Samolot podchodzi do lądowania 4 razy
białoruskie lotnictwo wielokrotnie ostrzegało polskich pilotów Tu-154 przed złą pogodą i trudnymi warunkami do lądowania w Smoleńsku. Mimo ostrzeżeń załoga zdecydowała się lądować zgodnie z planem.
systu93 napisał(a):Świadkowie mówią o 2 eksplozjach gdy maszyna była w powietrzu(co mogło eksplodować po zahaczeniu o drzew)
Jeżeli samolot zahaczył o drzewa skrzydłem, to mogły eksplodować zbiorniki z paliwem które się tam znajdują.
systu93 napisał(a):7. Według rosjan wszystko płoneło tylko co ?? stopy niepalne ?? w tym samolocie było ledwo co paliwa.
8. Samolot jest wprost roztrzaskany na 10000 kawałków musiał mieć kosmiczna prędkość by tak się rozwalić
Paliło się paliwo i poszycie samolotu oraz jego wnętrze oraz pasażerowie. A co do prędkości to wcale nie musiała być kosmiczna wystarczyło jakieś 400km/h(prędkość minimalna TU-154 235km/h)
Odpowiedz
Nie doszło by do tej tragedii gdyby nie zawiść i głupia rywalizacja prezydenta z premierem. Jak się tylko dowiedział że Tusk został poproszony przez Putina na obchody do Katynia a on nie, to postanowił zorganizować swoją wyprawę.Według "Wriemia Nowostiej", "obecna wizyta szefa państwa polskiego została określona jako prywatna - jego spotkania z rosyjskim kolegą Dmitrijem Miedwiediewem nie przewidziano". Nie podobało się Kaczyńskiemu to że Tusk dąży do poprawy polsko-rosyjskich stosunków.

Zaplanował wyprawę która w normalnym państwie nie powinna mieć miejsca.Wystarczyło uroczyste spotkanie premierów państw. A tu mało tego to zapakowali wszystkich do jednego samolotu. Widać nie pomogła katastrofa Samolotu CASA C-295M gdzie zginęło 18 najwyższych oficerów wojska polskiego.

Szkoda tylko niewinnych ludzi.
Odpowiedz
Krzepa nie wiem czy zauwazyłes ze jest tam dosc duzy Blok CYTOWANEGO teksty czyli nie mojego ;p
Odpowiedz
Pod BLOKIEM CYTOWANEGO TEKSTU jest ten sam ton wypowiedzi co wyżej.
Odpowiedz
oscar napisał(a):I gosiewski. To prawdopodobnie oznacza ze przy następnych wyborach do sejmu Nasz obecny poseł nie będzie cieszył się kolejną kadencją. Smile
jestes malym czlowieczkiem !!! i dlatego wywalili cie z PKC !
Odpowiedz
iceman napisał(a):jestes malym czlowieczkiem !!! i dlatego wywalili cie z PKC !
co to ma do wyborów prezydenckich.
Odpowiedz
Ma bardzo dużo.widocznie tacy jak Ty i podobni (Oscar) tego nie zauważają.
P.S. Oscar jesteś zerem jako człowiek.mam gdzieś,blokujcie mi konto.mówię to jako człowiek który głównie krytykował urząd prezydenta Lecha Kaczyńskiego !!
zachowajmy umiar.Ty go nie wykazałaś,dla mnie jesteś prostakiem Oscar.
Odpowiedz
oscar napisał(a):Nie zamierzam nic kasować.
Dla sprostowania chodziło mi o to ze Krzysztof L, poseł ze starachowic dostał się do sejmu na podstawie dużej ilości głosów śp. Przemysłaga G.
To świadczy o Tobie.nie chodzi o posłów.bez względu na to z jakiej by byli opcji politycznej,jeśli uzywasz takich sformułowań to tylko i wyłącznie świadczy o Tobie.
Odpowiedz
Enzo drażni mnie już Twoje podejście. W każdym poście znajdziesz kogoś do kogo możesz się przyczepić. 10 dni. Jeśli nie nauczy Cie niczego to chyba nie będzie Ci dane pisanie tutaj.
Odpowiedz
Niestety Oscar ale koledzy mają rację. W swoim poście napisałeś nazwisko tragicznie zmarłego z małej litery...
Chociaż to byś wyedytował.
Odpowiedz
majkel napisał(a):Niestety Oscar ale koledzy mają rację. W swoim poście napisałeś nazwisko tragicznie zmarłego z małej litery...
Chociaż to byś wyedytował.
Nie umyslnie przecież. Za chwile to zmienie.
Odpowiedz
zadziwia mnie reakcja - a właściwie jej brak - gdy znieważają osoby które właśnie tragicznie zginęły w katastrofie, natomiast jest błyskawiczna reakcje gdy ktoś nadepnął na Ciebie. Mam nadzieję, że nie dlatego, że to Ty masz władzę administratora na tym forum i możesz kasować i banować ?
Rybak złowił rybkę. Czy jesteś ze złota? - pyta. Nie, ja jestem z PO - odpowiada rybka. A czy spełniasz trzy życzenia? - pyta rybak . Nie - odpowiada rybka - ja tylko obiecuję !
Odpowiedz
Ale ja uważam to za wielką tragedie. To jest oczywistę tak duża liczba zgineła. ALe uważam jednak ze nie powinniśmy mówić o śmierci prezydenta i członków rządu ale o śmierci tak wielu ludzi. Czy to prezydent czy zwykły piekarz.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości