Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybory Prezydenckie 2010
Ktoś kiedyś mówił,że Kaczyńscy pokazywali swoją małość (czasem się z tym zgadzałem) to jednak to co pokazał cały tn Figurski nazwał bym małością.podaje przykład Ziemkiewicza,Warzechy i innych publicystów... żałosne,czy któryś z nich w ten sposób manifestują swoje poglądy ? nie sądzę....
Figurski czy Wojewódzki to inteligentni ludzie,ale są błaznami.chcieli zaistnieć,zaistnieli ale w marnym stylu.
wolność słowa,owszem, krytyka owszem,ale wszystko na odpowiednim poziomie.to co oni sobą zaprezentowali to dno.i jeszcze Figurski ma czelność porównywania się z jakimikolwiek publicystami.
Odpowiedz
Bronisław Komorowski powiedział:

"Jak trzeba będzie to polski pilot poleci nawet na drzwiach od stodoły."

Obserwując poczynania Pana Hrabiego częstokroć mam wrażenie, że ten cytat dobrze obrazuje jego mentalność.

Quo vadis Komorosiu?

Jeśli głos ludu i losu ironia
Ster ci powierzą maszyny "Polonia",
Czy będziesz tylko pilota erzacem?
I kurs ci wskażą rzeczywiści gracze:
Donald, WSI, może sam Wołodia?
Czy dotknie naród przywództwa parodia?
I lot skończymy gdzieś w smoleńskim jarze;
A ty łagodnym głosem nam rozkażesz:
"Trochę nie wyszło - bruździła hołota;
Wsiadajcie mili na stodoły wrota!" (?)
Odpowiedz
ja to w dzień przed wyborami spojrzę na sondaż przedwyborczy i zagłosuje na tego co będzie 3 w rankingu Smile Nie będe miał wyżutów sumienia i wam też tak polecam ..... nawet jak to będzie Lepper Big Grin
Odpowiedz
Pamiętaj o ciszy przedwyborczej!Big Grin
Odpowiedz
Najkorzystniejsze dla naszych portfeli byłoby obstawienie w zakładach bukmacherskich np. Janusza Korwinna - Mikkego. Za każdą złotówkę płacą 500 jeżeli zwycięży w pierwszej turze. Gdyby naród się zmobilizował... każdy w dzień po wyborach miałby pokaźną sumkę w portfelu...
Odpowiedz
Korwin-Mikke to prawdziwy liberał jeśli chodzi o dziedziny gospodarcze,społeczne,w przeciwieństwie do kandydata PO i PiS.i chętnie bym na niego zagłosował właśnie z powodu jego programu i swoich przekonań,jednak nie zgadzam się z kilkoma innymi poglądami tego kandydata.
Odpowiedz
Pan Korwin jest kandydatem dla mądrych bogatych zdrowych .
Odpowiedz
dlatego ma 2 proc poparcia Cool
Odpowiedz
Messi napisał(a):Korwin-Mikke to prawdziwy liberał jeśli chodzi o dziedziny gospodarcze,społeczne,w przeciwieństwie do kandydata PO i PiS.i chętnie bym na niego zagłosował właśnie z powodu jego programu i swoich przekonań,jednak nie zgadzam się z kilkoma innymi poglądami tego kandydata.
Przede wszystkim Korwin uznaje wolność za wartość największą. Więc jeśli mowa o jego konserwatywnych poglądach, to
1) każda kobieta jest wolna i może sobie wybrać czy chce pracować czy wychowywać dzieci, dziś nie ma takiego wyboru bo pracować po prostu musi inaczej nie da się utrzymać rodziny
2) każdych dwóch homoseksualistów może zawrzeć umowę dwustronną na temat wspólnoty majątkowej, osoby do powiadamiania w przypadku choroby, dziedziczenia majątku itd... robili by to dokładnie na tej samej zasadzie jak pary heteroseksualne
3) aborcja - tu generalnie jest problem bo nie można zdefiniować wolności
4) eutanazja - jeśli ktoś chce siebie zabić - proszę bardzo 1 zasada volenti non fit iniuria (chcącemu nie dzieje się krzywda)

Cytat:Pan Korwin jest kandydatem dla mądrych bogatych zdrowych .
Mądrych - bo widzą głupotę dzisiejszego systemu
Bogatych - bo ci najszybciej odczują efekty
Zdrowych - nie zgadzam się. Dlaczego? Bo dzisiejsza służba zdrowia nie działa w ogóle. A za 1500zł rocznie można wykupić prywatne ubezpieczenie (maksymalną opcję), na NFZ od średniej krajowej płaci się dziś grubo ponad 3000zł.

Efekty zniesienia podatku dochodowego, przymusu ubezpieczeń społecznych, później podatku VAT, akcyzy, państwowej służby zdrowia, szkolnictwa odczuli by wszyscy. Ja bym wolał decydować czego będą się uczyć moje dzieci, kto ich będzie leczył. Wolałbym też decydować czy mogę mojemu dziecku dać klapsa,a od 01.07.2010 w Polsce już nie będę tego mógł zrobić. Bo urzędnik bez decyzji sądu będzie mógł takie dziecko odebrać!!!
Dlaczego twierdzicie że nie będzie nas stać na naukę dzieci, leczenie itp itd skoro dziś nas na to stać?? Nagle będzie mniej pieniędzy? Otóż będzie ich więcej bo nie będą ich przejadać urzędnicy, a zaczną oni pracować i wytwarzać więcej dóbr, dzięki czemu społeczeństwo jako takie będzie bogatsze.
"Chciałbym poznać myśli Boga, reszta to tylko detale" A. Einstein
Odpowiedz
A już najbardziej mnie śmieszy jak słyszę od kogoś,że służba zdrowia w Polsce jest darmowa...
Jest tak samo darmowa jak i fakt,że podobno podatki w Polsce nie rosną hehe,a te ukryte to co,wprowadzane kuchennymi drzwiami ????? niedługo za to,że chodzimy po nowym chodniku będziemy uiszczać podatki...
Odpowiedz
Oto kilka „błyskotliwych” wypowiedzi jaśniepana Bronisława Komorowskiego:
http://www.youtube.com/watch?v=fTbVj9B6O1w
http://www.youtube.com/watch?v=prYXMQi2C...re=related

Bronisław herbu Fujara

Choć się Bronisław pilnuje i stara,
Co chwila z niego wychodzi fujara.
Odpowiedz
A mógłbyś się od takiego chamstwa powstrzymać? Chciałbyś, żeby o Tobie ktoś tak pisał? Może bardzo chcesz być zabawny i błyskotliwy, ale uwierz mi, nie tędy droga.
Odpowiedz
Benon mógłbyś się powstrzymać od takiej retoryki... już wystarczy,że wysłuchuję nie miłych komentarzy ze strony obozu PO w kierunku kandydata PiS.który na szczęście nie daje się sprowokować.o dziwo ;-) ale to dobrze,może nie będzie tyle agresji co w poprzednich kampaniach.więcej merytorycznych debat by się przydało tylko.... bo coś z tym kiepsko,a Bronisław do TVP boi się przyjść...
Odpowiedz
Przecież ten Benon to ewidentnie działacz PiS-u. Specjalnie po to założone konto. Pewnie jakiś nieomylny, inteligentny działacz z obozu "najlepszego" posła ze Starachowic
Bo liczy się tylko STAR
Odpowiedz
Moze jeden ze "straznikow wiejskich" ktory jest zapalonym pismakiem Tongue
Odpowiedz
http://photos.nasza-klasa.pl/6113742/78/...c584c.jpeg

i tyle w temacie
Odpowiedz
gallanonim,warto zajrzeć tu:
http://www.forum.michalkiewicz.pl/viewto...36#p265755
Warto zagłosować na Starachowice w konkursie Nivea 100 placów zabaw.
http://100latnivea.pl/glosowanie/plac/13...obrowolska
Odpowiedz
http://benon.salon24.pl/

I może jeszcze tutaj.Big Grin Kompletna kolekcja twórczości Benona.Smile
Odpowiedz
Najlepszy był Poncyliusz o Kaczyńskim - "Każdy mężczyzna powinien zrobić trzy rzeczy: zasadzić drzewo, zbudować dom i spłodzić syna." Jarek i syn... chyba w Holandii Big Grin
Odpowiedz
Kolega Benon pokazuje tylko swoją małość, przy okazji małość kandydata ze strony PISu. Nie mówię tutaj, że inni kandydaci są idealni tylko jakoś nie spotykam się z taką nienawiścią ze strony ich sztabów wyborczych. Takie zachowanie charakteryzuje tylko właśnie PiS. Może merytoryczna dyskusja, a nie zajmowanie się pierdołami?
Odpowiedz
Peter o czym Ty mówisz ? o jakiej małości ze strony sztabu PiS ????
wiesz to nie mój kandydat,podobnie jak ten z PO ale chyba nie wiesz co mówisz... to,że jakiś ktoś Smile zamieszcza tego typu komentarze to świadczy o małości sztabu PiS i jego kandydacie ??? interesujące wnioski...
jak na razie to zauważyłem małość ludzi ze sztabu PO w tym premiera którzy co rusz starają się dogryzać Kaczyńskiemu.wiadomo,żeby go sprowokować,co im się nie uda w tej kampanii Wink boli ojj boli ich rosnące poparcie i obrana taktyka przez sztab PiS.to próbują starych,sprawdzonych metod Wink obiektywizmu kolego troszeczkę.... bo chyba naprawdę nie obserwujesz bacznie tego co się co dzień dzieje.a do takiego wniosku dochodzę patrząc na Twoje wnioski w poście powyżej.już nawet Wybiórcza pisze i różnej maści politolodzy o bardzo dobrej taktyce w kampanii obranej przez PiS.oficjalnie sztab PO coś tam próbuje zaczepiać,żeby wywołać stare nawyki Kaczyńskiego,a nieoficjalnie w kuluarach sami przyznają,że zaczyna ich martwić to co się dzieje w okół osoby Kaczyńskiego i jego rosnącego poparcia.
Odpowiedz
a skąd TY "kolego" wiesz co w kuluarach przyznają? Może sam w nich bywasz?
Bo liczy się tylko STAR
Odpowiedz
Wystarczy poczytać trochę prasy żeby wiedzieć co dziennikarze wyciągają ''nieoficjalnie'' na temat wielu spraw w sztabach kandydatów.trudno było się domyślić? Smile dobrzy dziennikarze największych dzienników w kraju informują często szybciej polaków o wielu sprawach niż zdążymy to usłyszeć z ust polityków Wink
Odpowiedz
Messi napisał(a):Wystarczy poczytać trochę prasy żeby wiedzieć co dziennikarze wyciągają ''nieoficjalnie'' na temat wielu spraw w sztabach kandydatów.trudno było się domyślić? smile dobrzy dziennikarze największych dzienników w kraju informują często szybciej polaków o wielu sprawach niż zdążymy to usłyszeć z ust polityków wink
Wiesz jakie to żenujące jest co robią dziennikarze w ostatnim czasie?
Zauważyłam to szczególnie w dialogach dziennikarzy TVNu w okresie ostatnich ulew i podtopień.
Dialog dziennikarz a przeciętny człowiek pracujący przy wzmacnianiu wałów:
A: Co panowie tu robią?
B: Wzmacniamy wał bo woda przecieka...
A: Aaaa to podajecie sobie worki z piaskiem... tak?
B: Tak właśnie...
A: Długo juz tu jesteście?
B: Tak wczoraj w nocy podniósł się znacznie poziom wody....... itd
A: A długo tu będziecie...
B: dopóki woda będzie wysoko...
A: A co Ci panowie robią...?
B: wsypują piasek do worków....

Rozmowy na poziomie po prostu szok...
Także ostatnio z ust dziennikarzy słyszy się już tylko to co mogą powiedzieć już 100raz...
Już czasem nie maja co mówić, mówią by mówić... czy ktoś patrzy na to jak ludzie to odbierają i za co płacą?

Z polityka jest podobnie, TVP nakręca kampanie PiSowi, zaczeło się od tragedii Tupolewa, teraz powodzie, wybory, polemizacje czy ten robi dobrze czy źle... Dziennikarz to trudny zawód ale czemu taki bezwstydny Big Grin
Odpowiedz
Tak się zastanawiam - z jednej strony dostało się Benonowi za wierszyk. Od razu znalazło się oskarżenie go o małość i chamstwo
stce123 napisał(a):A mógłbyś się od takiego chamstwa powstrzymać?
. Niektórzy oczywiście - lepiej od najszybszego dziennikarza - wiedzą od razu co w trawie u Benona i całego PISu piszczy
mamut napisał(a):Przecież ten Benon to ewidentnie działacz PiS-u. Specjalnie po to założone konto.
. No a przecież jak Benon jest mały to i cały PIS też jest mały
Peter napisał(a):Kolega Benon pokazuje tylko swoją małość, przy okazji małość kandydata ze strony PISu.
. NIKT jakoś nie protestuje przeciwko
digitalriot napisał(a):Jarek i syn... chyba w Holandii
, bo przecież cokolwiek się dzieje to
Peter napisał(a):jakoś nie spotykam się z taką nienawiścią ze strony ich sztabów wyborczych. Takie zachowanie charakteryzuje tylko właśnie PiS
. Przy okazji bardzo prosiłbym o konretne przykłady a nie filozoficzny opis .

Warto wrócić do wpisów z przed blisko dwóch miesięcy, które mówiły o nagonce na ś.p. Lecha Kaczyńskiego. Czy nie widzicie, że zaczęło się to samo. Tylko powód jest inny - bo osoby chcące tej wojny pozostają wciąż ci sami.
Messi napisał(a):zauważyłem małość ludzi ze sztabu PO w tym premiera którzy co rusz starają się dogryzać Kaczyńskiemu.wiadomo,żeby go sprowokować,co im się nie uda w tej kampanii
I tu Messi ma zupełną racje - brak reakcji na zaczepki wkurza niektórych jeszcze bardziej.

I na koniec żartobliwa uwaga :
Marlene napisał(a):Zauważyłam to szczególnie w dialogach dziennikarzy TVNu
Dziennikarzom TVN należy wybaczać - oni tak mają Big Grin
Rybak złowił rybkę. Czy jesteś ze złota? - pyta. Nie, ja jestem z PO - odpowiada rybka. A czy spełniasz trzy życzenia? - pyta rybak . Nie - odpowiada rybka - ja tylko obiecuję !
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości