Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bar Orientalny w Starachowicach
Witam zastanawiam się nad otwarciem w Starachowicach knajpy z chińskim jedzeniem z wstępnych obliczeń wychodzi mi ze koszt jednej porcji wynosił by ok 13 zł. (oczywiście porcja będzie megaBig Grin) naturalnie będą przygotowane oferty dla firm i zastanawiam się nad dowozem.
Pozdrawiam i proszę o opinie
Odpowiedz
bardzo dobry pomysl tylko zacznij od nizszych cen
Odpowiedz
czemu ? strych ma ceny z kosmosu a i tak ciągle wszyscy do nich dzwonią po obiady. więc jak dla mnie cena w miare normlana się wydaje. (oczywiście zależy co w tym ma być ) Wink
UWAGA !! Gryzę

http://www.rymarczyk.co - Fresh Photography
Odpowiedz
dobra strych ma ceny z kosmosu ale jest tez zarcie w dobrej cenie kebaby itd
Odpowiedz
ale pomysl z chinska knajpka to fajny pomyslSmilebrakuje takiego jedzenia w naszej wsiSmile
Odpowiedz
a tak z ciekawosci ile tam kosztuje kebab(bulka czy talerz)?
bylem tam kiedys i faktycznie bardzo dobre byly jakies takie luki z zniemniakow ale z tego co pamietam cena tez nie malaWink
Odpowiedz
w bulce i tortilla z 8 zeta
Odpowiedz
a co do menu jak to w takich barach pies, kot co ulica przyniesie;D
a tak poważnie to kto byl w takiej knajpie zaskoczony nie będzie: troszkę drobiu, jakaś świnka, krówka możne rybka...
chodzi mi o to zeby mozna sie bylo najesc za nieduze pieniadze
Odpowiedz
hahaa swinkaWink
Odpowiedz
a gdzie ta knajpka by powstala na jakiej ulicy?
Odpowiedz
i tu jest pytanie do was gdzie taka knajpę otworzyć. Myślałem o: rynek, gdzieś kolo mahatmanu, dolne tst, ale czakam na sugestie co do lokalizacji.
Odpowiedz
najlepiej rynek! niedługo tam zrobią remont i będzie cacy miejscówa. Tylko czynsz w rynku to 7-8 tys :/ Ja uwielbiam chińszczyznę oczywiście jeżeli jest robiona ze świeżych warzyw i ryżu. A shushi też będziecie mieć? :0 ja mogę robić u was sushi xD tylko właśnie - nie każdy jest przekonany do tego typu jedzenia.
*Wizaż i Stylizacja* http://www.monikacielecka.com
opinie i zdjęcia - http://hope.maxmodels.pl
Odpowiedz
shushi raczej nie, przynajmniej nie na poczatku. Ale jedzenie bedzie tak pyszne, niedrogie i ogromne porcje, ze czynsz sie zwróci w przeciagu tygodnia (mam nadzieje;D), i tu licze na was;D
Odpowiedz
ja bym uderzył bardziej w stronę uczniów, (gdyż studentów brak) i rozważył lokalizację bliżej szkół ponadgimnazjalnych. Uwierz, chętnych miałbyś wielu. Obecnie w takiej lokalizacji znajduje się pewna naleśnikarnia, ale nie wiem jak ona przędzie. Dowóz - absolutnie konieczny!
Odpowiedz
Super pomysł dobrego chińczyka u nas brakujeSmile Popieram pomysl i czekam na szybką reazlizacjęSmile
Odpowiedz
Jestem tego samego zdania. Ale ja bym nie tylko na chińskie miał ochotę ale też na wietamskie speciały i inne. Czyli cały orient. Jakiś czas temu w Lublinie coś takiego widziałem. Smile
Odpowiedz
Dzieki za opinie napewno wezme je pod uwage;]
Juz sie powoli ucze;D
http://www.joemonster.org/filmy/7320/Chinski_kucharz
Odpowiedz
także się dołączam, z checią spróbuje czegoś nowego;D
SZLACHCIC
Odpowiedz
powiem szczerze, że sam myślałem nad otwarciem Chińczyka w Starachowicach Smile osobiście uważam to za świetny pomysł który przy założeniu, że będzie realizowana dostawa na zamówienie ma duże szanse powodzenia Smile
Wirtualne Starachowice na Facebooku-oraz-NK Dołącz do nas!
Odpowiedz
Prponuje lokalizacje kolo dawnego Zoltka , fajny pomysl :-)
Odpowiedz
sami polacy a chińczyka chcą otwierać ;] ale pomysł naprawdę przedni... sądzę, że rynek to dobra lokalizacja, tylko gdzie dokladniej? konkurencja w pobliżu mag burgera czy gdzieś bardziej w stronę galerii? czy może bliżej targowicy? niegłupią lokalizacją byłoby też koło manhattanu jak tą halę wybudują to może coś się ruszyć....
Ten post to jeden z najbardziej elokwentnych postów na tym forum. Zastanów się 10x zanim się do niego odwołasz...

http://www.otwartapestka.info
Odpowiedz
Myślę,że nie mogłeś trafić lepiej jeśli chodzi u kuchnię.chińczyk przyjmie się bardzo dobrze o ile będzie to na odpowiednim poziomie.bo jesli w karcie dań będą sajgonki i ryż z kurczakiem,a reszta kebab i pizza to zapomnij o biznesie.natomiast jeśli zaproponujesz chińskie żarcie w postaci wielu dań i będzie w czym wybierać,zapewniam i jestem tego pewien,że Ci się to przyjmie !
Odpowiedz
Moim zdaniem najlepsza obecnie lokalizacja to nowo budowana hala targowa która zastąpi manhatan, tylko nie wiem czy tam przypadkiem nie było już przetargu na otworzenie baru, bo coś słyszałem, że wygrał właściciel "grzybka", ale nawet jeśli to i tak konkurencja by mu się tam przydała i dobrze klientom zrobiła. W następnej kolejności okolice manhatanu i rynek, ale gdzie lepiej to już loteria. W pierwszym przypadku po zrealizowaniu projektu będzie fajne miejsce na spacery, zakupy no i jest to taki główny wewnętrzny szlak komunikacyjny miasta, a rynek, hmm... będzie deptak, itp, tyle, że jest ryzyko otwarcia knajpy a niech później rozkopią na pół roku wszystko wokoło i ani dojść ani dojechać, no i po co, chyba, że specjalnie do Chińczyka :-). Sam pomysł super, ja będę chętnie korzystał. Odwiedziłem dziesiątki razy takie tanie bary z chińszczyzną gdzie można się było najeść zdrowo i do syta za od ok. 8.00 do ok. 14 PLN i nie miałem dość, a generalnie nie lubię fastfoodowych klimatów i zazwyczaj różne McD itp. omijam szerokim łukiem. Dodam tylko, że w moim przypadku do tego typu jedzenia muszą być proste, ale koniecznie świeże i smaczne surówki.
Odpowiedz
Aktal napisał(a):tanie bary z chińszczyzną gdzie można się było najeść zdrowo i do syta
no czy tak do końca zdrowo to można się zastanowić...
nie wiem czy ta hala nie będzie otwarta tylko do 18 co mogło by trochę utrudnić życie właścicielowi bo knajpa z jedzeniem to przy weekendzie co najmniej do 22-23 powinna być czynna...
Ten post to jeden z najbardziej elokwentnych postów na tym forum. Zastanów się 10x zanim się do niego odwołasz...

http://www.otwartapestka.info
Odpowiedz
riczard napisał(a):kto byl w takiej knajpie zaskoczony nie będzie: troszkę drobiu, jakaś świnka, krówka możne rybka...
ja bym była zaskoczona takim menu u kitajca...
kolego, pojedź sobie najpierw na Daleki Wschód, a potem otwieraj, deal? Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości