Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Festyn Radia Eska!
Izy sam wiesz ze sprzęt może być wypas, ale akustyk może być głuchy....
Odpowiedz
No racja izzy, na tym festynie było prawdopodobnie najlepsze nagłośnienie ze wszystkich imprez w Starachowicach do tej pory ...druga sprawa, że zespoły powinny mieć dłuższy czas na próbę dźwięku, ustawienie wszystkiego itd.

A jeśli chodzi o ilość ludzików to też jakiś rekordzik padł - przynajmniej jeśli chodzi o Szlakowisko, niektórzy moi znajomi mówili, że przyjechali około godz. 20, ale jak zobaczyli te tłumy ludzi to zrezygnowali .. a ile dokładnie było to nie liczyłemWink
Odpowiedz
Na oko to .....yy.... sporo :>
Odpowiedz
Wiem, że z nagłośnienia bardzo niezadowolona była Patrycja Markowska.
Odpowiedz
Może dlatego ze było ją dobrze słychaćSmile i jakieś retusze nie wchodziły w grę:>
Odpowiedz
noo fakt. Było ją dobrze słychać, miejscami za dobrze, bo gdzieś tam było kilka fałszywych nut. No ale da się wybaczyć Smile tak czy inaczej, festyn był świetny Smile ludzi łoooj... naprawde mnóstwo! 10 tys? z pewnością tyle co najmniej się przewinęło!
,,Nigdy Nie Pozwól By Strach Przed Działaniem Wykluczył Cię Z Gry"
Odpowiedz
A ja zastanawiam się czemu od bardzo dawna nie było jeszcze żadnego koncertu hip-hopowego lub spotu typu JAM. Wydaję mi się że szarpidruty przejęły monopol na wszystkie koncerty w tym mieście :/
Im wiecej potu na treningu tym mniej krwi na ringu.
Odpowiedz
Przecież był Tongue całkiem niedawno. Rymowisko. Chyba przegapiłeś. A wiem że chłopaki kroili na najbliższe dni HempGru i Trzeci Wymiar bodajże, ale nie wyszło.
,,Nigdy Nie Pozwól By Strach Przed Działaniem Wykluczył Cię Z Gry"
Odpowiedz
Cytat:No racja izzy, na tym festynie było prawdopodobnie najlepsze nagłośnienie ze wszystkich imprez w

Dokładnie to nie wiem jak wyglądała całość bo byłem 600km od Starachowic ale wiem że to była jedna z pierwszych imprez nowego systemu. Z przecieków wiem że ten system trafi na targi audio. Tylko muszą na nim trochę obstukać żeby dobrze go zaprezentować.

Cytat:Starachowicach do tej pory ...druga sprawa, że zespoły powinny mieć dłuższy czas na próbę dźwięku, ustawienie wszystkiego itd.

Jest jeszcze szansa, że do Sck trafi stół cyfrowy. Gdzie po ustawieniu zespołu można zapisać ustawienie i potem powracać na dowolnym koncercie do niego. Łącznie z ustawieniami procesorów efektowych, procesorów dynamiki.
I nowe paczki. Smile
Odpowiedz
Ten sam sprzęt był na kadzielni podczas występu dla harcerzy obecnych na zlocie i tam uffffff nieźle sobie radziły mimo że zawsze na Gospodarze Gością jest SCIANA głośników to te dorównują im mocą.

Aha To były kolumy ZECK-a.
xonar + flac <3 // Exq
Odpowiedz
W planach SCK jest zakup nowego sprzętu, powoli zaczynamy bo to jednak spora kasa, więc może niedługo zobaczymy nie Wanax tylko SCK w akcji :>
Odpowiedz
tak Kleju, ale na Gospodarze Gościom, te głośniki, które są postawione, nie są w pełni wykorzystywane Tongue a są tylko postawione, żeby było widać, że to nie ot taka sobie tylko impreza Tongue
Odpowiedz
Wiesz Kopyś trzeba by być idiotą by dać na maxa potencjometry w mixerze i wzmacniaczach Wink.
Oscar a razem z odsłuchami ?? Czy pozostają te same.

Co do tematu festynu to bawiłem się dobrze.Przybyłem razem z siostrą i szwagrem i byli pod dużym wrażeniem imprezy zwłaszcza ilości osób przybyłych na koncert patrycji. Tak więc SCK oby więcej takich imprez Smile
xonar + flac <3 // Exq
Odpowiedz
Cytat:tak Kleju, ale na Gospodarze Gościom, te głośniki, które są postawione, nie są w pełni wykorzystywane Tongue a są tylko postawione, żeby było widać, że to nie ot taka sobie tylko impreza Tongue

Aż zdziwisz się bo są wykorzystane w jakichś 130%

Ten system co był wtedy na markowskiej to zupełnie inna technologia.

Co do nowego sprzętu w sck.
Jest już nowiutki tor odsłuchowy na paczkach yamachy.
Śmiga że asz miło Wink
Mamy też drugi co prawda nie tor monitorowy ale może zostać użyty jako monitory.
A chodzi fajniutko.

Ale też z paczkami nie jest źle ostatnio. Zestaw JBL jest już dziś po 4 przeróbce Big Grin
Niedługo z niego zostaną same pudła i znaczki firmowe.
Jak byłem robić impreze to chłopaki z Iłży nie wierzyli że to ten model co jest u nich w dk.

Cytat:powoli zaczynamy bo to jednak spora kasa
Mały zestaw który ma szansę grać to minimum 50tyś + stół taki w miarę ~22tyś + peryferia ~8tyś
Wtedy można robić małe imprezy na szlakowisku.
Do tego monitorówa 20tyś + odsłuchy 6tyś sztuka.
Odpowiedz
A jaki to wszystko ma związek z festynem :!: :?:

Może by tak wydzielic temat? Idea
Odpowiedz
Cytat:Oscar a razem z odsłuchami ?? Czy pozostają te same.
Małym krokami powoli jest kompletowany sprzęt. Ale dokładniejsze info to już od izzeg'o co jest w planachSmile bo on zajmuje (Chwilowo) sprzętem w SCK.

izzy, Zapomniałeś jeszcze wspomnieć ze nową końcóweczkę mamy/będziemy mieli. Smile
Odpowiedz
i tak właśnie Oscar kontynuujesz ten OT...
Odpowiedz
Cytat:Wiesz Kopyś trzeba by być idiotą by dać na maxa potencjometry w mixerze i wzmacniaczach Wink.
Oscar a razem z odsłuchami ?? Czy pozostają te same.

Ty tutaj bez nazwisk proszę Wink Tongue

Cytat:Cytat:
tak Kleju, ale na Gospodarze Gościom, te głośniki, które są postawione, nie są w pełni wykorzystywane Tongue a są tylko postawione, żeby było widać, że to nie ot taka sobie tylko impreza Tongue

Aż zdziwisz się bo są wykorzystane w jakichś 130%

uwierz mi, że to co było postawione nie było na pewno użyte w 100% nawet, bo naprawdę, niezbyt ludzie by to wytrzymali Tongue[/quote]
Odpowiedz
Cytat:i tak właśnie Oscar kontynuujesz ten OT...
Wiem Some i należy mi sie opierpapier. Smile Proszę kochani powróćmy do tematu. Smile
Odpowiedz
Cytat:uwierz mi, że to co było postawione nie było na pewno użyte w 100% nawet, bo naprawdę, niezbyt ludzie by to wytrzymali Tongue
Ludzie to inna sprawa a straty to inna sprawa. Przy ustawieniu typu ściana ogromne ilości mocy traci się jakieś ~50cm od paczki
Odpowiedz
Горо367.4BettBettDuraстудsingmusiакадMattРазмЧин-CaroпредTescTeskKG-0TracTescТарбвладматеFeel
ЦехаMaryGuruMartСодеВермИллюDefiChicКрылСинеСевеармиJiddДжалHonoШошиСалтMileCurvNX-6ПогаMatt
DMSPНемеBaraKazeФурмВареЛениПопоМоскКостKathмонеGeorELEGGlobDaviминунеблписаFranCharтканCoto
Omsa7472WeniAlmoЛитвFeliзакаSaraЛейрElegJameкульSelaКолыСодеФавозавеФлинКагаCharЛеонБасоАрти
АртеВирсastrZoneШергZoneChetMORGZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneзака40,4ZoneZoneсереШестZoneR256
ZoneмедвповемесцподоСлипStieПроиMonoWindкомпBariFavoBeveWoodШервРоссSTARNISSLEXUхороMantPunk
ESCAкистсборраскПушкВысоупакSpeaWindSTARRembRedmRoweJohnAdvaЛитРЛитРЛитРSTALКитаавтоЛитРРадо
ЛитРTalcконсКарыМакоТяньГумиCharОголBaquзакоIrinКандSinfСолдTellпляжHowaWarwIntrTris(ВедУшко
автоJaneXVIIHappДонсунивStepMetaсамообраЕфротебеNokiШестKeseXVIIрекаPhilElliГаврЧернмесцмесц
месцRollБортArthJeweRazoИллюMicrрассБараредаНефеToshЖукоBack
Odpowiedz
audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.ruultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości