Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa restauracja w Starachowicach - Smakovita!
Witam Smile ,

Zapraszam do nowej Restauracji SMAKOVITA w Starachowicach!

Nasz Szef kuchni stworzył niepowtarzalne menu gdzie znajdziecie miedzy innymi:
• Szeroki wybór kaw,
• Koktajle mleczne i lodowe,
• Śniadania
• Świeżo wyciskane soki,
• Bar sałatkowy do własnej kompozycji
• Dania Fitness
• Menu dla dzieci
• Wyśmienite desery
I wiele ich potraw!!!

Ponadto codziennie zapraszamy na zestaw dnia w cenie 15zł! Zupa+danie główne+kompot NAPRAWDĘ dobre jedzenie Smile

Idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, w restauracji mieści się Plac Zabaw Słoneczko

Więcej informacji http://www.smako-vita.pl

Jest to miejsce gdzie każdy może przyjść by zjeść coś dobrego!
Odpowiedz
ciekawe, skuszę się na lodyBig Grin
SZLACHCIC
Odpowiedz
Polecam: Puchar lodów z bitą śmietaną i owocami Wink
Odpowiedz
nooo bardzo fajnie że wi-fi, chyba tylko cosmo oferuje coś takiego Wink wpadłbym bardzo chętnie na koktajlik jak będę na weekend w domu.
Odpowiedz
cell napisał(a):chyba tylko cosmo oferuje coś takiego
chyba nie :lol:
Odpowiedz
No ale może Panie " Prze Mysław" rozwiń swoją myśl bo to tylko negowanie poprzednika- powiedz może gdzie jeszcze można w lokalu skorzystać z wi-fi???
Wyrafinowana osobowość... !
Odpowiedz
Np. w Hotelu Europa - Restauracja Śródziemnomorska, zapewnia bezpłatne wi-fi
Odpowiedz
to że Europa i Senator udostępniają łącze bezprzewodowe na terenie swoich budynków, wziąłem za pewnik. Prze Mysław, bywam w mieście max. kilka dni w miesiącu, więc nie wiem dokładnie. Napisz może posta bardziej obfitego w przydatne informacje Wink)
Odpowiedz
ewciaikacperek napisał(a):rozwiń swoją myśl
gdybym powiedział, musiałbym was zgładzić :lol: Smile

p.s
kawiarnia Kafka na Staszica, dziękuję dobranoc Cool
Odpowiedz
Boże, ale chyba nie idziemy do restauracji żeby poklikać tylko żeby sobie dobrze zjeść;D

btw. Poza tym chyba odbiegamy od tematu dyskusji. Jeżeli ktoś był i jadł lody niech oceni!
SZLACHCIC
Odpowiedz
zachęcająco Smile i pod nosem Big Grin jak moja sis zjedzie to z nią pójdę na koktajl mleczny czekoladowy mmmmm Big Grin
*Wizaż i Stylizacja* http://www.monikacielecka.com
opinie i zdjęcia - http://hope.maxmodels.pl
Odpowiedz
Byłam i polecam pierogi, sałatki, szarlotkę Tongue, serniczek, kawę z lodami wszystko pyszne. Do tego bardzo przyjemne miejsce.
Odpowiedz
Nooo koleżanko to piękny zestawik sobie zaserwowalaśBig Grin Chyba jednorazowo ja bym tyle nie przyjęłaBig Grin
Ale na pewno coś z tego wybiorę i sama zasmakujęSmile
Odpowiedz
Dużo mogę ale tyle w jednej porcji to nie możliwe. Za każdym razem co innego Smile:lol:Big GrinTongue
Odpowiedz
a moim zdaniem najlepszy jest bufet sałatkowy http://www.smako-vita.pl/bufet-salatkowy,11.html
i koktajl czekoladowy... Tongue
Odpowiedz
Fajnie to wygląda, tylko dlaczego jest w menu "śniadania", skoro otwarte jest dopiero od 11??
Odpowiedz
to chyba menu dla śpiochów Wink
Odpowiedz
tak się jada w wielkim mieście moi mili :lol:
Odpowiedz
Wróciłem przed chwilą ze Smakovity - placek po węgiersku był tak duży, że ledwo co zjadłem. Generalnie polecam Smile

b.
"Miasto moje a w nim..."
-----------------
bartlomiej.czapka@gmail.com
Odpowiedz
Hmm... Byliśmy z mężem i dzieckiem już może 3-4 razy tam na lodach i niestety ale raz mężowi zdażyło się zajadajać lodami, a tu UPS- poczuł smak "cebuli" na jakimś owocu w pucharku... Na przyszłość polecam kucharzom albo myć noże po każdym robionym posiłku albo mieć w ogóle inne noże do wszystkiegoSmile Ale smak lodów super!
Odpowiedz
czapeq napisał(a):b.
Większy niż w merkurym?
Odpowiedz
Ale czy to nie było ironią? Widziałem zdjęcie tego placka na stronce to nie jest zbytniBig Grin
SZLACHCIC
Odpowiedz
Oskar, chyba porównywalny - wybacz, ale nie pamiętam dokładnie wymiarów tamtego (pamiętam, że też był spory)

amateur, nie wiem - mam nadzieję, że to była wersja standard, a może po prostu wyglądam na niedożywionego Smile

b.
"Miasto moje a w nim..."
-----------------
bartlomiej.czapka@gmail.com
Odpowiedz
Nic nie jest w stanie na tą chwilę pobić Merkurego jeśli chodzi o placka po węgiersku.z całym szacunkiem (jadłem,bardzo dobre dania) nawet Smakowita.Mowa oczywiście konkretnie o placku Smile
Odpowiedz
Widzę że chwalicie placek w Merkurym, muszę wpaść i ocenić;p
SZLACHCIC
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości