Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa restauracja w Starachowicach - Smakovita!
Ja napisał(a):Ja, jak miałam stałą pensje to nie patrzyłam ile co kosztuje smile ja tam sobie nie żałuje.
Ja tam na ceny zwracałem uwagę, ale jakie by nie byly nie przeszkadzały mi bardzo.
Odpowiedz
Byłem wczoraj i pomysł muzyki na żywo jest jak najbardziej ok. Wyszło całkiem dobrze. Mam nadzieję, że tak będzie co tydzieńWink
Odpowiedz
Witam,
Odnośnie muzyki na żywo to zamierzamy grać do końca wakacji w każdy piątek i SOBOTĘ.
Jeszcze raz gorąco zapraszamy! Wink
Odpowiedz
Jutro na 100% odwiedzę SMAKOVITĘ... Ostatnio było bardzo sympatycznie. Mam nadzieję, że w dniu jutrzejszym będzie jeszcze lepiejSmile Nareszcie jakaś odskocznia od klubów i pubówSmile Polecam...
Odpowiedz
Witam,

Zapraszamy do spróbowania udoskonalonego menu w restauracji Smakovita, więcej pierogów i naleśników do wyboru, drinki na bazie piwa i Martini, dania barowe - więcej informacji na stronie http://www.smako-vita.pl

Ponadto chciałam zapytać jak Wam się podobają wieczory z muzyką na żywo?
Odpowiedz
Witam,

Od tego tygodnia nastąpiła zmiana numeru telefonu w restauracji Smakovita, nowy numer to: 041- 333-64-49
Odpowiedz
pytanko: czy jedzenie w smakovicie zawsze jest nieświeże, czy tylko w niedzielę? Wink
Wczoraj ravioli i penne wjechały po 5 minutach.. ravioli smakowały jak odgrzewane pierogi (kapary rozmoczone godzinami w sosie), a penne (chyba w tym samym sosie) nawet wyglądał (sic!) nieświeżo. zaznaczam, że skończyło się to niestrawnością..
swoiście pojęta reklama centrum zdrowia? Wink
Odpowiedz
skoro widziałaś ze coś jest nie tak to dlaczego tego nie zgłosiłaś od razu na miejscu? Ja jakbym widziała, że coś wygląda na nieświeże, albo mrożone to bym poprosiła o zwrot pieniędzy i wyszła, ale najlepiej wylewać żale na necie, nie?
*Wizaż i Stylizacja* http://www.monikacielecka.com
opinie i zdjęcia - http://hope.maxmodels.pl
Odpowiedz
nie, nie najlepiej Smile
Po prostu bywają takie sytuacje, jak: pociąg za godzinę, w okolicy tylko jedno miejsce, gdzie można spożyć wegetariański posiłek (naprawdę liczyłam na to, że będzie to świeższe i zdrowsze niż pseudo falafel z głębokiego tłuszczu).
a tu niestrawność.. :| szkoda.
Odpowiedz
Uważam, że ceny dań są adekwatne do ich jakości. Mnie bardzo smakują potrawy tam serwowane, cenię sobie również staranność z jaką są podawane klientom. Jedyną sprawą do jakiej się można przyczepić to ilość suchych przypraw np. do zapiekanych ziemniaków - dla mnie za dużo majeranku ale i tak myślę, że mają najlepsze jedzenie w Starachowicach.
Odpowiedz
zapomniałaś dodać tylko, że tam pracujesz
Bo liczy się tylko STAR
Odpowiedz
kolego mamut, niestety nie pracuje tam bo ja znam, raczej bardziej z konkurencją związana jestSmile
Ja też potwierdzam że niezłe jedzenie, nie czepiałbym sięSmile
Odpowiedz
takie dziwne, że ktoś pozytywnie się wypowiada się na forum? Byłam, jadłam smakuje mi, polecam innym! ot cała rzeczSmile. Rzeczywiście związana jestem z innym lokalemSmile, w którym są przekąski- zreszta bardzo smaczne ale na obiad jadę do Smakovity/ej. Sprawdź sam, nikt do niczego nie zmusza.
Odpowiedz
Smakovita-polecam jak najbardziej.alternatywa dla tych kebabików przesiąkniętych tłuszczem i nie zdrowych,którymi ludzie się obżerają.
Odpowiedz
Muszę przyznać racje, jadłem tam 2 razy. Jedzenie na prawdę dobre. Miejsce fajne.
Odpowiedz
ja byłem jeden raz pare miesięcy temu. Zamówilem pierś z kurczaka, pani zapytała: frytki czy ryż. Wybrałem frytki. Wszystko ładnie pieknie ale nie dostałem żadnej sałatki! Fakt, może nie zapytałem ale było oczywiste dla mnie że zamawiam zestaw i nie samo mieso i frytki. Moze się wybiorę tam jeszcze raz, jedzenie smaczne.

Ale jeśli chodzi o porównanie Eurosmak czy Smakovita to wydaje mi się ze euro jest restauracja na codzień (smacznie, tanio i duuze porcje) a Smakovita od święta - z dziewczyna np. Chociaż tę drugą opcję wolę np. w Karczmie u Jana albo Gospodzie Wygodzie lub Sosny.
Odpowiedz
апре392.8BettPERFJonaстудJazzЛеонпитаPlusСмирMcBaGlimтексRingGrinTescШевеTescTimoSimpПоляHoli
унивВыпуToddNoraJoseБондЛомаNighFredMintSimoCantKantГариЙожеJudiБранVENOсертTimeАртиJohnКаси
AdidГенрYoshиллюPaulChanРоссBernГабо19вйЮрьеMODOсборИванRoadКокиСоглEvelИллюиздамироPushCoto
VoguтканSelaEnjoElegPALIПалаMikeConfVentлистЯковELEGвремТарадизаАвлюсороMartTurnзолоЛишеArom
англсоврXXIVHaroКозкZoneASASсереZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneменячистZoneZoneсере(197ZoneZone
ZoneнаобобъеWR-3модеMariRoyaMabeEverZ56-запрФормRuya7862MogwRuyaMillSTARARAGARAGпятнспецRoot
TakiRaveложедетсврачSugaязыкLANGPastMistMetaValeBrauMexxRoyaМалиЛитРFantЛенсЛитРSamuЛитРЛитР
ЛитРЛитРиздаDIDOCharAndrдругСмирYvesAcadvaluLifeLeslЛевиЛегиминизнанMartпоявMoveполуAmonФедо
OnliWindРуставтоЛубеJeroAlanwwwnМисаBeatЛатоFuntGladкласпедаЗемцWindГладDoreСковуспеWR-3WR-3
WR-3QUMOпоряЛихаМализаниИллючитаМауэСолоуслоЖукоСпирGlasOper
Odpowiedz
audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.ruultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości