Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dyskoteki w mieście
Mnie nie przeszkadza, gdyż nie jestem o wiele :evil: starsza ale nie lubie chamstwa i gówniar przeklinających z papierochami w japsku... tylko dlatego że muszą pokazac jakie one są wielkie panie. Jak siedzą z kulturką i bawią się normalnie to jest ok. :evil: :evil: :evil:
Odpowiedz
Wszystko było zalezne od tego kto stał na baramce.
Ponieważ ja miałem sytuacje że mój kumpel wszedł do środka normalnie a po chwili zminiła sie ochrona i gdy wyszedl na chwile na zewnątrz juz nie wrócił ponieważ nie został wpuszczony.
Odpowiedz
Wejsciowka faktycznie zalezala głównie od ochrony, chwila rozmowy i jezeli chcieli to wposcili- i nie to ze osoby pelnoletnie... 16, 17 tez mialy wejscie...
Odpowiedz
Witam wszystkich. Jesli chodzi o klub IGUANA, bylam tam, widzialam wiec mysle,ze moge sie juz wypowiedzec. Klub dopiero co zostal otwarty wiec moze potrzbuje troche czasu,ze bys "dotrzec" Smile Jak dla mnie jest jak najbardziej ok. Jestem pewna,ze jeszcze nas zaskocza Smile Co do Amsterdamu juz nie moge sie doczekac kiedy zostanie otwarty. Jesli chodzi o wystroj zapewne bedzie dopracowny do ostatniego szczegolu, tak jak reszta hotelu. Pierwsza impreza bedzie "chrztem bojowym" ...zobaczymy jak im to wyjdzie Smile zycze powodzenia i pozdrawiam
Z Kobietą jest jak z Bogiem. Wszystko widzi. Wie o wszystkim co robisz, ale siedzi cicho i czeka, aż przyjdzie pora na dzień ostateczny...
Odpowiedz
Woow, coś na poziomie się kroi w `Europie`
Ale znając życie termin otwarcia będzie mocno obsunięty czasowo.
Im wiecej potu na treningu tym mniej krwi na ringu.
Odpowiedz
Ewentualnie wejściówki bedą po XXX złotych a piwo po XX złotychSmile W sam raz na realia Starachowic :>
Odpowiedz
Mysle,ze ceny nie beda az tak wysokie jak wiekszosci sie wydaje, wystarczy porownac obecne. Ale wszystko sie okaze. Mam nadzieje, ze nas zaskocza ( w pozytywnym tego slowa znaczeniu ). Jesli nie, zawsze pozostaje IGUANA Smile Pozdrawiam
Z Kobietą jest jak z Bogiem. Wszystko widzi. Wie o wszystkim co robisz, ale siedzi cicho i czeka, aż przyjdzie pora na dzień ostateczny...
Odpowiedz
Wiesz patrząc na realia Starachowic a np Senatora, Piwo tam 6zl Tyskie np a 7 Heineken.
A w Krakowie w pubach piwo da sie kupić nawet po 5zl Smile
Odpowiedz
Teraz taka moda. Gdzie najdroższe piwko, to najlepsza knajpa.
Odpowiedz
Ja to jak mam ochotę potańczyć to wychodze do Odyseji. Ale mówiąc szczerze to bardzo pdoobała mi się dyskoteka zorganizowana w Senatorze. Było fajnie. No może na muzyce się zwiodłam, ale klimat był świetny!
,,Nigdy Nie Pozwól By Strach Przed Działaniem Wykluczył Cię Z Gry"
Odpowiedz
Odyseja jest ok, ja tez tam często przebywam, ale pewnie dlatego ze znajomych tam mam.
Odpowiedz
Moim zdaniem Odyseja to bardziej mordownia niż dyskoteka. I trochę tam niebezpiecznie, bardzo dużo pijanych cwaniaków.
Odpowiedz
Cytat:Moim zdaniem Odyseja to bardziej mordownia niż dyskoteka. I trochę tam niebezpiecznie, bardzo dużo pijanych cwaniaków.

Sporo czasu tam przebywam i jakoś jeszcze nigdy nie dostałem od nikogoSmile
Jeśli będziesz szukał kłopotów to znajdziesz je nawet i w kościeleSmile
Odpowiedz
Ja nie mam miłych wspomnień i omijam ten lokal z daleka. W moim odczuciu są o wiele lepsze miejsca na zabawę w tym mieście.
Odpowiedz
Cytat: Jeśli będziesz szukał kłopotów to znajdziesz je nawet i w kościeleSmile

popieram oscara Big Grin

bywam tam często i jest tam teraz nawet całkiem spokojnie ;] można tam swodobnie tańczyć , napić się piwa, ogólnie dobrze bawić ;]
Odpowiedz
W Odyseji ? Wiadomo każdy ma inne gusta,ale to jest chyba jedno z ostatnich miejsc gdzie mógłbym wyjść.Starachowicka mordownia.Nic więcej.
Wpadne tam tylko wtedy gdy już naprawdę nie mam z kolegami co robić.
Odpowiedz
heheh spoko Big Grin o gustach sie nie dyskutuje ;] hehe pozdroienie dla wszystkich! Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Odpowiedz
Nie no nie przeczę ze odyseja w pewnym stopniu jest mordownia...... ale powiem Ci ze można sie tam wyskakać. A do dyspozycji mamy jeszcze tylko do zabawy redstar'a wiec nie ma za bardzo w czym wybierać.
Odpowiedz
Właśnie, poza tym w Red Starze czy Iguanie trzeba płacić za wstęp a tu masz wejście za darmo Wink i zostaje kasa na co innego
Non omnis moriar...
Odpowiedz
Myślałem ze od kobiet u nas nie zdzierają za wjazd:>
Odpowiedz
W Iguanie sie nie płaci za wjazd. I ochrona nie wpuszcza dresów i typów spod ciemnej gwiazdy. Poprostu wypraszają. I sprawdzają dowody, przynajmniej częściowo. I to mi się podoba.
Odpowiedz
Cytat:W Iguanie sie nie płaci za wjazd. I ochrona nie wpuszcza dresów i typów spod ciemnej gwiazdy. Poprostu wypraszają. I sprawdzają dowody, przynajmniej częściowo. I to mi się podoba.

Od kiedy to wejście do Iguany jest bezpłatne ??
Chyba ze na tygodniu bo w weekendy zawsze sie płaci nawet i po 10 zł.

aha i jeszcze jedno jak w ogóle możecie na Odysei mówić dyskoteka.
Przeciez to to samo co o maluchu powiedzieć Bugatti.
Odpowiedz
Ogon to samo można powiedzieć o każdym klubie w mieście, mówimy standardami starachowic, Jak bym chciał tak sie czepiać, to nie było by żadnego klubu w mieście, bo wszystko to speluny.
Odpowiedz
Owszem bo taka jest prawda i ja wole trzymać sie reali a nie mówić standardami naszego kochanego miasta.
Odpowiedz
No cóż na początku w Iguanie trzeba było płacić choć usłyszałam ostatnio, że w piątki dla dziewczyn wejście za friko, nie wiem jak kiedy indziej .
Non omnis moriar...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości