Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dyskoteki w mieście
Cytat:Owszem bo taka jest prawda i ja wole trzymać sie reali a nie mówić standardami naszego kochanego miasta.

Ogon, przy takim patrzeniu na miasto, można by powiedzieć ze tak na prawdę nic nie mamy, bo nie ma chyba rzeczy którą mieli byśmy z prawdziwego zdarzenia.
Odpowiedz
Oscar ale przecierz właśnie tak jest.
W tym mieście nie ma nic. Ani porządnego lokalu gdzie można sie pobawić, ani lokalu gdzie można sie spokojnie napić piwa i dookoła Ciebie sie siedzą 15 latki którym niewiadomo czemu wszędzie sprzedają alko.
Ja od dłuższego czasu jestem pesymistycznie nastawiony do tego miasta i narazie nie zamierzam tego zmieniać.
Odpowiedz
Cytat:Ja od dłuższego czasu jestem pesymistycznie nastawiony do tego miasta i narazie nie zamierzam tego zmieniać.

Ja raczej jestem optymistą, wiem ze nie mamy za wiele, ale trzeba sie cieszyć tym co mamy, chociaż to też nie za dużo.
Odpowiedz
W Iguanie w piątki dla wszystkich wejście darmowe.Sobota 10zł.Choć uważam,że dla pań powinno to być 5zł co by je zachęcić do jeszcze liczniejszego przybywania ;-)
Odpowiedz
A to może sie tam wybiore, jeszcze powiedzcie mi po ile piwoSmile i jakie jestSmile
Odpowiedz
Lane chyba po 4zł.Nie jestem pewien bo zawsze biorę buteleczke.A buteleczka Żubra na przykład to po 5zł.Inne butelkowe chyba też,czyli Żywiec,Warka chyba też,Lech.Jeszcze jakieś są napewno.
Odpowiedz
Szkoda tylko, że jedzenie jest z mikrofalówki ale zawsze coś jak człowiek jest bardzo głodny ;-)
Odpowiedz
Byłem dziś pierwszy raz w Iguanioe i stwierdzam co
nastedpuje ogólnioe jest ok...wqrzają mniie tylko ochroniarze cwaniaczki z Kielc...
Nie lubię ruskich... i wcale nie chodzi mi o pierogi Smile
Odpowiedz
Czy to znaczy, ze tylko w Kielcach sa cwaniaki? Czul bys sie lepiej gdyby byli ze Starachowic??
Z Kobietą jest jak z Bogiem. Wszystko widzi. Wie o wszystkim co robisz, ale siedzi cicho i czeka, aż przyjdzie pora na dzień ostateczny...
Odpowiedz
dobrze ze nie z ostrowca...
Odpowiedz
Nieważne skąd jest ochrona...ważne by zachowywali się przyzwoicie a ci niestety tacy nie byli.przykład? nie chcieli wpuścić mojego kumpla gdyż był w spodenkach 3/4...Po negocjacjach(nie za bardzo miłych) udało nam się wejść w końcu....wchodzimy.... a tam conajmniej kiilku typów śmiga w krótkich spoden kach :/ nie ma sprawiedliw0ści
Nie lubię ruskich... i wcale nie chodzi mi o pierogi Smile
Odpowiedz
Może stwierdzili że twój kolega był bardzo przystojny i martwili sie ze im popodrywa wszystkie nastolatki Smile
Odpowiedz
Jeśli wszystkie byłyby takie jak Ty to.... nie zdziwiłbym się gdyby żadnego faceta nie wpuścili ;-)
Odpowiedz
witam wszyskich iprezowiczów, co do iguany to zdarzylo mi sie tam zawitac z dwa razy, po wizycie tam nasunelo mi sie kilka wniosków pozytywnych kilka mniej pozytywnych:
zaczne od tych gorszych: ochrona jak juz ktos wspomnial jest jaka jest ale jak dla mnie troche za bardzo wulgarna co do klientów, pani co podaje trunki,bardzo ladna kobieta jak dla mnie tylko odczulem przez te 2 wizyty ze podaje drinki czy tez piwo z taka mina jakby łaske robila,jak juz wspomnialem bardzo ladna dziewczyna a jakby usmiech zagoscil na jej twarzy ciut czesciej to by bylo pieknie.A co do pozytywów : alkohol jak na nasze warunki starachowickie w przystępnych cenach, klimacik ogolnie jest spoko , muza również, oby tak dalej, mam nadzieje ze bedzie coraz lepiej a nie wrecz przeciwnie.
Odpowiedz
Pania, ktora podaje trunki, znam ( powiedzmy to ) prawie tak dobrze jak siebie i uwierz mi napewno nie jest tak jak piszesz. To dziewczyna z charakterem wiec potrafi zadbac o swoje i nie pozostaje nikomu dluzna ale tylko wtedy gdy ten ktos rowniez nie jest ok wobec jej osoby ( wiem to z wlasnego doswiadczenia ). Z jednym sie jednak zgadzam: wiecej usmiechu ! :mrgreen:
Z Kobietą jest jak z Bogiem. Wszystko widzi. Wie o wszystkim co robisz, ale siedzi cicho i czeka, aż przyjdzie pora na dzień ostateczny...
Odpowiedz
ok, nie mowie ze nie masz racji, ja jej nie znam osobiscie, ale skoro ja znasz i mowisz ze taka jest no to ok, nie bede zaprzeczal, z drugiej strony to bardzo dobrze jak sie nie daje oby tak dalej Smile
Odpowiedz
gdzie jest iguana??
(ze wzgledu na cenzure napisze)
ja to ja
Odpowiedz
Cytat:gdzie jest iguana?
stary Sunrise kolo Wikinga
AREK-SLUBNE.COM - NOWA JAKOŚĆ WSPOMNIEŃ - FOTOGRAFIA ŚLUBNA | BLOG

MARYSIA.SZARANIEC.org Przekaż 1% swojego podatku Marysi. Ona potrzebuje Twojej pomocy!
Odpowiedz
czy ktos wie moze kiedy jakas imprezka i czy w ogole sie w senatorze szykuje ?? moze ktos juz o tym pisal nie wiem bo nie mialem czasu przemielic postow Smile

//Oscar -->> Poprawiłem OrtaSmile
UWAGA !! Gryzę

http://www.rymarczyk.co - Fresh Photography
Odpowiedz
W tą sobote jest impreza w Senatorze.
Odpowiedz
Kolejna impreze made in TST - HS 28.07.2007 godzina 21:00 wjazd 5PLN

21:00 - 24:00/ dj nanok - progresive
24:00 - 03:00/ goldchicken* - electro house

Jeśli by ktoś nie wiedział co i jakSmile
Odpowiedz
aaa podziękował Smile..... ktoś się pisze ??
UWAGA !! Gryzę

http://www.rymarczyk.co - Fresh Photography
Odpowiedz
Nie wiecie czasem, czy ochrona wpuscila by 16letnia osobe na dyskoteke? jesli tak to gdzie?
Odpowiedz
w Senatorze :lol:
Odpowiedz
raczej wszędzie... niestety ale gdzie się ruszyć to wydaje się że o sprawdzaniu dowodów ochroniarze nie słyszeli...
Non omnis moriar...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości