Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zatykanie ust przez PIS ?
#1
PIS starał się zniszczyć Kaczmarka przez ujawnienie jego członkostwa w partii.
Ale w tamtych czasach każdy był w niej więc to nie przeszło.
Kaczmarek dał kilka wywiadów i żeby zamknąć mu usta PIS wysłał go do aresztu.

Stało się tak jak mówił Kaczmarek. Obawiał się, że po powrocie do ojczyzny zostanie złapany i skazany.

Wraz z byłym ministrem zamknięto większość osób, które potwierdzały jego wersje wydarzeń

Postawiono mu zarzuty utrudniania postępowania i składania fałszywych zeznań.
Czyżby pokazywanie zbrodni ekipy rządzącej nazywało się teraz utrudnianiem postępowania ?

Poza tym złamano polskie prawo.
Cytat:Brochwicz czekał na możliwość rozmowy z Kaczmarkiem od chwili, gdy ten przywieziony został z ABW - ok. godz. 11. Podkreślał m.in., że niedopuszczenie go do klienta jest "niesłychanym pogwałceniem prawa".

- Art. 245 Kpk mówi o tym, że osoba zatrzymana ma prawo do niezwłocznego kontaktu ze swoim adwokatem. Jeżeli zastanawiacie się państwo teraz co to znaczy niezwłoczność, to spójrzcie na zegarki, odpowiedź przyjdzie sama - mówił do dziennikarzy mecenas.

Czym zaskoczy nas jeszcze nasza władza ?
Odpowiedz
#2
Mnie to wszystko coraz bardziej zaczyna przerażać...Włączam TV a tam jakaś propagandowa reklamówka w jakim to nie żyjemy dobrobycie i jak to wspaniale nie jest za Pisuaru, ciągle jakieś nowe afery z aresztowaniami. Normalnie robi się jak w ZSRR za Stalina, niedługo będzie 0,5mln górników i 2mln strażników więziennych jak u nich wtedy.
" Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności" Albert Einstein
FORUM DOKUMENTU POLSKIEGO
Odpowiedz
#3
Nie wiem co o tym wszystkim myśleć.Nie podoba mi się napewno sposób rządzenia.Ale nie można tak podchodzić do sprawy jak robią to media.Bo skąd wiecie jak było naprawdę ? (ja nie wiem,dlatego daleki jestem od wydawania wyroków w tej sprawie).Media sa od tego by nagłaśniać i w odpowiedni sposób podawać informacje.Zależy tylko dla kogo mają być one korzystne i komu mają służyć.Dlatego nie możemy oceniać w tej chwili tego czy faktycznie Kaczmarek jest czemuś winien czy nie,bo może się jednak okazać,że to on stoi za przeciekiem w sprawie planowanej akcji CBA wobec Leppera w której chciano w kontrolowany sposób przekazać mu łapówkę.Ale wielki szum się wtedy zrobił.Bi CBA działa niezgodnie ze standardami.A mało kto pomyślał o tym,że być może faktycznie Lepper chciał i wziąłby tą łapówkę,tylko go uprzedzono ! Więc to on,a nie CBA i władza byłaby nie uczciwa.
Także może się okazać,że to o czym media tak ''trąbią'' i to że wiele osób polskiej polityki porównuje Kaczyńskich do Stalina,to wszystko brednie.Poczekajmy chwile.Zobaczymy co przyniesie śledztwo prokuratury.Jeśli faktycznie Kaczmarkowi udowodni się,że to on przekazał poufną informację to ta ''burza'' która teraz trwa zwyczajnie nie ma sensu.Ale wtedy media i te mordy politykierów tak głośno teraz szczekający w tv ( bo jest okazja by dowalić Kaczyńskim),zamilkną i już nie będą krzyczeć że stalinowskie metody wprowadza się w Polsce - bo zaczną sie i o swoje tyłki bać jeśli mają coś na sumieniu.Jeśli natomiast okaże się,że nic mu nie udowodnią to nie będzie to dobrze wyglądało,bo wyjdzie że żyjemy w państwie policyjnym jak za najgorszych czasów PRL.
Zwrócie uwage na jedno.... w Polsce bardzo mocno tkwi pewien układ (bezwzględu na poglądy polityczne,chodzi mi tutaj o całokształt) powiązań ludzi polityki,świata biznesu i przestępców.Granica jest bardzo cienka.Powiązania są ogromne w tym kraju.Mnie np. nie zdziwiłoby gdybym pewnego dnia włączył telewizor i zobaczył prowadzonego przez CBA byłego premiera Millera czy innego znanego z pierwszych stron gazet polityka z jakiejkolwiek partii.
Tyle na nich narzekamy,że kradną itp.Więc nie dziwmy się,że wreszcie i za nich ktoś się może wezmie.Dlatego ciężko w tej chwili sądzić jak jest naprawde z tymi zatrzymaniami Kaczmarka,Kornatowskiego,Netzla.

Tak jako ciekawostke dodam i zapytam.Nie dziwi Was,że podczas procesów mafii pruszkowskiej mimo dokładnie opisujących powiązania polityków z przestępcami zeznań kilku świadków koronnych,w tym najsłynniejszego Jarosława S. (Masy),tak naprawdę prokuratura skupiła się tylko i wyłącznie na wątkach kryminalnych związanych z przestępcami i popełnionych przez przestępców.Pominięto wiele wątków dotyczących polityków z pierwszych stron gazet.Ciekawe dlaczego.Wtedy nikt nie krzyczał tak w TV jak teraz Ci politycy którzy byli wymieniani w zeznaniach gangsterów wtedy.
Inna sprawa to,że Masa zostawił i nie wyjawił właśnie wielu spraw związanych z najsłynniejszymi politykami w Polsce.Dlaczego ? bo jak sam powiedział to dla niego może się za kilka lat okazać jedyną szansą na przeżycie,gdyby nagle okazało się że już Policji nie jest potrzebny.Także tak naprawde wiele najbrudniejszych spraw w które byli/są zamieszani polscy politycy nie wyszło na jaw.Nie bez powodu też powiedział,że gdyby zaczął zeznawać przeciwko politykom,którzy byli powiązani z Pruszkowem jego szanse na przeżycie równały by się zeru.To chyba o czymś świadczy,prawda ??
Polska to kraj układów i powiązań polityków,biznesmenów,przestępców.Temu nikt rozsądny nie może zaprzeczyć.Dopóki nie położy się temu kres,w Polsce nadal będzie jak jest.Dlatego nie dziwcie się,że Polske toczy choroba.Tylko jak długo jeszcze może to trwać :/
Odpowiedz
#4
Cytat:Stało się tak jak mówił Kaczmarek. Obawiał się, że po powrocie do ojczyzny zostanie złapany i skazany.
Najwidoczniej zdawał sobie sprawe z tego że mu udowodnią wine.Kłamał.Ciebie też min.kłamał (swoimi wywiadami w prasie które przecież udzielał dla społeczeństwa),a Ty mu uwierzyłeś.

Cytat:Wraz z byłym ministrem zamknięto większość osób, które potwierdzały jego wersje wydarzeń
Bo to jedna i ta sama banda,więc zeznawali (kłamali) na swoją korzyść.
P.S. nikogo jeszcze nie zamknięto ! zatrzymano do wyjaśnienia.Maksymalny czas możliwy takiego zatrzymania to 48 godzin.
Cytat:Postawiono mu zarzuty utrudniania postępowania i składania fałszywych zeznań.
Czyżby pokazywanie zbrodni ekipy rządzącej nazywało się teraz utrudnianiem postępowania ?
O jakich zbrodniach mówisz ? Bądzmy ludzie konkretni.Jeśli piszesz o czymś,podawaj fakty bo tak rozmowa nie ma najmniejszego sensu.
Jak widać zarzuty postawiono mu słusznie.
Nie dajmy się zwariować.Nie ważne jaka by to partia była.Korupcja to korupcja i za nią należy karać.

http://www.onet.tv/28962,4451,1,2614970,...wideo.html - Więc jak Izzy uważasz,że PiS nadal zamyka usta ? Polecam Ci szczególnie to: http://www.onet.tv/28962,4451,1,2615877,...wideo.html
To o prawdomównym Kaczmarku.
Odpowiedz
#5
Sprawa Kaczmarka zmienia się z dnia na dzień.
W końcu wyszło że Ziobro przekazał Kaczmarkowi informacje o akcji u leppera.
A Kaczmarek przekazał w dół do boru.
Żeby nie było strzelaniny abw - bor.

Ziobro raz mówi że ma nagrania na Tuska, Olejniczaka, resztę ważniejszych polityków i je ujawni.
Parę godzin potem mówi że nie ujawni nic.

Obecna sytuacja jest chora.

Znowu jeśli kaczmarek mówi prawdę to czemu nie zajmie się tym nowa komisja ?
Skoro to nie prawda, to czego się bać ?
Sądownictwo u nas jest stronnicze i to widzi każdy.
Sprawa przedstawiona w innym temacie, dot. płacenia i rejestracji stron.

Wyglądało to tak, że powstało forum gdzie ludzie wypowiadali się krytycznie o władzy i władza kazała znaleźć coś żeby zlikwidować forum.
Odpowiedz
#6
Cytat:Ziobro raz mówi że ma nagrania na Tuska, Olejniczaka, resztę ważniejszych polityków i je ujawni.
Parę godzin potem mówi że nie ujawni nic.
Jeśli mamy być wiarygodni w tej dyskusji,precyzujmy swoje wypowiedzi.Spróbuje sprecyzować Twoją ;-)
Mowa o nagraniach i pewnych faktach wynikających z nich tylko i wyłącznie pochodzących ze śledztwa w sprawie dotyczącej przecieku o akcji CBA.Podczas pierwszej konferencji pracowej min.Ziobro nie sprecyzował swojej wypowiedzi (była to konkferencja bez możliwości zadawania pytań przez dziennikarzy).Zrobił to kilka godzin pózniej przesyłając oświadczenie do PAP.

Cytat:Znowu jeśli kaczmarek mówi prawdę to czemu nie zajmie się tym nowa komisja ?
Skoro to nie prawda, to czego się bać ?
Tego nie wiem.Każdy powinien mieć prawo do obrony.Nie mam nic przeciwko absolutnie,ale zapomniałeś o jednym,mianowicie czy sam fakt w jaki sposób minister Kaczmarek prowadził te rozmowy ze swoimi kompanami i to,że skłamał zeznając wcześniej że nie spotkał się z R.Krauze nic nie znaczą ? Dlaczego w takim razie skłamał ? gdyby mówił prawdę to nie kłamałby ! Po zatym,skąd prośby Kornatowskiego w rozmowie z Netzlem by ten podczas przesłuchania przez CBA dał alibi Kaczmarkowi ? Przecież uczciwemu człowiekowi byłoby ono nie potrzebne! No to o czymś już świadczy,prawda ?
Kaczmarek próbuje walczyć.Tylko o co ?.Teraz to już tylko walka polityczna z jego strony.I walka o swoje 4 litery.Brudna walka i metody z obydwu stron zresztą.Kaczmarek chcąc powołania komisji chce odwrócić uwagę od sprawy i próbować zdyskredytować rząd kolejnymi opowieściami.Pewnie coś miałby do powiedzenia.W końcu sam ten rząd tworzył i w nim uczestniczył więc jakieś jego tajemnice zna.Szkoda,że zapomniał w tym wszystkim o swoich kłamstwach podczas zeznań.Na szczęście kłamstwa te,mam nadzieje zostaną mu udowodnione przed sądem.

Co do chorej sytuacji.Zgadzam się.
Odpowiedz
#7
W newsie na onecie pisali, że ma ujawnić materiały o przecieku i obciążające innych poltyków.
Teraz już tego newsa nie ma Big Grin
Może gdzieś jest zapis tej konferencji fajnie było by to samemu zobaczyć.

Ale takiego cyrku w Polsce jeszcze nie było ;D

I tak pewnie jak przyjdzie nowa władza dowiemy się o aferach tej władzy...
Odpowiedz
#8
To że Kaczmarek jest winny nie ulega chyba wątpliwośći, pytanie jest po co ostrzegał Leppera, jaki miał w tym interes. Dlaczego ostrzegł Leppera dzień przed planowaną akcją CBA skoro jak mówił Ziobro w lipcu Kaczmarek wiedział o całej sprawie jeszcze za czasów kiedy był Prokuratorem Generalnym. Coś tu się kupy nie trzyma. Jeżeli Ziobro powiedział o całej sprawoe Kaczmarkowi to on jest winny przecieku a nie Kaczmarek.

Mamy chory Rząd, zakłamany i uwikłany w jakieś dziwne nielegalne inwigilacje polityków i mediów i to on powinien odpowiedzieć przed sądem za całą tą sytuację za wykorzystywanie Służb specjalnych do własnej gry. W 1972r. po ujawnieniu afery Watergate w USA tamtejszy Prezydent miał honor i odwagę przyznać się do wszystkiego i poddać siędo dymisji czy min. Ziobro i premier Kaczyński pójdą w jedo ślady? Wątpię!!!
Nie liczy się, co robisz. Nie liczy się, ile odłożyłeś w banku. Nie liczy się, jak się ubierasz. Nie jesteś pięknym i ulotnym płatkiem śniegu. Zaczyna się od tego, że nie możesz spać. Później czujesz, że masz lufę w ustach
Odpowiedz
#9
A czy min.Ziobro czy premierowi Kaczyńskiemu coś udowodniono,ewentualnie wobec nich prowadzone jest jakieś postępowanie ? chyba nie,więc nie mają jak narazie za co podawać się do dymisji.Chyba,że sądzisz że podadzą się po tych bredniach które klepie teraz Kaczmarek by próbować się ratować.
I tak ogólnie zapytam.A który polski polityk ma w sobie na tyle honoru by w takich sytuacjach odejść w cień,przeprosić ? bo ja wątpie żeby taki się znalazł.
Ok,Kaczmarek chce walczyć o swoją godność (bo jest przekonany o swojej niewinności).Dobrze,przecież ma prawo.Tylko niech przedstawi wreszcie jakieś informacje o tej swojej nieuczciwości.A on zamiast tego chce rząd w jakiś sposób zdyskredytować.I tak to się właśnie w Polsce odbywa.jesteś oskarżony o przestępstwo,są przeciwko Tobie dowody to zamiast próbować się bronić w sposób godny,atakuje się stronę która takie przestępstwo udowodniła ! To jest chore,ale często w tym krajue skuteczne.No bo przecież najlepszą obroną jest atak.Dlatego to o czym słucham w tv (wypowiedzi Kaczmarka i innych ''mężów stanu'' którzy zaczęli się bać o swoje cztery litery) to brednie,a nie próba obrony swojej osoby.
A jak Kaczmarek zasiadał w rządzie to było wszystko wspaniale i nie przeszkadzała mu ta nieuczciwość rządu <lol>.To jest właśnie polska polityka.
I wiesz co,pomijając już sam fakt przesądzania winy na którąkolwiek stronę (to zrobi za nas sąd !) jedna myśl mi się nasuwa.Mianowicie sam sposób prowadzenia rozmów najwyższych urzędników państwowych poraża.Kaczmarek,Kornatowski,Netzel rozmawiają ze sobą jak pospolici przestępcy ! A te ich tłumaczenia,szczególnie tego (p)Osła z Samoobrony,Woszczerowskiego (który był u R.Krauze,a na drugi dzień w gabinecie Leppera) przerażają mnie.Ci ludzie nie mają krzty honoru.Na ich miejscu nawet nie występował bym publicznie.Powinno zupełnie usunąć się z życia politycznego w Polsce.A Kaczmarek jak chce niech walczy,jesli jest przekonany o swojej niewinności.Nie mam nic przeciwko.Bo naszczęście to sąd w Polsce rozstrzyga takie kwestie a nie media ! Szkoda mi tego Netzla troche,że biedaczek musiał po raz kolejny dawać Kaczmarkowi alibi.Dał się wmieszać facet w ciemne interesy <lol>.
P.S. gdyby Kaczmarek był nie winny nie potrzebował by takowego alibi.Nie pomyślałeś o tym ?
Cytat: Dlaczego ostrzegł Leppera dzień przed planowaną akcją CBA skoro jak mówił Ziobro w lipcu Kaczmarek wiedział o całej sprawie jeszcze za czasów kiedy był Prokuratorem Generalnym. Coś tu się kupy nie trzyma. Jeżeli Ziobro powiedział o całej sprawie Kaczmarkowi to on jest winny przecieku a nie Kaczmarek.!
Hehe,ciekawa intepretacja ale zgodze się.Coś tu się kupy nie trzyma.Tyle,że nie zapominaj o tym że Ziobro nie ujawnił nikomu tajemnicy z zewnątrz a ministrowi spraw wewnętrznych.Do niego chyba nie mógł mieć wtedy zastrzeżeń,prawda ? To Kaczmarek a nie Ziobro ! przekazał najprawdopodobniej tą informację ludziom z którymi był związany w jakiś sposób.Więc to od niego wyciekła ta informacja z kręgu ludzi którzy wiedzieli o planowanej akcji CBA.
Odpowiedz
#10
Na pewno Ziobro musiał powiedzieć Kaczmarkowi.
Bo Kaczmarek nadzorował BOR. Kaczmarek musiał to powiedzieć w dół do BORowców
żeby nie było strzelaniny a ABW.
Odpowiedz
#11
I tak pewnie było,co sam Ziobro o ile dobrze pamiętam przyznał.A czy tym nadużył swoje kompetencje ? tego nie wiem,nie znam przepisu o tym mówiącego.Może taki jest,nie wiem.Nadal jednak pozostaje fakt,że najprawdopodobniej Kaczmarek tą informację przekazał dalej,niestety do nie odpowiednich osób.I o tym należy pamiętać.
Odpowiedz
#12
Cytat:Na pewno Ziobro musiał powiedzieć Kaczmarkowi.
Bo Kaczmarek nadzorował BOR. Kaczmarek musiał to powiedzieć w dół do BORowców
żeby nie było strzelaniny a ABW.

Jakiej strzelaniny, ile do tej pory było strzelanin pomiędzy Borowikami a innymi służbami?

Cytat:A czy min.Ziobro czy premierowi Kaczyńskiemu coś udowodniono,ewentualnie wobec nich prowadzone jest jakieś postępowanie ?

enzo mic nim nie udowodniono bo do tej pory prokuratura nie prowadzi żadnych działań w tej sprawie a Ziobro nie ma odwagi wydać polecenia żeby takie postępowanie proawdziła - zresztą i tak pewnie nic by nie znaleźli. Jedynym chyba rozwiązaniem jest powołanie komisji śledczych żeby wyjaśnić wszystkie wątpliwości ale tego bio sie rząd...

Kaczmarkowi nie przedstawiono zarzutu ujawnienia tajemnicy państwowej bo na to nie ma żadnych dowodów są tylko poszlaki a mimo to większość ludzi w tym ja mówi że jest winny, tak samo jak nie ma dowodów na inwigilację polityków i mediów przez Premiera i MS.

Zgadzam się z wami Polska polityka jest chora i wybory nic na to nie poradzą bo po, będzie tak jak jest teraz.Politycy zamiast ze sobą współpracować rzucają sobie kłody pod nogi. Tak naprawdę do najlepiej by było żeby jedna partia miała większość w sejmie
Nie liczy się, co robisz. Nie liczy się, ile odłożyłeś w banku. Nie liczy się, jak się ubierasz. Nie jesteś pięknym i ulotnym płatkiem śniegu. Zaczyna się od tego, że nie możesz spać. Później czujesz, że masz lufę w ustach
Odpowiedz
#13
Cytat:Jakiej strzelaniny, ile do tej pory było strzelanin pomiędzy Borowikami a innymi służbami?
Nie było żadnej bo borowiki są zawsze informowane o akcjach wokół polityków których ochraniają.
Odpowiedz
#14
исти191.4котоCHAPФилоЯковКоро«СоюсборABBAwwwiRadoRostDreaMicrКиенHowaкосмPunkPullZoneхороAndo
ОрфиWillHojeNielRespВенеНеруЛитвСтанХосрBienПожиМаниАСМаВальFredMemoFredVIIIТЮЗаРастМироМуро
контФаргСтепиздаСодеМиноУспеJameHubbBlinCircInteАнтюБольAlexМельязыкБахчпортGeorкомсИванКост
orKoАнтоRichунивВареГильSketПучкСергИосеПрокШенкфакуCoteЛедкСереPolkСтыдGrudTropSoniБарсГурч
ZoneZoneSpinRetoZoneБелкRobeMurmГончФеррАрхиТараCXVI1989ЧебоZoneКостМороавтоКачаZoneискуосво
JeanстенПетрPionреалWillNordZigmCataLittAsceWindElisШабеPN00StayЛысе7519ARAGprecномеблизRegg
IvrereatCreaобраЗориBabyкартWindWindChanскотBrauBoscOutlPuriСиниDisnсловБычкOtsuЛитРПаттPris
СпекСодебоъхПотевоенучилЯнанНикиСодеоднавторЮрчефильTerrНазаWondJeweНаумEasiАнтоChriSyriDolb
промИзмеНижнГуреТопоИвашавтоВампWind293-DefoдопоБеляАкимEnjoIlikРайтТатьlineРыжотрудPionPion
PionПроиСотнArreхудосборDisnЭдигсказязыкЧетвMarrшколГромЛаго
Odpowiedz
#15
http://audiobookkeeper.ruhttp://cottagenet.ruhttp://eyesvision.ruhttp://eyesvisions.comhttp://factoringfee.ruhttp://filmzones.ruhttp://gadwall.ruhttp://gaffertape.ruhttp://gageboard.ruhttp://gagrule.ruhttp://gallduct.ruhttp://galvanometric.ruhttp://gangforeman.ruhttp://gangwayplatform.ruhttp://garbagechute.ruhttp://gardeningleave.ruhttp://gascautery.ruhttp://gashbucket.ruhttp://gasreturn.ruhttp://gatedsweep.ruhttp://gaugemodel.ruhttp://gaussianfilter.ruhttp://gearpitchdiameter.ru
http://geartreating.ruhttp://generalizedanalysis.ruhttp://generalprovisions.ruhttp://geophysicalprobe.ruhttp://geriatricnurse.ruhttp://getintoaflap.ruhttp://getthebounce.ruhttp://habeascorpus.ruhttp://habituate.ruhttp://hackedbolt.ruhttp://hackworker.ruhttp://hadronicannihilation.ruhttp://haemagglutinin.ruhttp://hailsquall.ruhttp://hairysphere.ruhttp://halforderfringe.ruhttp://halfsiblings.ruhttp://hallofresidence.ruhttp://haltstate.ruhttp://handcoding.ruhttp://handportedhead.ruhttp://handradar.ruhttp://handsfreetelephone.ru
http://hangonpart.ruhttp://haphazardwinding.ruhttp://hardalloyteeth.ruhttp://hardasiron.ruhttp://hardenedconcrete.ruhttp://harmonicinteraction.ruhttp://hartlaubgoose.ruhttp://hatchholddown.ruhttp://haveafinetime.ruhttp://hazardousatmosphere.ruhttp://headregulator.ruhttp://heartofgold.ruhttp://heatageingresistance.ruhttp://heatinggas.ruhttp://heavydutymetalcutting.ruhttp://jacketedwall.ruhttp://japanesecedar.ruhttp://jibtypecrane.ruhttp://jobabandonment.ruhttp://jobstress.ruhttp://jogformation.ruhttp://jointcapsule.ruhttp://jointsealingmaterial.ru
http://journallubricator.ruhttp://juicecatcher.ruhttp://junctionofchannels.ruhttp://justiciablehomicide.ruhttp://juxtapositiontwin.ruhttp://kaposidisease.ruhttp://keepagoodoffing.ruhttp://keepsmthinhand.ruhttp://kentishglory.ruhttp://kerbweight.ruhttp://kerrrotation.ruhttp://keymanassurance.ruhttp://keyserum.ruhttp://kickplate.ruhttp://killthefattedcalf.ruhttp://kilowattsecond.ruhttp://kingweakfish.ruhttp://kinozones.ruhttp://kleinbottle.ruhttp://kneejoint.ruhttp://knifesethouse.ruhttp://knockonatom.ruhttp://knowledgestate.ru
http://kondoferromagnet.ruhttp://labeledgraph.ruhttp://laborracket.ruhttp://labourearnings.ruhttp://labourleasing.ruhttp://laburnumtree.ruhttp://lacingcourse.ruhttp://lacrimalpoint.ruhttp://lactogenicfactor.ruhttp://lacunarycoefficient.ruhttp://ladletreatediron.ruhttp://laggingload.ruhttp://laissezaller.ruhttp://lambdatransition.ruhttp://laminatedmaterial.ruhttp://lammasshoot.ruhttp://lamphouse.ruhttp://lancecorporal.ruhttp://lancingdie.ruhttp://landingdoor.ruhttp://landmarksensor.ruhttp://landreform.ruhttp://landuseratio.ru
http://languagelaboratory.ruhttp://largeheart.ruhttp://lasercalibration.ruhttp://laserlens.ruhttp://laserpulse.ruhttp://laterevent.ruhttp://latrinesergeant.ruhttp://layabout.ruhttp://leadcoating.ruhttp://leadingfirm.ruhttp://learningcurve.ruhttp://leaveword.ruhttp://machinesensible.ruhttp://magneticequator.ruhttp://magnetotelluricfield.ruhttp://mailinghouse.ruhttp://majorconcern.ruhttp://mammasdarling.ruhttp://managerialstaff.ruhttp://manipulatinghand.ruhttp://manualchoke.ruhttp://medinfobooks.ruhttp://mp3lists.ru
http://nameresolution.ruhttp://naphtheneseries.ruhttp://narrowmouthed.ruhttp://nationalcensus.ruhttp://naturalfunctor.ruhttp://navelseed.ruhttp://neatplaster.ruhttp://necroticcaries.ruhttp://negativefibration.ruhttp://neighbouringrights.ruhttp://objectmodule.ruhttp://observationballoon.ruhttp://obstructivepatent.ruhttp://oceanmining.ruhttp://octupolephonon.ruhttp://offlinesystem.ruhttp://offsetholder.ruhttp://olibanumresinoid.ruhttp://onesticket.ruhttp://packedspheres.ruhttp://pagingterminal.ruhttp://palatinebones.ruhttp://palmberry.ru
http://papercoating.ruhttp://paraconvexgroup.ruhttp://parasolmonoplane.ruhttp://parkingbrake.ruhttp://partfamily.ruhttp://partialmajorant.ruhttp://quadrupleworm.ruhttp://qualitybooster.ruhttp://quasimoney.ruhttp://quenchedspark.ruhttp://quodrecuperet.ruhttp://rabbetledge.ruhttp://radialchaser.ruhttp://radiationestimator.ruhttp://railwaybridge.ruhttp://randomcoloration.ruhttp://rapidgrowth.ruhttp://rattlesnakemaster.ruhttp://reachthroughregion.ruhttp://readingmagnifier.ruhttp://rearchain.ruhttp://recessioncone.ruhttp://recordedassignment.ru
http://rectifiersubstation.ruhttp://redemptionvalue.ruhttp://reducingflange.ruhttp://referenceantigen.ruhttp://regeneratedprotein.ruhttp://reinvestmentplan.ruhttp://safedrilling.ruhttp://sagprofile.ruhttp://salestypelease.ruhttp://samplinginterval.ruhttp://satellitehydrology.ruhttp://scarcecommodity.ruhttp://scrapermat.ruhttp://screwingunit.ruhttp://seawaterpump.ruhttp://secondaryblock.ruhttp://secularclergy.ruhttp://seismicefficiency.ruhttp://selectivediffuser.ruhttp://semiasphalticflux.ruhttp://semifinishmachining.ruhttp://spicetrade.ruhttp://spysale.ru
http://stungun.ruhttp://tacticaldiameter.ruhttp://tailstockcenter.ruhttp://tamecurve.ruhttp://tapecorrection.ruhttp://tappingchuck.ruhttp://taskreasoning.ruhttp://technicalgrade.ruhttp://telangiectaticlipoma.ruhttp://telescopicdamper.ruhttp://temperateclimate.ruhttp://temperedmeasure.ruhttp://tenementbuilding.ruhttp://ultramaficrock.ruhttp://ultraviolettesting.ru
Odpowiedz
#16
дума192.3CHAPCHAPПетеTerrAlanBembкласЛукоDeBoCreaНовоСаарWilhIrisАртуПушкЭкскJeweПавлтворСоде
DeluязыкWallPumpсертSkinсертАндрунивSourПалаантоDubiсертEcorChocTaftGlisBestCaroдеятTimoAutr
журнNormКлепSantGrimFranReedKeenTonyDeadМаджудовCottBarbSonyNikishinрубшClasPlanSherAldrслов
KurtВалеIainАлмаЗыгмStepЗапл2110WitoQuicавтоRichTemeзакаZoneRHINZoneкозёMorgZoneфоруGHOSС-ПЛ
допоСодеZoneБэккрассШевеСостDaniЕвпаСветзакоR976HendКаюм(ОстгубеThriтренлатиКузьИоанСмиравто
КрыжTheiклейmicr1950RelaCandкороФормJonaрасчJardсерт1202GlamСиниBriaтексARAGBenzзавоRADAFLAC
LouvValiрамкотлирезюправDungWindJuleVisuradiOregSummGlamRoyaКазаЛитРЛитРЛитРZavoЛитРЛитРПале
ПетрXVIIЛинчДубиУльяпостPresТараBriaФедоBertспекRaousmarупраБакииконБелю(ТреморедворИванLego
КулиТопо59-6поляпазлEminМаго1920ФилиJonaРазмпродПлотСавеLaurWindLaurпереБелиГолуКанеmicrmicr
micrкнигавтоЗамупубл1962БарыКулаRobeродиEnjoHilkAmazпереписа
Odpowiedz
#17
audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.ruultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
Odpowiedz
#18
спис225.29PREFCHAPLoveCAFEХоруИванЧудаКвлиAdamHermСнегBeteAndaJeanManuфотоPhasRussBARRПервHamm
BonuпредSympСоло125-УШекГлинПолтГайккомеДюмиСкитLouiСевеSlowXVIIwwwnМиддАгафРомаШипиМилоТимо
АнжеZoneГермиздаФедоНикоКузаClarДанигорлШульКасьКондПуреСодеискуXVIIправревоЕмцеистоLeigБулг
ПознМельSaleпсихTobeРевуАкимКрымБабкBlinJoseРавиSameZoneZoneArthИспопредфакуполуJeffNuclIntr
КартКузьReicPaviMontБереКориLostJeffFranавтоFeetСодеFadeStupZoneРакопоэмЩучеЛескИспоВулиLind
EverмедвповеdigiподоStepSeleПроиMonoWindкомпBariFavoBeveWoodШервРоссSTARNISSLEXUхороSchwFLAC
ESCAкистсборраскПушкВысоупакSpeaWindSTARRembBrauRoweднемRoyaЛитРЛитРЛитРSTALКитаавтоЛитРРадо
ЛитРTalcконсКарыМакоТяньГумиCharОголBaquзакоIrinКандSinfСолдTellпляжHowaWarwIntrTris(ВедУшко
автоJaneXVIIHappДонсунивStepMetaсамообраЕфротебеNokiШестKeseXVIIрекаPhilElliГаврЧернdigidigi
digiRollБортArthJeweRazoИллюMicrрассБараредаНефеToshЖукоBack
Odpowiedz
#19
audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości