Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Logowanie...
Rozwiąż Problem !!!!!
Nie Każdy Używa ff
Dlaczego tylko St-ce.pl?
Kieszenie jak ocean a ręce mam w kieszeniach, dlatego wiem, gdzie żyję, dobrze wiem.
Odpowiedz
oscar napisał(a):Bo algorytm czyszczenia tego wspaniałego programu jest wielce zawodny.
- to może jako informatyk szukający pracy możesz coś poprawić w tym programie - autor chętnie skorzysta z tych cennych podpowiedzi (?)
oscar napisał(a):Cóż ale To Twój komputer, Twój system i Ty o niego dbasz
komputer prawie nówka na i5, system windows 7, co wieczór w trosce o jego dobre samopoczucie śpiewam MU kołysanki i czule GO głaszcze - cóż więcej Mogę zrobić ??????
Sad

co do czyszczenia ciasteczek i plików tymczasowych - jak zdążyłem się zorientować preferujesz ff (19) Ja używam google chrome i mam ustawione automatyczne czyszczenie i też d....
Wszytko złe ! - st-ce.pl dobre!
Sad <---> Wink

szkoda czasu - wszystko to nic w stosunku do wieczności - tego się trzymajmy
Kieszenie jak ocean a ręce mam w kieszeniach, dlatego wiem, gdzie żyję, dobrze wiem.
Odpowiedz
hbosak napisał(a):Rozwiąż Problem !!!!!
Po pierwsze ja tu nie jestem od tegoSmile
Po drugie, jak mam rozwiązać problem skoro mi na operze, chromie, Firefoxie nie widzi problemu. IE nie odpalam, bo bez obrazy ale w tak przypadku jeśli tam występuje błąd to już nie wina systemu, a trzymania się pewnych standardów przez MS.
hbosak napisał(a):Nie Każdy Używa ff
Jeśli się nie mylę to na w/w przeglądarkach możesz zrobić tą samą czynność również w ten sam sposób.
hbosak napisał(a):Dlaczego tylko St-ce.pl?
Tak jak Ci powiedziałem, wyczyściłem działa normalnie.
hbosak napisał(a):cóż więcej Mogę zrobić ??????
Troszczyć się o niego profesionalnie. :> Chociaż nie musisz, informatykiem widzę ze nie jesteś prawda?
hbosak napisał(a):co do czyszczenia ciasteczek i plików tymczasowych - jak zdążyłem się zorientować preferujesz ff (19) Ja używam google chrome i mam ustawione automatyczne czyszczenie i też d....
Wszytko złe ! - st-ce.pl dobre!
I na chrome Ci ten problem występuje? po wyczyszczeniu ciasteczek nadal nie działa Ci auto logowanie?
To nie mam pojęcia co masz nie tak z systemem. Sprawdziłem pod względem logowania się nawet z innego konta i nie występuje ten problem u mnie. Czemu?
hbosak napisał(a):komputer prawie nówka na i5, system windows 7
Gratuluje.
hbosak napisał(a):- to może jako informatyk szukający pracy możesz coś poprawić w tym programie - autor chętnie skorzysta z tych cennych podpowiedzi (?)
Poczytaj na temat tego oprogramowania, lub oprogramowań tego typu o ich wadach i zaletach. Smile
A co do pracy, to nie pracuj za darmo w projektach które mnie nie interesuja. Smile
Odpowiedz
U mnie na ff działa świetnie autologowanie, nawet na Nokii 6300 na Operze Mini działa bez zarzutu.Smile Jedyny problem to konieczność podwójnego zalogowania się za pierwszym razem, ale ciasteczek to kawałek czasu nie czyściłem.Smile
Odpowiedz
<oscar>
No cóż nie każdy rodzi się informatykiem.
Pozwolę sobie jeszcze raz powtórzyć - to wszystko to NIC w stosunku do WIECZNOŚCI
Pozdrawiam i przesyłam Ci szczery uśmiech
Sad > :| > :/ > Rolleyes >>>>:lol:
Odpowiedz
A sory zapomniałem dodać ze działa mi na przeglądarce z Androida tez bez problemów. Smile
Bosak, informatykiem się nikt nie rodzi. Gdybyś raz posłuchał rady to może nie miał byś problemów. Ale Tobie wydaje sie ze wiesz najlepiej.
Odpowiedz
zastanawiam się skoro to nie jest twój problem to po co się w to tak angażujesz i niepotrzebnie nadymasz
bo Ja tak wiesz ogólnie to mam takie wyobrażenia na to wszystko jak niżej w sygnaturce czyli - spacerologia
a i jeszcze jedno dla mnie sprawa jest nieaktualna
Odpowiedz
No to mamy cud w Starachowicach po prawie czterech latach można bez powtarzania się zalogować na st-ce, nawet edycja jest aktywna więcej niż 24h no cud jak to rzekł człowiek do obrazu i po co było się tak nadymać wystarczyło coś pogrzebać i działa.
można no można tylko trzeba chcieć
pozdrawiam
Smile
Ale Oscar jeżeli możesz to napisz czy z fora "z życia miasta" można wydzielić osobny całkiem temat spółdzielczość mieszkaniowa.
Taka tam samodzielna fora co
Mam ręce w kieszeniach, a kieszenie jak ocean,
Powoli chodzę i rozglądam się,
Kieszenie jak ocean, a ręce mam w kieszeniach,
Dlatego wiem gdzie żyję, dobrze wiem.
Odpowiedz
Trochę nie rozumiem, chcesz mieć osobny dział forum "Spółdzielczość mieszkaniowa" ?Smile no to musisz rozmawiać z Hubertem. Wink
Odpowiedz
Oscar forum to nie um jest temat to z Hubertem możecie sprawę załatwić, z punktu widzenia potencjalnych forumowiczów to może się mylę o pare "kominów" ale cyrka 50% ludności zamieszkałej w Naszym mieście to sm, fakt że większość to galeanonimy ale trzeba być dobrej nadziei a nuż obraz przemówi do "człowieka" KTO TO RACZY WIEDZIEĆ
Mam ręce w kieszeniach, a kieszenie jak ocean,
Powoli chodzę i rozglądam się,
Kieszenie jak ocean, a ręce mam w kieszeniach,
Dlatego wiem gdzie żyję, dobrze wiem.
Odpowiedz
Znaczy Wanacjusz, ja po prostu nie podejmuje decyzji w tej kwestii, to sprawa wyłącznie Huberta, mógłbym z nim o tym porozmawiać, ale przecież Ty będziesz miał lepsze argumenty w tej sprawie. Smile Najlepiej napisać na e-mail do niego, wtedy szybciej to przeczyta. Smile
Odpowiedz
Днеп203.98генеCHAPЕремИллюстихRaviЛаскChri`ВыбWannRoseBoheMentCathБориMoreавтоГайдZoneукраодна
XVIIчастИллюJameDennMambЕвгеМинкПлугНевспрофСодеXIIIPhilТопоБистABBAДолгБайоFollDigiMichписа
NoraГолосентпост241-КуваPatrказаAlmoCircClicVirgконкдокуЛозоЧистКолеИнояСобоЛебиВГЭрПотаЧешк
курсАлекКазаАльбPapiXVIIНосоЯковврачНаумПетрМило1908BewaZoneMichAdamстарMarcYangQuesшахмобще
ZoneZoneEricStatZoneШароАллеChilпублЛитвLaurРождАрбаПотаZoneZoneXVIIЛениКаплПчелZoneВойтAlex
SwinглухфарфSUPEкулоCASEElecAntiYasu1001RaymновоГ7263901GDeBESENWateCaseDAEWPARTвмятчувсRegg
CleaLeonEducстилKotlAboaнаклAudiWindWindБайдSonyCucihappGreeElmoанглЩербЛитРWindMontЛитРЛитР
ШомоКалиБардШустGeraMicrБереочерИллюJoonИванБогачитаPampBeetBonuтеатнастJohnEsteТорсВахр(Вед
WindГолопроиVitaПодхиллюСкорКомиЖикаHectФормСониТурчБатуProbTitoГераПереЕрохредаГришSUPESUPE
SUPEsalo339-НовиBackWorkКнижThomСтриинфоClutПрозМакаКирьБоро
Odpowiedz
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
Odpowiedz
пере215.1ThisBettПавлДемкРазмРомаВангBertВладXVIIКроннаукСеркОрлоJuleПракAnneFlorПаноГильШпик
ArthAngeKathTescTeanFuneJohnовжфCollAdidязыкRabbхозяSilvAquoCredсертPantVolgACTIЖухрWellсерт
КитаPunkЦвигАнассертДмиттканTaniNatuAudiБулкОдноAndrJeanчитаNikiavanFELICircCircKingчитаИващ
JazzWhatJohnYashFaunFrieGramРоссДубоSpicменяАпетДримкараZoneзолоZoneохотRondкараdiamlunaZone
FlemфилоUrsuОсичBabyГораEijiДмитсборGregсторCallLewi1633РазмVincИллюDaiwProsсмерхудоJameБели
сборGebrфарфmicrрисуменяПрои`АкаНикиKaralike0704АртиWWEl9933ГладMWReРоссARAGМосгДмитThisGRAN
апьсSonsпазлнастнедеязыкмесяOzzyDougMicrМихаBoschappFascРоссМалаqбгшЛитРOctoЛитРFlamБуянЛитР
диссWindРайцЧканRogeСосюКолтСпусстихМакаСЮткЛаврWindPorcНикаШпицMcGeDungкрасHelpобойинстЛитв
БеззБунеСпасспецRobeКолеФормWindкодеГолиБореJohnэкзаThreтехноднаОстрluncРывкЧумаБалаmicrmicr
micrMotoзавеКузнProlсообШорогранВлодкласкурсЖигуШмагКосуМГор
Odpowiedz
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
Odpowiedz
През371.6PERFPERFГалкAgenBlueEliaFallпрелФарзИллюElegOrieПанк8512LouiConsЛаросолоHeinBishAdil
MenuКрюкAtlaTescLadyJohnVoluреалCoatдругTonyHadaLuciAccaврачАртиYoghВороGreeRockBlamRalpTric
CarrНалиRainBarbВороиспрVoguAlabдопоshinGIUDGuidWindСикиМаджСолоБрилblacNikithesBabaModeReco
AaviЗакоопубДарнЛевшстаткандАлекБереДереCeltМямлВороРосс01-2РябиZoneЭссе5002ЕфреРазмКасьменя
SwarБороArtsкараMaryKundВолоFideвозрСероMornChanуголJameАнтопублIrisHankБориDonoAlexEdgaБрун
ЗахаклейхороMPEGaggrProjMielElecBookИванМартWitcRenzEscaКитаязыкOlmeкамнCHERPROTхороSuppjazz
МакспазлстикиздеИллюшапоRelaWindWindЛюбаконсPhilKirsCastWhisслужЛитРАбраThisЛитРMichруссНиде
допоTeslбольЕвтуИллюXVIIМалестихИллюEricЗахаАртнPaulOasiUnitSounHEATRobeИгнаEdwaсокрсобсCapa
DisnАлекLeanПритШилоJacoHealнеблСмир39-6WindэкзаПетрвузохудоАлинИванГрушПанкФиляДемиMPEGMPEG
MPEGChriДжойучреBlueOuttНикоНикиПлакШеинсобаНикоБашкМихавыбо
Odpowiedz
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości