Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Restauracja Salamo Alikom
co tam sie dzieje widac jakis szyld kebab , co tam planuja wie ktos wiecej ??
Odpowiedz
Ja też widziałem tylko szyld, chyba KEBAB 24h.
Odpowiedz
to będzie sieciówka ogólnopolska nazwy zapomniałem
Odpowiedz
Dzieki za odpowiedz , a nie wiecie czy ta sieciowka kupila lokal od Nowaka czy wynajela??
Odpowiedz
Wynajęła. Mój znajomy robi tam remont i mówił, że lokal ten został wynajęty przez Turka i ma być oryginalny turecki kebab. Swoją drogą mówił, że ten nowy "właściciel" przywiózł im na spróbowanie i ponoć całkiem smaczny tylko bardzo ostry Smile
Odpowiedz
Jak możecie zapodajcie adres.
SZLACHCIC
Odpowiedz
Krzyzowka Hutniczej z Pilsudskiego zaraz kolo ronda na Dolnych. Amateur tam nadal chyba trwaja prace remontowe w srodku - przynajmniej kilka dni temu jak szedlem obok obiektu to tak bylo.
Odpowiedz
dzieki iceman, chciałem tylko się zorientować gdzie to będzie
SZLACHCIC
Odpowiedz
będzie tam Kebab 24h, natomiast właścicielem z tego co wiem jest ta sama osoba, (Turek) która ma Kebaba 24h w Skarżysku-Kamiennej ( klimatyczny wystrój, pyszny kebab i dobra Shisha Tongue )
Odpowiedz
...a sprawa wlasnosci kupil lokal czy dzierzawa ??
Odpowiedz
Lokal jest wynajęty, własność zostaje u p. Nowaków.
Odpowiedz
No to ciekaw jestem jak dlugo bedzie lokal funkcjonowal , bo czynsz maly nie bedzie....
Odpowiedz
Czynsz jest adekwatny do warunków Starachowickich w tamtych okolicach.
Odpowiedz
I love love love kebab Tongue
Odpowiedz
http://skarparty.com/salamo-alikom
Wreszcie porządny kebab będzie w Starachowicach,z baraniną w ofercie.
W Skarżysku jest rewelacyjny.
Odpowiedz
Może zmieńmy ten temat albo na ''Kebab-Starachowice'' (coś w tym stylu i w nim piszmy o tego typu daniach) albo na ''Restauracja Salamo Alikom'' bo ten o starym corso dziwnie brzmi Wink

A w temacie,byłem dzisiaj.zamówiłem zestaw firmowy z baraniną,kolega z drobiem.wszystko elegancko,sos ostry w porządku.mięso dobre,drób w kolegi zestawie takie jakiego nie ma żaden kebab nie ma w Starachowicach.nie jak w mag-burgerze przesiąknięte tłuszczem i zamiast smaku mięsa czuć mnóstwo przypraw,albo jak w mniam-mniam mięso z patelni :/ tutaj drób to drób.
Wypróbuję więcej dań to się okaże,czy to dobre miejsce i co ważne z dobrym jakościowo mięsem.jak na razie po pierwszym razie,jestem na tak Smile
Odpowiedz
Bro jest ??
Odpowiedz
dają dużą porcję że można się najeść na full? Smile
Odpowiedz
Nazwa zmieniona.Smile
Odpowiedz
mają tam coś ostrego ?
UWAGA !! Gryzę

http://www.rymarczyk.co - Fresh Photography
Odpowiedz
Menu takie samo jak w Skarżysku jest u nas?
Odpowiedz
Messi przyjacielu a jak z cenami? Zdzierają bardzo? Smile
Odpowiedz
Właśnie a jak tam z cenami za to gastro??
Odpowiedz
Byłem dziś na degustacji. firmowy nr 2 w promocji -50% jest opłacalny. Poza promocją 25zł to raczej dużo za mięso z frytkami i odrobiną sałaty. U konkurencji podobny kosztuje około 12zł.
Warto zagłosować na Starachowice w konkursie Nivea 100 placów zabaw.
http://100latnivea.pl/glosowanie/plac/13...obrowolska
Odpowiedz
Spokojnie,spokojnie z tymi cenami Smile Nie wiem gdzie Ty dojrzałeś tam 25zł za zestaw firmowy ? taki jest,ale może ta cena to z 2x baraniną ?
Fakt,jest z cenami spore zamieszanie teraz.ja poczekam co będzie po tych 3 dniach promocji.
Czy zdzierają ? hmm no do najtańszych nie należą te ceny.ale panowie,ja osobiście za zestaw lub inne danie z baraniną zapłacę 20zł bo po prostu uwielbiam to mięso Smile Co z tego,że u konkurencji kosztuje 12zł ? z drobiu z patelni czy przesiąkniętego tłuszczem ? ja dziękuje za te kebaby a raczej za jakość mięsa i sposób przyrządzenia oferowany w naszym mieście.
Nie bez powodu w Skarżysku można było do tej pory sporo osób od nas z miasta spotkać,szczególnie w weekendy.ludzie tam jezdzili,bo mają dobre jakościowo mięso.

Jak ktoś inny nie wrzuci menu,to ja to zrobię za 2 dni z cenami nie promocyjnymi jakie obowiązują teraz.sporo ludzi tam było dzisiaj w środku a jeszcze więcej na zewnątrz w tzw.okienku które będzie czynne 24h co też jest sporym atutem tego miejsca,szczególnie w weekend Wink
Uważam,że nawet z trochę wyższymi cenami ten lokal się przyjmie.dlatego,że moim zdaniem mają mięso dobrej jakości,nie jak pseudo kebaby w mieście.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości