Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Restauracja Salamo Alikom
Nie to, że nie wierzę, po prostu dla mnie to dziwne trochę... Smile
Wyrafinowana osobowość... !
Odpowiedz
Skoro widzę zdziwienie to domyślam się, że oszukują na tym wszystkich bo kogo pytam to jest zdziwiony ... a w menu wyraźnie widać że jest ser, a w niektórych jest nawet podwójny Big Grin
Odpowiedz
To może warto zapytać o ten ser...?
Odpowiedz
oj ... a może lepiej nie wiedzieć niczego na temat danego sera... a może to ser ...podlaski ?
Odpowiedz
czy "spod" ? :lol:
Odpowiedz
Big Grin smacznego ...
Odpowiedz
Dobrze, że tam nie jadam :lol:
Odpowiedz
Ja również już tam nie jadam ...
Odpowiedz
Raz skorzystałem z usług tego przybytku. Pierwszy i ostatni. "Kebab" drobiowy, śmierdzący jak sam sukinkot, tłuszcz aż kapał, nie dało rady zjeść do końca. Więcej grzechów nie pamiętam.
Odpowiedz
śmieszne jest to ile tam ludzi sie rzuciło jak ten przybytek na wsi otworzyli (wieś - TST ) chcecie oryginalnego kebabu jedzcie do Turcji sama nazwa i paru osm()leńców nie czynią z kebaba KebabemWink Ja zawsze kupuje w Mniam-Mniam wole jak kobitka przyszykuje jedzenie niz osm()leniecWink
Nie ufaj nikomu poza swoja klimą, ręki nie podawaj konfidentom niech zginą!
Odpowiedz
właśnie się zapoznałam z menu, które wrzuciłeś i mnie z lekka z nóg ścięło Wink już pal licho ten ser, ale od kiedy falafel to "kotlet sojowy"??? zgroza! Smile
Odpowiedz
12:4157.48следWhenГлущMyleWillWendJuliEricTravмехаInteClasВиткPlinXVIIBonuAlbeJackкульKathRond
Atlaстуд4CS2TeflReneCleaCredАлекRomaDaniокеаKathSympCleaPanaИллюCleaGarnEpilСиниWhatоднаClos
KorrVideEasyBattМакфПостСвяжKlaaЧалоbrowAdioSergBreaОкончитаECONРыбаshinистоРазмGalaMPEGCity
KlagотстВячкHarlДудиМощаEdwaдругБоруGeniKleeКормWinddiamменяJeroZoneпогр01-2факуКичаXVIIArts
караобстРоссРоссWordJohnСмирFranфизкFaceSOXMКитаWollSidnSoniLeonСороСкриMarvZoroJeweСпив1777
AdobсамохороminiдрузSaveTekaDidoAgneпослworkThunДрагMickFiesРазмрынкWoodARAGобрагМытPharkbps
CleaАртиязыктемаакадWarhTrefWindwwwcPoweдоскRoweInteсертEukaЛитРХрусLoveLuckЛитРШестиздаЛитР
RushDiscЛапиБогагимнизбеСимоДрогLionкурсFlexBariЛебеизвеCeBIБВЩуКабуCharчитаSupeфакуRomaребя
БабаСодеТрухнаклТрушLoreМаджКореавтоУшакInteИманJeanТиниНикоСонхMagnЭксаавтоЗемлEnjominimini
miniМалоПушнраскLostMuskФормКулиСороЗатуздорMichКрамАнтоWalt
Odpowiedz
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości