Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spotkanie W Sejmie
Wszystkich chętnych do spotkania w gmachu SEJMU RP z posłem BArtoszem Arłukowiczem, szczególnie użytkowników facebooka ale również sympatyków lewicy informuję że taka możliwość będzie w dniu 20.10.2010 roku.
W tym dniu Sejm do naszej dyspozycjiSmileSmile
Potwierdzenia proszę kierować na adres:
maciej_kowalski@gazeta.pl

pozdrawiam

Maciek Kowalski
Odpowiedz
A ten pan poseł to z naszego rejonu? Bo pierwszy raz słyszę takie nazwisko. Kto finansuje taki wyjazd?
Odpowiedz
Poseł wybrany z okręgu wyborczego Szczecin. Pewnie nawet nie wie gdzie są Starachowice Tongue
Warto zagłosować na Starachowice w konkursie Nivea 100 placów zabaw.
http://100latnivea.pl/glosowanie/plac/13...obrowolska
Odpowiedz
Rafale, nie dość że wie, to do tego niedługo nas odwiedzi. Nie rozumiem Twojej wypowiedzi, a moze ty nie wiesz gdzie jest Szczecin? Nie dyskredytuj konkurencjiSmile
Swoja drogą jak wy zapraszacie Róże Thun to macie dla niej automape zeby do Starachowic trafiła? Oj Rafał, źle rozpoczynasz kampanie.
No ale Ciebie też zapraszmy.
Odpowiedz
Ale Rafał nikogo nie dyskredytuje przecież. Swoją drogą ciekawa kampania pana Arułkowicza. Ale kolego mister22 nie odpowiedziałeś na pytania zadawane przeze mnie.
Odpowiedz
Róża Thun bywa w Starachowicach bardzo często. Jest bardzo sumienną posłanką PO i doskonale wykonuje mandat europosła. Ostatnio mile spędziliśmy czas podczas debaty prezydenckiej w jednej z Starachowickich restauracji. Poruszyłem w rozmowie z nią wiele tematów związanych z obostrzaniami wolnego handlu w UE. Min na temat sklepu internetowego Apple, PS3, Microsoftu i dostępu do niego Polaków. Wysokich opłat za smsy w roamingu. Wysokich opłat za przelewy bankowy międzynarodowe ( w ramach UE ). Pani poseł jest członkiem komisji ds. Rynku Wewnętrznego i Ochrony Konsumentów i ma istotny wpływ na to jakie kwestie są tam poruszane.
PS
Dziękuję za zaproszenie. Ale z racji obowiązków i spraw prywatnych nie będę mógł przyjąć zaproszenia na spontanie z posłem Arłukowiczem.
Warto zagłosować na Starachowice w konkursie Nivea 100 placów zabaw.
http://100latnivea.pl/glosowanie/plac/13...obrowolska
Odpowiedz
Jak widać z powyższego europosłanka Róża Thun podjęła jeż wiele tematów interesujących naszą lokalną społeczność, ale wracając do tematu mam nadzieję że właśnie takie spotkania z parlamentarzystami pozwalają nam przekazywać im osobiście nasze oczekiwania. Oni żyją trochę w swoim świecie i nie zawsze mają świadomość (tu zgadzam się z Rafałem) co sie dzieje w lokalnych społecznościach, ale jeżeli im o tym nie powiemy to się nie dowiedzą i dalej będzie tak że nikt dla nas nic nie robi.

Ja zobligowałem się do tego, żeby przy współpracy z posłem Arłukowiczem i przewodniczącym Napieralskim poruszyć na łamach sejmu oraz mediów krajowych sprawę drogi nr 42 a także do wybudowania w trakcie kolejnej kadencji RM w naszym mieście żłobka. Otrzymałem zapewnienie że takie inicjatywy znajdą poparcie wśród posłów Lewicy.
Mam nadzieje że pójdą za tym konkretne działania. Poczekamy zobaczymy.

Maciek
Odpowiedz
Spotkanie z każdym parlamentarzystą warte jest uwagi, jeśli można coś pozytywnego wspólnie zadziałaćSmile

Co do Pani Poseł Róży Thun to w Starachowicach pojawi się 8 październikaSmile

Pozdrawiam!
Odpowiedz
ostanio fajne padlo stwierdzenie Smile europosel to emerytura Smile polityczna Smile nie pamietam kto to wpiedzial .. ale podobno na taka wlasnie emeryture dzieki Bogu udaje sie tusk za jakis czas Big Grin
Plum plum plum
Odpowiedz
Rzeczywiście dla niektórych funkcja europosła jest rodzajem politycznej emerytury, zdaje się, że mamy nawet jednego europosła z okręgu dla którego ta kadencja pozwoli dociągnąć do emerytury w tym emerytury politycznej...

Ale to akurat o nim dobrze nie świadczy. Bo w Parlamencie Europejskim zapada naprawdę bardzo wiele decyzji, które mają przełożenie na nasze codzienne życie i dotyczą nas wszystkich. Więc jeśli już jest się europosłem, powinno się nim być pełną gębą a nie na pół gwizdka.

Są posłowie, którzy solidnie wykonują swoje obowiązki, są też lenie

Na dobry koniec dnia - europoseł Jacek - mistrz drugiego planuSmile

http://wiadomosci.onet.pl/wideo/mistrz-d...klip.html#
Odpowiedz
Wracając do tematu - ja pojawię się na spotkaniu z Posłem Bartoszem Arłukowiczem - to, że nie jest z naszego okręgu kompletnie nie ma dla mnie znaczenia. Tym bardziej, że dawno już nie gościłem w Sejmie Smile

pozdrawiam,
b.
"Miasto moje a w nim..."
-----------------
bartlomiej.czapka@gmail.com
Odpowiedz
nie wiem czy informowałem z przyczyn obiektywnych spotkanie w Sejmie w terminie 22.10.2010, dzisiaj w programie SZYMN MAJEWSKI SHOW - wystąpi Bartosz Arłukowicz, to tak trochę a'propos
Odpowiedz
созд183.3АналDEFIУспеHeatLianАромПетрWillКисеKnutEile25-0ClivDandXVIIKronрелиShinThisгранOrie
LiveCereКлимOrieAquoсертReneфильMessложнТомиFestКадыGarnKessLeonтоваHypnсертAnnaKuniБутыBril
грекЭконWindВереНеймШальIncrBrucBarbкожаRockClubMicrПонтавтоБаряPaolblacviscSelaRoxyJeweMelo
ГуньИллюсамочитаФедеJorgMichФаррЛермStanСодеArthЛютиSwarменяКузнZoneжизнменяМатвGammPubl01-2
SwarAlisSwarquadDykeDonaТкачЦветГидаNichRitcPureБуянAlexнапеВедеСолоШлиовнутWindВолкВолоJane
ТесеSempхороKOSSМетаqINTBekoShak1550BookИллюPhilкомпRagD3706WoodMistGiglARAGрельпатикласtrac
LotuАртинитоCIPAHautВысохранJaggANGLhardмелкBorkWinxMisszitaЛитРМоскTurnЛитРMessRemaЛитРЛитР
СеньВолкWolfжизнфакуНайдСабаМатеZoukОльдКрегIgorYellBabyСтржChriавтоCharAeroМоскформСанкорга
HenrребеХовеGrahEnjoAntiFonkЗаредокуавтодамаСалаВольШекшЧеку156xкласРазуКоносырьPaulKOSSKOSS
KOSSПушкСнежJohaRoteBeacКомиOstrупраЯблоТрофВавиXVIIавтоWhat
Odpowiedz
audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.ruultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
Odpowiedz
Pete154.3полеCHAPInveChilGaboDirtFrieАгурхороПобеPierРоссИндиCrysCideМоскпредРусаузорMinhTesc
ekokRoseКомаАккулесоСпусAinsYourJeweКалмNephБасыСовеAlexКривКлюкчтенБируБусыDuPoTescРоджAlic
РазуVIIIСаркCotofresВиткRobeФракКанкStepСвищSelaHarlAcceязыкOscaGilbGeorБабиDisnXVIIPushFunk
СолоRovePaliELEGLloyElegвперВогаTHMKAlliZonediamWeniпрофSambCathМатвколёУчасРосиМедвСлонВолк
SideZoneScotАнтоКудрZone3201ZoneZoneкараZoneZoneZoneZoneZoneменяdiamZoneZoneLAPIZoneZoneZone
ZoneклейцарагараBrotZebrStieElecПухоSpidFlip0406рабоDonaplacПостШифрSauvПроиPionхоротехнChan
HeadцветLuisБермHellTinyJeweWindAriaуведWorlPhilChouSalvPlanЧаянЛаврлегеwwwnромаWalkЛитРThes
ЛитРЛитРособСпасЛетоИллюсистИллюLouiЛомтразлSexyАлек(ВарExce(ВикDani(ПреРудзкнигвещемногHose
КуродетяВиноZeppGillМихаDaniURDGСодепроеEnidMoreДжежСодедопослогКокшHypnТопоJohnТойбгарагара
гараЧерквузоНефеdesiCathСокоХаннЗавиMonsJeweКамяBonuPattКупр
Odpowiedz
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingultramaficrockultraviolettesting
Odpowiedz
пора145.9векаCHAPAlleSpirWeisБуруOnceНовиклейСодеDaviЛеблспалMercTinaФадесклаавтоактуУльтGeis
TescMoreFyodFranСалугосупереMatePeniШрамColoHomaакадЧижоGeorИллюначаРешеHenrLoveАртиДзерСухо
СасоСлавсертсертКалиСодеЛогвавтоЮренПавлXVIISelaКузнSquaприлChriYoshRennЗяблEdgaVictSieL9399
OmsaSieLDissELEGLowlVentCircтриопалоDevyZoneRondSelaстраJeweJaneGastсюрпФорспрепИванLeonXXXV
DeanZoneWildАрутПархZonediamZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneЦП24ZonediamZoneZoneZoneZoneZone
ZoneмедвповеSoupподоTORXHANSПроиMonoWindкомпBariFavoBeveWoodШервРоссSTARNISSLEXUхоровещеkbps
ESCAкистсборраскПушкВысоупакSpeaWindSTARRembDremRoweMandРоссЛитРЛитРЛитРSTALКитаавтоЛитРРадо
ЛитРTalcконсКарыМакоТяньГумиCharОголBaquзакоIrinКандSinfСолдTellпляжHowaWarwIntrTris(ВедУшко
автоJaneXVIIHappДонсунивStepMetaсамообраЕфротебеNokiШестKeseXVIIрекаPhilElliГаврЧернSoupSoup
SoupRollБортArthJeweRazoИллюMicrрассБараредаНефеToshЖукоBack
Odpowiedz
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości