Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Ankieta] Wybory prezydenckie miasta Starachowice
Temat chyba jasny. Pomysł "GdzieTuLogika?"
Zachęcam do udziału w ankiecie.

Dodane nie 07 lis 2010 14:43:56 CET :
A i żeby nie było, kolejność osób w ankiecie jest zupełnie losowa.
Dzieki za ankieteSmile
Nie ufaj nikomu poza swoja klimą, ręki nie podawaj konfidentom niech zginą!
To my dziękujemy za ciekawy pomysł. Smile
Jeszcze jedna pozycja mogłaby być: nie mam kandydata Sad
nie mam kandydata = pusty głos przecież Tongue
ale frekwencję można zbadać
Frekwencja nas tak bardzo nie interesuje. Smile
A może by się dało zrobić tak, żeby ankieta cały czas była na górze głównej strony? Jak na razie mało osób oddało głos.
oklasky napisał(a):żeby ankieta cały czas była na górze głównej strony
Dobry pomysł Smile jezeli jest to mozliwść do ciszy przedwyborczejSmile
Nie ufaj nikomu poza swoja klimą, ręki nie podawaj konfidentom niech zginą!
Niestety nie mamy wgranego moda umożliwiającego taką modyfikacje. Nie rozwijaliśmy go z uwagi na plany uruchomienia ankiet na portalu.
Wirtualne Starachowice na Facebooku-oraz-NK Dołącz do nas!
dokladnie, brakuje opcji typu nie mam kandydata, albo nikt nie spelnia moich oczekiwan. Na pewno trafi sie jescze ktos inny poza mna kto wrzuci pusta karte bez zaznaczania glosu Smile
oj, tylko nie puste karty. Frekwencja rzeczywiście nic tu nie da, trzeba głosową, wyjścia nie ma. Pisałam nie mam kandydata=podatna na agitację, może po debacie jednak wybierzemy Big Grin Widać, przecież kto wygra jak głosów nie oddamy :o
Myślę, że te wyniki są znacznie bliższe prawdzie niż sondaże ,,Echa''. Jak widać to czy będzie II tura wisi na włosku.
To jest za mała próbka, żeby mozna było wyciągać jakieś konkretne wnioski bo wystarczy, że jeden z kandydatów zwerbuje kilku kumpli żeby na niego oddali głos w sondzie lub sam zagłosuje na siebie stosując różne loginy i klasyfikacja może się odwrócić.
Stan80 napisał(a):stosując różne loginy
Niech Tylko spróbuje. Smile
oscar na straży dóbr obywatelskichSmile nie pozwoli na takie gierkiSmile Taki nasz forumowy wojownik o wolność i sprawiedliwośćSmile
Rozwiązanie: http://www.youtube.com/watch?v=v6OF_RfDt5g#t=4m42s
Dziś o 22:00 zamykamy ankietę. Kto jeszcze nie oddał głosu ma jeszcze czas Smile
Niestety, po debacie nadal nie mam kandydata Sad
A ja mam Smile i powiem szczerze że właśnie dzięki debacie na forum oraz obejrzeniu wypowiedzi kandydatów na Starachowice TV
Jedynymi sensownymi kandydatami sa KWIECIEN i CAPALA , a berni niech wraca do bakterii Smile

ps. Hubert sluchales debaty w Radiu Kielce , ja w pracy , ale sluchalem i ...panujacy nam wojtek n ty raz sie skompromitowal - bedac sam na sam z audytorium bez podpowiadaczy .

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości