Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zakaz Palenia
a to dziwne, bo w Krakowie może...
Odpowiedz
Wszędzie już może.BOSS masz nieaktualne informacje.
Odpowiedz
Z tego co mi wiadomo, to mandat może wystawić funkcjonariusz Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Mandat może być do wysokości 5000 zł.
Odpowiedz
BOSS, to jak to jest? Przecież stawiaja fotoradary i karzą mandatami nie tylko zreszta fotoradary bo ostanio jakis pajac ze strazy siedzi na kamerze i patrzy czy ktos przekracza ciągłą lub jezdzi bez pasow
SZLACHCIC
Odpowiedz
beethoven napisał(a):Z tego co mi wiadomo, to mandat może wystawić funkcjonariusz Państwowej Inspekcji Sanitarnej.
A także Policji i Straży Miejskiej.
beethoven napisał(a):Mandat może być do wysokości 5000 zł.
Za palenie w np.miejscu publicznym (i innych miejscach co reguluje ustawa) grozi mandat wysokości 500 złotych
Odpowiedz
Sorry dałem za dużo o jedno zero Smile
Odpowiedz
bardzo dobra ustawaSmile w Amsterdamie już z tego co widziałam nie pali się Smile no możne nie widziałam ale wywąchałam następnego dnia z koszulki w której byłam:lol: byłam pozytywnie zaskoczona bo nie znoszę zapachu papierosów a taka prawda ze jeśli chciało się gdzieś wyjść trzeba było być przygotowanym na mdłości w czasie imprezy i zawroty głowy od dymuSmile

co do oburzenia niektórych palaczy: ciekawa jestem czy gdyby cześć społeczeństwa notorycznie puszczała baki tam gdzie się znajduje bo lubią/muszą/są uzależnieni od tegoCool czy by tak bez słowa je wąchali i czy nie satysfakcjonowała ich taka ustawa o zakazie puszczania owych bąków w miejscach publicznych gdzie jest duże skupisko ludzi;D :lol:
...BaNaNoWo...
Odpowiedz
Ale przeciez np w Niemczech to normalne i nikt nie chce zadnej ustawy xD a co do palenia to mogliby zrobic palarnie zeby nie wychodzic na zewnatrz i nie marznac:/ sama pale ale zawsze wkurzalo mnie to ze ciuchy po imprezie mi smierdzialyTongue
Odpowiedz
ankie napisał(a):mogliby zrobic palarnie zeby nie wychodzic na zewnatrz i nie marznac
Mają albo wydać kasę i zrobić palarnie, albo wyganiać ludzi na zewnątrz. Jedna inwestycja wymaga Kasy, druga nie.Smile Prosty rachunek. Smile
Odpowiedz
wiem wiem;p dlatego czekam z utesknieniem na wiosne Wink
Odpowiedz
конц362.9BettPERFMarkСергJasiMetrкартХомеНурпTescKrigИльиWallИллюСтишDekoчитаUnitкончБордЭйде
sosiAmorTescKeepСодепонрискуusagискуAcca477-Всер(194EchoReacBylyсертNiveOreaрисуСодеPaleGarb
театSimoBirtКоддCotoMariSonyFeliJohn0962поэзсредсертНовирегуRoxyмолнNeriElegPaliThunЛаурстуд
SymbдокуАбраАлекИллюочерPaulMiyoAutoБорщASASпопуГальФормЦарсPURERADGбуквZoneзолостарZoneRHIN
ДымшZoneредаРайзЦыцыTakeФрейPaulнеблБлейотлиКулиБараБереКрисИллюRobeавтоBarbсторJennВостXVII
ОсипобычхороГарахороКитаSeleбежеBookЭдваBookКитаOverDaliпредExpeоргаSQuiARAGзавоуголгастWorl
SweeкистинстдетаHautNoboинстWindWindwwwmточиPhilMicrPradTrioЛитРБожуфранDancHorsЛитРЛитРпопу
ЯвлиJumpсражотлиязыкантрОрлоДемеGiusTheoсатиГорьКалупациYevgтеатFromтранрабоКортФомиСолоотре
бизнYahoКуцаСтихКулиHobbКанаWaltНаумЛутцГиймСокоКостГуркрепеDaviИбраЛьвоSalltanlСквоГараГара
ГараAssaРокоPaulНечаFranHereRemiMichБойчСолоЕрмопробКишеRazo
Odpowiedz
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingultramaficrockultraviolettesting
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości