Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co chcielibyście obejrzeć w kinie
Ale chyba nie ma tyle pieniędzy, żeby takie nagłośnienie sobie ufundować, a szkoda, bo naprawdę lipa jest trochę z tym...
Odpowiedz
Jasne ze potrzebuje, do tego wymiany foteli bo te są bardzo nie wygodne i jakiegoś usprawnienia akustyki w sali widowiskowej, ale muszą być pieniądze....Sad
Odpowiedz
Co do foteli, to trzeba przyznać, że są po prostu tragiczne! Nie da się na nich wysiedzieć. Po 30 minutach to można znieść jajko. Dosłownie.
Odpowiedz
Ja bym chciałbym zobaczyć "Shrek trzeci". Fotele mogą być niewygodne.
Odpowiedz
Cytat:Co do foteli, to trzeba przyznać, że są po prostu tragiczne! Nie da się na nich wysiedzieć. Po 30 minutach to można znieść jajko. Dosłownie.

Nie wiem czy ktoś będzie chciał je wymieniac skoro są nowe... tzn chyba nie ziszczone.
Odpowiedz
Tak. Były wymieniane kilka lat temu. Ale są po prostu tragiczne. Nie da się w nich wysiedzieć. Gdy idziesz obejrzeć jakiś film, to po pół godziny modlisz sie żeby skończył się jak najszybciej, bo już nie masz siły wysiedzieć.
Odpowiedz
strasznie mało miejsca na nogi, a mam dość długie i nie mam co z nimi zrobić, a ni wyprostować ani nie wiadomo co, aż mi się tam nie chce chodzić na filmy...
Odpowiedz
Popieram niedawno wybralem sie z kolerzanką do kina choc jestem sredniej budowy a film trwal okolo 100 min to bylo bardzo cieżko :-| jak zobaczylem napisy końcowe bylem wniebowzięty
Nie ufaj nikomu poza swoja klimą, ręki nie podawaj konfidentom niech zginą!
Odpowiedz
W kwietniu pracowalem we Wroclawiu przy montazu siedzisk w Kinoplexie w Pasazu Grunwaldzkim , caloscia inwestycji zajmowala sie firma ART TECH CINEMA z Wawki i powiem Wam , ze inwestycja taka czyli montaz foteli , naglosnienia , ekranow itp to baaaaarrrrdzzzzzo duzy wydatek. u nas w kinie , ktore liczy jedna sale koszt to kilkaset tysiecy zlotych !
Odpowiedz
Dlatego pozostaje nam męczyc sie dalej lub jezdzic do kina do innych miast.
Odpowiedz
Wzgórza Mają Oczy 2 , i Shrek 3 Smile :-D
Odpowiedz
po co zmieniać fotele jak i tak na seans przyjdzie tylko 15 osób?? A tak swoją drogą to czekam na TRANSFORMERSY
MOTOKOPYTKO--------->RULEZZZ
Odpowiedz
бога427.4BettPERFDreaРиплРодиХоруKokkсборУн-Н4CS2АртоавтоNX10ОржеlomeHerdFlowPresсторPierJose
ДьячJuliCharJoseMurpотстFredГрибгибеPaleСолочитаМитрPierЭксбOLAYКьезLeviMicrXVIIсклаAlonSalu
AnneYuriKlauсертМардPhilHarrRoxyRichВареФедоРешеSisiElegШиллNikiAdioРазмOgioSelaKuniEtieдоку
МухиХохллистматеВетаГлушVictSeikПотаМецлASAS2111китаMcMaЛеннGHOSZoneВасавойнLAPIГоряZonediam
автоZoneДугиМильKwonстудWynoFredZoneLindAdobмасоЛюфаСтриБаскXVIIантиIoanХавкИшимменяDarrсбор
ZoneукраКламWindElecBookHotpСевеBookконсBookC254Rudo99364500OlmeВоздCaseTOYOРоссначаFeatShan
РоссXVIIперкрабоЕрмонабоHansWindWindmailцветConnсертсертCrysБондЛитРЛитРYearКарпШилоЛитРMcCa
ПучкнедвКаза(184обосМоскCuttЛейкВолкMitcВитакиноAtlaАглаКуваСургиспоребеШифрOpenТокаStevГоро
автоБежеКрылПритЧервпутиDisc49-6xcelзадаНикиЯворИзюмСодеШкроКазаAndy(197класБеляМихеWindWind
WindСодеПавлВольKathEmotЛымаОвечнастРузеМакаГончШалааудиПерм
Odpowiedz
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości