Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ginekolog- kogo polecacie?
całkiem młoda napisał(a):Witam poszukuje ginekologa endokrynologa możecie kogoś polecić?
Co do ginekologa-endokrynologa ,to nie ma lekarza takiej specjalności w Starachowicach, W Kielcach są tacy specjaliści -ja jeżdżę do dr Chamerskiego (można znaleźć namiary na jego stronie internetowej).Oceniam go jako dobrego specjalistę,mnie pomógł w moich problemach hormonalnych,dobrze mi dobrał leki.Poza tym bada dokładnie,nie olewa ,ja mam o nim dobre zdanie jako o specjaliści w swej dziedzinie.
Odpowiedz
Dziewczyny (kobietki ) czy wiecie ile Marcowa bierze teraz od wizyty? Moja żona właśnie spodziewa się dziecka, przy pierwszej ciąży prowadziała ją własnie Marcowa ale teraz słyszałem że strasznie dużo sobie liczy za wizytę.
Nie liczy się, co robisz. Nie liczy się, ile odłożyłeś w banku. Nie liczy się, jak się ubierasz. Nie jesteś pięknym i ulotnym płatkiem śniegu. Zaczyna się od tego, że nie możesz spać. Później czujesz, że masz lufę w ustach
Odpowiedz
Witam. Orientuje się ktoś ile kosztuje USG w 3D u dr Walkowskiego bądź dr Wilczyńskiej, bo takowy tylko oni posiadają? Dodam jeszcze, że żaden z lekarzy nie prowadzi ciąży, byłaby to jednorazowa wizyta... Z góry dzięki za info Smile
Wyrafinowana osobowość... !
Odpowiedz
Ostatnio jesteśmy na bieżąco z tematem więc polecę Ci Pana Sławomira Rogulę z Kielc. Bardzo przyjemny lekarz z dużą wiedzą. Za USG zapłaciliśmy 150 zł. Do tego dostaliśmy płytkę z całego badania i wydrukowane zdjęcia. Robiąc badanie bardzo fajnie o wszystkim opowiadał i robił pomiary.
Starachowiccy lekarze nie przykładają się tak do badania i nie poświęcają tyle czasu pacjentce, także wydaje mi się że warto przewieźć się do CK.

pozdrawiam
Odpowiedz
A masz może jakieś namiary na tego lekarza?
Wyrafinowana osobowość... !
Odpowiedz
344 38 81, 0 604 637 580, CK ul Kościuszki
Odpowiedz
Nie chce podważać kompetencji Pani dr Urszuli Marzec, ale jeśli ktoś zdecyduje się, żeby prowadziła jego ciążę to musi sie liczyć ze sporym wydatkiem. Zwolnienia wystawiane są maksymalnie na 3 tygodnie, przeważnie to 2 tygodnie, a nawet tydzień. Za każdą wizytę oczywiście trzeba zapłacić 100,- Według mnie podejście Pani doktor do pacjentek można określić jako hurtowe. Możliwe, że spowodowane to jest zbyt dużą ilością pacjentek i dlatego Pani doktor nie jest w stanie poświęcić im więcej czasu. Osobiście jestem rozczarowana, ponieważ nie tego oczekiwałam zapisując się do lekarza prywatnie.
Odpowiedz
Z informacji w gabinecie u dr. Walkowskiego wynika, że USG 3 D kosztuje 50 zł (są jakieś różnice w zależności od trymestru, ale nie zapamiętałam Wink ).
Odpowiedz
dr. Koszałkowski bardzo miły lekarz delikatny w badaniu wziernikiem wszystko wytłumaczy nic nie trzeba z niego wyciągać poświeca czas pacjentce,wczesniej chodziłam do dr.Przydatek wizyta trwała góra 10 min badanie tak raz/dwa nic nie powie sama musisz ty pytać co i jak,leczyłam sie z infekcji u niej niestety z marnym skutkiem.
Odpowiedz
szukam opini na temat dobrego ginekologa dla żony po ciazy ktos cos ?
Odpowiedz
Zdecydowanie nie polecam dr Marzec ze Skarżyska.
Odpowiedz
Ja nie polecam dr Ostromeckiej. Przepisuje tabletki nastolatce totalnie bez zadnego wywiadu bez zadnych badan po prostu chcesz tabsy ok masz..zrezygnowalam.. poszlam do dr Kielka (wamed) i od razu 1wizyta zdziwiony ze zadnych badan nie mialam od razu skierowanie dostalam na proby watrobowe i dopiero przepisal tabletki. Na 2wizycie stwierdzil ze jestem blada i przepisal badania mocz morfologie,od razu zmienil tabletki jak podalam niepokojacre objawy,proponowal od razu inne metody antykoncepcji. Ogolnie w porzadku pan w podeszlym wieku. I nie czeka sie dlugo. Ok tydzien Smile
Odpowiedz
ginekologów w tym mieście dobrych jest jak na lekarstwo żona chodziła podczas ciąży do wilczynskiej ale to starta pieniędzy zero zainteresowania pacjentem przed i w trakcie porodu - tylko kasa się liczy także odradzam stanowczo i nie od jednej kobiety to już słyszałem
Odpowiedz
kamila1985r4 napisał(a):JA POLECAM DR URSZULĘ MARZEC BARDZO DOBRY SPECJALISTA A TAKŻE MIŁA I SYMPATYCZNA OSOBA ZAWSZE DORADZI I POMOŻE. JA RODZIŁAM BLIŹNIETA CIĄŻA BYŁA BARDZO DOBRZE PROWADZONA URODZIŁAM W 39 TYG DZIEWCZYNKI DUZE I ZDROWE NIE ZNAM DRUGIEGO TAKIEGO LEKARZA JAK DR MARZEC PRZYJMUJE NA UL mARCHLEWSKIEGO 6

potwierdzam
Odpowiedz
Podbijam temat! Potrzebny dobry ginekolog prywatny, najlepiej taki ktory tez przyjmuje w szpitalu...do prowadzenia ciazy...
Ps. Jakie sa teraz ceny za wizyty u ginekologow prywatnych bo sie nie orientuje?
Odpowiedz
Aktualnie większośc osób leczy się prywatnie. Żona równiez chodziła prywatnie jak była w ciąży. Nawet nie brała pod uwagę możliwości zapisania się na fundusz.

Niestety ale obecnie narodowy fundusz zdrowia nie spełnia swoje roli. Bo jednak zapisanie się do lekarza w jakimś bliższym terminie jest bardzo trudne. I często jeśli chodzi się w ciązy na fundusz to nie ma możliwości zapisania sie do jednego tylko lekarza. KObieta jest badana przez wielu

[mod]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości