Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rządy PO-PSL
"Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić." Jak powiedział Jóżef Piłsudski.I zgadzam się z tym zdaniem.
Platforma nie realizuje swojego programu.Zrezygnowali na rzecz swojego śmiesznego koalicjanta z PSL-u z kilku ważnych pomysłów.Generalnie nie podoba mi się to co prezentuje PO po wyborach.
Poczytajcie ich program z przed wyborów.Gdzie ten liberalizm gospodarczy ?!
Odpowiedz
Ciekawe iz w tej chwili odbywa sie posiedzenie komisji, mowa na niej o cudenkach jakie nam abw robi i tvn 24 nie transmituje tego wydarzenia Smile jest na temat korkow i innych glupotek tylko nie o tym, ciekawie wybiorczo przekazuja ta "rzetelna prawde", ta stacja zaczyna byc lepsza niz wyborcza.
Odpowiedz
Stokrotka nie musisz oglądać TVN każdy ma wolny wybór wiec możesz sobie włączyć telewizje TRWAM i obejrzeć swoje wiadomości albo program lokalny na naszej kablówce i obejrzeć posła pIs Lipca który na niczym się nie zna i opowiada bajki
Przemcio
Odpowiedz
chyba mnie zle ktos zrozumial... to byl przyklad obiektywnych mediow Smile
Odpowiedz
Jest tyle stacji że każdy może oglądać co chce a obiektywny będziesz miała obraz jak obejrzysz wiadomości z kilku stacji a nie jednej. Ponieważ każda stacja ukierunkowuje się politycznie np TVP spiera pIs
Przemcio
Odpowiedz
Cytat:Proszę mnie nie rozśmieszać twierdzeniem,ze PIS,LPR czy Samoobrona to prawica. To wierzący socjaliści! Nic więcej.
Z nich taka prawica jak z PO partia liberalna.Zaprzeczy Pan ?
Co do tego,że PiS ma TVP.Być może dzięki temu możemy zobaczyć ciekawe programy publicystyczne w których porusza się tematy o których w ŻADNEJ innej stacji nikt nie podejmuje się nawet zająknąć.Trzeba być ignorantem żeby tego nie dostrzec.
A PO przejęło nagonkę na PiS-owską TVP od kolegów z lewej strony ? ;-)
TVP jest zapewne nie bardziej PiS-owska,jak była lewicowa za rządów SLD,a PO najwidoczniej boli że jeszcze w TVP nie objęli władzy.To ja może na zakończenie troszkę pocieszę - już nie długo ;-)
Ot,cała polityka w Polsce.
Odpowiedz
Tak też myślałem,że Pan nie odpowie ;-) Ale to nic rozumiem,że Pan unika rozmowy o realnych problemach skupiając się na krytyce jaki to PiS nie był zły kiedy rządził.

P.S. A przy okazji zapraszam forumowiczów do TVP (PiS :lol: ) dzisiaj na godz.21.55 na kolejny program z cyklu ''Cienie PRL-u''.Dzisiaj będzie mowa o WSW i WSI.
Jest to program traktujący o problemach o których polacy nie wiele wiedzą lub zapomnieli a nie powinni.W innych stacjach tego typu programów publicystycznych nie ujrzymy bo są to tematy nie wygodne dla ich właścicieli nie chcących się nikomu narażać.
Przybliżając formułę programu dla tych którzy nie oglądali a może się skuszą napiszę,że autorzy będą przedstawiać "białe plamy" PRL, a także moment załamania się systemu komunistycznego i próby urządzenia się ludzi PRL w nowym systemie społeczno-politycznym.Będą starali się odpowiedzieć na pytanie, na ile PRL ukształtowała III RP.
Odpowiedz
Jakoś zapomniał Pan o białej plamie z początku lat 90 gdzie zamieszany był Jarosław Kaczyński (aferę FOZZ) i jakoś tego telewizja Polska nie pokazuje? i to ma być wolna telewizja która pokazuje tylko wygodne dla siebie tematy?
Przemcio
Odpowiedz
Kaczyński zamieszany w aferę FOZZ ? Gdyby tak było stałby dzisiaj na ławie oskarżonych razem z winnymi.A czy tak jest ?
Były zarzuty w jego stronę,że brał pieniądze dla siebie i partii od osoby która była zamieszana w tą aferę,ale czy to sam J.Kaczyński był zamieszany bezpośrednio w aferę FOZZ ?
P.S. może jakaś prywatna stacja w swoim programie o tym nam opowie :lol:
Odpowiedz
Ludzie, możemy tyle brudów z przeszłości wyciągać, że to się w głowie nie mieści. Branie pieniędzy, nieślubne dzieci, ułaskawianie przestępców, współpraca ze służbami PRL-u, złodziejskie prywatyzacje,etc.
Odpowiedz
Cytat:Kaczyński zamieszany w aferę FOZZ ? Gdyby tak było stałby dzisiaj na ławie oskarżonych razem z winnymi.A czy tak jest ?
Były zarzuty w jego stronę,że brał pieniądze dla siebie i partii od osoby która była zamieszana w tą aferę,ale czy to sam J.Kaczyński był zamieszany bezpośrednio w aferę FOZZ ?
P.S. może jakaś prywatna stacja w swoim programie o tym nam opowie :lol:

A wie pan kto umorzył sprawę FOZZu? A potem był zastępcą Ziobry w rządzie PIS,SO i LPRu?
Warto zagłosować na Starachowice w konkursie Nivea 100 placów zabaw.
http://100latnivea.pl/glosowanie/plac/13...obrowolska
Odpowiedz
W Starachowicach mamy taką prywatną stację ( program lokalny telewizji kablowej) która działa na rzecz najgorszego posła tej ziemi Lipca.
Właśnie za rządów pIs + LPR+ Samoobrona została umorzona sprawa FOZZ . Czemu nie siedzi bo siedzą inni za niego.
Przemcio
Odpowiedz
Raffde,Pan mnie zastanawia.Kiedy zadałem pytanie bezpośrednio skierowane do Pana osoby nie odpowiedział Pan.Kiedy natomiast pojawiła się sprawa związana z PiS-em Pan już jest na forum i się udziela.Jak to jest ? Rozumiem,że idzie Pan w zaparte i zbija kapitał polityczny tak jak cała Pana partia,czyli skupiając się na na krytyce PiS.
A w temacie to proszę czytać ze zrozumieniem.Kaczyńscy najprawdopodobniej brali pieniądze,tak jak ogrom ludzi wtedy od ludzi którzy byli głównymi postaciami w tej aferze.Ale na stwierdzenie,że Kaczyński był bezpośrednio zamieszany a tą aferę dowodów nie ma.Inaczej stałby kilka lat temu na ławie oskarżonych.
P.S. wrócmy do tematu może,bo takie wypominanie sobie nie ma sensu.W tym kraju na przełomie lat 80 i 90 tak naprawdę nie wiadomo kto był uczciwy i komu zależało na Polsce uczciwej a kto się chciał tylko kasy nachapać.
Nie wierzę ani jednym ani drugim.Mamy złodziejską klasę polityczną,a przynajmniej o takich korzeniach i nie jest to bynajmniej populistyczne hasełko w tym przypadku.
Odpowiedz
:-D
Niech TYP przestanie być okupywana przez partie a stanie się apolityczna
Przemcio
Odpowiedz
Nastąpiło chyba jakieś nieporozumienie,ponieważ to na co Pan odpowiedział kierowałem do Raffde Smile.Pozdrawiam.
Odpowiedz
Dzisiejszy materiał w Wiadomościach TVP o TW Bolku był mocno tendencyjny :mrgreen: Każdy kto oglądał, wie o czym mówię.
Odpowiedz
Był,był.Taka prawda.Tak samo jak za rządów innych partii.Cóż,taką mamy klasę polityczną od lewa do prawa.
A co do Wałęsy.Uważam,że w latach 80 kiedy Solidarność i on jako jej przywódca rosła w siłę,nie było mowy o współpracy.Natomiast co do tego,że w latach 1970-72 był zarejestrowany jako TW to uważam,że to prawda a on sam nie ma cywilnego honoru w sobie by to przyznać.Jest coś na rzeczy jeśli mowa właśnie o latach 70-72 o czym świadczą dokumenty i opinie ludzi nie koniecznie nastawionych anty do osoby Wałęsy.
Odpowiedz
Cytat:Uważam,że w latach 80 kiedy Solidarność i on jako jej przywódca rosła w siłę,nie było mowy o współpracy
to czemu smutni panowie podwozili go motorówką do stoczni ?
Wydaje ię , że wiele jeszcze w życiorysie Wałęsy / i wielu innych / wymaga spokojnego i rzeczowego wyjaśnienia . Mnie bardziej ciekawi co powiedzą sądy które skazywały do niedawna ludzi którzy ośmielili się mówić o tym co teraz będziemy mogli przeczytać w książce. Okaże się , że "przestępcy" mówili prawdę a sądy skazywały niewinnych !!

Temat ten chyba nie za bardzo dotyczy jednak tematu wątku.
Rybak złowił rybkę. Czy jesteś ze złota? - pyta. Nie, ja jestem z PO - odpowiada rybka. A czy spełniasz trzy życzenia? - pyta rybak . Nie - odpowiada rybka - ja tylko obiecuję !
Odpowiedz
Wałęsa jest laureatem pokojowej nagrody Nobla . Pierwszym polakiem przemawiającym w Kongresie USA . Niósł flagę olimpijska jako reprezentant Europy . Jeżeli prawdą jest współpracy Wałęsy z SB to plama na jego honorze .
Odpowiedz
Wałęsa posłużył do kontrolowanego rozmontowania komunizmu w Polsce, po którym byłym bonzom partyjnym żyje się lepiej niż za PRL. Przypomnijcie sobie jak kończyli ludzie, którzy zagrożali systemowi komunistycznego - ginęli w nieznanych okolicznościach albo kończyli w dołach. Czy ktokolwiek logicznie myślacy może uwiezyć, że komuniści pozwolilby prawdziwiemu przywódcy opozycji na spokojne życie i podróżowanie po kraju między strajkującymi fabrykami?

Cytat:Mnie bardziej ciekawi co powiedzą sądy które skazywały do niedawna ludzi którzy ośmielili się mówić o tym co teraz będziemy mogli przeczytać w książce.

Spokojnie. "Gazeta Wyborcza" napisze co mamy myśleć i taka będzie oficjalna linia władz i merdiów.
Odpowiedz
Cytat:
Cytat:Uważam,że w latach 80 kiedy Solidarność i on jako jej przywódca rosła w siłę,nie było mowy o współpracy
to czemu smutni panowie podwozili go motorówką do stoczni ?
Wydaje ię , że wiele jeszcze w życiorysie Wałęsy / i wielu innych / wymaga spokojnego i rzeczowego wyjaśnienia . Mnie bardziej ciekawi co powiedzą sądy które skazywały do niedawna ludzi którzy ośmielili się mówić o tym co teraz będziemy mogli przeczytać w książce. Okaże się , że "przestępcy" mówili prawdę a sądy skazywały niewinnych !!

Temat ten chyba nie za bardzo dotyczy jednak tematu wątku.

Widział pan jak go "podwozili"? A może słyszał pan o tym w maglu za rogiem?
Odpowiedz
Cytat:Widział pan jak go "podwozili"? A może słyszał pan o tym w maglu za rogiem?

Nie widziałem także jak kabluje na kolegów ,co nie znaczy że nie kablował. Ale na przykład Krzysztof Wyszkowski był wielokrotnie ciągany po sądach przez Wałęsę za to że mówił to co Cenckiewicz napisał w książce . I patrz pan jak to się pomieszało . No ale pewnie na "salonie" nie pisali o tym.
Rybak złowił rybkę. Czy jesteś ze złota? - pyta. Nie, ja jestem z PO - odpowiada rybka. A czy spełniasz trzy życzenia? - pyta rybak . Nie - odpowiada rybka - ja tylko obiecuję !
Odpowiedz
spokojnie wystarczy ze kupi sie w ponidzialek ksiazeczke i poczytac, wtedy bedzie wiadomo kto podwioz po co i na kogo donosil i co...
Odpowiedz
stokrotka jaka książeczkę?
Czy nie pomyliła pani książki o Wałęsie , która ma być w nakładzie 2 tys egzemplarzy i każda z nich jest już rozdysponowana wśród historyków, polityków i dziennikarza z książeczka zdrowia , którą faktycznie może pani kupić w poniedziałek.
Odpowiedz
chyba ktos sie nie wyspal np. p. kadydacik pozal sie boze heheh jakos ja nie bede miala problemu z jej dostaniem, wiec dla chcacego nic trudego. Poza tym jesli sie kadyduje iles tam razy i zmienia partie na kazde wybory to powinn blysac w wypowiedzach czyms sensownym nie pisac takie banialuki lub robic osobiste wycieczki to faktycznie pokazuje bardzo "wysoki" poziom. hihihi
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości