Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rządy PO-PSL
abcde napisał(a):Szanują, zapewniam Cię. Poseł Wipler ma na ten przykład bodajże już 4 czy 5 dzieci, i wspaniałą żonę. Inni czołowi politycy KNP także doskonale się realizują jako mężowie i ojcowie.
Kontrowersyjne wypowiedzi JKM nie oznaczają iż ta partia nie szanuje kobiet. To ogromne nad użycie.

Tak, masz rację. Ja się z Tobą zgadzam, że PO i PiS nie są dla siebie alternatywą. Przynajmniej na tą chwilę, wiele zależy od tego w jaką stronę pójdzie PiS bo prezes chyba wiecznie nie będzie rządził. Oby odchodząc zabrał ze sobą Macierewicza.
Dobrej soboty Smile
Wipler przykładem wspaniałego ojca i męża. Ciekawe.
Odpowiedz
Jaka piękna katastrofa...
Odpowiedz
[Obrazek: BqwfDdGIYAAVgjw.jpg]
Odpowiedz
Wróciłem wczoraj z wakacji, gdzie przez ponad tydzień nie włączałem internetu i nagle widzę że cała polska scena polityczna się wali. Próbuję nadrobić zaległości i poczytać o całej tej aferze ale nie mogę się doczytać o co tu chodzi. Rozumiem że Belka i Sienkiewicz układali się w sprawie długu publicznego, ale co tak bardzo was bulwersuje w wypowiedziach polityków? Język?
O co tutaj chodzi? O co ta cała afera? Poważnie się pytam bo jakoś po kilku przeczytanych artykułach nie znalazłam sensu w tym wszystkim Sad
Nie liczy się, co robisz. Nie liczy się, ile odłożyłeś w banku. Nie liczy się, jak się ubierasz. Nie jesteś pięknym i ulotnym płatkiem śniegu. Zaczyna się od tego, że nie możesz spać. Później czujesz, że masz lufę w ustach
Odpowiedz
Jesion napisał(a):A co do podsłuchów ministrów, ma Pani Marczewska i Materek?

Niestety tu się z Tobą nie zgodzę. Mam prawo przypuszczać, że wystartują Oni w następnych wyborach, a przynajmniej będą potencjalnymi kandydatami. Chyba mam prawo zapytać ich o inne sprawy. Interesowałoby mnie ich podejście do tematu i uczciwe oraz obiektywne podejście . Jeśli okaże się, że mimo ewidentnych dowodów na przekręty i afery w których bohaterami są czołowi przedstawiciele Platformy Obywatelskiej będą mówić tradycyjne "Polacy, nic się nie stało" , to niestety, ale uznam, że kierując w jakimkolwiek stopniu miastem kierować się będą podobnymi zasadami jak np. Sienkiewicz. A więc słowa o "dbaniu i pracowaniu dla dobra ogółu" mogą być po prostu kłamstwem. Chciałbym wiedzieć, czy słowo "uczciwość" rozumiemy podobnie aby podczas ewentualnych wyborów moc ich poprzeć lub wręcz odwrotnie
Polecam słowa powyborczego komentarza p. Marczewskiej http://st-ce.pl/viewtopic.php?pid=87013#p87013 post 8 , 12 i dalsze
Szkoda, że tego nie rozumiesz.

Jesion napisał(a):Gdybyś nie zauważył, to przypomnij sobie, że Pani Marczewska nie startowała pod szyldem PO,
Może dla Ciebie ważniejszy jest szyld. Dla mnie ważniejsze są ich poglądy i to nie te przedwyborcze.
Odpowiedz
Antonio napisał(a):eśli okaże się, że mimo ewidentnych dowodów na przekręty i afery w których bohaterami są czołowi przedstawiciele Platformy Obywatelskiej będą mówić tradycyjne "Polacy, nic się nie stało" ,

Antonio podaj proszę cytaty z rozmów, które mówią o przekrętach, korupcji czy nielegalnych interesach.
Nie liczy się, co robisz. Nie liczy się, ile odłożyłeś w banku. Nie liczy się, jak się ubierasz. Nie jesteś pięknym i ulotnym płatkiem śniegu. Zaczyna się od tego, że nie możesz spać. Później czujesz, że masz lufę w ustach
Odpowiedz
Cóż to, że w Polsce części społeczeństwa można pluć w gębę a oni powiedzą, że to tylko deszczyk pada to już wiemy, ale żebyś @Olek z całych taśm wysnuł tylko wniosek, że nikt by nie chciał by nas nagrywano... to już pozostawię bez komentarza. Zapewne nie zapoznałeś się z całością dotychczas ujawnionych rozmów.

''Szef PKN Orlen: Jak była ta kampania 2011 r. i oni tam z cenami jechali cały czas, że paliwo po 6 zł PiS napier***. No i jest ta impreza w Focusie, już wiadomo, że wygraliśmy. Z Donaldem się spotykam i on: Teraz, ku***, to paliwo może być nawet i po 7 zł''

Donald Tusk o aferze ''Taśmy Beger''
''Jestem poruszony zawartością tych taśm. Dziękuję dziennikarzom, za wspieranie demokracji poprzez ujawnienie kompromitującego przypadku skandalicznej korupcji politycznej jakiej dopuścił się PiS. Miliony Polaków mogły poznać dzięki tym nagraniom kulisy kuchni politycznej kompromitującej obecny rząd''.

No cóż, dziś to zamach na państwo i zorganizowana grupa przestępcza.
Mam nadzieję, że my poznamy jeszcze więcej kulis kompromitujących obecny rząd.
Odpowiedz
@Olek2601

Absolutnie nie o język tu chodzi.Zapewniam CIę,że jeśli były by tam stwierdzenia : o ku.... ale hossa, a Jak PKB zapierd .... albo zabijemy bezrobocie to by sprawy nie było.

Generalnie to są prywatne zdania polityków. Podejrzewaliśmy,że są obłudni i co innego mówią w "telewizor" a co innego jest. I teraz jest beka bo ktoś upublicznia ......... prawdę. I widać jakich z nas durniów robią.Wszystko aby mieć władzę i władzę tę wykorzystywać do partyjnych i własnych celów. Ale nie dla zwykłych ludzi,których można oszukiwać byle by tylko głosowali.
Młodzi ludzie, mądrzy, ambitni, uczciwi- zaplanujcie sobie emigrację. W tym kraju prędko nic się nie zmieni!
Odpowiedz
Antonio napisał(a):Może dla Ciebie ważniejszy jest szyld.
No zaraz... to Ty się dopraszasz o komentarz przedstawiciela PO - Marka Materka, i byłej, kojarzonej z PO kandydatki na prezydenta Starachowic.
Dla kogo tu szyld jest ważniejszy? Big Grin
"Podążaj ścieżkami niebezpieczeństwa, niezależny myślicielu. Wystawiaj swoje pomysły na niebezpieczeństwo kontrowersji. Mów, co myślisz i mniej obawiaj się etykiety wariata niż stygmatu konformisty. A w sprawach, które wydają ci się ważne, za wszelką cenę zabieraj głos i daj się usłyszeć." ~ Thomas J. Watson
Odpowiedz
Jesion napisał(a):
Antonio napisał(a):Może dla Ciebie ważniejszy jest szyld.
No zaraz... to Ty się dopraszasz o komentarz przedstawiciela PO - Marka Materka, i byłej, kojarzonej z PO kandydatki na prezydenta Starachowic.
Dla kogo tu szyld jest ważniejszy? Big Grin
Jesion masz chyba problem ze zrozumieniem słowa pisanego. Antonio chce znać poglądy na temat taśm ewentualnych przyszłych kandydatów na prezydenta Starachowic. Ba kiedyś ktoś z forumowiczów zadał równie proste i zrozumiałe pytanie jaki jest stosunek naszych działaczy PO do upaństwowienia OFE. Oscar bodajże migał się że musi mieć więcej czasu by się zapoznać z tematem , natomiast Materek do dzisiaj nie zabrał głosu w tamtej sprawie. To samo dotyczy taśm. Chcielibyśmy wiedzieć co myśli na ten temat Materek , bo takie tam gadki szmatki przed wyborami każdy może pleść.
Odpowiedz
https://twitter.com/sikorskiradek/status...3635403778
Ten tweet chyba skierowany do wyborcy PO, bo jak wiadomo taki wszystko łyknie niczym młody Pelikan.
Dla pozostałej części społeczeństwa jest to jak zaśmianie się w twarz... Czym Polska sobie zasłużyła na takiego ministra? Zamiast "przepraszam" bydlak drwi w żywe oczy. Może i Kaczyński przyspawał się do Macierewicza, tylko wobec tego jak inaczej nazwać to co robi teraz Tusk ze swoją mafią jak nie "przyspawaniem do stołków"? Pozostaje w całej ludzkiej naiwności wierzyć, że te stołki jeszcze ich pociągną na dno.
"Wygrajcie wybory to sobie wszystko przegłosujecie" ~Stefan Niesiołowski
Odpowiedz
Star 266 napisał(a):Generalnie to są prywatne zdania polityków. Podejrzewaliśmy,że są obłudni i co innego mówią w "telewizor" a co innego jest. I teraz jest beka bo ktoś upublicznia ......... prawdę. I widać jakich z nas durniów robią.Wszystko aby mieć władzę i władzę tę wykorzystywać do partyjnych i własnych celów. Ale nie dla zwykłych ludzi,których można oszukiwać byle by tylko głosowali.

wreszcie, trafione w samo sedno, w jednym zdaniu ująłeś to o co w tych taśmach chodzi. Moim zdaniem już każdy Polak dawno wiedział, ze politycy co innego mówią oficjalnie a co innego przy kotlecie i co innego robią. Teraz to po prostu wszystko wyszło na jaw, na taśmach.
Odpowiedz
@Olek, i co dalej... ? Nic się nie stało, Polacy.... ciepła woda z kranu i żyjemy sobie pięknie dalej bo przecież '' każdy Polak dawno wiedział, że politycy co innego mówią oficjalnie a co innego przy kotlecie i co innego robią''.
Ich trzeba pogonić, rozumiesz? Podoba mi się zdanie Korwina, że nie trzeba zamieniać świń, trzeba im po prostu zabrać koryto bo sami od niego nie odejdą.
Odpowiedz
Z przyjemnością przeczytałem wczorajsze stenogramy z Wprost. Po pierwszej dosyć porażającej treści byłem zdruzgotany ,że tacy ludzie nami rządzą. I mówiłem ,że sprawy by nie było gdyby nie pletli głupot.A nieby i to ktoś nagrywał.

I nastąpiła druga porcja.Sikorski,Graś,Krawiec,Gawryłowicz,Rostowski............. i nic. Normalni ludzie, normalne rozmowy, normalne osądy, normalne sprawy. UFF odetchnąłem trochę.

W zasadzie to ja wolę Radka w wersji z Sowy niż z telewizora pomijając wulgaryzmy i niewybredne żarty. Jak słucham tej mowy trawy i PR-owskich wypocin zakładających,że lud jest ciemny to naprawdę wolę już umyć samochód lub skosić trawnik.
Tymczasem taśmy pokazują ,że Panów stać na jasne formułowanie myśli vide zmyt mała pomoc USA czy sprawa Węgierska tudzież fundusz emerytalny. Doprawdy jest spoko i nie można do jednego worka wrzucać wszystkich a już dymisjonować tylko na tej podstawie,że siadł , jadł i mówił. Tak ,że jedni się podłożyli a inni wręcz dali sami sobie solidne świadectwo honoru obywatelskiego.... bo prywatnie nie służbowo.
Młodzi ludzie, mądrzy, ambitni, uczciwi- zaplanujcie sobie emigrację. W tym kraju prędko nic się nie zmieni!
Odpowiedz
W sedno. Tylko, że jedno mówią nam publicznie - emerytury, USA i wiele wiele innych, a okazuje się że jest zupełnie inaczej.
Wiec jak można wierzyć premierowi który rąbie OFE, mówi że ZUS jest gwarantem zawsze wypłacania emerytur a jego otoczenie stwierdza, że ZUS padnie?
Pogonić ich i tyle. I wybrać ludzi którzy chcą reformować a nie trwać i administrować wykorzystując swoją pozycję polityczną.
Tyle.
Odpowiedz
abcde napisał(a):@Olek, i co dalej... ? Nic się nie stało, Polacy.... ciepła woda z kranu i żyjemy sobie pięknie dalej bo przecież '' każdy Polak dawno wiedział, że politycy co innego mówią oficjalnie a co innego przy kotlecie i co innego robią''.
Ich trzeba pogonić, rozumiesz? Podoba mi się zdanie Korwina, że nie trzeba zamieniać świń, trzeba im po prostu zabrać koryto bo sami od niego nie odejdą.

Dobre pytanie, nie mam pojęcia co dalej. Czy zmiana rządu coś przyniesie? pewnie tak gdyby wygrał Korwin (dla mnie PO i PiS to ta sama sitwa - taśmy Begier np. gdzie politycznej korupcji nie było Smile ) a takiej gwarancji nie ma.
Tylko że Korwin również nie jedno wygadywał a drugie robił, kiedyś postulował o zniesienie senatu a później sam się chciał do niego dostać. Na pytanie jak to jest z tym senatem odpowiedział że senat musi być aby tych głąbów z sejmu kontrolować... Smile Polskiej polityce na prawdę przydał by się przypływ świeżej krwi, bo PO, PiS czy SLD są zmęczone i wypalone ciągłymi wojenkami na górze.
Zresztą ludzie chcą właśnie jakiejś nowej partii, nowej jakości z charyzmatycznym przywódcą i wartościowymi członkami ale na horyzoncie takiej nie widać - jakby się pojawiła ma mój głos.
Przez takie afery ludzie polityką rzygają i będą rzygać i jak tak dalej pójdzie frekwencja na wyborach wyniesie pewnie 30%. Ja sam na kolejne wybory nie pójdę nie zagłosuję na butną platformę ani na Kaczyńskiego i Macierewicza.

Niestety polityka na tym polega że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia nie tylko w Polsce ale na całym świecie - pamiętasz Obame jak resetował stosunki z Rosją.
Odpowiedz
olek2601 napisał(a):Polskiej polityce na prawdę przydał by się przypływ świeżej krwi, bo PO, PiS czy SLD są zmęczone i wypalone ciągłymi wojenkami na górze.
Zresztą ludzie chcą właśnie jakiejś nowej partii, nowej jakości z charyzmatycznym przywódcą i wartościowymi członkami ale na horyzoncie takiej nie widać - jakby się pojawiła ma mój głos.
Przez takie afery ludzie polityką rzygają i będą rzygać i jak tak dalej pójdzie frekwencja na wyborach wyniesie pewnie 30%.
Podzielam Twoją opinię w tej kwestii. Jeśli do Sejmu będzie startował młody Konrad Berkowicz z KNP w naszym regionie, zagłosuję właśnie na niego.
Ale chciałbym by w ogóle coś się ruszyło w tej zabetonowanej scenie politycznej w Polsce.

Panowie, tak sobie rozmawiamy o tych taśmach. Widzicie jaką retorykę przyjął Pan premier i politycy PO. Teraz posłużę się czymś.
http://i62.tinypic.com/20pcnm.jpg - wtedy kolegia redakcyjne nie miały problemu z przyznaniem nagrody, w końcu Panowie redaktorzy ujawnili podsłuchy zamordystów z PiS.
Wtedy to było cyt. „Profesjonalizm, promowanie światowych standardów pracy w mediach i przestrzeganie zasad etycznych, bezkompromisowe obnażanie buduarowych kulis polskiej polityki, pozbawienie polityków poczucia korporacyjnego społeczeństwa”

Dziś część mediów powróciła do swoich ''standardów'' wspólnie z PO gdzie ujawnione taśmy komentuje się mniej więcej tak uzasadniając: złamaniem standardów dziennikarskich, zamachem stanu, przestępstwem i skandalicznym, nielegalnym działaniem przeciw państwu etc.

Proponuję kilku osobom zastanowić się czy nie idą w stadku baranków którym narzuca się sposób myślenia o wielu kwestiach, bo część zdań które tu przeczytałem to powielanie czyjejś retoryki.
Odpowiedz
A propos taśm Beger:

http://demotywatory.pl/4352240/Donald-Tu...naty-Beger
Odpowiedz
olek2601 napisał(a):Tylko że Korwin również nie jedno wygadywał a drugie robił, kiedyś postulował o zniesienie senatu a później sam się chciał do niego dostać. Na pytanie jak to jest z tym senatem odpowiedział że senat musi być aby tych głąbów z sejmu kontrolować... smile Polskiej polityce na prawdę przydał by się przypływ świeżej krwi, bo  PO, PiS czy SLD są zmęczone i wypalone ciągłymi wojenkami na górze.
Zresztą ludzie chcą właśnie jakiejś nowej partii, nowej jakości z charyzmatycznym przywódcą  i wartościowymi członkami ale na horyzoncie takiej nie widać - jakby się pojawiła ma mój głos.
Jest - Ruch Narodowy. Korwin powiedziałby wszystko byle było o tym głośno. Ja osobiście wolę czasem posłuchać Bosaka, masakruje swoich rozmówców merytoryką i kulturą wypowiedzi, nie "kontrowersyjnością" za wszelką cenę jak JKM.

http://www.dw.de/korwin-mikke-b%C4%99d%C...a-17728937

Mowa trawa, powtarzana przy każdej możliwej okazji, wystarczy na youtube obejrzeć kilka filmów, żeby stwierdzić, że pan Janusz działa jak katarynka. A tak naprawdę jakie może mieć pojęcie o problemach młodych ludzi 72 dziadek zawieszony gdzieś ponad tymi wszystkimi "niewolnikami"?
"Wygrajcie wybory to sobie wszystko przegłosujecie" ~Stefan Niesiołowski
Odpowiedz
Rozmawialiśmy kiedyś z ABCDE na ten temat. http://di.com.pl/news/50142,0,Nadchodza_...n_Maj.html
Wrzucam tylko w celach informacyjnych.Smile
Odpowiedz
Oscar napisał(a):Rozmawialiśmy kiedyś z ABCDE na ten temat. http://di.com.pl/news/50142,0,Nadchodza_...n_Maj.html
Wrzucam tylko w celach informacyjnych.Smile

Dobrze wiemy jak wygląda stan informatyzacji służby zdrowia w Starachowicach, po za Vitą, Szpitalem, VISUS'em i paroma mniejszymi jednostkami nie wygląda to za Ciekawie Smile. Koszty Koszty Koszty i Koszty. Miejmy nadzieję że będzie możliwe przetwarzanie danych osobowych w chmurze bądź na outsourcingu. Wtedy koszta zejdą jeszcze w dół. Ale do tego czasu jest wprost niemożliwe dla małych jednostek spełnić chociaż podstawowe zalecenia posiadania własnej serwerowni + bezpiecznego przetwarzania edm : http://www.csioz.gov.pl/indexDetail.php?id=260
Cytat:Obszar bezpieczeństwa o znaczeniu krytycznym jak np. serwerownia, musi:
1. Być wyposażone w system kontroli dostępu, uniemożliwiający osobom nieuprawnionym
dostęp (solidnej konstrukcji drzwi, bramki, ochrona),
2. Posiadać wydajną klimatyzację,
3. Posiadać instalację przeciw pożarową w postaci wewnętrznego systemu gaszenia wraz
z systemem alarmowym,
4. Posiadać zabezpieczenie przed utratą zasilania,
5. Nie posiadać otworów okiennych,
6. Posiadać pomiar parametrów takich jak: wilgotność, temperatura, które mogą w negatywny
sposób wpłynąć na działanie urządzeń,
7. Posiadać monitoring wizyjny,
8. Posiadać kontrolę dostępu w postaci przynajmniej jednego z zabezpieczeń: karta dostępowa
z czytnikiem elektronicznym, przepustki,
9. Być umieszczona w miejscu o minimalnym ryzyku zalania,
10. Być umieszczona w bezpiecznej odległości od materiałów łatwopalnych, grożących
wybuchem,
11. Budynki powinny być wyposażone w instalacje odgromową, należy tez stosować filtry
odgromowe na liniach zasilających i komunikacyjnych.
Ponadto:
12. Obszar, na którym znajdują się krytyczne strefy bezpieczeństwa musi być monitorowany
z zewnątrz.
13. Należy wziąć pod uwagę zagrożenia wynikające z otoczenia, np. zagrożenie pożarowe,
przeciekającą wodę przez dach oraz zastosować środki bezpieczeństwa adekwatne do
potencjalnych zagrożeń (umieszczenie sprzętu gaśniczego, odpowiednie rozmieszczenie
sprzętu zapasowego i nośników danych, aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia
w momencie wystąpienia katastrofy).

Obszary o podwyższonym poziomie bezpieczeństwa typu: gabinet lekarski, laboratorium, powinny
spełniać następujące wymagania:
1. Izolację fizyczną w postaci bezpiecznych drzwi,
2. Kontrole dostępu w postaci przynajmniej jednego z zabezpieczeń: karta dostępowa
z czytnikiem elektronicznym, przepustka,
3. Instalację przeciwpożarową,
4. Monitoring wizyjny drzwi wejściowych,
5. Zastosowanie monitoringu zdarzeń, systemu wykrywania włamań,
6. W związku z przetwarzaniem danych medycznych zaleca się stosowanie zabezpieczeń, np.
krat w oknach

Jak myślisz ile budynków w przychodniach zdrowia spełniałoby te warunki ot tak bez koniecznej dużej przebudowy ? Smile
xonar + flac <3 // Exq
Odpowiedz
Znaczy wiesz co jeszcze nie siadłem do specyfikacji, bo sobie robię taki mały projekcik własny, ale przeczytam jak to dokladnie ma wyglądać. Specyfikacja co do serwerowni, to wydaje mi się być standardem tego co stosuje się przy bazach danych. Nic tu szczególnego nie widzę. Smile Może oprócz tego pomiaru wilgotnościSmile
A co do puszczania usługi w chmurze, to jestem na 100% pewny że zostanie ona udostępniona również w takiej formie, pojedyncze gabinety przecież będą musiały mieć dostęp do możliwości przesyłania i odbierania dokumentacji medycznej przez internet. Pewnie będzie się to opierało na karcie lekarza, czytniku, oprogramowaniu które będzie stawiać jakiś bezpieczny tunel albo prostej stronie na ssl. Smile Pewnie będzie też jakaś aplikacja mobilna dla tzw "lekarzy na telefon"
Te wymagania dotyczące gabinetu, no tu muszę przyznać ze będzie to chyba kosztować trochę niektóre placówkiSmile Wydaje mi się że niektóre rzeczy fizycznie pewnie już w tych placówkach istnieją więc pewnie będzie to wymagało zamontowania drzwi karty i u niektórych monitoring, reszta chyba juz jest takim standardem. Tym bardziej że te usługi mają być zgodnie z IKP, ma być to spięte w jeden system przez co nie będziesz musiał martwić się o wyniki badań, bo będzie wystarczyła karta i lekarz będzie widział jak przebiegało leczenie etc.
Powiem Ci ze jak zmieniłem lekarza i chciałem aby dane przesłane zostaly do vity wraz z wynikami badań, to po pewnym czasie po prostu sam sobie ksero zrobiłem i je zaniosłem, bo nikt nie raczył ich przesłać. A teraz wszystko w jednym. Smile
A co do vity, to jak pierwszy raz receptę drukowaną do ręki dostałem, to myślałem ze mi nie uwierzą w aptece i jej nie zrealizująSmile tak byłem przyzwyczajony do tego zacofanego systemu gdzie ludzie piszą 3 kreski a farmaceuta na oko daje to co mu pasuje. Smile
Odpowiedz
A propos tych taśm. Bo okazało się że prokuratura wypuściła nagrania z akcji w redakcji wprost. Wink
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1...ost__.html

Aby nie było wrzucę wersję drugiej strony. Bo tak jak mówi redaktor Latkowski, prawie nie doszło do wyłamania paluszka. Smile
http://www.wprost.pl/ar/453925/Latkowski...sze-pliki/
Odpowiedz
Toż na tych nagraniach jasno widać stosowanie przemocy przez ABWerę i prokuraturę. Ciekawe czy śmiałbyś się z wyłamywanego paluszka, gdybyś sam został tak został potraktowany.

A teraz wyobraź sobie, co by się działo, gdyby taka interwencja miała miejsce za rządów PiS-u. Widzę już zaplutego Sobieniowskiego z TVN-u jak zażarcie broni wolności słowa i nagłówki w G...Wnianym dzienniku o zamachu na demokrację i totalitarnej IV RP.

Morozowski i Sekielski zostali wybrani dziennikarzami roku za ujawnienie taśm Beger, a do Latkowskiego lemingi mają pretensje. Mam nadzieję, że to jeszcze nie koniec taśm, że jeszcze ujawnią m.in. rozmowę Bieńkowskiej z Wojtunikiem.

Sam głosowałem kilkukrotnie na Platformę Oszustów, ale na szczęście spadły mi już łuski z lemingowych oczu. Trzeba odsunąć tych złodziei od rządów przy najbliższych wyborach. Straszenie PiS-em działa już tylko na skretyniałych lemingów. Jak widzę tego bufona Niesiołowskiego to aż mnie cofa. A gdzie jest Pitera, która wykryła dorsza za 8,16 zł? Co powie na 1350 zł rachunek pokryty przez MSZ za sutą "prywatną" kolację Sikorskiego i hrabiego von Rostowskiego?

Tusk jeszcze się broni, jeszcze tonącymi łapkami szuka brzytwy, ale on już jest żywym trupem. Cieszę się, że nie skrócą kadencji Sejmu, dzięki temu Partia Oszustów jeszcze bardziej się wykrwawi. Samorządowe Platfusy przerżną na bank, tak samo jak parlamentarne w 2015 r. I pozostanie już tylko Bul Komorowski pod żyrandolem, który zapewne wygra II kadencję.
Odpowiedz
@alwaysdrunk

Stosowanie przemocy przez ABW i prokuraturę jest niczym w porównaniu jaką przemoc w stosunku do ABW i prokuratury stosuje premier :-)

PS. Za szefem skłądów węgla stoją rosjanie.Dobitnie świafczy o tym fakt,że kiedyś miał zrobione zdjęcie obok samochodu łada.Przecież to nie może być przypadek !!! A kelnerzy serwowali Strogonowa !!! Też przypadek ???
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości