Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rządy PO-PSL
alwaysdrunk napisał(a):Ładnie przeroszę
To już mi wystarczy. Smile
abcde napisał(a):@Oscar, ja Cię proszę!! Ja nie lubię retoryki PiS, uważam że są słabą opozycją. Ale to jest ich prawo, krytykować.
Czy to są fanatycy? Bzdura. Są w opozycji kilka lat, to ich pewnie strofuje ale obraz fanatyków próbują nam wmówić ludzie PO. Ja, pomimo kilku dziwnych zachowań, nie widzę tam fanatyzmu. To prędzej Twój Ruch jest fanatyczny.
Czyli co Oscar, głosujesz na partię i jesteś w niej pomimo wielu afer? Przypomnij sobie hazardową, komisja śledcza w Sejmie i jej przewodniczący z PO to była obraza dla ludzi. Tak zamiatał temat pod dywan, że miałem ochotę oglądając to, tam pojechać i dać mu w pysk.
@Abcde, ludzie głosują nadal na PO mimo afert, mimo wielu ustaw które budza kontrowersje bo głosują na coś co ja nazwę "spokojem" pewnie nie spodoba Ci się to stwierdzenie, ale wiele osób po prostu nie chce retoryki nienawiści. Ciągłego szczucia siebie na wzajem. Smile
abcde napisał(a):Panowie, do cholery, ja rozumiem wszystko. Że się jest członkiem PO, że się ich popiera. Ale czy w Was te taśmy nie budzą odruchów odrzucenia?
Ja nigdzie nie wypowiadałem się na temat tych taśm, bo ich po prostu nie słuchałem. Ostatnio się trochę poświęciłem i to dla mnie osobiście wygląda ja normalna rozmowa ludzi, niekiedy z dość niesmacznymi stwierdzeniami. Smile Wątpię aby którykolwiek z polityków w prywatnej rozmowie był bardziej kulturalny. Smile
abcde napisał(a):Czy Was bardziej martwią sprawy około taśmowe czy meritum?
Powiem nawet więcej, mnie nawet nie interesują ani taśmy ani to co w około się nich wiąże. Pewnie nawet bym nie skomentował teraz sytuacji gdyby alwaysdrunk mnie do tego nie zmusił. Smile Mnie tak jak pisałem najbardziej interesują sprawy lokalne. Smile Koniec kropka. Smile
Dlatego mam też prośbę przyjmij do wiadomości to co napisałem i już nie komentuj tego przynajmniej w moim kontekście bo mi się po prostu nawet nie chce już odpisywać. Smile Prowadźcie sobie tu wymianę zdań ale nie mieszajcie mnie w nią.Smile
Odpowiedz
Cytat: głosują na coś co ja nazwę "spokojem" pewnie nie spodoba Ci się to stwierdzenie, ale wiele osób po prostu nie chce retoryki nienawiści. Ciągłego szczucia siebie na wzajem.

Taaa, spokój, polityka miłości i ciepła woda w kranie i lepiej żeby wyborcy nie interesowali się kręconymi na boku lodami. Wzorcem z Sevres "retoryki nienawiści" i niedoścignionym liderem jest poseł Niesiołowski, autor słynnego bon motu, że głodne polskie dzieci mogą przecież jeść "szczaw i mirabelki"; podczas gdy władza na koszt podatników raczy się ośmiorniczkami, comberem z królika czy pierożkami cielęcymi.

To właśnie nikt inny jak PO szczuje na każdym kroku PiS-em, na szczęście jednak straszak ten działa już tylko na zadżumionych twardogłowych wyznawców partii miłości, których "nawet nie interesują ani taśmy ani to co w około się nich wiąże".

Cytat:Mnie tak jak pisałem najbardziej interesują sprawy lokalne.

No właśnie lokalna polityka PO w naszym mieście jest kwintesencją ich podejścia do ludzi, których traktują jak marionetki (casus "szkodliwego" Materka).

Nic to, krople już drążą wasz zamek na piasku i już wkrótce pozostanie wam tylko szczaw i Szczypiór.
Odpowiedz
alwaysdrunk napisał(a):No właśnie lokalna polityka PO w naszym mieście jest kwintesencją ich podejścia do ludzi, których traktują jak marionetki (casus "szkodliwego" Materka).
I tu Ci znów pokaże jak do końca nie rozumiesz niektórych faktów. Smile Po pierwsze to nie lokalne PO podjęło decyzje a PO wojewódzkie, po drugie to lokalne PO które oskarżasz też straciło funkcje np ja byłem członkiem zarządu powiatu (ciało statutowe któremu odpowiadał Marek jako szef zarządu)
Tak więc nie wrzucaj wszystkich do jednego wora, bo tak jak pisze mnie interesuje co się lokalnie dzieje w mieście. Smile Niezależnie czyje by to było "dziecko" Smile
Odpowiedz
Ale ja znam sprawę z doniesień medialnych (pisałem nawet w wątku na tym forum) i wiem, że wasze lokalne struktury same się nie rozwiązały, tylko to była odgórna decyzja i swoiste "podziękowanie" za zaangażowanie Materka. Źle mnie zrozumiałeś, pisząc o lokalnej polityce PO miałem na myśli przedmiotowe traktowanie struktur lokalnych ( nie tylko w naszym mieście) przez organa nadrzędne. Potraktowali was jak marionetki, rozwiązując struktury bez podania przekonujących powodów (te podane w mediach o "szkodliwej działalności” brzmią jak pretekst; potrafisz mi podać prawdziwe przyczyny?). Tak jak potraktowali Materka traktują Polaków, byle tylko oddali na nich głos, a potem nie zaglądali za kulisy i cieszyli się z ciepłej wody w kranie.

Najlepiej zobrazował to szef Orlenu, Krawiec w podsłuchanej rozmowie z Grasiem:

"Jak była kampania w 2011 roku i oni tam z cenami jechali cały czas, że paliwo po 6 zł PiS napi...dalał. No i jest ta impreza w Fokusie, już wiadomo, że wygraliśmy. Z Donaldem się spotykałm i on mówi mi: 'Teraz to ku..wa to paliwo może być nawet i po 7 zł' (śmiech)".
Odpowiedz
Oscar napisał(a):@Abcde, ludzie głosują nadal na PO mimo afert, mimo wielu ustaw które budza kontrowersje bo głosują na coś co ja nazwę "spokojem" pewnie nie spodoba Ci się to stwierdzenie, ale wiele osób po prostu nie chce retoryki nienawiści. Ciągłego szczucia siebie na wzajem. Smile
Kto szczuje? Ty w tą retorykę wierzysz? Jeśli ktoś mając świadomość afer i poziomu polityka głosuje na niego mimo to, to jest idiotą.
Oscar napisał(a):Ja nigdzie nie wypowiadałem się na temat tych taśm, bo ich po prostu nie słuchałem. Ostatnio się trochę poświęciłem i to dla mnie osobiście wygląda ja normalna rozmowa ludzi, niekiedy z dość niesmacznymi stwierdzeniami. Smile Wątpię aby którykolwiek z polityków w prywatnej rozmowie był bardziej kulturalny. Smile
@Oscar dwie sprawy:
1. Wypowiadałeś się. Teraz przyznajesz, że nie słuchałeś taśm. No więc to samo w sobie świadczy o tym jak potraktowałeś tą dyskusję od początku.
2. Chyba jednak nie posłuchałeś. Jeśli dla Ciebie ze wszystkich tych taśm wniosek jest tylko taki, że Panowie politycy rozmawiali w nie za bardzo kulturalny sposób... to brak mi słów.
Oscar napisał(a):Powiem nawet więcej, mnie nawet nie interesują ani taśmy ani to co w około się nich wiąże. Pewnie nawet bym nie skomentował teraz sytuacji gdyby alwaysdrunk mnie do tego nie zmusił. Smile Mnie tak jak pisałem najbardziej interesują sprawy lokalne. Smile Koniec kropka. Smile
Wiesz co @Oscar - mimo, że jako człowiekowi po prostu życzę Ci dobrze to po tym zdaniu straciłeś w moich oczach i szczerze mam nadzieję, że nie będziesz nigdy odpowiedzialny w tym mieście za cokolwiel.
To co piszesz to jakiś skandal. Przyzwolenie na korupcję polityczną. Jeżeli Ciebie jako obywatele nie interesuje poziom naszych ''elit'' to co Ty do cholery robisz w partii politycznej?
Sorry, ale tym jednym zdaniem pokazałeś nam wszystkim na forum jakimi standardami się kierujesz Ty i Twoja partia.Nawet przy największych chęciach nie da się obronić tych skandalicznych słów.
Oscar napisał(a):Dlatego mam też prośbę przyjmij do wiadomości to co napisałem i już nie komentuj tego przynajmniej w moim kontekście bo mi się po prostu nawet nie chce już odpisywać. Smile Prowadźcie sobie tu wymianę zdań ale nie mieszajcie mnie w nią.Smile
Odpowiadasz mi postem i oczekujesz żebym się nie odniósł? Co to za poziom dyskusji w ogóle...
Twoje zdanie już poznałem. dziękuję. Jest skandaliczne. Ale nie proś mnie żebym się nie odnosił do postu który kierujesz w moją stronę. Nie chcesz dyskutować to nie pisz, ale mnie o to nie proś.

Panowie, spójrzcie na meritum wypowiedzi kolegi @Oscar-a. Jeśli Polacy mają taką świadomość to ja się już nie dziwię, że PO mimo tylu afer wygrywa.
Korwin - Mikke ma rację. W demokracji banda idiotów ma większą władzę i narzuca swoje ''wartości''.
Odpowiedz
Nie mam zbyt wiele czasu, ale w skrócie Ci odpiszę. Postaraj się zrozumieć, jeśli Ci sie nie uda tak jak wydaje mi się tutaj to cóż. Smile
abcde napisał(a):1. Wypowiadałeś się. Teraz przyznajesz, że nie słuchałeś taśm. No więc to samo w sobie świadczy o tym jak potraktowałeś tą dyskusję od początku.
Albo nie zrozumiałeś albo specjalnie kłamiesz. Wypowiadałem się głównie o sprawie związanej z sytuacją we wprost.
Taśmy słuchałem wtedy w wersji pociętej przez wprost (jak cała reszta kraju) ale nie były to całe taśmy. Nie wypowiadałem się o tych najnowszych, a o nich dowiedziałem się od mojego lekarza Smile też pytał czy słuchałem:>
abcde napisał(a):Wiesz co @Oscar - mimo, że jako człowiekowi po prostu życzę Ci dobrze to po tym zdaniu straciłeś w moich oczach i szczerze mam nadzieję, że nie będziesz nigdy odpowiedzialny w tym mieście za cokolwiel.
Wiem że Ty żyjesz tą polityką, wiem że dla Ciebie to najważniejsze na świecie i każdy musi w tym siedzieć dniami i nocami. Tyle żę ja taki nie jestem, mnie tak jak pisałem obchodzą głównie sprawy lokalne. Jeśli w nie chcesz też mieszać politykę z pierwszych stron gazet to my nigdy nie dojdziemy do porozumienia.
abcde napisał(a):Odpowiadasz mi postem i oczekujesz żebym się nie odniósł? Co to za poziom dyskusji w ogóle...
Odpowiadam Ci na post, chociaż obiecałem że tego nie bede robil. A Ty mógłbyś uszanować moją prośbę, przyjąć do wiadomości jak jest i pozostawić to do oceny innych. Ale nie, no Ty musisz naskrobać jeszcze swoje trzy gorsze. To tyle na ile mogłęm Ci poświęcić teraz czasu. Pozdrawiam Cie i marudź sobie dalej.Smile
Odpowiedz
Jeśli ocena rządów PO to marudzenie... cóż pewnie gdybyśmy o PiS ''marudzili'' to była by to konstruktywna krytyka.
Nie muszę dorzucać swoich trzech groszy, odniosłeś się do mojego postu więc nie powinieneś w ogóle oczekiwać, że pozostawię to bez komentarza.
P.S. Tak, żyję tym. Bo zależy mi na tym państwie.
Odpowiedz
abcde napisał(a):pewnie gdybyśmy o PiS ''marudzili'' to była by to konstruktywna krytyka.
Nie wiem czy zauważyłeś ale jak ktoś krytykuje PiS to też nic z tym nie robię. Smile
abcde napisał(a):P.S. Tak, żyję tym. Bo zależy mi na tym państwie.
Mi zależy na moim kraju i moim mieście, dlatego staram się działać aby coś się u nas zmieniło. Smile Ale nie mam czasu obserwować każdej medialnej afery. WinkZajmuje się moim otoczeniem, a przynajmniej się staram.Smile
Odpowiedz
Nooo ale to przecież PiS wprowadził państwo policyjne... bali się krętacze a Polacy spokojnie spali... https://www.youtube.com/watch?v=ziVtvn3-yos Przynajmniej ja i moja rodzina, spokojnie spaliśmy.A te ponad 2 miliony podsłuchów to też pewnie opozycja i Kaczyński założyli...
Nosz ku***... gdzie trzeba mieć oczy i rozum, żeby tych oszustów i krętaczy popierać?! Kto zna politykę ten wie co to za ludzie - początek lat 90.... ''policzmy głosy''

Niech żyje jedynie słuszna władza, niech żyje!! P.S. Szkoda,że Jarosława Kaczyńskiego i kilku innych nie mogą zwolnić z tajemnicy o klauzuli ''tajne'' na temat ministra Sikorskiego. Osobiście go lubię, ale już Lech Kaczyński mając dostęp do tajnych informacji mówił, że Radosław Sikorski nie powinien być ministrem.

P.S. Jesion i reszta, nadal o służbach rosyjskich będziecie pisać ?
To walka wewnętrzna. A jak można przeczytać, Donald Tusk na spotkaniu PO powiedział, że nagrywano setki razy, nie tylko polityków rządu. Oby to ujawnili.
Samodzielność intelektualna to chyba za wysoki próg dla pewnych ludzi. Jak pisał Oscar, podobno boimy się PiS-u bo... bo co? Wbijali mu w głowę i w to wierzy. Ja PiS-u nie popieram, ale się go nie boję. Jestem oszołomem?
Oby to PiS wygrał wybory. To dobre dla Polski.
P.S.2 Już się nie mogę doczekać tych ataków szmatławca wyborczej i innych, kiedy to PiS i KNP im bliżej wyborów będą mieli wysokie poparcie w sondażach.
Odpowiedz
Oscar napisał(a):
abcde napisał(a):pewnie gdybyśmy o PiS ''marudzili'' to była by to konstruktywna krytyka.
Nie wiem czy zauważyłeś ale jak ktoś krytykuje PiS to też nic z tym nie robię. Smile
abcde napisał(a):P.S. Tak, żyję tym. Bo zależy mi na tym państwie.
Mi zależy na moim kraju i moim mieście, dlatego staram się działać aby coś się u nas zmieniło. Smile Ale nie mam czasu obserwować każdej medialnej afery. WinkZajmuje się moim otoczeniem, a przynajmniej się staram.Smile
To jest postawa "przyszłości narodu". Mnie nie interesuje co robi moja partia tam w Warszawie , ja działam tu i teraz. To po kiego grzyba jesteś członkiem tej partii? Wypisz się z niej skoro się z nią nie utożsamiasz , załóż swoją lokalną partię , a najlepiej stowarzyszenie i działaj.
Odpowiedz
kiarb napisał(a):To jest postawa "przyszłości narodu". Mnie nie interesuje co robi moja partia tam w Warszawie , ja działam tu i teraz. To po kiego grzyba jesteś członkiem tej partii? Wypisz się z niej skoro się z nią nie utożsamiasz , załóż swoją lokalną partię , a najlepiej stowarzyszenie i działaj.
Wiem ze jako członek partii z dawnych lat nie rozumiesz braku 100% oddania i nie zgadzanie się w każdej decyzji z rządzącymi. Wiem, rozumiem znam i takich ludzi. Ja po pierwsze dla mnie PO to pewne przekonania, budowanie Polski Mocnej i silnej, bez konfliktów i ciągłych sprzeczek i tym dla mnie jest PO, dlatego w niej jeszcze jestem. I to staram się przekładać na rynek lokalny. Wiem że i tak tego nie zrozumiesz (nawet na to nie liczę) ale przynajmniej uszanuj. Ze nie każdy członek partii myśli jak Ty.Smile
No i tym bardziej nie śledzi każdego doniesienia, bo ma ważniejsze sprawy na głowieSmile
Odpowiedz
https://www.youtube.com/watch?v=Jp9QvYW4N9w
Odpowiedz
abcde napisał(a):P.S. Jesion i reszta, nadal o służbach rosyjskich będziecie pisać ?
To walka wewnętrzna. A jak można przeczytać, Donald Tusk na spotkaniu PO powiedział, że nagrywano setki razy, nie tylko polityków rządu. Oby to ujawnili.
Samodzielność intelektualna to chyba za wysoki próg dla pewnych ludzi. Jak pisał Oscar, podobno boimy się PiS-u bo... bo co? Wbijali mu w głowę i w to wierzy. Ja PiS-u nie popieram, ale się go nie boję. Jestem oszołomem?
@abcde, skończ z tą retoryką "kto nie przeciwko PO ten nie myśli".

abcde napisał(a):Oby to PiS wygrał wybory. To dobre dla Polski.
P.S.2 Już się nie mogę doczekać tych ataków szmatławca wyborczej i innych, kiedy to PiS i KNP im bliżej wyborów będą mieli wysokie poparcie w sondażach.
No jest spore prawdopodobieństwo że PiS "w końcu" wygra, zmiana na szczytach władzy by się już przydała, takie przewietrzenie ministerstw...

@abcde, jeśli PiS wygra, to być może będzie rządziła koalicja PiS-KNP Smile
W końcu, będziesz mógł odetchnąć bo PDT zniknie, a Polską będą rządzić na pewno uczciwi i porządni ludzie, którzy na pewno nie urzywają słów na ch, na k i innych takich Smile
Pan Mikke i jego KNP obejmie resort gospodarki, edukacji i finansów - zniesie cła, PIT, CIT, dotacje, spółki skarbu państwa (Orlen będzie niemiecki a PGNiG rosyjski? PGE, LOTOS kazachskie, ukraińskie?) zlikwiduje ZUS i ubezpieczenia zdrowotne, socjalne, nie będzie też przymusowej edukacji, bo i po co... kto będzie chciał posłać dziecko do szkoły, to sobie sam za to zapłaci Smile A jeśli komuś coś się nie będzie podobało, to sobie kupi pistolet i będzie strzelał gdzie popadnie Smile

@abcde, czytałeś program KNP?
Bo mnie się wydaje, że on uwłacza nawet przeciętnie inteligentnemu człowiekowi...
Ten program już sam w sobie zakłada, że dzieci w takim państwie będą narkomanami, i że to rodzice mają mieć pieniądze na leczenie dziecka, oraz przewiduje wzrost przestępczości - bo środki na policje mają być zwiększone a uprawnienia rozszerzone, do tego ma być "reaktywowana" milicja, taka terytorialna.
"Podążaj ścieżkami niebezpieczeństwa, niezależny myślicielu. Wystawiaj swoje pomysły na niebezpieczeństwo kontrowersji. Mów, co myślisz i mniej obawiaj się etykiety wariata niż stygmatu konformisty. A w sprawach, które wydają ci się ważne, za wszelką cenę zabieraj głos i daj się usłyszeć." ~ Thomas J. Watson
Odpowiedz
Jesion napisał(a):@abcde, skończ z tą retoryką "kto nie przeciwko PO ten nie myśli".
No popatrz ''standardy'' się zmieniają, do tej pory było ''kto przeciwko PO ten oszołom i zamordysta'' Wink
Jesion napisał(a):@abcde, jeśli PiS wygra, to być może będzie rządziła koalicja PiS-KNP Smile
W końcu, będziesz mógł odetchnąć bo PDT zniknie, a Polską będą rządzić na pewno uczciwi i porządni ludzie, którzy na pewno nie urzywają słów na ch, na k i innych takich Smile
1. To się jeszcze okaże kto wygra i kto będzie rządził. Na pewno obecna władza bez walki władzy nie odda, i będzie używała wszystkich możliwych instrumentów, łącznie ze służbami - kompromitujące wrzutki etc. - oraz zagrywki z których są znani czyli marketing polityczny najwyższych lotów, czytaj h... d... i kamieni kupa ubrana w piękne słówka, a ciemnota może jeszcze raz da się nabrać.
2. Nie chciałbym by PDT zniknął z polskiej polityki, absolutnie. Ale będąc w opozycji będzie mógł znów stworzyć dobry (!) program, krzyczeć o zbrodniarzach z PiS-u, by potem wygrać i programu nie realizować. A jeśli będzie to wszystko ubierał w ten swój PR jak od 10 lat to ponowne zwycięstwo murowane, bo Polacy mają krótką pamięć.
3. Jeśli z tych nagrań tylko tyle wyciągnąłeś to.... proponuję przesłuchać wszystkie po 3 razy od początku do końca, może zrozumiesz kto nami rządzi.
Jesion napisał(a):Pan Mikke i jego KNP obejmie resort gospodarki, edukacji i finansów - zniesie cła, PIT, CIT, dotacje, spółki skarbu państwa (Orlen będzie niemiecki a PGNiG rosyjski? PGE, LOTOS kazachskie, ukraińskie?) zlikwiduje ZUS i ubezpieczenia zdrowotne, socjalne, nie będzie też przymusowej edukacji, bo i po co... kto będzie chciał posłać dziecko do szkoły, to sobie sam za to zapłaci Smile A jeśli komuś coś się nie będzie podobało, to sobie kupi pistolet i będzie strzelał gdzie popadnie Smile
Jakie to płytkie, i cuchnie populizmem. Stać Cię na więcej. Ludzie nie rozumieją, że KPN to nie tylko Korwin. On ten wózek ciągnie, mówi co mówi i dzięki temu jest zainteresowanie, ale to ludzie skupieni w różnych środowiskach w okół KPN będą tak naprawdę siłą tej partii.
Program? Ciężko to nazwać programem. Jak chcą być poważni i się liczyć powinni nad tym pracować, co nie zmienia faktu, że Ci ludzie mogą wreszcie ''przewietrzyć'' trochę polski Sejm bo od ponad 20 lat rządzą Ci sami ludzie.
Mam być szczery? Mnie się bardzo nie podoba zbyt często co mówi Korwin by na niego głosować, ale są tam inni ludzie i dam im kredyt zaufania. Tyle. Choć liczę, że KNP się rozwinie, stworzy poważne struktury, wychowa innych liderów i będzie rzeczywistą siłą na prawicy. Zdroworozsądkowej bez ingerencji np. mafii hierarchów kościelnych którym boi się sprzeciwić PiS, PO czy nawet SLD.
Odpowiedz
abcde napisał(a):No popatrz ''standardy'' się zmieniają, do tej pory było ''kto przeciwko PO ten oszołom i zamordysta''
Nie manipuluj... określenie "oszołomstwo" pojawiało się w stosunku do tych którzy lansowali teorię zamachu, wybuchu bomby, czy innych cudów w Smoleńsku w 2010 roku, a nie do wszystkich zwolenników PiS.

abcde napisał(a):Jakie to płytkie, i cuchnie populizmem.
W takim razie wg. Ciebie program KNP jest płytki i populistyczny.
Bo to co napisałem tutaj:
zniesie cła, PIT, CIT, dotacje, spółki skarbu państwa (Orlen będzie niemiecki a PGNiG rosyjski? PGE, LOTOS kazachskie, ukraińskie?) zlikwiduje ZUS i ubezpieczenia zdrowotne, socjalne, nie będzie też przymusowej edukacji, bo i po co... kto będzie chciał posłać dziecko do szkoły, to sobie sam za to zapłaci smile A jeśli komuś coś się nie będzie podobało, to sobie kupi pistolet i będzie strzelał gdzie popadnie
Ten program już sam w sobie zakłada, że dzieci w takim państwie będą narkomanami, i że to rodzice mają mieć pieniądze na leczenie dziecka, oraz przewiduje wzrost przestępczości - bo środki na policje mają być zwiększone a uprawnienia rozszerzone, do tego ma być "reaktywowana" milicja, taka terytorialna.
... jest żywcem ściągnięte z programu KNP. Wytłuściłem Ci to, co praktycznie jest wstawione metodą kopiuj-wklej z programu KNP.
Dalej będziesz twierdził, że to populizm? Że płytkie?
Nie wiem jak Ty, ale ja już chyba wolę Prezesa Kaczyńskiego, jego "biliony na rozwój Polski" i "milion mieszkań" oraz "dwa miliony miejsc pracy" niż człowieka, który stosuje przemoc fizyczną wobec politycznych oponentów.
"Podążaj ścieżkami niebezpieczeństwa, niezależny myślicielu. Wystawiaj swoje pomysły na niebezpieczeństwo kontrowersji. Mów, co myślisz i mniej obawiaj się etykiety wariata niż stygmatu konformisty. A w sprawach, które wydają ci się ważne, za wszelką cenę zabieraj głos i daj się usłyszeć." ~ Thomas J. Watson
Odpowiedz
Oscar napisał(a):
kiarb napisał(a):To jest postawa "przyszłości narodu". Mnie nie interesuje co robi moja partia tam w Warszawie , ja działam tu i teraz. To po kiego grzyba jesteś członkiem tej partii? Wypisz się z niej skoro się z nią nie utożsamiasz , załóż swoją lokalną partię , a najlepiej stowarzyszenie i działaj.
Wiem ze jako członek partii z dawnych lat nie rozumiesz braku 100% oddania i nie zgadzanie się w każdej decyzji z rządzącymi. Wiem, rozumiem znam i takich ludzi. Ja po pierwsze dla mnie PO to pewne przekonania, budowanie Polski Mocnej i silnej, bez konfliktów i ciągłych sprzeczek i tym dla mnie jest PO, dlatego w niej jeszcze jestem. I to staram się przekładać na rynek lokalny. Wiem że i tak tego nie zrozumiesz (nawet na to nie liczę) ale przynajmniej uszanuj. Ze nie każdy członek partii myśli jak Ty.Smile
No i tym bardziej nie śledzi każdego doniesienia, bo ma ważniejsze sprawy na głowieSmile
Komu ? Komu Oskar chcesz wciskać ten kit? Jeżeli tylko coś pozytywnego wymyśli wasza wierchuszka jak pies z jęzorem na brodzie biegniesz i wklepujesz to na tym forum. Natomiast na trudne tematy i pytania masz wykręty tego typu jak wyżej że masz ważniejsze sprawy na głowie. Masz już sprecyzowany pogląd na OFE bo parę miesięcy temu na tym forum twierdziłeś że to za mało czasu byś na ten temat zabrał głos. A może to tez błaha sprawa dla ciebie co?
Odpowiedz
Kiarb, bo mam ważniejsze sprawy na głowie, mam prawo też nie oglądać TV lub głębiej przeanalizować sprawę OFE. Jeśli Ci się to nie podoba, to jest to tylko Twój prywatny problem. Smile
I to cała odpowiedź jaką ode mnie uzyskaszSmile Czy Ci sie to podoba czy nie. Smile
Odpowiedz
@Jesion przecież Ci odpowiedziałem. Że jeśli KNP chce się liczyć to musi pracować, nad programem i retoryką.
Ja będę ich wiernym wyborcą jeśli Korwin odejdzie, na razie mimo sympatii nie podoba mi się to co robi, choć wiem że robi to celowo by o partii było głośno. Bo PO i PiS zabetonowali scenę.
Jesion napisał(a):Nie wiem jak Ty, ale ja już chyba wolę Prezesa Kaczyńskiego, jego "biliony na rozwój Polski" i "milion mieszkań" oraz "dwa miliony miejsc pracy" niż człowieka, który stosuje przemoc fizyczną wobec politycznych oponentów.
Brzydzę się kłamstwem... Korwin zrobił to co powiedział, że spoliczkuje i da w pysk Boniemu. Wiesz chociaż @Jesion o co chodziło czy pleciesz tą poprawnością polityczną ?
Janusz Korwin Mikke był autorem ustawy lustracyjnej, która ujawniła nazwiska byłych agentów SB i UB.
Po tym fakcie Pan Boni publicznie zbeształ Pana Janusza, zwymyślał od najgorszych i oświadczył, że Pan Janusz musi być niespełna rozumu.... po czym po kilkunastu latach przyznał, że był agentem !!
Cyt. ''P.Boni został przeze mnie spoliczkowany NIE za to, że był agentem (marnym zresztą...), NIE za to, że kłamał, NIE za to, że mnie obraził - lecz za to, że obrażał mnie doskonale wiedząc, że kłamie.''
Rozumiesz do cholery czy nie ? https://www.youtube.com/watch?v=B6lv2e4KLz8
Odpowiedz
abcde napisał(a):Brzydzę się kłamstwem... Korwin zrobił to co powiedział, że spoliczkuje i da w pysk Boniemu. Wiesz chociaż @Jesion o co chodziło czy pleciesz tą poprawnością polityczną ?
Miałem nie komentować, ale tutaj wydaje mi się że muszę. Niezależnie od tego jaka była przyczyna, to nadal przemoc fizyczna.
Pomyśl jakie to absurdalne, jeśli Ty czy ja miałbym bić osoby które nam naubliżały to pewnie mielibyśmy parę wyroków już za sobą i co najważniejsze bylibyśmy uważani przez społeczeństwo za chamów.
Za to JKM czekał do momentu kiedy będzie miał immunitet, tyle lat minęło, mógł pojechać i to zrobić, no ale jednak nie miał na tyle odwagi.
A propos JKM to też ma trochę za kołnierzem http://niezalezna.pl/37606-janusz-korwin...em-lojalke
Odpowiedz
Oscar napisał(a):Niezależnie od tego jaka była przyczyna, to nadal przemoc fizyczna.
Tak masz rację, ale są pewne zasadny. Pan Boni na początku lat 90 zaprzeczał i ubliżał Panu Korwinowi po czym po latach przyznał, że był konfidentem.
Nie dał byś w pysk gdybym Cię oskarżał wiedząc, że kłamię ?
Oscar napisał(a):A propos JKM to też ma trochę za kołnierzem http://niezalezna.pl/37606-janusz-korwin...em-lojalke
Musisz doczytać. JKM to wyjaśnił.
P.S. Ty cytujesz niezależną? Przecież to pisowska stacja, uderza w KNP bo KNP rośnie poparcie.
Odpowiedz
abcde napisał(a):Tak masz rację, ale są pewne zasadny. Pan Boni na początku lat 90 zaprzeczał i ubliżał Panu Korwinowi po czym po latach przyznał, że był konfidentem.
Nie dał byś w pysk gdybym Cię oskarżał wiedząc, że kłamię ?
No to powinienem Ci dać w pysk bo zdarzało Ci się rzucać kłamliwe oskarżenia w moja stronę.Smile Tyle ze mi nawet nigdy to nie przeszło przez głowę aby Ci lutnąć. SmileI ma na to wpływ wiele czynników np kultura osobista, lub zwyczajne opanowanie.
A wracając do JKM, to zastanów się jaka to będzie poziom polityki jeśli będzie zezwolenie za pranie się po mordach za werbalne urazy. To nie jest podstawówka czy gimnazjum. Smile
abcde napisał(a):Musisz doczytać. JKM to wyjaśnił.
Ale tu nie ma co wyjaśniać. Smile Zrobił i tyleSmile Słuchałem wiele wyjaśnień polityków i przekręcania faktów. Smile
abcde napisał(a):P.S. Ty cytujesz niezależną? Przecież to pisowska stacja, uderza w KNP bo KNP rośnie poparcie.
Ale skoro się przyznał i wyjaśnił, to co ma do rzeczy skąd jest źródło materiału? obaj wiemy ze to fakt.Smile
Odpowiedz
Oscar napisał(a):No to powinienem Ci dać w pysk bo zdarzało Ci się rzucać kłamliwe oskarżenia w moja stronę.Smile Tyle ze mi nawet nigdy to nie przeszło przez głowę aby Ci lutnąć. Smile
1. Podaj przykład kłamliwych oskarżen wobec Ciebie z mojej strony.
2. Spróbuj, nie mam nic przeciwko. W sprawie prawdy jestem w stanie dużo znieść, obejrzyj to chłopaku - https://www.youtube.com/watch?v=6H_33UGNYhQ#t=32
To normalne wbrew temu co piszesz. spory, sporami - nie podoba mi się retoryka JKM ale postąpił słusznie. Michał Boni oskarżał Korwina, że kłamie etc. po czym po latach przyznał, żee Korwin miał i rację i że Boni był konfidentem SB.
Jabym dał w pysk gdybym mógł. Boni to gnida, członek PO.
To nie gimnazjum, to normalne odruchy. Chodzi o państwo. I takie gnidy miały na nie wpływ.. gnidy z PO. Wstyd.
Ale Tobie to nie przeszkadza być członkiem. Cóż.. plują Ci, ale deszcz pada...
Mi było by wstyd być członkiem partii krętaczy.
P.S. @Jesion taki oburzony jesteś? To patrz na to jeszcze - https://www.youtube.com/watch?v=6H_33UGNYhQ#t=32

@Oscar, napisz proszę za co popierasz swoje PO. Konkretnie. Za program? Za co? Bądz merytoryczny.
Czy chociaż wiesz jak powstała ta szmatława partia którą popierasz ?
Odpowiedz
No i się zaczyna....
abcde napisał(a):1. Podaj przykład kłamliwych oskarżen wobec Ciebie z mojej strony.
Sam dobrze wiesz kiedy kłamałeś a ja nie zamierzam szukać Ci poszczególnych sytuacji, mogę Cie przypomnieć sytuacje kiedy przepraszałeś za ataki na mnie. I już byłby pretekst.
abcde napisał(a):2. Spróbuj, nie mam nic przeciwko.
Miałbym Ci obić twarz tylko dlatego ze coś złego na mnie powiedziałeś? W jakim Ty świecie żyjesz że takie zachowanie jest dla Ciebie normalne?Smile
abcde napisał(a):nie podoba mi się retoryka JKM ale postąpił słusznie. Michał Boni oskarżał Korwina, że kłamie etc. po czym po latach przyznał, żee Korwin miał i rację i że Boni był konfidentem SB.
Jabym dał w pysk gdybym mógł. Boni to gnida, członek PO.
Wiesz ze jesteś fanatykiem? Co gorsza usprawiedliwiasz atak fizyczny człowieka na człowieka ciekawe czy jest u Ciebie jakaś moralna granica, w pysk można, a połamać palce? a może jeszcze kolana lub zabić kogoś?
Co gorsza unikasz tematu tego że JKM zrobił to dopiero kiedy nie poniesie odpowiedzialności za swoje czyny.
abcde napisał(a):To nie gimnazjum, to normalne odruchy.
Normalny odruch bicia kogoś za slowa wypowiedziane 15 lat temu. Smile
abcde napisał(a):Ale Tobie to nie przeszkadza być członkiem. Cóż.. plują Ci, ale deszcz pada...
Mi było by wstyd być członkiem partii krętaczy.
Myślisz ze cokolwiek taką gadką zdziałasz i wystąpię z PO dlatego ze atakujesz partię?Smile Robisz to juz któryś raz z kolei (i coraz bardziej agresywnie) i nie zdaje to rezultatu. Powiem Ci ze ja zawsze byłem niepokorny, zawsze szedłem pod prąd i tylko takim gadaniem motywujesz mnie do dalszego bycia w tym co jest obecnie.Smile
abcde napisał(a):Oscar, napisz proszę za co popierasz swoje PO. Konkretnie. Za program? Za co? Bądz merytoryczny.
Kiedy tracisz grunt pod nogami zawsze zaczynasz te wywody i próbujesz mnie wciągać w dyskusje kiedy wiesz dobrze ze mi się nie chce tego pisać po raz N'ty do Ciebie. Smile I muszę Ci powiedzieć ze i tym razem nie uda Ci się ta zagrywkaSmile

I tak na koniec bo skoro chcesz usprawiedliwiać takie zachowanie to ja Ci powiem jak to robili ludzie honoru.
W danym miejscu się spotykali, prowadzili wymianę zdań i jeśli oboje byli niezadowoleni z jej przebiegu to świadomie przystępowali do walki i to jest honor. A nie lanie kogoś nieprzygotowanego w ryj za coś co się zdarzyło 15lat temu. To już nic innego jak problem z psychiką osoby atakującej.
Odpowiedz
Bardzo dobrze zrobil JKM, ze tej klamliwej konfidenckiej facjacie sprzedal liscia !

ps. Oscar , agent boni obrazil JKM-a na poczatku lat 90-tych.
Odpowiedz
Cóż według Ciebie okazałem się jakimś politycznym hohsztaplerem, dobrze. Nie będę się odnosił bo mnie mierzi taka ''dyskusja'' i pewnym sensie uwłacza. Napiszę tylko tyle:
1. Przepraszałem za ataki na Twoją osobę, a nie za to że kłamiesz. Znasz różnicę człowieku?
2. Jestem pewien, że nie dałbyś radę obić mi twarzy. A gdybyś chciał sprawdzić to na PW wyślę Ci numer i możemy dla sportu sprawdzić się na salce. A sport lubię.
3. Nie chcę nic zdziałać. Ja, mimo że Cię nie znam, nawet Cię lubię. Nie jesteś idiotą, więc tym bardziej mnie dziwi Twoje zaangażowanie.
Może po prostu nie znasz historii powstania swojej partii. Bardziej zganiam to na nie wiedzę.

P.S. Chcę żebyś to zapamiętał - mnie się to nie podoba. Takie załatwianie spraw. Ale Pan Boni, członek PO, konfident SB ubliżył Panu Korwinowi, że oszołom i że kłamie. To nie jest jak piszesz jakaś tam sprawa z przed 15 lat - to są fundamentalne sprawy dla Polski. Tacy ludzie nią rządzą.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości