Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rządy PO-PSL
Abcde zostańmy przy tym ze nie dałbym Ci radySmile Bo widzę ze bardzo uraziło to Twoje męskie ego, a mi się nawet nie chce udowadniać ze mogę zrobić Ci krzywdę. Wink
I co do kłamstw, to kłamałeś w moją stronę, obrażałeś mnie również a nigdy w życiu nie przeszło mi przez myśl aby Ci obić twarz. Chociaż ważyłem te swoje 120kg, regularnie trenowałem sporty siłowe i walki. A wiesz czemu nie przeszło? Bo niezależnie co napisałeś ja mam swoją kulturę osobistą i nie tłukę ludzi za takie gadanie. A jeśli już kiedyś dochodziło do sporu na tle werbalnym to zawsze przed uderzeniem kogoś ta osoba była świadoma co ją czeka. A to jest honorowe podejście do sprawy. A po wszystkim byłem gotów ponieść odpowiedzialność za to co się stało.
Z mojej strony to tyle, jeśli dla was jest normalne bić kogoś za urazę sprzed 15 lat bez słowa wyjaśnienia wcześniej to my serio nigdy w tej kwestii nie dojdziemy do porozumienia.
Odpowiedz
Oscar napisał(a):Abcde zostańmy przy tym ze nie dałbym Ci radySmile Bo widzę ze bardzo uraziło to Twoje męskie ego, a mi się nawet nie chce udowadniać ze mogę zrobić Ci krzywdę. Wink
@Oscar, ale rozumiesz to, że Cię o to nawet proszę byś mi udowodnił? Wszystkim zawsze na forum udowadniałeś wiele rzeczy, a tutaj masz możliwość zrobić to.
Nie ego, po prostu jestem pewien że byś nie dał. Jestem facetem i lubię takie przygody Wink
I tak jak pisałem, możemy to sprawdzić to na salce. ja jeżdżę na nią 3 x w tygodniu, zapraszam. W ludzki sposób można sprawdzić swoje możliwości.
P.S. pisałeś coś o 120 kg. I ,że niby sztuki walki? Gdzie je trenowałeś, przed lustrem? Jakbyś na poważnie trenował sztuki walki to byś wiedział, że chłopak 70kg jest w stanie poskładać chłopaka 100kg. Nie takie rzeczy widziałem.
Oscar napisał(a):Z mojej strony to tyle, jeśli dla was jest normalne bić kogoś za urazę sprzed 15 lat bez słowa wyjaśnienia wcześniej to my serio nigdy w tej kwestii nie dojdziemy do porozumienia.
@Oscar ja staram się zrozumieć Twój tok myślenia, ale jestem zdania, że jest to błędne rozumowanie.
Tu nie chodzi o sprawy między ludzmi a o państwo. Pan Boni to konfident. Zwyzywał Korwina te 20 lat temu, po czym pózniej po latach przyznał, że jednak Korwin miał rację.
Cóż PO ma takich członków.

@Oscar Czy jesteś w stanie odpowiedzieć na zadane już pytanie.
Cyt. ''@Oscar, napisz proszę za co popierasz swoje PO. Konkretnie. Za program? Za co? Bądz merytoryczny.
Czy chociaż wiesz jak powstała ta szmatława partia którą popierasz ?''
Odpowiedz
abcde napisał(a):Nie ego, po prostu jestem pewien że byś nie dał. Jestem facetem i lubię takie przygody
Niech Ci będzie jak sobie tam uważasz. Smile
abcde napisał(a):Jakbyś na poważnie trenował sztuki walki to byś wiedział, że chłopak 70kg jest w stanie poskładać chłopaka 100kg. Nie takie rzeczy widziałem.
Rozumiem ze tak też jest u Ciebie. Smile no to cóz gratulujeSmile
abcde napisał(a):Cóż PO ma takich członków.
No cóż, nie jesteśmy tacy Jak Ty. Wink
abcde napisał(a):Oscar Czy jesteś w stanie odpowiedzieć na zadane już pytanie.
Zachęcam do przeczytania posta wcześniej, tam już Ci pisałem na ten temat. Smile Z mojej strony to tyle Smile Nie piszę już bo jeszcze mnie zbijesz Twardzielu. Smile
Udanego wieczoru. Smile
Odpowiedz
Ojoj jaki jestem twardziel. dowartościowałeś mnie, szczupłego gościa Wink Szkoda tylko, że dużo piszesz - a ja zapraszam na salkę. gdzie są rękawice, szczęki i ochraniacze, i można w ludzki sposób sprawdzić swoje możliwości.
Czekam więc na PW, a jesli nie to się po prostu zamknij bo dużo szczekasz a nic nie robisz. Wkurza mnie to.

No cóż, macie w swoim składzie konfidenta SB, jednego z ważniejszych członków PO. Rozumiem, że to akceptujesz. Twój biznes.
Również życzę dobrego weekendu Smile i czekam na PW co do salki, jak coś to pon.śr.piątek.

Z mojej strony EOT bez względu na Twój bełkot bo psujesz każdą dyskusję w której bierzesz udział, więc nie chce brać w tym udziału.
Odpowiedz
@ Oscar , agent boni z Twojej PO obrazil JE JKM'a na poczatku lat 90-tych, a nie 15 lat temu !

Odnoscie sztuk walki , mam kolege 169/62 i Oscarowi,Abcde i mnie obil by mordy tak, ze sie w pale nie miesci Smile - i to razem , 1 / 3 Smile

Oscar dyga portkami przed solowka Smile hahahah , to jak donald przed dymisja Wink

Oscar , abcde wyslal zaproszenie do konfrontacji w uczciwych warunkach i zasadach, jesli odmowisz.....coz , to bedzie zgodne z linia Twej partii !
Odpowiedz
Bocassa napisał(a):@ Oscar , agent boni z Twojej PO obrazil JE JKM'a na poczatku lat 90-tych, a nie 15 lat temu !
Dobrze więc bylo to 22lata temu. Smile I facet po 22latach bije kogoś w twarz za nazwanie go idiotą.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1034813,titl...aid=113122
Bocassa napisał(a):dnoscie sztuk walki , mam kolege 169/62 i Oscarowi,Abcde i mnie obil by mordy tak, ze sie w pale nie miesc
Wiesz ile ja się nasłuchałem opowieści o ludziach kosmicznie małych i kosmicznie lekkich bijących dużych i ciężkich? Problem polega na tym że to w 99% są bajki, czemu? a to temu że kiedy wysoki i ciężki łapie małego i szczupłego, to jego wyćwiczenie techniczne nie daje rady z brutalną siła. Smile No chyba że Twój kolega zamierza latać za nami trzema w kółko aż się zmęczymy. Smile
Bocassa napisał(a):Oscar , abcde wyslal zaproszenie do konfrontacji w uczciwych warunkach i zasadach, jesli odmowisz.....coz
Ja już odmówiłem, powiem nawet więcej nigdy nie byłem ani nie jestem aby siłowo udowadniać swoje racje bo jest to wręcz głupie i dziecinne. A z drugiej strony jeśli miałaby to być sportowa konfrontacja to też podziękuje bo po pierwsze nie kręci mnie juz to a po drugie zdrowie nie pozwala. Smile
Wiesz zawsze może mnie gdzieś na mieście zaczepić i mnie uderzyć w twarz bez odzewu jak JKM, ale ja pewnie mu wtedy zrobię krzywdę.Smile
Odpowiedz
Zdecydowanie sie przeceniasz, ale to jak Twoja partia Smile

Cos bym napisal , ale powstrzymam sie przez uwage na dobre obyczaje Tongue, panujace na tym, a' politycznym i nie zaleznym forum Smile

Wracajac do meritum gdyby Twoj wodz donald mial honor odszedlby, ale coz koryto jest najwazniejsze :/
Odpowiedz
Bocassa napisał(a):Zdecydowanie sie przeceniasz
Mówię Ci jak jest. Smile
Bocassa napisał(a):ale to jak Twoja partia
I nie wiem czy moja Smile bo wygląda to na to że partia mnie nie chce. Smile

A propos JKM http://wyborcza.pl/1,75478,16314064,Kata...xSlotI3img

Bocassa napisał(a):Wracajac do meritum gdyby Twoj wodz donald mial honor odszedlby
Widać nie odchodzi bo w jego ocenie sprawuje dobrze władzę. Masz prawo do innej oceny, tak jak i inni.
Bocassa napisał(a):panujace na tym, a' politycznym i nie zaleznym forum
Coś sugerujesz? Mów wprost. Chociaż tutaj wydaje mi się że raczej niezbyt będziesz miał jak podeprzeć argumentami. Smile
Odpowiedz
Oscar napisał(a):Ja już odmówiłem, powiem nawet więcej nigdy nie byłem ani nie jestem aby siłowo udowadniać swoje racje bo jest to wręcz głupie i dziecinne. A z drugiej strony jeśli miałaby to być sportowa konfrontacja to też podziękuje bo po pierwsze nie kręci mnie juz to a po drugie zdrowie nie pozwala. Smile
Wiesz zawsze może mnie gdzieś na mieście zaczepić i mnie uderzyć w twarz bez odzewu jak JKM, ale ja pewnie mu wtedy zrobię krzywdę.Smile
Mówisz ''A' po czym zachowujesz się jak dziecko. To nie żadne chamskie zachowanie, nie wiem jak Ci to wytłumaczyć, spróbuję jeszcze raz:
1. Na mieście zaczepiać? to słabe, ja Ci proponuję spotkanie na sali. W ochraniaczach, tak żeby Ci gęba nie spuchła. Na uczciwych zasadach, sportowych.
2. Ciebie to nie kręci? Znam ludzi w tym mieście, sam nie unikam sportu i z tego co wiem to Ty o sztukach walki wiesz tyle co ja o budownictwie. Czy Ty byłeś kiedykolwiek na treningu u Samuraja lub Wanili? Tak kilka lat temu jak Cię to interesowało ?

P.S. Chcę to napisać jasno - ja do użytkownika @Oscar nic nie mam!! Napisał coś o sztukach walki, o tym jaki z niego zawodnik. Szanuję to ! każdy ma prawno cenić się wysoko.
W związku z tym publicznie (na forum) proponuję trening na sali treningowej użytkownikowi @Oscar by po prostu sprawdzić swoje możliwości. Bez podtekstów, sam sport. Zapewniam pełen ''osprzęt' i obiektywnych sędziów.
Nie lubię gdy ktoś z gęby robi cholewę. Nie lubię przemocy, ale jeszcze bardziej nie lubię ludzi którzy mają się za Bóg wie kogo. Na PW wyślę numer komórki, czekam na odzew.

EDIT: Wysłałem numer telefonu. Wyłamałem się z EOT-u, pierwszy i ostatni raz. Pogadajmy o rządzie, czyli konfidencie Bonim.
Odpowiedz
Tak dla wyjaśnienia - @Oscar do mnie zadzwonił, porozmawialiśmy. I za to mu dziękuję, że zadzwonił.
Nawet jeśli się różnimy, to fajnie że będziemy w stanie siąść przy piwie/soku i porozmawiać.
Odpowiedz
http://www.wprost.pl/ar/457326/Maturzysc...nie-Tuska/
Odpowiedz
@Oscar to jak to jest z tym OFE? Już się naumiałeś i odpowiesz czy nadal będziesz palił głupa?
Odpowiedz
Dla Ciebie nadal będę "palił głupa" Smile
Odpowiedz
Z tym OFE to wydymali Polaków bez mydła. Powinno być tak, że jeżeli chce się wyjść z OFE to się składa odpowiedni wniosek, a nie odwrotnie. Poza tym w czasie, gdy można podjąć w tej kwestii decyzję (do końca lipca) OFE dostały ustawowy zakaz reklamowania się. W tej sytuacji większość środków trafi do czarnej dziury zwanej ZUS-em i o ile ta instytucja nie padnie w międzyczasie emerytury dzisiejszych 30-latków, których nie stać na dodatkowe oszczędzanie, będą głodowe. Ostatnie wyliczenia pokazują, że ich emerytury będą średnio o 1200 zł brutto niższe (!).

Dzięki de facto likwidacji OFE i przerzuceniu ok. 150 mld zł do ZUS-u koalicja zasypuje częściowo ogromną dziurę budżetową, byle tylko jakoś dotrwać do kolejnych wyborów, byle je wygrać (choćby za pomocą dodruku pustego pieniądza przez NBP), byle nie dopuścić PIS-u do władzy, a potem to "benzyna może być nawet po 7 zł.".
Odpowiedz
@Oscar Ty nie musisz " palić głupa". Jaki jest koń każdy widzi.
Odpowiedz
Aha, to już nie muszę. Smile No to dziękuję za informacje jest ona nieoceniona. Smile
Odpowiedz
Od 1 lipca weszła w życie nowa ustawa w sprawie wydawania kart parkingowych. Która w mojej ocenie to bubel prawny.
Okazuje się że jeżeli ktoś miał wydane orzeczenie o umiarkowanym stopniu niepełnosprawności, orzeczenie zawiera oznaczenie dotyczące narządu ruchu i punkt bodajże 9 mówiący że osoba spełnia przesłanki do uzyskania takiej karty, a wydane było przez 1 lipca tego roku, to nie należy mu się karta parkingowa. Oznacza to w praktyce że każda osoba z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności która miała wcześniej wydaną kartę parkingową, traci ten przywilej i dodatkowo musi ponownie stawać na komisje aby takie prawo ustalić. Wiem bo moja babcia starała się o tą kartę. Smile
Dla mnie totalny bubel niekonstytucyjny.
Odpowiedz
@Oscar, te z umiarkowanym także będą mogły dostać Kartę ale w zależności od symbolu czyli - choroby narządu ruchu, neurologiczne, wzroku.

Zresztą tutaj są przejrzyście te zmiany opisane: http://www.przelom.pl/porady/3035/Nowe-z...sprawnych/

Czyli muszę dziadków poinformować, że wszystkie dotychczasowe Karty tracą ważność i trzeba je wymienić do końca listopada. Ehh znów biurokracja Wink
Wiesz poza tym, nie wiem czy to taki zły przepis - Ci mający umiarkowany stopień ale chorujący na najbardziej dokuczliwe choroby związane z narządem ruchu,wzrokiem czy neurologią nadal zachowają.
Utracą je Ci którzy mają orzeczenie, ale zazwyczaj nawet po nich nie widać, że je mają. Ja uważam to za dobry krok.
Prosty przykład, mój kolega - chłop 190cm, ok.100 kg wagi, ma stopień umiarkowany, problemy z sercem. Nie widzę powodów dla których potrzebny by mu był przywilej parkowania.
Odpowiedz
Znaczy nie krytykuje samego pomysłu, chcieli to unormować do osób które potrzebują to najbardziej. Problem zaczyna się przy próbie wymiany, bo jeśli masz orzeczenie o umiarkowanym stopniu niepełnosprawności spełniające wszystkie kryteria tzn posiadasz chorobę wymienioną w ustawie masz zapis ze spełniasz przesłanki odnośnie uchwały o ruchu drogowym, ale Twoje orzeczenie zostało wydane na datę przed 1 lipca tego roku. To nie możesz takiej karty uzyskać. Czyli jeśli ktoś miał 29czerwca tego roku dostał orzeczenie o stopniu niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym np nr schorzenia 0-5R i ma na orzeczeniu wpis że spełnia przesłanki z ustawy o ruchu drogowym, to musi stanąć ponownie na komisje aby uzyskać kartę parkingową.
Czyli wszystkie te niepełnosprawne osoby które spełniają przesłanki ustawy będą musieli ponownie stawić się na komisje aby ustalić ponownie stopień niepełnosprawności. Smile Co dla mnie jest wybitnie nie zrozumiałe i godzi w konstytucyjne prawo nabyte. Dla mnie bezsens. Tym bardziej że będą tych wszystkich ludzi musieli ponownie ciągać na komisje.

A co do kolegiSmile to o ile dobrze wiem jemu z umiarkowanym się nie należało Smile
Odpowiedz
abcde napisał(a):Brzydzę się kłamstwem... Korwin zrobił to co powiedział, że spoliczkuje i da w pysk Boniemu. Wiesz chociaż @Jesion o co chodziło czy pleciesz tą poprawnością polityczną ?
@abcde, wyobraź sobie, że też mam internet, telewizję i nie wiem do czego tu ma "poprawność polityczna" skoro w każdym serwisie informacyjnym mówiono o Bonim i jego przeszłości.
Jeśli uważasz, że takie postępowanie nie jest niczym nagannym... to mamy inne chyba standardy. Uważałem, że polska scena polityczna to jest już dno... ale Pan Mikke ciągnie ją jeszcze niżej.
Oczywiście... nie mówiąc o rasistowskich wypowiedziach w PE, bo to już osobny temat. Czy prorosyjskie, godzące w interesy Polski słowa.
Rozumiem poglądy Pana Mikke, oko za oko, ząb za ząb... jak w antyku. Ale obowiązują nas pewne standardy w tym XXI wieku, tym bardziej osoby publiczne i mające immunitet.

abcde napisał(a):P.S. @Jesion taki oburzony jesteś? To patrz na to jeszcze - https://www.youtube.com/watch?v=6H_33UGNYhQ#t=32
Nie rozumiem chyba przekazu... Pan Palikot stojąc z tą kartką kogoś uderzył? Bo trochę dziwny filmik.

Bocassa napisał(a):Odnoscie sztuk walki , mam kolege 169/62 i Oscarowi,Abcde i mnie obil by mordy tak, ze sie w pale nie miesci smile - i to razem , 1 / 3 smile
yhm.... tak... no dość ważna informacja. super.
Nie ma to jak chwalić się kolegami! Big Grin jak w szkole! Big Grin
"Podążaj ścieżkami niebezpieczeństwa, niezależny myślicielu. Wystawiaj swoje pomysły na niebezpieczeństwo kontrowersji. Mów, co myślisz i mniej obawiaj się etykiety wariata niż stygmatu konformisty. A w sprawach, które wydają ci się ważne, za wszelką cenę zabieraj głos i daj się usłyszeć." ~ Thomas J. Watson
Odpowiedz
http://kielce.gazeta.pl/kielce/1,47262,1...LokKielTxt

Mężunio posłanki z zarzutami .
Odpowiedz
Bardzo dobrze. Nie zdziwię się, jeśli Pani poseł również będzie przesłuchiwana i podejrzana o lewe interesy.
"Podążaj ścieżkami niebezpieczeństwa, niezależny myślicielu. Wystawiaj swoje pomysły na niebezpieczeństwo kontrowersji. Mów, co myślisz i mniej obawiaj się etykiety wariata niż stygmatu konformisty. A w sprawach, które wydają ci się ważne, za wszelką cenę zabieraj głos i daj się usłyszeć." ~ Thomas J. Watson
Odpowiedz
[Obrazek: BvluAUmIYAASeL7.jpg]
Odpowiedz
Co powiecie na to ?

[Obrazek: 8d8085568fd6.png]

Media już nas przygotowują na to żeby w sobotę nie było wielkiego zaskoczenia :

Wirtualna Polska napisał(a):W Belwederze zakończyło się spotkanie prezydenta Bronisława Komorowskiego i premiera Donalda Tuska, z udziałem marszałek sejmu Ewy Kopacz oraz szefów MSZ i MON Radosława Sikorskiego i Tomasza Siemoniaka.

Przedstawiciele władz mieli rozmawiać o sytuacji na Ukrainie oraz - jak powiedziało źródło Polskiej Agencji Prasowej - "o ważnych decyzjach dla Polski".

RMF 24 napisał(a):Premier Donald Tusk jest coraz mocniej namawiany przez europejskich przywódców do objęcia funkcji szefa Rady Europejskiej; poważnie traktuje te propozycje, analizując konsekwencje dla Polski - powiedziała rzeczniczka rządu Małgorzata Kidawa-Błońska.

TVN24 napisał(a):Prezydent i premier w Belwederze. "Decyzje ważne dla Polski"

EDIT 23:43 :
[Obrazek: f23a6195bf9c.png]
Nie mówię szeptem gdy mówię skąd jestem...
Odpowiedz
Krzyż na drogę...

Partia Ośmiorniczek bez niego posypie się jak domek z kart i porażka wyborcza będzie jeszcze dotkliwsza.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości