Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kajak - turystyka i rekreacja
Pozdrawiam Wszystkich.
Mam około czterdziestki. Niedawno kupiłem własny kajak i zacząłem zwiedzać okoliczne rzeki – Nida, Kamienna, Pilica i ich dopływy. Pływam od niedawna, bez sportowego czy wyczynowego zacięcia, głównie rzeki nizinne, ostatnio skłaniam się ku zwałkom, zdecydowanie preferuję jednodniowe spływy. Poproszę o kontakt osoby, które dysponują własnym sprzętem i deklarują chęć wspólnego pływania lub tylko oczekują wymiany informacji.
Odpowiedz
W wakacje w "dwójce" po Lubiance bedę chętny Smile pozdrawiam
http://jakdorobic.com/
Vademecum pomysłów jak osiągać dodatkowe dochody
Odpowiedz
Pływanie po zalewie, bez możliwości wpłynięcia w rzekę jest dość nudne. Lepiej wybrać się np na Kamienną, chyba, że ta "dwójka" jest z wypożyczalni.
Odpowiedz
A co to za frajda po lubiance? jak mialem 15 lat to mnie bawilo ze kajakiem pod tame sie podpływało a tak to monotonia:| Prus fajny motyw zapodałeś, ja w tamte wakacje słyszałem że był jakiś spływ kajakowy rzeką kamienna od skarzyska do ostrowca, ale jak sie to odbywalo to niemam zielonego pojecia. Fajna sprawa takie splywyBig Grin
Nie ufaj nikomu poza swoja klimą, ręki nie podawaj konfidentom niech zginą!
Odpowiedz
Też słyszałem o spływie Skarżysko-Ostrowiec, ale nie wiem jak przebiegał. Wystartowało chyba pięć osób (zdaje się, że ze Skarżyska i z Kielc) na trzech laminatowych dwójkach. Ja pływałem Kamienną w zeszłym roku, w rejonie Wąchocka i Brodów Iłżeckich. Bardzo ładna rzeka, byłem mile zaskoczony.
Odpowiedz
kajak mam jestem chetny na takie imprezy.
http://www.alpistar.pl - Prace na wysokości. Techniki alpinistyczne.
Odpowiedz
pat napisał(a):kajak mam jestem chetny na takie imprezy.
Super. Napisz, kiedy jesteś skłonny pływać (wiosna, lato jesień, zima) i czy dysponujesz transportem (np. bagażnik na dachu). A z ciekawości, co to za kajak?
Odpowiedz
nad Krutynię jedźcie bo tam jest najpiękniej!
Odpowiedz
GdzieTuLogika? napisał(a):A co to za frajda po lubiance? jak mialem 15 lat to mnie bawilo ze kajakiem pod tame sie podpływało a tak to monotonia:| Prus fajny motyw zapodałeś, ja w tamte wakacje słyszałem że był jakiś spływ kajakowy rzeką kamienna od skarzyska do ostrowca, ale jak sie to odbywalo to niemam zielonego pojecia. Fajna sprawa takie splywyBig Grin
Bardziej mi zależało na bardzo dobrym treningu mięśni naramiennych Smile Ponadto to były moje pierwsze "współprace" z kajakiem wiec lubianka wystarczyła.
http://jakdorobic.com/
Vademecum pomysłów jak osiągać dodatkowe dochody
Odpowiedz
Co nie zmienia faktu, na Lubiance najciekawiej nie będzie.
Odpowiedz
http://st-ce.pl/viewtopic.php?pid=96653#p96653
Odpowiedz
Ostatnio byłem w agroturystyce koło biedry. Byłem tam z rodziną. Jest super
Odpowiedz
Tran237страBettAmorPlayКруиМорфдрузХамокераЧернТычиagitфилоMatiRoseCedrTescХаффBeitMarcCloc
StomСтриJeweRichиздаCredлитеTexaStriДидуУстюNataValeDancОгонЛукаAfzaКолбМедвTescTescAndrMimo
PaulPennпечаSuzaХрисCotoКуссКоныстихАбалотдеModoZdenRobeCamiAlfrВагнзавеас-СmusiИллюсертLycr
ЛахоCotoMatiдокуMacbOrbyRoxyAlexMichманиПавлXVIIthesFredПаррNuagунивAnneФилиVagaДаниББибRaim
ImmoЯкубжурнZoneZoneZoneZoneChetZoneZoneZoneZoneZoneZoneMiyoПархZoneZoneZoneR079AmbrZoneZone
ZoneчастMilooScoчастKronPinnArisревосерыЗароMilaLuxePolaКитаТурцJohnАртиGeorARAGМаксрабоtrac
ValiVictDiscBlanпалоLiPoBlacJeweМосемозаМихаZelmBoscSpirChowоказXVIIСтраXVIIBoziХолоLastХрус
ЛитРЛитРБарбкосмМильЧестинстДонаVIIIдороАПЧесемьGordТотьGeraФедеАфон(ВедсодеРеклматеТрошсооб
РоссFarlучрекласБялкКотоХромдизаСоропанстеатЗинк111-КэроРайнЭкстTonyКондRickоконMauroScooSco
oScofoamActiКузниздаосноChriИодкAlfrСофрStop1115БутараскBrig
Odpowiedz
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości