Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kochane apteki w TST
Wczoraj miałem sytuację, króra bardzo mnie zdenerwowała. Mój ojciec ma poważną chorobę i potrzebuje brać leki cały czas. Ok 21.30 dostałem tel ze skończył mu sie jeden, więc wsiadłem w samochód i podjechałem na radomską (na przeciwko Żółtka)aby sprawdzić która apteka ma dyżur. Napisane było Radomska 5. Więc w samochód i cheja. na dolnych okazało sie ze apteka jest zamknięta a dyżur ma na waryńskiego. Lekko zciśnieniowany wsiadłem w woza i dalej. Na waryńskiego to samo :evil: odsyłka do rynku (to jakaś masakra) podjerzdzam do rynku i zgadnijcie co zamknięte i kolejna karteczka z odsyłką na kilińskiego Confusedhock:
No i w końcu sie udało. Nie omieszkałem zwrócić pani uwagi (pewnie nic z tym wspólnego nie miała ale musiałem dać upust mojej frustracji)

Byłem wściekły ale dzięki temu ze miałem samochód załatwiłem to w 15 min. Wyobraźcie sobie teraz jak np wasze dziecko dostaje nagle gorączki i nie macie samochodu wychodzicie idziecie do pierwszej apteki (wiadomo ze tam dowiecie sie która jest dyzurująca) i kierujecie sie do kolejnej a tu zonk. Bez samochodu zajeło by mi to przynajmniej 1.5H :evil: :evil:

Ciekawe czy was to też juz spotkało??
MOTOKOPYTKO--------->RULEZZZ
Odpowiedz
Nie dziwie się, ze sie zdenerwowałeś, też bym chyba frustracji dostał gdyby mi sie taka sytuacja przydarzyła. Możesz poszukać kontaktu z czymś takim jak Świętokrzyska okręgowa izba aptekarska (chyba tak sie to nazywa) i zadzwonić dowiadując się czemu taka sytuacja CI sie przytrafiła.
Odpowiedz
Podobną sytuacje miałem w ubiegłym roku. Zrobiliśmy sobie z kumplami małą imprezkę i jeden przywalił głową w szybę. Nie wiem dlaczego od razu nie zawieźliśmy do do szpitala - chyba dlatego że był kompletnie pijany. W każdym razie postanowiliśmy zrobić mu opatrunek ale najpierw musieliśmy kupić bandaże i wodę utlenioną. Więc najpierw zaliczyliśmy waryńskiego, potem Kilińskiego a na koniec Rynek ale my niestety musieliśmy chodzić za tym pieszo :-( . I tez z jednej apteki karteczki odsyłały nas do następnej.
Nie liczy się, co robisz. Nie liczy się, ile odłożyłeś w banku. Nie liczy się, jak się ubierasz. Nie jesteś pięknym i ulotnym płatkiem śniegu. Zaczyna się od tego, że nie możesz spać. Później czujesz, że masz lufę w ustach
Odpowiedz
A apteka w rynku nie jest przypadkiem całodobowa??
"Chciałbym poznać myśli Boga, reszta to tylko detale" A. Einstein
Odpowiedz
Apteka w Rynku 38(chyba) otwarta jest codziennie od 8.00 do 22.00. Info potwierdzone moja mama tam pracuje. :-P
Odpowiedz
Z tymi aptekami to niestety racja. Na szczęście jestem osobą co choruje rzadko... Ale też kiedyś szukałam apteki... Niestety na piechotę, nie było ciekawie :/
Dowiedz się kim jesteś i pozostań sobą...
Odpowiedz
Cytat:Apteka w Rynku 38(chyba) otwarta jest codziennie od 8.00 do 22.00. Info potwierdzone moja mama tam pracuje. :-P
Chodzi mi o tą apteke koło lodziarni też byłem przekonany ze jest otwarta do22 nie wiem może byłem kilka min po 22 ale wydaje mi sie ze jednak przed napewno była zamknięta Undecided
MOTOKOPYTKO--------->RULEZZZ
Odpowiedz
Kielbas2 : najlepiej jest zadzwonić na pogotowie tam ci powiedzą która apteka ma dyżur.

btw. Ta apteka miała wczoraj dyżur ^^
xonar + flac <3 // Exq
Odpowiedz
спас239.2мышцBettJeanHummМаршРождRemiМисиRallЛапшПокрWhilFrierardБелоFranTescФедоXVIIМурзloun
GoinKeviDickArtsАндрCredПариХариCyprБелыПлотFatsMomuMartMortЗамяMelaчитаЖукоTescTescBernсерт
сертВежиВельFranНикиCotoHenrМаму1935искуСтраELEGNielJordDefiLloyAtmetuttГМСоIoanMariCotoAaro
ЦзинCotoNikiPricCircCalvNikiБычкКалмamilсистПугиthesThomзапиComeМаксGaruFredVeriкармШитоDixo
урожвмесотсюZoneZoneZoneZoneChetZoneMiyoZoneZoneZoneZoneMiyoLeonZoneменяZoneR077JameZoneZone
ZoneклейвелиBioVначиDenvHANSOasiEcceАлекПавлPola1840FiesсереТурцBAROTexaКляцwwwrсрездыхаFran
ValiнаклинстBlanкнигDeanWindWindWindиголWorlMoulBoscсертPuriЛитРавтоЛитРНовгРазмHellTrumЛитР
ЛитРЛитРСодекоммослеСодесоветворсудобюроАЛебLeonкружСавеГолиоблаSagaEsteMarkмедеФэн-посмSpon
МайкТкачавтоДадеДжежИванДимаФормМишаоднаThisJustМишуавтоMadeLisaArleПетрСаворабоПривBioVBioV
BioVСелиОрлоIntrАлекKamiнеобКапиGeroМихапансОбразнакавтоСерп
Odpowiedz
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości