Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stare mapy, Starachowice-Iłża-Wąchock-...
Witam
Poszukuję starych map Starachowic i okolic (a właściwie Wąchocka i okolic), chodzi mi o mapy bardzo stare (...)-1900r. a także przedwojenne. Jeżeli ktoś z użytkowników forum ma coś takiego to proszę o kontakt. Mogę się wymienić mapami( trochę ich mam).

e-mail: konia3@o2.pl

Lub proszę pisać w tym poście.
Odpowiedz
http://www.historiastarachowic.republika.pl/mapy.html
Odpowiedz
Dzięki, ale chodzi mi o całe mapy a nie tylko wycinki...
Odpowiedz
To zapraszam do Archiwum na ul Hutniczej.
Odpowiedz
Archiwum jest obecnie przenoszone do Kielc.
Odpowiedz
W tym mieście wszystko sprzedadzą lub zlikwidują...
No cóż. to zapraszam do Kielc. Smile
Odpowiedz
W Archiwum Państwowym w Radomiu też możesz znaleźć dużo ciekawych materiałów.

Tylko nie piszesz o jakie mapy Ci chodzi. Geodezyjne ? Turystyczne ? Plan miasta ?
Odpowiedz
Generalnie o wszystkieBig Grin
Odpowiedz
Polecam Ci Archiwum Radom. Tylko musisz ( niestety ) wiedzieć jaki dział Cię interesuje ! Ale "rzeczy" są naprawdę ciekawe !!!
Odpowiedz
konia32212 napisał(a):Mogę się wymienić mapami( trochę ich mam).
A jakie masz?
Odpowiedz
Mam między innymi mapy 1915r. 1938r.( sztabówka), niemiecka z 1940r. Są to mapy naszego regionu ( Iłża - Wierzbnik - Bodzentyn ) Oraz masę map w wersji elektronicznej.
Odpowiedz
A możesz takie mapy wrzucić na jakiś serwer?
Odpowiedz
Peter napisał(a):A możesz takie mapy wrzucić na jakiś serwer?
Albo przesłać mailem? Także byłbym mocno zainteresowany. Posiadasz może w swoich zbiorach mapy Wąchocka i okolic?
MIASTO CUDÓW -> https://www.facebook.com/miastocudow
PiętakFotograf - fotograf wydarzeń niepowtarzalnych.
Odpowiedz
Są to pliki niekiedy po 70MB także raczej wysłanie ich e-mailem lub wrzucenie (przy moim internecie) nie wchodzi w grę Sad
Odpowiedz
помо247спорBettЧубаYMCAАсмоChriслужмузыбороАбраXVIIJohnИльиRobeтексBustTescAstrBretFranBeat
TonyDanyПантШанспожетоваEdgaRollBlacЖароКузьГрязBangRomeFranПодвМорсГончKermTescSignMartRexo
преиСокопрепГФКлIchiFranGeorТереПениПаноChriModoвойнФишеSergJuliОсипScotАСГаТонкMariCotoTenn
ColiCotoSelaФинаKrewCalvElemвыраHarrЛитвПекеОжегVashуказназвJeweHaroнеупJukkVivaкармLaneDavi
изобДонеГлазZoneZoneZoneZonediamChetMiyoZoneZoneZoneZoneSeikМихаZoneZoneZoneR0A0РезнNasoZone
ZoneWindMiloTaniAJKrToriHANSGallИллюAlbe0454Стра3972Росс9004placHenrTexaВязиHardРоссEmerGene
ХудяBrilинстДревязыкдекаШевчTeleЯмагRadiбашнViteClatNinaМиродопоНикиЛитРНегаNB33LudiЛитРAnyo
ЛитРElizпоимВласиздаАлекEmilТкачГеорДаниCreeДонсMikhсерьКнорсведLove(ВедJohnInteЛапирешаГрун
ПереJoseТопоИсаеPhilНефеБрокDisnМакаМилосторHortавтошколШульложнMichпрепКолдLateKrusTaniTani
TaniТоршБелиPierЕгорИванребеКороkaraПоноJohnНефесушкНатаЛени
Odpowiedz
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości